Ana sayfa » Diller » İrlandaca Tercüme

İrlandaca Profesyonel Tercüme & Yerelleştirme Hizmetleri

Kelt dillerinden olan İrlandaca, İrlanda’nın iki resmi dilinden biridir. Latin alfabesiyle yazıya aktarılan dil yıllardır İngilizce ile beraber kullanıldığı için ortak birçok kelimeyi paylaşır. EDU Çeviri olarak profesyonel İrlandaca tercüme hizmetleri sunuyoruz.

Yazılı ve sözlü tercümenin yanı sıra yerelleştirme, masaüstü yayıncılık, multimedya hizmetleri, dijital pazarlama ve kreatif hizmetler gibi birçok alanda müşterilerimize uzun yıllardır profesyonel destek sunuyoruz.

Yazılı Tercüme

Sözleşme, anlaşma, yazışma, belge, e-mail, kitap, akademik makale, rapor gibi yazılı dosyaların İrlandaca çeviri işlemlerinde yerel tercümanlardan kurulu ekiplerle hizmet veriyoruz.

Sözlü Tercüme

Konferans, telefon görüşmesi, video konferans, toplantı, sempozyum, gezi gibi organizasyonlarınız ve etkinlikleriniz için sözlü İrlandaca tercüme taleplerinizi karşılıyoruz.

Post-Edit

Özellikle hacimli projelerini daha hızlı teslim almak isteyen müşterilerimize post-edit hizmeti veriyoruz. Makine çevirisiyle otomatik olarak tercüme edilmiş metni uzman tercümanlarımız sayesinde optimum kaliteye getirdikten sonra teslim ediyoruz.

İrlandaca Web Sitesi Yerelleştirme Hizmetleri

Arama motorlarından gelen organik trafiğe mi ihtiyacınız var? EDU Çeviri olarak İrlandaca web sitesi yerelleştirme projelerinde hem teknik hem de içerik açısından kusursuz çoklu dilli sitelere ulaşmanızı sağlıyoruz. 

Web sitesi yerelleştirme hizmetleri sayesinde yeni pazarlarda hızlı bir şekilde markanızın adını duyurabilirsiniz. Dijital pazarlama alanında deneyimli ekipler, tercüme hizmetlerinden çok daha fazlasını vaat ediyor. Diğer yerelleştirme hizmetleri için bize dilediğiniz zaman ulaşabilirsiniz.

İnternet siteleriniz için İrlandaca yerelleştirme hizmeti
Noter

Noter onaylı tercümeye mi ihtiyacınız var?

Resmi kurumlara teslim etmeniz gereken dosyalar için noter onaylı tercüme hizmeti sunuyoruz.

Elektronik tutarlılık

Dosyanızı nasıl teslim almak istersiniz?

Tüm dosya türleri üzerinde çalışabiliyoruz. Dosyanızı nasıl teslim almak istediğinizi söylemeniz yeterli.

Kalite

EDU Çeviri hakkında daha fazla bilgiye mi ihtiyacınız var?

EDU Çeviri, EDU Language Group üyesi, ISO 9001 ve ISO 17100 kalite belgelerine sahip bir tercüme bürosudur.

Resmi evrak

Elinizdeki dosyanın doğruluğundan emin değil misiniz?

Doğruluğundan emin olmadığınız dosyaları bize gönderin. Titiz redaksiyon çalışmaları ile kusursuz metinler haline getirelim.

İrlandaca Multimedya Hizmetleri

Multimedya dosyalarınız için tercümeye mi ihtiyacınız var? Ses dosyaları, resimler, videolar üzerinde çalışan ekibimizle multimedya alanında tüm ihtiyaçlarınızı karşılıyoruz. 

İrlandaca multimedya hizmetlerimizi profesyonel ekiplerle sunuyoruz. Aynı zamanda projenizi dilediğiniz dosya formatında teslim ediyoruz. Yazılı, sözlü ya da görsel tüm projelerde uzman ekiplerimizle hizmetinizdeyiz!

Altyazı oluşturma

Video içerik yerelleştirmesi

Dublaj

Deşifre

Moğolca multimedya tercüme çözümleri

İrlandaca tercüme teklifi için Formu doldurun, size ulaşalım!

Farsça tercüme işlemleriniz için ücretsiz teklif alın

İrlandaca projeniz hakkında sorularınız için ücretsiz danışmanlık alın!

Sektör Odaklı İrlandaca Tercüme Hizmetleri

Her endüstri alanında, teknik terimler, hedef kitleler, çalışma yöntemleri, prosedürler, pazarlama faaliyetleri farklılık gösterir. Sektörel bilgi birikimine, deneyime ve eğitime sahip tercümanlarla her sektöre özel İrlandaca tercüme hizmeti sunuyoruz.

Sektörel tercüme hizmetlerinde şirketlerin lojistik, halkla ilişkiler, pazarlama, iletişim, güvenlik, üretim gibi alanlardaki İrlandaca çeviri ihtiyaçları için çözümler sunuyoruz. Havacılık, enerji, telekomünikasyon, bilişim, gıda gibi onlarca sektörü kapsayan hizmetlerimiz hakkında detaylı bilgi almak için bize dilediğiniz zaman ulaşabilirsiniz.

Sektörel uzmanlıkları bulunan tercümanlardan İrlandaca tercüme

Müşteri Yorumları

Asus Logo

“Global şirketimiz için EDU Çeviri’nin uluslararası ofislerinden çeviri hizmetleri alıyoruz. Teknik altyapıları ile sundukları yeni ve faydalı çözümler, teknolojinin erişemediği noktada ise gösterdikleri insancıl yaklaşımlarından ötürü Edu Çeviri’yi herkese öneriyorum.”

IKEA Logo

“IKEA olarak, EDU çeviri ile çalıştığımız çeviri projelerinde birlikte iş birliği yapmaktan keyif duyuyoruz. Dilimize uyum sağlayabilmeleri, çözüm odaklılıkları, hızlı aksiyon almaları ve disiplinleri sayesinde birlikte başarılı işlere imza atıyoruz.”

Decathlon Logo

“Çeviri ihtiyaçlarımız için 2015 yılından beri aralıksız olarak EDU Çeviri ile çalışmaktayız. Yeniliklere açık, dinamik, hızlı, güler yüzlü ve genç ekibi ile EDU Çeviri ile çalışmaktan çok mutluyuz.”

PWC Logo

“Öncelikle 2015’ten bu yana PwC’den gelen tüm çeviri projelerimizin koordinasyonu ve yönetimi ile ilgilendiğiniz için teşekkür ederiz. Biz birincil çeviri şirketimiz olan EDU’yu in-house ekibimizin bir uzantısı olarak görüyoruz. Umarım yeni yılda da işbirliğimiz aynı uyum ve karşılıklı memnuniyet ile devam eder.”

MAPFRE Logo

“Sizlerden her zaman hızlı geri dönüş ve söz verilen zamanda çevirimizi alıyoruz. Ayrıca son dakika – acil ricalarımızı da kırmadığınız için teşekkür eder, başarılarınızın ve ortaklığımızın devamını dilerim.”

TIRSAN Logo

“Tırsan olarak birçok dilde çeviri desteği aldığımız EDU Çeviri’ye işbirlikçi yaklaşımları ve sunmuş oldukları kaliteli hizmet anlayışları için teşekkür ediyoruz.”

Protel Logo

“Protel Bilgisayar A.Ş. olarak, yeni pazarlara açılma yolculuğumuzda EDU Çeviri firmasıyla yaptığımız iş birliğini büyük bir memnuniyetle sürdürmeye devam ediyoruz. İşlerimizi, kendi işleri gibi benimseyen, projeleri daima zamanında teslim eden ve kaliteli işler ortaya koyan EDU Çeviri ekibine ve projelerimize katkı sağlayan çevirmenlerine ayrı ayrı teşekkür ederiz.”

Wyndham Logo

“Otel operasyonunda iken, çok uzun zaman bu tür konular ile ilgili, arada bir de olsa belli reklam ajansları ve tercüme firmaları ile çalıştım. İşini sizin kadar titiz yapan bir firma ile çalıştığımı hatırlamıyorum. Tebrikler. Bunu kim çevirdi ise ilgili arkadaşımıza teşekkürlerimi lütfen iletebilir misiniz?”

ICBC
İntesa Sanpaolo
SAS
MUFG
PWC
IKEA
Decathlon
Goodyear
Chanel
Michelin
ASUS
MAPFRE