Ana sayfa » Diller » Beyaz Rusça

Beyaz Rusça Tercüme ve Post-Edit Hizmetleri

Doğu Slav dillerinden olan Beyaz Rusça, Beyaz Rusya’nın resmi dilidir. Dil büyük oranda diğer Doğu Slav dillerinin gramer özelliklerini taşımaktadır. Beyaz Rusça temelde Kuzeydoğu, Orta, Güneybatı ve Batı Palyesian olmak üzere 4 lehçeye ayrılır.

Her ne kadar Beyaz Rusya’da Rusça yaygın olarak konuşulsa da resmi kurumlar için istenilen belgeler Beyaz Rusça dilinde olmalıdır. Yazılı ve sözlü tercüme hizmetleri sunan EDU Çeviri, Beyaz Rusça noter yeminli, profesyonel belge tercümesi, yerelleştirme gibi hizmetler sunuyoruz.

Size özel proje ekipleri ile çalışmak isterseniz bize dilediğiniz zaman ulaşabilirsiniz. Ayrıca tercüme süreçleri hakkında sorularınız için ücretsiz danışmanlık hizmeti de veriyoruz. Teklif formunu doldurduğunuz taktirde kısa süre içinde sizinle irtibata geçiyoruz.

Yazılı Tercüme

Projenize özel oluşturulmuş tercüme ekibi ile çalışmak ister misiniz? Yazılı tercüme türünde terminolojiye hakim tercümanlar, proje koordinatörleri Beyaz Rusça çeviri hizmetlerinde yüksek kaliteli sonuçlara ulaşmaktadır. Belge, medikal, teknik gibi onlarca yazılı tercüme hizmeti için bize dilediğiniz zaman ulaşabilirsiniz.

Sözlü Tercüme

Beyaz Rusça-Türkçe, İngilizce-Beyaz Rusça gibi dil çiftleri için sözlü tercüme teklifi alabilirsiniz. EDU Çeviri olarak uluslararası sempozyumlar, toplantılar, paneller ve konferanslarda hizmet verdik. Üstelik sözlü tercüme için gerekli ekipmanları dilerseniz EDU Çeviri’den kiralayabilirsiniz. 

Multimedya Hizmetleri

Dijital dosyalar üzerinde çalışabilecek altyapıya sahip olan EDU Çeviri, Beyaz Rusça dilinden onlarca dile tercüme hizmetleri sunar. Ses kayıtları, videolar, altyazılar ve görsel içerik yerelleştirmeleri gibi hizmetlerde yüksek standartlarda çeviri kalitesi sunuyoruz. 

Beyaz Rusça Web Sitesi Yerelleştirme Hizmetleri

Kurumsal web sitenizi hedeflediğiniz pazarlarda rekabetçi bir konuma ulaştırıyoruz. Tüm web sitesi yerelleştirme hizmetlerinde arama motorlarına uygun çalışmalar yürütüyoruz.

Beyaz Rusça web sitesi yerelleştirme hizmetlerinde içeriklerden meta açıklamalarına, dil kodlarından görsel altyazılara kadar sitenin tüm bileşenlerini hedef dile tercüme ediyoruz.

Dilediğiniz zaman projeniz hakkında bilgi almak ister misiniz?

Kullanıcı portalı sayesinde dilediğiniz zaman projeniz hakkında bilgi alabilir ve süreci yakından takip edebilirsiniz.

Hangi dosya formatlarını destekliyoruz?

EDU Çeviri'de tüm dosya formatları üzerinde çalışıyoruz. Tamamlanmış projeleri dilediğiniz şekilde teslim ediyoruz.

Çeviride kaliteye önem veriyor musunuz?

Kalite kontrol çalışmaları ile yüksek kalite standartlarını yakaladık. Doğruluğundan emin olmadığınız çevirileri bize ulaştırın.

Hız sizin için ne kadar önemli?

Makine çevirileri üzerine yapılan post-edit çalışmaları, projenizin hem hızlı hemde yüksek kaliteli bir şekilde sonuçlanmasını sağlar.

Beyaz Rusça Enerji Tercüme Hizmetleri

Enerji sektörünün gerekliliklerinden olan yüksek standartlarda tercüme hizmeti EDU Çeviri’de!

Her sektöre göre uzmanlaşmış tercüman kadromuz sayesinde enerji sektörünün lider firmaları ile çalışma fırsatını yakaladık. Beyaz Rusça dili için onlarca endüstri kuruluşuna hizmet veriyoruz.

Deneyimli tercümanlar

Zamanında teslim

Uluslararası üyelikler

Kalite sertifikaları

Müşteri Yorumları

“Global şirketimiz için EDU Çeviri’nin uluslararası ofislerinden çeviri hizmetleri alıyoruz. Teknik altyapıları ile sundukları yeni ve faydalı çözümler, teknolojinin erişemediği noktada ise gösterdikleri insancıl yaklaşımlarından ötürü Edu Çeviri’yi herkese öneriyorum.”

“IKEA olarak, EDU çeviri ile çalıştığımız çeviri projelerinde birlikte iş birliği yapmaktan keyif duyuyoruz. Dilimize uyum sağlayabilmeleri, çözüm odaklılıkları, hızlı aksiyon almaları ve disiplinleri sayesinde birlikte başarılı işlere imza atıyoruz.”

“Çeviri ihtiyaçlarımız için 2014 yılından beri aralıksız olarak EDU Çeviri ile çalışmaktayız. Yeniliklere açık, dinamik, hızlı, güleryüzlü ve genç ekibi ile EDU Çeviri ile çalışmaktan çok mutluyuz.”

“Öncelikle 2015’ten bu yana PwC’den gelen tüm çeviri projelerimizin koordinasyonu ve yönetimi ile ilgilendiğiniz için teşekkür ederiz. Biz birincil çeviri şirketimiz olan EDU’yu in-house ekibimizin bir uzantısı olarak görüyoruz. Umarım yeni yılda da işbirliğimiz aynı uyum ve karşılıklı memnuniyet ile devam eder.”

“Sizlerden her zaman hızlı geri dönüş ve söz verilen zamanda çevirimizi alıyoruz. Ayrıca son dakika – acil ricalarımızı da kırmadığınız için teşekkür eder, başarılarınızın ve ortaklığımızın devamını dilerim.”

“Tırsan olarak birçok dilde çeviri desteği aldığımız EDU Çeviri’ye işbirlikçi yaklaşımları ve sunmuş oldukları kaliteli hizmet anlayışları için teşekkür ediyoruz.”

“Protel Bilgisayar A.Ş. olarak, yeni pazarlara açılma yolculuğumuzda EDU Çeviri firmasıyla yaptığımız iş birliğini büyük bir memnuniyetle sürdürmeye devam ediyoruz. İşlerimizi, kendi işleri gibi benimseyen, projeleri daima zamanında teslim eden ve kaliteli işler ortaya koyan EDU Çeviri ekibine ve projelerimize katkı sağlayan çevirmenlerine ayrı ayrı teşekkür ederiz.”

“Otel operasyonunda iken, çok uzun zaman bu tur konular ile ilgili, arada bir de olsa belli reklam ajansları ve tercüme firmaları ile çalıştım. İşini sizin kadar titiz yapan bir firma ile çalıştığımı hatırlamıyorum. Tebrikler. Bunu kim çevirdi ise ilgili arkadaşımıza teşekkürlerimi lütfen iletebilir misiniz?”

Beyaz Rusça tercüme projeniz için formu doldurun, size ulaşalım!

Device Frame

Beyaz Rusça tercüme hizmetleri ve projeler hakkında ücretsiz danışmalık imkanı!