Ana sayfa » Diller » Fransızca Tercüme

Profesyonel Fransızca Tercüme

270 milyondan fazla insanın konuştuğu Fransızca 26 ülkede resmi dil statüsündedir. Fransa’nın yanı sıra Kanada, Belçika, Kongo, Kamerun gibi ülkelerde de konuşulur.

EDU Çeviri olarak yazılı ve sözlü Fransızca tercüme hizmetleri sunuyoruz. Göçmenlik belgeleri tercümesinden, sektör odaklı çeviri hizmetlerine kadar her türlü tercüme ihtiyacında geniş tercüman altyapımızla hizmet veriyoruz. Fransızca – İngilizce, Türkçe – Fransızca çeviri gibi onlarca dil çifti için bize dilediğiniz zaman ulaşabilirsiniz.

Yazılı Tercüme

Medikal, akademik, teknik ve noter onaylı tercüme türlerinde uzmanlaşmış çevirmen ve editörlerden oluşan ekiplerimizle Fransızca çeviri hizmeti sunuyoruz.

Sözlü Tercüme

Fransızca konuşan misafirlerinizi en iyi şekilde ağırlamak ve birden çok dilin konuşulduğu organizasyonları başarıyla gerçekleştirmek için bizden Fransızca tercüme hizmeti alabilirsiniz.

Yapay Zeka ile Makine Çevirisi & Post-Edit

Düşük maliyet ve yüksek hıza mı ihtiyacınız var? Yapay zeka destekli makine çevirisi ve post-edit hizmetlerimizle hacimli çeviri projelerinizi daha erken teslim alabilirsiniz.

Kanada Fransızcası Tercüme Hizmetleri

Kanada Fransızcası, Quebec ve Ontario bölgelerinde daha yaygın olmak üzere tüm Kanada genelinde 7 milyondan fazla kişi tarafından konuşulmaktadır. Avrupa Fransızcası ile karşılıklı anlaşılabilir olsa da bazı kelimelerin yazımı ve konuşma aksanı oldukça farklıdır.

Fransızca gibi geniş coğrafyalarda konuşulan dillerde tercümenin nerede kullanılacağı oldukça önemlidir. EDU Çeviri olarak Fransızca gibi dillerde tercümenin kullanılacağı bölgeyi baz alarak ekip oluşturuyoruz. Kanada Fransızcası tercüme hizmetlerimizde müşterilerimize yerel tercümanlardan oluşan dil uzmanı ekibimizle yardımcı oluyoruz.

Kanada Fransızcası

EDU Çeviri'nin kalitesinden nasıl emin olabilirim?

EDU Çeviri'de ana dil editörleriyle ve sertifikalı tercümanlarla çalışıyoruz.

Tercümeden daha fazlasına mı ihtiyacınız var?

Kreatif çözümler kapsamında Fransızca yerelleştirme, içerik üretimi, yaratıcı çeviri gibi hizmetler sunuyoruz.

Gizliliğe önem veriyor musunuz?

Gizlilik ve güvenlik bizim önceliklerimizden. Katı güvenlik prosedürleri sayesinde bilgileriniz bizimle güvende.

Daha önce profesyonel bir tercüme bürosu ile çalıştınız mı?

EDU Çeviri'de müşterilerimizin proje sürecini şeffaf şekilde yönetiyoruz.

Profesyonel Fransızca Turizm Tercümesi

Dünyanın en çok ziyaret edilen ülkelerinden olan Fransa, turizm firmaları açısından oldukça önemli bir yere sahiptir.  

Turizm ve otelcilik alanında deneyimli Fransızca tercüman kadromuzla seyahat acentaları, oteller, rezervasyon siteleri gibi çeşitli hizmet sağlayıcılar için çalışıyoruz. Aynı zamanda turistler için talep edilmesi muhtemel vize evraklarının tercümesini yapıyoruz.

Turizm alanında uzman çeviri kadrosu

Zamanında dosya teslimatı

Operasyon becerisi yüksek, sektöre hakim proje yöneticileri

Kalitesi kanıtlanmış turizm tercümeleri

Fransızca turizm tercümesi

Fransızca çeviri projeniz için formu doldurun, size ulaşalım!

Device Frame

Fransızca projeniz hakkında tüm sorularınızı bize danışın!

Fransızca Web Sitesi Yerelleştirme Hizmetleri

Web sitenizi Fransızca’ya mı çevirmek istiyorsunuz? EDU Çeviri yerelleştirme ekibimiz web sitelerinin tüm bileşenlerini arama motoru optimizasyonuna destek olacak şekilde ele alır ve arama motorlarından trafik almanızı sağlar.

Fransızca web sitesi yerelleştirme hizmetlerimizle sitenizi kullanıcılara kendi ana dilinde sunun ve müşteri geri dönüşüm oranlarınızı artırın. İnternet sitenize ek olarak mobil uygulama, yazılım, video oyunları ve dijital pazarlama içerikleriniz için de yerelleştirme hizmetlerimizden faydalanabilirsiniz.

Fransızca internet sitesi yerelleştirme hizmeti

Müşteri Yorumları

asus-white

“Global şirketimiz için EDU Çeviri’nin uluslararası ofislerinden çeviri hizmetleri alıyoruz. Teknik altyapıları ile sundukları yeni ve faydalı çözümler, teknolojinin erişemediği noktada ise gösterdikleri insancıl yaklaşımlarından ötürü Edu Çeviri’yi herkese öneriyorum.”

ikea-white

“IKEA olarak, EDU çeviri ile çalıştığımız çeviri projelerinde birlikte iş birliği yapmaktan keyif duyuyoruz. Dilimize uyum sağlayabilmeleri, çözüm odaklılıkları, hızlı aksiyon almaları ve disiplinleri sayesinde birlikte başarılı işlere imza atıyoruz.”

decathlon-white

“Çeviri ihtiyaçlarımız için 2015 yılından beri aralıksız olarak EDU Çeviri ile çalışmaktayız. Yeniliklere açık, dinamik, hızlı, güleryüzlü ve genç ekibi ile EDU Çeviri ile çalışmaktan çok mutluyuz.”

pwc-white

“Öncelikle 2015’ten bu yana PwC’den gelen tüm çeviri projelerimizin koordinasyonu ve yönetimi ile ilgilendiğiniz için teşekkür ederiz. Biz birincil çeviri şirketimiz olan EDU’yu in-house ekibimizin bir uzantısı olarak görüyoruz. Umarım yeni yılda da işbirliğimiz aynı uyum ve karşılıklı memnuniyet ile devam eder.”

mapfre-white

“Sizlerden her zaman hızlı geri dönüş ve söz verilen zamanda çevirimizi alıyoruz. Ayrıca son dakika – acil ricalarımızı da kırmadığınız için teşekkür eder, başarılarınızın ve ortaklığımızın devamını dilerim.”

tirsan-white

“Tırsan olarak birçok dilde çeviri desteği aldığımız EDU Çeviri’ye işbirlikçi yaklaşımları ve sunmuş oldukları kaliteli hizmet anlayışları için teşekkür ediyoruz.”

protel-white

“Protel Bilgisayar A.Ş. olarak, yeni pazarlara açılma yolculuğumuzda EDU Çeviri firmasıyla yaptığımız iş birliğini büyük bir memnuniyetle sürdürmeye devam ediyoruz. İşlerimizi, kendi işleri gibi benimseyen, projeleri daima zamanında teslim eden ve kaliteli işler ortaya koyan EDU Çeviri ekibine ve projelerimize katkı sağlayan çevirmenlerine ayrı ayrı teşekkür ederiz.”

wyndham-white

“Otel operasyonunda iken, çok uzun zaman bu tur konular ile ilgili, arada bir de olsa belli reklam ajansları ve tercüme firmaları ile çalıştım. İşini sizin kadar titiz yapan bir firma ile çalıştığımı hatırlamıyorum. Tebrikler. Bunu kim çevirdi ise ilgili arkadaşımıza teşekkürlerimi lütfen iletebilir misiniz?”

ICBC
İntesa Sanpaolo
sas logo
MUFG
pwc logo
IKEA Logo
Decathlon
Goodyear
Chanel
Michelin Logo
asus logo
mapfre logo