Ana sayfa » Diller » Almanca Tercüme

Profesyonel Almanca Tercüme

100 milyondan fazla kişi tarafından konuşulan Almanca, Avrupa’nın en önemli dillerinden biridir. Batı Cermen dillerinden olan Almanca, İngilizce ve Rusçadan sonra web sitelerinde en çok kullanılan 3. dildir. Almancanın bir diğer özelliği ise İngilizceden sonra en yaygın kullanılan bilim dillerinden biri olmasıdır.

Almanca-İngilizce, Türkçe-Almanca tercüme gibi dil çiftlerinde profesyonel hizmetlerimizin yanı sıra yapay zeka destekli makine çevirisi hizmetimizle de tercüme sektörünün lider firmaları arasındayız. Tercümenin dışında yerelleştirme, dijital pazarlama ve kreatif hizmetlerimizle de müşterilerimize hedef kitlelerine yerel dilde ulaşmalarında yardımcı oluyoruz.

Yazılı Tercüme

Akademik makale, belge, sözleşme, yazışma, rapor gibi yazılı dosyaların Almanca çevirisini alanlarında uzman tercümanlardan kurduğumuz ekipler ile gerçekleştiriyoruz.

Sözlü Tercüme

Onlarca sempozyum, konferans, toplantı, basın toplantısı gibi organizasyonlarda Almanca tercüme hizmeti verdik.

Yapay Zeka ile Makine Çevirisi ve Post-Edit

En yeni teknolojilerden biri olan yapay zeka ile makine çevirisi sistemini Almanca dilinde kullanıyoruz. Düşük maliyetli tercüme hizmeti için bize ulaşın.

Almanca Web Sitesi Tercüme Hizmetleri

Almanya’dan gelecek web trafiğine mi ihtiyacınız var? Almanca web sitesi tercümesi makine çevirisinden ve normal tercüme prosedürlerinden oldukça farklıdır. Sitenin tüm bileşenleri tercüme edilirken kullanıcıların internet üzerinde karşılaştıkları kelimeler kullanılır.

Yerelleştirme uzmanlarının çalışmaları doğrultusunda gerçekleştirilen web sitesi Almanca çeviri hizmetlerinde başlıklar, alt başlıklar, içerikler, site haritaları, url ve meta açıklamaları, resim adları, resim alt açıklamaları, dil kodları gibi arama motoru optimizasyonuna etki edebilecek tüm bileşenleri yerelleştirme sürecine dahil ediyoruz. Böylelikle hedeflediğiniz dildeki kullanıcıların arama motorlarından sitenize ulaşmasını sağlıyoruz.

Almanca web site yerelleştirmesi
maliyet

Tercüme maliyetlerini nasıl düşürebilirim?

Yapay zeka ile makine çevirisi ve post-edit çalışmaları hızın yanı sıra düşük maliyetli çeviri imkanı sunuyor.

bilgi

Tercümeden daha fazlasına mı ihtiyacınız var?

Almanca kreatif hizmetler kapsamında içerik üretimi, yaratıcı çeviri gibi tercümeden daha fazlasını sunan hizmetlerimiz mevcut.

Gizlilik

Gizliliğe önem veriyor musunuz?

Önceliklerimizden olan gizlilik ve güvenlik konusunda sıkı önlemler aldık. Bilgileriniz bizimle güvende.

kalite

Yüksek kalite standartlarına nasıl ulaşıyoruz?

Ana dil editörleri ve alanlarında uzman tercümanlar, yüksek standartlarda kaliteye ulaşmamızı sağlıyor.

Güvenilir Almanca Tercüme Bürosu

Modern çağın en önemli değeri zaman. Profesyonel ve güvenilir bir Almanca çeviri bürosu arıyorsanız bizimle iletişime geçerek hem en önemli değeriniz olan zamandan tasarruf edebilir hem de her türlü Almanca çeviri ihtiyacınızı karşılayabilirsiniz. Almanca – Türkçe ve Türkçe – Almanca çeviri ihtiyaçlarınız için sözlü ve yazılı çevirmen sağlıyoruz. Bu dillere ek olarak başta İngilizce – Almanca tercüme dahil olmak üzere Almancadan tüm dillere ve tüm dillerden Almancaya çeviri hizmetlerimizle yanınızdayız.

Doğum belgesi, evlilik cüzdanı, diploma, transkript benzeri her türlü resmi evrakınız yeminli Almanca tercümanlarımız tarafından birebir çevrilir ve noter onayına sunulur.

Ayrıca, her türlü şirket belgeleri, kuruluş belgeleri, şirket yönetim kurulu tutanakları, şirket içi sunumlar, reklam broşürleri, web sitesi tercümesi gibi çeviri projelerinizde Almanca çeviri bürosu arayışınızda da uzman ekibimizle yanınızdayız.

Kaliteli ve hesaplı çeviri hizmeti, Almanca uzman tercüman ve editörlük hizmetleri için doğru adrestesiniz.

Kaliteli savunma sanayi sektörüne özel tercüme

Almanca projeniz için formu doldurun, size ulaşalım!

Yazılı tercüme fiyatınızı hesaplayın

Almanca Çeviri Projeniz Hakkında Tüm Sorularınızı Bize Danışın!

Profesyonel Almanca Otomotiv Tercümesi

Otomotiv sektöründe söz sahibi şirketler EDU Çeviri’yi tercih ediyor! Otomotiv sektörünün ihtiyaçlarına, teknik terimlerine, operasyon bilgisine sahip proje koordinatörleri ve tercümanlar yüksek standartlarda Almanca tercüme hizmeti sunuyor. 

Alanlarında uzman ve uluslararası tercüme kuruluşlarından sertifikalar edinmeyi başarmış Almanca tercüman kadrosu ile onlarca sektör için hizmet veriyoruz. Havacılık, üretim, finans, gıda, sigortacılık, enerji, eğitim gibi alanlarda işletmeniz için önemli tüm projelerin çevirileri için bize dilediğiniz zaman ulaşabilirsiniz.

Otomotiv alanında uzman kadro

Zamanında dosya teslimatı

Operasyon becerisi yüksek, sektöre hakim proje koordinatörleri

Kalitesi kanıtlanmış otomotiv tercümesi

Sektörler

Almanca Noter Onaylı Tercüme

Noter onaylı Almanca tercüme işlerinde yeminli tercümanlardan oluşan profesyonel ekibimizle her türlü doküman ve belge tercümesinde müşterilerimize yardımcı oluyoruz. Talep eden müşterilerimiz için Almanca çeviri işleminin ardından noter tasdiki, apostil ve kargo gibi ek hizmetleri de sağlıyoruz.

Profesyonel kadromuz sahip olduğu deneyimle uzmanlık gerektiren her türlü belge ve metnin tercümesini kaliteli ve eksiksiz şekilde gerçekleştiriyor. Titiz ve çözüm odaklı yaklaşımımızla müşterilerimize İstanbul ve Almanya’daki şubelerimizden noter yeminli Almanca tercüme hizmeti sağlıyoruz.

Noter Onaylı Tercüme

Almanca Teknik Çeviri

Teknik tercüme oldukça detaylı ve uzmanlık gerektiren bir iştir. Sahip olduğumuz Almanca teknik tercüman kadromuz uzun yıllara yayılan bir deneyime sahiptir. Özellikle otomotiv tercümesi ve teknik metin tercümesi alalarında uzmanlaşan profesyonel ekibimiz, binlerce sayfaya ulaşan hacimlerde çevirinin uzman, titiz ve disiplinli bir çalışma anlayışıyla sorunsuz şekilde teslim edilmesini sağlamıştır. Almanca teknik çeviri bürosu olarak ihtiyaç duyacağınız her türlü teknik kullanım ve bakım kılavuzunun tercümesinde kendi sektöründeki öncü birçok firmaya uzun yıllardır hizmet sunuyoruz.

Teknik endüstri tercümesi

Almanca Yeminli Tercüme Bürosu

Almanca yeminli tercüme hizmetlerimizle sözleşme, vekaletname, pasaport, vize evrakları gibi her türlü resmi belgenin yeminli çevirisi için müşterilerimize destek oluyoruz. Deneyimli Almanca yeminli tercümanlarımızla tüm uzmanlık alanlarında müşterilerimize hatasız çeviriler teslim ediyoruz. 

Almanca yeminli tercüme hizmetlerinde uzun yıllara dayanan deneyimimiz ve profesyonel yaklaşımımızla güvenilir bir Almanca yeminli tercüme bürosuyla çalışmak isteyen tüm müşterilerimize rekabetçi fiyatlarla yardımcı oluyoruz. Almanya yeminli tercüme fiyatlarımızı öğrenmek ve detaylı bilgi edinmek için bizimle iletişime geçin.

Yeminli Tercüme Çözümleri

Almanca Sözlü Tercüme Hizmeti

EDU Çeviri’nin yazılı çeviri hizmetine ek olarak sunduğu Almanca sözlü çeviri hizmeti, uzun yıllardır sektörde yer alan ve alanında uzman tercüman kadrosu tarafından verilmektedir ve en üst seviyede müşteri memnuniyetini hedeflenmektedir. Deneyimli Almanca sözlü çevirmen kadromuz medikal, teknik, hukuk gibi faklı uzmanlık alanlarında simultane tercüme hizmeti sunuyor. Toplantı, konferans gibi etkinliklerinizde Almanca simultane veya ardıl çeviri gereklilikleriniz için yanınızdayız. Sözlü çeviri hizmetine ek olarak simultane tercüme ekipmanı ve teknik destek için de bizimle dilediğiniz zaman iletişime geçebilirsiniz.

Sözlü tercüme hizmetleri

Almanca Multimedya Hizmetleri

EDU Çeviri’de müşterilerimizin tüm ihtiyaçlarına karşılık verebilecek şekilde organize olduk. Ses dosyaları, videolar, görseller üzerinde çalışarak Almanca multimedya tercüme ihtiyaçlarınızı karşılıyoruz.

Almanca multimedya hizmetlerinde Almanca altyazı çeviri, görsel yerelleştirme, dublaj, deşifre, Almanca altyazı oluşturma, video içerik yerelleştirmesi gibi hizmetler sunuyoruz. Üstelik tüm dosya formatlarında çalışıyor ve dilediğiniz şekilde dosyanızı teslim ediyoruz.

Almanca altyazı, dublaj ve görsel içerik çevirisi

Müşteri Yorumları

Asus Logo

“Global şirketimiz için EDU Çeviri’nin uluslararası ofislerinden çeviri hizmetleri alıyoruz. Teknik altyapıları ile sundukları yeni ve faydalı çözümler, teknolojinin erişemediği noktada ise gösterdikleri insancıl yaklaşımlarından ötürü Edu Çeviri’yi herkese öneriyorum.”

IKEA Logo

“IKEA olarak, EDU çeviri ile çalıştığımız çeviri projelerinde birlikte iş birliği yapmaktan keyif duyuyoruz. Dilimize uyum sağlayabilmeleri, çözüm odaklılıkları, hızlı aksiyon almaları ve disiplinleri sayesinde birlikte başarılı işlere imza atıyoruz.”

Decathlon Logo

“Çeviri ihtiyaçlarımız için 2015 yılından beri aralıksız olarak EDU Çeviri ile çalışmaktayız. Yeniliklere açık, dinamik, hızlı, güler yüzlü ve genç ekibi ile EDU Çeviri ile çalışmaktan çok mutluyuz.”

PWC Logo

“Öncelikle 2015’ten bu yana PwC’den gelen tüm çeviri projelerimizin koordinasyonu ve yönetimi ile ilgilendiğiniz için teşekkür ederiz. Biz birincil çeviri şirketimiz olan EDU’yu in-house ekibimizin bir uzantısı olarak görüyoruz. Umarım yeni yılda da işbirliğimiz aynı uyum ve karşılıklı memnuniyet ile devam eder.”

MAPFRE Logo

“Sizlerden her zaman hızlı geri dönüş ve söz verilen zamanda çevirimizi alıyoruz. Ayrıca son dakika – acil ricalarımızı da kırmadığınız için teşekkür eder, başarılarınızın ve ortaklığımızın devamını dilerim.”

TIRSAN Logo

“Tırsan olarak birçok dilde çeviri desteği aldığımız EDU Çeviri’ye işbirlikçi yaklaşımları ve sunmuş oldukları kaliteli hizmet anlayışları için teşekkür ediyoruz.”

Protel Logo

“Protel Bilgisayar A.Ş. olarak, yeni pazarlara açılma yolculuğumuzda EDU Çeviri firmasıyla yaptığımız iş birliğini büyük bir memnuniyetle sürdürmeye devam ediyoruz. İşlerimizi, kendi işleri gibi benimseyen, projeleri daima zamanında teslim eden ve kaliteli işler ortaya koyan EDU Çeviri ekibine ve projelerimize katkı sağlayan çevirmenlerine ayrı ayrı teşekkür ederiz.”

Wyndham Logo

“Otel operasyonunda iken, çok uzun zaman bu tür konular ile ilgili, arada bir de olsa belli reklam ajansları ve tercüme firmaları ile çalıştım. İşini sizin kadar titiz yapan bir firma ile çalıştığımı hatırlamıyorum. Tebrikler. Bunu kim çevirdi ise ilgili arkadaşımıza teşekkürlerimi lütfen iletebilir misiniz?”

ICBC
İntesa Sanpaolo
SAS
MUFG
PWC
IKEA
Decathlon
Goodyear
Chanel
Michelin
ASUS
MAPFRE