Avantajlarımız

Kalite, Güvence & Gizlilik

Hizmette öncelikli amacımız, koşulsuz müşteri memnuniyeti prensibi ile metinlerinizi mükemmel kalitede, rekabet edilebilir fiyatlarda sunmaktır. Bununla birlikte belgelerinizin gizliliği ve mahremiyeti de tarafımızdan titizlikle gözetilmektedir.

ISO 17100

Çeviri hizmetlerinde talep edilen kalite standartlarının ve gerekliliklerin karşılanması amacıyla uygulanan süreçler, kaynak yönetimi ve diğer işlemlerin standardına yönelik olarak Türk Standartları Enstitüsü’nden ISO 17100 belgesi alan EDU Çeviri, bu alanda bir ilki daha gerçekleştirdi.

ISO 17100 kalite sertifikamızın detayları için lütfen tıklayın…

 

ISO 9001

Şirketler için kalite yönetim sistemi, müşteri odaklılık, üretim ve hizmet süreçleri, insan kaynakları, planlama gibi birçok farklı hususta çeşitli şartlar ortaya koyan ISO 9001, müşteri memnuniyetinin ön planda tutulduğu günümüzün iş dünyasında en yaygın şekilde kabul gören standart olarak biliniyor.

ISO 9001 kalite sertifikamızın detayları için lütfen tıklayın…

EN 15038

Çeviri hizmeti gereklilikleriyle ilgili olarak tüm dünyada kabul gören ve Avrupa Birliği tarafından tanınan tek standart olan EN 15038 Avrupa Standardı, başvuruda bulunmak isteyen çeviri firmalarına öncelikle ISO 9001 standardına uyumluluk sertifikasına sahip olmayı şart koşuyor. Çeviri hizmetinin üretim süreci ve kalitesinin yanı sıra, çeviri hizmeti sağlayıcısının müşteri ile ilişkileri hakkında da bir dizi gereklilik ortaya koyan EN 15038, bir çeviri firmasının hizmet kalitesini ve müşteri ilişkilerinde üstlendiği sorumluluğu belgelendirmenin dünya çapında en güvenilir ve kabul gören yolu olarak biliniyor.
EDU Çeviri olarak, uzun yıllardır sizlere sunmakta olduğumuz çeviri hizmetinin böylesine prestijli iki ayrı sertifika ile taçlandırılmasından mutluluk duyuyor, hizmet kalitemizde sağladığımız standarttan hiçbir zaman ödün vermeyeceğimizi böylece bir kez daha resmi olarak taahhüt etmiş oluyoruz.
EN 15038 Avrupa Standartları kalite sertifikamızın detayları için lütfen tıklayın…

Promosyonlu Fiyatlar

Her ay farklı dillerde uyguladığımız Promosyonlu fiyatlar sayesinde siz değerli müşterilerimize indirimli fiyatlarımızdan yararlanma imkanı sunmayı hedeflemekteyiz. Bu ayki promosyonda olan dil seçeneklerimizi ve indirimli fiyatlarımızı lütfen Müsteri Temsilcimize danışınız.

Ücretsiz Servisler

Ücretsiz Kargo Hizmeti

Siz değerli müşterilerimize daha iyi hizmet verebilmek için çevirilerinizi ÜCRETSİZ olarak teslim etmekteyiz!

Anlaşmalı şirketimiz UPS Kargo olup, tercümeniz ve/veya faturanız Kargo şirketine teslim edildikten 1 gün sonra müşterimize teslim edilmektedir. Bazı illerimizde teslim süresi 2 günü bulmaktadır.
Önemli Not: Çevirilerinin Kurye ile acil (aynı gün) teslim edilmesini isteyen müşterilerimiz için karşı ödemeli kargo gönderilmektedir.

Ücretsiz Arşiv Desteği

Gelişmiş teknolojik altyapımızla siz değerli müşterilerimize farklı avantajlar sunmaktayız. Kendi sunucularımız sayesinde müşterilerimize ÜCRETSİZ olarak 5 yıl Arşiv desteği sağlamaktayız. Bu hizmet avantajımız sayesinde geriye dönük yapılan çevirileriniz ihtiyacınız dahilinde Arşivimizden bulunarak hem zamandan kazanmanızı hem de ekstra maliyetten kaçınmanıza olanak verir.

Ücretsiz Dizgi Hizmeti

Edu Çeviri Masaüstü Yayıncılık Departmanı, tercüme için bize göndermiş olduğunuz dosyaların orijinal formatlarını koruyarak, çeviri sonrasında birebir aynı formatta işlerinizi teslim edebilmek adına kurulmuştur. DTP departmanımız, hem PC hem de Macintosh platformlarında çalışabilen yetenekli profesyonellerden oluşmaktadır. 5 sayfaya kadar olan çeviri dosyalarınızda dizgi hizmeti ücretsiz olarak verilmektedir. Detaylı bilgi için lütfen Masaüstü Yayıncılık sayfamızı ziyaret ediniz.

Ücretsiz Noter Tasdik İşlemleri

EDU Çeviri, Noter tasdiki için yapılan tercümelerin kaşelenmesi ve dokümanların noterin istediği formatta hazırlanma işlemlerini ÜCRETSİZ olarak yapmaktadır. Noter tasdik ücreti EDU Çeviri‘den bağımsızdır.

KURUMSAL ÖZEL

Siz de sözleşmeli Kurumsal Müşterilerimizden olun, ayrıcalıklı hizmetlerimizden siz de yararlanın!

Ödeme Kolaylıkları

Sözleşmeli müşterilerimiz, aldıkları hizmet sonrası kesilen faturalarını 1 ay vadeli şekilde ödeme imkanına sahip olurlar.

İndirimli Fiyat Avantajı

Sözleşmeli Kurumsal Müşterilerimiz, sözleşme süreleri boyunca kendilerine özel belirlenen fiyatlardan yararlandıkları gibi herhangi bir fiyat artışından da etkilenmezler.

Size Özel Proje Koordinatörü

EDU Çeviri olarak, proje takip sistemimizin en iyi şekilde yürütülebilmesi için her yeni projeye o anda projeye uygun olan bir çeviri koordinatörü atarız. Bu sayede, proje süresince ortaya çıkabilecek her türlü aksaklık ve karışıklık önlenmiş, sizden teslim aldığımız iş için vermiş olduğumuz kalite ve hız taahhüdü kusursuz ve sistematik bir şekilde yerine getirilmiş olur. Ayrıca projenin gidişatına yönelik değişiklikler, çeviri ile ilgili konuşmak istediğiniz detaylar ve yapmak istediğiniz herhangi bir geri dönüş durumunda doğrudan projenizden sorumlu koordinatör ile irtibat kurabilir, görüş ve bildirimlerinizi daha etkili ve hızlı bir biçimde bize iletebilirsiniz.

Terminoloji Hafızası

Kullandığımız programlar sayesinde sözleşmeli müşterilerimiz için Terminoloji Hafızası oluşturulur. Çeviride tutarlılığı sağlamak ve çevirmenin iş yükünü azaltmak amacıyla tasarlanmış çeviri hafıza araçları, bilgisayar programları yardımıyla gerçekleştirilir. Daha önceden çevrilen cümleler bir veri tabanında saklanır ve çevrilmekte olan yeni cümleyle her seferinde karşılaştırma yapılır.

Özetle, bugün tercüme ettirdiğiniz bir belgede hangi terminoloji kullanıldıysa, 5 yıl sonra tercüme ettireceğiniz belgede de farklı tercümanlar işinizi yapsa bile aynı terminoloji kullanılabilir. Bu sayede çevirileriniz arasında tutarlılık sağlanacağı gibi, acil işleriniz için de hız olarak avantaj sağlanır.

Ücretsiz Noter ve Apostil Tasdik İşlemleri

EDU Çeviri, sözleşmeli Kurumsal müşterilerine özel olarak Noter tasdiki için yapılan tercümelerin kaşelenmesi ve dokümanların noterin istediği formatta hazırlanma işlemleri haricinde Kaymakamlıktan yapılan Apostil tasdik işlemlerini de ÜCRETSİZ olarak yapmaktadır. Noter ve Apostil tasdik ücretleri EDU Çeviri‘den bağımsızdır.