Ekibimiz

Ekibimiz

EDU Çeviri‘de projeleri her aşamasıyla yürütmek için kendi uzmanlık alanları olan profesyonellerden oluşan bir ekip bulunmaktadır. Bu da, hataları yok ederek yüksek standartlarda, en iyi kalitede işler ürettiğimiz anlamına gelmektedir. Ofis içi tercümanlarımızın ayrı uzmanlık alanları bulunmaktadır. Böylece, sizin bize iş getirmenize gerek kalmadan biz sizin iş hayatınıza ve dünyanıza girmekteyiz ve metinleriniz üzerinde bu açıdan çalışmaktayız.

Ayrıca düzenli kontrol ve düzeltme işlemleri için deneyimli editörlerimiz ve kalite kontrol uzmanlarımız hazır bulunmaktadır. Bu da size her tarzda, ihtiyaçlarınıza uygun şekilde, kontrol edilmiş, mükemmel çeviriler sunacağımız anlamına gelmektedir.

Birçok ülkeden 1000‘in üzerinde tercümanımız olmasının ve en iyi tercümeleri üretmedeki önemli rolümüzün yanı sıra güncel tercüme teknolojilerinden haberdar olduklarından emin olmak için ofis içi tercümanlarımızı da eğitmekteyiz. Bir metnin tercümesinde birçok aşama vardır. Biz de çeviri, masaüstü yayıncılık, redaksiyon ve kalite kontrol ekipleriyle bağlantı halinde olan proje yönetmenlerimizle bu aşamaların her birini sürekli gelişen bir şekilde yönetmeye hazır bir ekibimiz olduğuna garanti vermekte ve bunların hepsini zamanında ve doğru bir şekilde yapmaktayız.