Ana sayfa » Diller » İrlandaca

İrlandaca Profesyonel Tercüme & Yerelleştirme Hizmetleri

Kelt dillerinden olan İrlandaca, İrlanda’nın iki resmi dilinden biridir. Latin alfabesi ile yazıya aktarılan dil yıllardır İngilizce ile beraber kullanıldığı için aralarında ortak birçok kelimeyi paylaşır. EDU Çeviri olarak profesyonel İrlandaca dil hizmetleri sunuyoruz.

Yazılı-sözlü tercüme hizmetlerinin yanı sıra yerelleştirme, masaüstü yayıncılık, multimedya hizmetleri, dijital pazarlama ve kreatif hizmetler gibi müşterilerimizin tüm isteklerine karşılık verebilecek şekilde organize olduk. Profesyonel tercümenin yanı sıra daha ekonomik bir paket olan post-edit hizmeti sunarak, düşük maliyetli ve yüksek hızlı güvenilir sonuçlara ulaşıyoruz.

Yazılı Tercüme

Sözleşme, anlaşma, yazışma, belge, e-mail, kitap, akademik makale, rapor gibi yazılı dosyaların tercüme işlemlerinde yerel tercümanlardan kurulu ekiplerle hizmet veriyoruz.  

Sözlü Tercüme

Konferanslar, telefon görüşmesi, video konferanslar, toplantılar, sempozyumlar, geziler gibi organizasyonlar için İrlandaca sözlü tercüme taleplerinizi karşılıyoruz.

Post-Edit

Tercümelerde düşük maliyet talep eden müşterilerimiz için post-edit çalışmaları yürütüyoruz. Yerel editörlerin çalışmaları kapsamında güvenilir sonuçlar elde ediyoruz.

İrlandaca Web Sitesi Yerelleştirme Hizmetleri

Arama motorlarından gelen organik trafiğe mi ihtiyacınız var? EDU Çeviri olarak İrlandaca web sitesi yerelleştirme projelerinde hem teknik hem de içerik açısından kusursuz çoklu dilli sitelere ulaşmanızı sağlıyoruz. 

Web sitesi yerelleştirme hizmetleri sayesinde yeni pazarlarda hızlı bir şekilde markanızın adını duyurabilirsiniz. Dijital pazarlama alanında deneyimli ekipler, tercüme hizmetlerinden çok daha fazlasını vaat ediyor. Diğer yerelleştirme hizmetleri için bize dilediğiniz zaman ulaşabilirsiniz.

irlandaca-web-sitesi

Noter onaylı tercümelere mi ihtiyacınız var?

Resmi kurumlara teslim etmeniz gereken dosyalar için noter onaylı tercüme hizmeti sunuyoruz.

Dosyanızı nasıl teslim almak istersiniz?

Tüm dosya türleri üzerinde çalışabiliyoruz. Dosyanızı nasıl teslim almak istediğinizi söylemeniz yeterli.

EDU Çeviri hakkında daha fazla bilgiye mi ihtiyacınız var?

EDU Çeviri, EDU Language Group üyesi, ISO 9001 ve ISO 17100 kalite belgelerine sahip bir tercüme bürosudur.

Elinizdeki dosyanın doğruluğundan emin değil misiniz?

Doğruluğundan emin olmadığınız dosyaları bize gönderin. Titiz redaksiyon çalışmaları ile kusursuz metinler haline getirelim.

İrlandaca Multimedya Hizmetleri

Multimedya dosyalar için tercümeye mi ihtiyacınız var? Ses dosyaları, resimler, videolar üzerinde çalışan ekibimizle multimedya alanında tüm ihtiyaçlarınızı karşılıyoruz. 

İrlandaca multimedya hizmetleri profesyonel ekipler tarafından gerçekleştirilir. Aynı zamanda projenizi dilediğiniz dosya formatında teslim ediyoruz. Yazılı, sözlü ya da görsel tüm projelerde uzmanlardan yardım alıyoruz.

Altyazı oluşturma

Video içerik yerelleştirmesi

Dublaj

Deşifre

diller-multimedya

İrlandaca tercüme teklifi için Formu doldurun, size ulaşalım!

Device Frame

İrlandaca Projeniz Hakkında Sorularınız mı Var? Danışmanlık Alın!

Sektör Odaklı İrlandaca Tercüme Hizmetleri

Her endüstri alanında, teknik terimler, hedef kitleler, çalışma yöntemleri, prosedürler, pazarlama faaliyetleri farklılık gösterir. Sektör bilgi birikimi, deneyim ve eğitime sahip tercümanlar ile her sektöre özel İrlandaca tercüme hizmeti sunuyoruz.

Sektör tercüme hizmetlerinde şirketlerin lojistik, halkla ilişkiler, pazarlama, iletişim, güvenlik, üretim gibi doğal çalışma alanlarını farklı dillerde gerçekleştirebilme imkanı sağlıyoruz. Havacılık, enerji, telekomünikasyon, bilişim, gıda gibi onlarca sektörü kapsayan hizmetlerimiz için bize dilediğiniz zaman ulaşabilirsiniz.

irlandaca-sektor

Müşteri Yorumları

“Global şirketimiz için EDU Çeviri’nin uluslararası ofislerinden çeviri hizmetleri alıyoruz. Teknik altyapıları ile sundukları yeni ve faydalı çözümler, teknolojinin erişemediği noktada ise gösterdikleri insancıl yaklaşımlarından ötürü Edu Çeviri’yi herkese öneriyorum.”

“IKEA olarak, EDU çeviri ile çalıştığımız çeviri projelerinde birlikte iş birliği yapmaktan keyif duyuyoruz. Dilimize uyum sağlayabilmeleri, çözüm odaklılıkları, hızlı aksiyon almaları ve disiplinleri sayesinde birlikte başarılı işlere imza atıyoruz.”

“Çeviri ihtiyaçlarımız için 2014 yılından beri aralıksız olarak EDU Çeviri ile çalışmaktayız. Yeniliklere açık, dinamik, hızlı, güleryüzlü ve genç ekibi ile EDU Çeviri ile çalışmaktan çok mutluyuz.”

“Öncelikle 2015’ten bu yana PwC’den gelen tüm çeviri projelerimizin koordinasyonu ve yönetimi ile ilgilendiğiniz için teşekkür ederiz. Biz birincil çeviri şirketimiz olan EDU’yu in-house ekibimizin bir uzantısı olarak görüyoruz. Umarım yeni yılda da işbirliğimiz aynı uyum ve karşılıklı memnuniyet ile devam eder.”

“Sizlerden her zaman hızlı geri dönüş ve söz verilen zamanda çevirimizi alıyoruz. Ayrıca son dakika – acil ricalarımızı da kırmadığınız için teşekkür eder, başarılarınızın ve ortaklığımızın devamını dilerim.”

“Tırsan olarak birçok dilde çeviri desteği aldığımız EDU Çeviri’ye işbirlikçi yaklaşımları ve sunmuş oldukları kaliteli hizmet anlayışları için teşekkür ediyoruz.”

“Protel Bilgisayar A.Ş. olarak, yeni pazarlara açılma yolculuğumuzda EDU Çeviri firmasıyla yaptığımız iş birliğini büyük bir memnuniyetle sürdürmeye devam ediyoruz. İşlerimizi, kendi işleri gibi benimseyen, projeleri daima zamanında teslim eden ve kaliteli işler ortaya koyan EDU Çeviri ekibine ve projelerimize katkı sağlayan çevirmenlerine ayrı ayrı teşekkür ederiz.”

“Otel operasyonunda iken, çok uzun zaman bu tur konular ile ilgili, arada bir de olsa belli reklam ajansları ve tercüme firmaları ile çalıştım. İşini sizin kadar titiz yapan bir firma ile çalıştığımı hatırlamıyorum. Tebrikler. Bunu kim çevirdi ise ilgili arkadaşımıza teşekkürlerimi lütfen iletebilir misiniz?”