Ana sayfa » Diller » Beyaz Rusça Tercüme

Beyaz Rusça Tercüme ve Sözlü Çeviri Hizmetleri

Doğu Slav dillerinden olan Beyaz Rusça, Beyaz Rusya’nın resmi dilidir. Dil büyük oranda diğer Doğu Slav dillerinin gramer özelliklerini taşımaktadır. Beyaz Rusça temelde Kuzeydoğu, Orta, Güneybatı ve Batı Palyesian olmak üzere 4 lehçeye ayrılır.

Her ne kadar Beyaz Rusya’da Rusça yaygın olarak konuşulsa da resmi kurumlar için istenilen belgeler Beyaz Rusça dilinde olmalıdır. Yazılı ve sözlü Belarusça tercüme hizmetleri sunan EDU Çeviri, Beyaz Rusça noter yeminli, profesyonel belge tercümesi, yerelleştirme gibi hizmetler sunuyoruz.

Size özel proje ekipleriyle çalışmak isterseniz bize dilediğiniz zaman ulaşabilirsiniz. Ayrıca tercüme süreçleri hakkında sorularınız için ücretsiz danışmanlık hizmeti de veriyoruz. Teklif formunu doldurduğunuz taktirde kısa süre içinde sizinle irtibata geçiyoruz.

Yazılı Tercüme

Projenize özel oluşturulmuş tercüme ekipleriyle çalışmak ister misiniz? Yazılı tercüme türünde terminolojiye hakim tercüman ve proje yöneticilerimizle Beyaz Rusça çeviri hizmetlerinde kaliteli hizmet sunuyoruz. Belge, medikal, teknik gibi alanlarda yazılı Belarusça çeviri ihtiyaçlarınız için bize dilediğiniz zaman ulaşabilirsiniz.

Sözlü Tercüme

Beyaz Rusça-Türkçe, İngilizce-Beyaz Rusça gibi dil çiftleri için bizden sözlü Beyaz Rusça tercüme teklifi alabilirsiniz. EDU Çeviri olarak uluslararası sempozyumlarda, toplantılarda, panellerde ve konferanslarda hizmet veriyoruz. Üstelik talep eden müşterilerimize tercüme ekipmanı da tedarik ediyoruz.

Multimedya Hizmetleri

Dijital dosyalar üzerinde çalışabilecek altyapıya sahip olan EDU Çeviri, onlarca dilden Belarusça tercüme hizmetleri sunar. Ses kayıtlarınız, videolarınız ve görsel içerikleriniz için yerelleştirme ve altyazı gibi hizmetlerde yüksek standartlarda çeviri kalitesi sunuyoruz.

Beyaz Rusça Web Sitesi Yerelleştirme Hizmetleri

Kurumsal web sitenizi hedeflediğiniz pazarlarda rekabetçi bir konuma ulaştırıyoruz. Tüm web sitesi yerelleştirme hizmetlerinde arama motorlarına uygun çalışmalar yürütüyoruz.

Beyaz Rusça web sitesi yerelleştirme hizmetlerinde içeriklerden meta açıklamalarına, dil kodlarından görsel altyazılara kadar sitenin tüm bileşenlerini hedef dile tercüme ediyoruz.

Good For Your Mood
Akademik danışmanlık

Dilediğiniz zaman projeniz hakkında bilgi almak ister misiniz?

Müşteri portalı sayesinde dilediğiniz zaman projeniz hakkında bilgi alabilir ve süreci yakından takip edebilirsiniz.

Resmi evrak

Hangi dosya formatlarını destekliyoruz?

EDU Çeviri'de tüm dosya formatlarıyla çalışıyoruz. Tamamlanmış projeleri dilediğiniz şekilde teslim ediyoruz.

kalite

Çeviride kaliteye önem veriyor musunuz?

Kalite kontrol çalışmalarımızla yüksek kalite standartlarını yakaladık. Doğruluğundan emin olmadığınız çevirileri bize ulaştırın.

Hız

Hız sizin için ne kadar önemli?

Makine çevirisi için sunduğumuz post-edit hizmetiyle projenizin hem hızlı hem de kaliteli şekilde sonuçlanmasını sağlıyoruz.

Beyaz Rusça Enerji Tercümesi Hizmetleri

Enerji sektörünün gerekliliklerinden olan yüksek standartlarda tercüme hizmeti EDU Çeviri’de!

Sektöre göre uzmanlaşmış Belarusça tercüman kadromuz sayesinde enerji sektörünün lider firmalarıyla çalışma fırsatını yakaladık. Beyaz Rusça dili için müşterilerimize enerji, üretim, teknoloji gibi tüm endüstriyel alanlarda dil hizmeti sunuyoruz.

Deneyimli tercümanlar

Zamanında teslim

Uluslararası üyelikler

Kalite sertifikaları

Beyaz Rusça enerji sektörü ile ilgili çeviri hizmeti

Müşteri Yorumları

Asus Logo

“Global şirketimiz için EDU Çeviri’nin uluslararası ofislerinden çeviri hizmetleri alıyoruz. Teknik altyapıları ile sundukları yeni ve faydalı çözümler, teknolojinin erişemediği noktada ise gösterdikleri insancıl yaklaşımlarından ötürü Edu Çeviri’yi herkese öneriyorum.”

IKEA Logo

“IKEA olarak, EDU çeviri ile çalıştığımız çeviri projelerinde birlikte iş birliği yapmaktan keyif duyuyoruz. Dilimize uyum sağlayabilmeleri, çözüm odaklılıkları, hızlı aksiyon almaları ve disiplinleri sayesinde birlikte başarılı işlere imza atıyoruz.”

Decathlon Logo

“Çeviri ihtiyaçlarımız için 2015 yılından beri aralıksız olarak EDU Çeviri ile çalışmaktayız. Yeniliklere açık, dinamik, hızlı, güler yüzlü ve genç ekibi ile EDU Çeviri ile çalışmaktan çok mutluyuz.”

PWC Logo

“Öncelikle 2015’ten bu yana PwC’den gelen tüm çeviri projelerimizin koordinasyonu ve yönetimi ile ilgilendiğiniz için teşekkür ederiz. Biz birincil çeviri şirketimiz olan EDU’yu in-house ekibimizin bir uzantısı olarak görüyoruz. Umarım yeni yılda da işbirliğimiz aynı uyum ve karşılıklı memnuniyet ile devam eder.”

MAPFRE Logo

“Sizlerden her zaman hızlı geri dönüş ve söz verilen zamanda çevirimizi alıyoruz. Ayrıca son dakika – acil ricalarımızı da kırmadığınız için teşekkür eder, başarılarınızın ve ortaklığımızın devamını dilerim.”

TIRSAN Logo

“Tırsan olarak birçok dilde çeviri desteği aldığımız EDU Çeviri’ye işbirlikçi yaklaşımları ve sunmuş oldukları kaliteli hizmet anlayışları için teşekkür ediyoruz.”

Protel Logo

“Protel Bilgisayar A.Ş. olarak, yeni pazarlara açılma yolculuğumuzda EDU Çeviri firmasıyla yaptığımız iş birliğini büyük bir memnuniyetle sürdürmeye devam ediyoruz. İşlerimizi, kendi işleri gibi benimseyen, projeleri daima zamanında teslim eden ve kaliteli işler ortaya koyan EDU Çeviri ekibine ve projelerimize katkı sağlayan çevirmenlerine ayrı ayrı teşekkür ederiz.”

Wyndham Logo

“Otel operasyonunda iken, çok uzun zaman bu tür konular ile ilgili, arada bir de olsa belli reklam ajansları ve tercüme firmaları ile çalıştım. İşini sizin kadar titiz yapan bir firma ile çalıştığımı hatırlamıyorum. Tebrikler. Bunu kim çevirdi ise ilgili arkadaşımıza teşekkürlerimi lütfen iletebilir misiniz?”

Beyaz Rusça tercüme projeniz için formu doldurun, size ulaşalım!

Yazılı tercüme fiyatınızı hesaplayın

Beyaz Rusça tercüme hizmetlerimiz hakkında ücretsiz danışmalık imkanı!

ICBC
İntesa Sanpaolo
SAS
MUFG
PWC
IKEA
Decathlon
Goodyear
Chanel
Michelin
ASUS
MAPFRE