Ana sayfa » İletişim

İletişim

Türkiye Ofisi

Adres
Kore Şehitleri Caddesi Mithat Ünlü Sokak Plaza 21 No: 17 D: 14
34394 Zincirlikuyu
İstanbul – TÜRKİYE
Çalışma Saatlerimiz
Pazartesi-Cuma 9.00-18.00 (GMT+3)
Telefon
+90 (212) 280 86 36
Mobil
+90 532 280 93 33
E-posta
[email protected]

İletişim Formu

  + Yükleyeceğiniz dosya PDF, DOC, DOCX, XLS, XLSX, RTF, PPT, PPTX, PPS, PNG, GIF, JPG, JPEG, ZIP, MP3, MID, AVI, WAW, RAR veya TXT formatında olmalıdır.

  + En fazla 20 MB boyutunda dosya ekleyebilirsiniz.

  + Daha büyük boyutlardaki dosyalarınızı [email protected] adresine iletebilirsiniz.

  6698 Sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanunu Kapsamında Aydınlatma Metni’ni okudum, anladım.

  Avrupa Ofisi

  Adres
  EDU Group GmbH
  Bornheimer Straße 127
  53119 Bonn – ALMANYA
  Çalışma Saatlerimiz
  Pazartesi-Cuma 9.00-18.00 (GMT+2)
  Telefon
  +49 (0)228 3040 1078
  E-posta
  [email protected]

  Müşteri Yorumları

  Asus Logo

  “Global şirketimiz için EDU Çeviri’nin uluslararası ofislerinden çeviri hizmetleri alıyoruz. Teknik altyapıları ile sundukları yeni ve faydalı çözümler, teknolojinin erişemediği noktada ise gösterdikleri insancıl yaklaşımlarından ötürü Edu Çeviri’yi herkese öneriyorum.”

  IKEA Logo

  “IKEA olarak, EDU çeviri ile çalıştığımız çeviri projelerinde birlikte iş birliği yapmaktan keyif duyuyoruz. Dilimize uyum sağlayabilmeleri, çözüm odaklılıkları, hızlı aksiyon almaları ve disiplinleri sayesinde birlikte başarılı işlere imza atıyoruz.”

  Decathlon Logo

  “Çeviri ihtiyaçlarımız için 2015 yılından beri aralıksız olarak EDU Çeviri ile çalışmaktayız. Yeniliklere açık, dinamik, hızlı, güler yüzlü ve genç ekibi ile EDU Çeviri ile çalışmaktan çok mutluyuz.”

  PWC Logo

  “Öncelikle 2015’ten bu yana PwC’den gelen tüm çeviri projelerimizin koordinasyonu ve yönetimi ile ilgilendiğiniz için teşekkür ederiz. Biz birincil çeviri şirketimiz olan EDU’yu in-house ekibimizin bir uzantısı olarak görüyoruz. Umarım yeni yılda da işbirliğimiz aynı uyum ve karşılıklı memnuniyet ile devam eder.”

  MAPFRE Logo

  “Sizlerden her zaman hızlı geri dönüş ve söz verilen zamanda çevirimizi alıyoruz. Ayrıca son dakika – acil ricalarımızı da kırmadığınız için teşekkür eder, başarılarınızın ve ortaklığımızın devamını dilerim.”

  TIRSAN Logo

  “Tırsan olarak birçok dilde çeviri desteği aldığımız EDU Çeviri’ye işbirlikçi yaklaşımları ve sunmuş oldukları kaliteli hizmet anlayışları için teşekkür ediyoruz.”

  Protel Logo

  “Protel Bilgisayar A.Ş. olarak, yeni pazarlara açılma yolculuğumuzda EDU Çeviri firmasıyla yaptığımız iş birliğini büyük bir memnuniyetle sürdürmeye devam ediyoruz. İşlerimizi, kendi işleri gibi benimseyen, projeleri daima zamanında teslim eden ve kaliteli işler ortaya koyan EDU Çeviri ekibine ve projelerimize katkı sağlayan çevirmenlerine ayrı ayrı teşekkür ederiz.”

  Wyndham Logo

  “Otel operasyonunda iken, çok uzun zaman bu tür konular ile ilgili, arada bir de olsa belli reklam ajansları ve tercüme firmaları ile çalıştım. İşini sizin kadar titiz yapan bir firma ile çalıştığımı hatırlamıyorum. Tebrikler. Bunu kim çevirdi ise ilgili arkadaşımıza teşekkürlerimi lütfen iletebilir misiniz?”

  ICBC
  İntesa Sanpaolo
  SAS
  MUFG
  PWC
  IKEA
  Decathlon
  Goodyear
  Chanel
  Michelin
  ASUS
  MAPFRE