Ana sayfa » Hizmetlerimiz » Multimedya » Altyazı

Altyazı hizmetlerinde uzman: EDU Çeviri

Altyazı tercüme çözümlerinde özel olarak oluşturduğumuz multimedya ekibimizle hizmetinizdeyiz.

Siz de hızlı, hatasız ve güvenilir altyazı hizmetlerimizden faydalanmak için şimdi ücretsiz teklif isteyin, avantajlı fiyatları kaçırmayın!

Çevirilerinizi daha erken teslim almak ister misiniz?

Makine çevirisi hizmetlerimizle çeviri projelerinizi %50’ye varan oranlarda daha hızlı teslim ediyoruz.

Çeviri maliyetlerinizi düşürmek ister misiniz?

İhtiyacınıza uygun birbirinden avantajlı paket seçeneklerimizle maliyetlerinizi düşürüyoruz.

Çeviride kaliteye önem veriyor musunuz?

Tüm çeviri projelerine uygulayabileceğimiz kalite kontrol aşamaları sayesinde kusursuz çeviri için çalışıyoruz.

Uzman bir ekiple çalışmak ister misiniz?

Alanında uzman ekiplerimizle hem makine çevirisi hem de geleneksel çeviri hizmetlerimizle hizmetinizdeyiz.

Hatasız ve acil altyazı hizmetlerimizi keşfedin

EDU Çeviri’de çok dilli video içerik üretenlere özel uygun fiyatlı altyazı hizmetleri sunuyoruz!

  • Elinizdeki ses ve video kayıtlarının deşifresinden oluşturulan metinleri sizin için altyazı formatına uyarlayabiliriz.
  • Profesyonel altyazı çevirmenlerimiz ile tüm video içeriklerinizin altyazı yerelleştirmesini kaliteli ve hızlı gerçekleştirebiliriz.
  • Tercüme edilmiş ve yerelleştirilmiş altyazı metinlerini talep ettiğiniz videolara yerleştirme işlemini yapabiliriz.
  • Altyazı çözümlerimizin yanı sıra deşifre, seslendirme, video ve görsel içerik yerelleştirme gibi profesyonel multimedya hizmetleri sunuyoruz.

altyazi-hatasiz

Altyazı hizmetlerimizden kimler yararlanıyor?

Televizyon kanal ve programları için altyazı hizmetleri

Film-dizi ve belgesel yapım ve yayıncı şirketleri için altyazı hizmetleri

Web tabanlı video platformları için altyazı çözümleri

Sosyal medya videoları için altyazı çözümleri

Reklam ajansları için altyazı hizmetleri

Eğitim kurum ve firmaları için video altyazı hizmetleri

Influencer ve dijital içerik üreticileri için altyazı hizmetleri

Kurumsal ve global firmalar için video altyazı hizmetleri

Ücretsiz altyazı hizmetleri teklifinizi şimdi isteyin, avantajlı fiyatları kaçırmayın!

Altyazı ve multimedya hizmetlerinde EDU Çeviri ayrıcalıkları

Kurulduğumuz günden itibaren alanında lider global firmalara sunduğumuz profesyonel tercüme ve yerelleştirme hizmetlerimizde kaliteyi her geçen gün arttırmayı hedefledik. Teknoloji yatırımlarımız sayesinde çeviri projelerimizde daha hızlı, tutarlı ve kaliteli çözümler sunuyoruz. Sahip olduğumuz kalite sertifikaları sayesinde tüm tercüme süreçlerimizi müşteri odaklı yönetiyoruz.

altyazi-educeviri

Hangi altyazı programlarını kullanıyoruz?

Adobe After Effects0%
Adobe Audition0%
Adobe Photoshop0%
Adobe Premier Pro0%
Subtitle Workshop0%
Subtitle Edit0%

Müşteri Yorumları

“Global şirketimiz için EDU Çeviri’nin uluslararası ofislerinden çeviri hizmetleri alıyoruz. Teknik altyapıları ile sundukları yeni ve faydalı çözümler, teknolojinin erişemediği noktada ise gösterdikleri insancıl yaklaşımlarından ötürü Edu Çeviri’yi herkese öneriyorum.”

“IKEA olarak, EDU çeviri ile çalıştığımız çeviri projelerinde birlikte iş birliği yapmaktan keyif duyuyoruz. Dilimize uyum sağlayabilmeleri, çözüm odaklılıkları, hızlı aksiyon almaları ve disiplinleri sayesinde birlikte başarılı işlere imza atıyoruz.”

“Çeviri ihtiyaçlarımız için 2015 yılından beri aralıksız olarak EDU Çeviri ile çalışmaktayız. Yeniliklere açık, dinamik, hızlı, güleryüzlü ve genç ekibi ile EDU Çeviri ile çalışmaktan çok mutluyuz.”

“Öncelikle 2015’ten bu yana PwC’den gelen tüm çeviri projelerimizin koordinasyonu ve yönetimi ile ilgilendiğiniz için teşekkür ederiz. Biz birincil çeviri şirketimiz olan EDU’yu in-house ekibimizin bir uzantısı olarak görüyoruz. Umarım yeni yılda da işbirliğimiz aynı uyum ve karşılıklı memnuniyet ile devam eder.”

“Sizlerden her zaman hızlı geri dönüş ve söz verilen zamanda çevirimizi alıyoruz. Ayrıca son dakika – acil ricalarımızı da kırmadığınız için teşekkür eder, başarılarınızın ve ortaklığımızın devamını dilerim.”

“Tırsan olarak birçok dilde çeviri desteği aldığımız EDU Çeviri’ye işbirlikçi yaklaşımları ve sunmuş oldukları kaliteli hizmet anlayışları için teşekkür ediyoruz.”

“Protel Bilgisayar A.Ş. olarak, yeni pazarlara açılma yolculuğumuzda EDU Çeviri firmasıyla yaptığımız iş birliğini büyük bir memnuniyetle sürdürmeye devam ediyoruz. İşlerimizi, kendi işleri gibi benimseyen, projeleri daima zamanında teslim eden ve kaliteli işler ortaya koyan EDU Çeviri ekibine ve projelerimize katkı sağlayan çevirmenlerine ayrı ayrı teşekkür ederiz.”

“Otel operasyonunda iken, çok uzun zaman bu tur konular ile ilgili, arada bir de olsa belli reklam ajansları ve tercüme firmaları ile çalıştım. İşini sizin kadar titiz yapan bir firma ile çalıştığımı hatırlamıyorum. Tebrikler. Bunu kim çevirdi ise ilgili arkadaşımıza teşekkürlerimi lütfen iletebilir misiniz?”