Ana sayfa » Diller » Fransızca Tercüme

Profesyonel Fransızca Tercüme

270 milyondan fazla insanın konuştuğu Fransızca 26 ülkede resmi dil statüsündedir. Fransa’nın yanı sıra Kanada, Belçika, Kongo, Kamerun gibi ülkelerde de konuşulur.

EDU Çeviri olarak yazılı ve sözlü Fransızca tercüme hizmetleri sunuyoruz. Göçmenlik belgeleri tercümesinden, sektör odaklı çeviri hizmetlerine kadar her türlü tercüme ihtiyacında geniş tercüman altyapımızla hizmet veriyoruz. Fransızca – İngilizce, Türkçe – Fransızca çeviri gibi onlarca dil çifti için bize dilediğiniz zaman ulaşabilirsiniz.

Yazılı Tercüme

Medikal, akademik, teknik ve noter onaylı tercüme türlerinde uzmanlaşmış çevirmen ve editörlerden oluşan ekiplerimizle Fransızca çeviri hizmeti sunuyoruz.

Sözlü Tercüme

Fransızca konuşan misafirlerinizi en iyi şekilde ağırlamak ve birden çok dilin konuşulduğu organizasyonları başarıyla gerçekleştirmek için bizden Fransızca tercüme hizmeti alabilirsiniz.

Yapay Zeka ile Makine Çevirisi & Post-Edit

Düşük maliyet ve yüksek hıza mı ihtiyacınız var? Yapay zeka destekli makine çevirisi ve post-edit hizmetlerimizle hacimli çeviri projelerinizi daha erken teslim alabilirsiniz.

Türkçe – Fransızca Tercüme Hizmeti

Fransızca yazılı çeviri konusunda uzun yılların deneyimine sahip olan ekibimiz Fransızca – Türkçe çevirinin gerektirdiği profesyonellik ve uzmanlığı bir arada sunarak müşterilerine en yüksek kalitede ve kusursuz çeviriyi iletmeyi garanti etmektedir. Ekibimiz, profesyonel Fransızca tercüman kadrosuyla beklentilerinizi en iyi şekilde karşılamak için hazır.

Fransızca akademik çeviri, teknik tercüme, sözleşme tercümesi gibi ihtiyaçlarınızı için bizimle daima iletişime geçebilirsiniz. Türkçe ve Fransızca dil çiftleri arasında Türkçe – Fransızca tercüme ve Fransızca – Türkçe tercüme ihtiyaçlarınız için tüm uzmanlık alanlarında size destek olmaktan memnuniyet duyarız.

Fransızca turizm tercümesi
Kalite

EDU Çeviri'nin kalitesinden nasıl emin olabilirim?

EDU Çeviri'de ana dil editörleriyle ve sertifikalı tercümanlarla çalışıyoruz.

E-Ticaret SEO

Tercümeden daha fazlasına mı ihtiyacınız var?

Kreatif çözümler kapsamında Fransızca yerelleştirme, içerik üretimi, yaratıcı çeviri gibi hizmetler sunuyoruz.

Gizlilik

Gizliliğe önem veriyor musunuz?

Gizlilik ve güvenlik bizim önceliklerimizden. Katı güvenlik prosedürleri sayesinde bilgileriniz bizimle güvende.

Akademik danışmanlık

Daha önce profesyonel bir tercüme bürosu ile çalıştınız mı?

EDU Çeviri'de müşterilerimizin proje sürecini şeffaf şekilde yönetiyoruz.

Profesyonel Fransızca Turizm Tercümesi

Dünyanın en çok ziyaret edilen ülkelerinden olan Fransa, turizm firmaları açısından oldukça önemli bir yere sahiptir.  

Turizm ve otelcilik alanında deneyimli Fransızca tercüman kadromuzla seyahat acentaları, oteller, rezervasyon siteleri gibi çeşitli hizmet sağlayıcılar için çalışıyoruz. Aynı zamanda turistler için talep edilmesi muhtemel vize evraklarının tercümesini yapıyoruz.

Turizm alanında uzman çeviri kadrosu

Zamanında dosya teslimatı

Operasyon becerisi yüksek, sektöre hakim proje yöneticileri

Kalitesi kanıtlanmış turizm tercümeleri

Fransızca turizm tercümesi

Fransızca çeviri projeniz için formu doldurun, size ulaşalım!

Fransızca tercüme için en doğru teklifi alın

Fransızca projeniz hakkında tüm sorularınızı bize danışın!

Fransızca Web Sitesi Yerelleştirme Hizmetleri

Web sitenizi Fransızca’ya mı çevirmek istiyorsunuz? EDU Çeviri yerelleştirme ekibimiz web sitelerinin tüm bileşenlerini arama motoru optimizasyonuna destek olacak şekilde ele alır ve arama motorlarından trafik almanızı sağlar.

Fransızca web sitesi yerelleştirme hizmetlerimizle sitenizi kullanıcılara kendi ana dilinde sunun ve müşteri geri dönüşüm oranlarınızı artırın. İnternet sitenize ek olarak mobil uygulama, yazılım, video oyunları ve dijital pazarlama içerikleriniz için de yerelleştirme hizmetlerimizden faydalanabilirsiniz.

Fransızca internet sitesi yerelleştirme hizmeti

Profesyonel Fransızca Tercüme Bürosu

Uzun yıllara dayanan deneyimi ve profesyonel yaklaşımı sayesinde sektörün önde gelen Fransızca çeviri bürosu olmayı başaran EDU çeviri, Fransızca sözlü ve yazılı tercüme taleplerinizi sorunsuz şekilde yerine getirmeye hazırdır. Tercüme talepleriniz ve çeviri fiyatları hakkındaki sorularınız için bizimle hemen iletişime geçebilirsiniz. Çözüm odaklı proje yönetimi ekibimiz talebinizi inceleyerek ihtiyacınıza ve bütçenize en uygun seçenekleri belirleyecektir.

Profesyonellerden Yaratıcı Tercüme Hizmeti

Fransızca Noter Onaylı Tercüme

Üniversite, banka, noter, konsolosluk ve devlet daireleri gibi makamlara ibraz edeceğiniz belgelerinizde yemin kaşesi ve bazı durumlarda da noter tasdiki bulunması istenebilir. EDU Çeviri’nin sunduğu sözlü ve yazılı Fransızca tercüme hizmetlerinin arasında belge çevirisi hizmeti, noter yeminli çeviri hizmeti ve apostilli tercüme hizmeti de bulunur. Fransızca noter tasdikli çeviri için evrakınızın yeminli Fransızca tercüman tarafından çevrilmesi gerekir. Noter yeminli Fransızca tercüme bürosu ihtiyacınıza tüm yönleriyle cevap veren EDU Çeviri, diğer dillerde olduğu gibi Fransızca çeviri konusunda da uzman tercüman kadrosuyla eksiksiz bir hizmet vermektedir.

Yeminli tercüme ile noter onaylı tercüme farkları

Fransızca Yeminli Tercüme

Fransızca yeminli çeviri hizmeti konusunda uzun yıllara yayılan deneyimimizle yazılı tercümelerinizi uluslararası standartların gerekliliklerini karşılayarak üstün kaliteyle sunuyoruz.

Yeminli Fransızca tercüme bürosu olarak tercümelerinizi metnin uzmanlık alanına en uygun ve profesyonel bir ekiple çalışarak yaptırmak istiyorsanız sizinle çalışmaktan mutluluk duyarız.

Uzman Fransızca noter yeminli çevirmen kadromuz, tüm taleplerinizi belge çevirisi için gereken titizlikte ve yüksek kalitede yerine getirmeye hazır. Tüm yeminli çeviri ihtiyaçlarınızda profesyonel Fransızca yeminli tercümanlarımızla çalışarak belgelerinizin çevirilerini eksiksiz ve hatasız bir şekilde teslim ediyoruz.

Resmi kurumlara teslim edilmesi gereken belgeler

Fransızca Sözlü Çeviri Hizmeti

İş toplantılarınızda ya da devlet dairelerinde, nerede olursa olsun Fransızca sözlü tercümeye ihtiyaç duyduğunuzda yanınızdayız. EDU Çeviri, sahip olduğu uzman Fransızca sözlü tercüman kadrosuyla müşterilerine uzun yıllardır hizmet vermektedir. Daha büyük çaplı organizasyon ve etkinlikleriniz için Fransızca simultane tercüme hizmetimizden de faydalanabilirsiniz.

Simultane çevirinin yanı sıra müşterilerimize sözlü tercüme ekipman kiralama hizmeti de sunuyoruz. Etkinliğinizin niteliğine göre sözlü tercümenin bir diğer türü olan Fransızca ardıl çeviri hizmetimizi de değerlendirebilirsiniz. Ardıl tercümede çevirmen, konuşmacının sözü bittikten sonra devreye girerek konuşmayı çevirir ve konuşmayla çeviri eş zamanlı gerçekleştirilmediğinden dolayı etkinlik süresi bir miktar daha uzayabilir.

Size ve ihtiyaçlarınıza en uygun çözümü bulmak için siz de vakit kaybetmeden bizimle iletişime geçin.

Sözlü tercüme hizmetleri

Kanada Fransızcası Tercüme Hizmetleri

Kanada Fransızcası, Quebec ve Ontario bölgelerinde daha yaygın olmak üzere tüm Kanada genelinde 7 milyondan fazla kişi tarafından konuşulmaktadır. Avrupa Fransızcası ile karşılıklı anlaşılabilir olsa da bazı kelimelerin yazımı ve konuşma aksanı oldukça farklıdır.

Fransızca gibi geniş coğrafyalarda konuşulan dillerde tercümenin nerede kullanılacağı oldukça önemlidir. EDU Çeviri olarak Fransızca gibi dillerde tercümenin kullanılacağı bölgeyi baz alarak ekip oluşturuyoruz. Kanada Fransızcası tercüme hizmetlerimizde müşterilerimize yerel tercümanlardan oluşan dil uzmanı ekibimizle yardımcı oluyoruz.

Kanada Fransızcası

Müşteri Yorumları

Asus Logo

“Global şirketimiz için EDU Çeviri’nin uluslararası ofislerinden çeviri hizmetleri alıyoruz. Teknik altyapıları ile sundukları yeni ve faydalı çözümler, teknolojinin erişemediği noktada ise gösterdikleri insancıl yaklaşımlarından ötürü Edu Çeviri’yi herkese öneriyorum.”

IKEA Logo

“IKEA olarak, EDU çeviri ile çalıştığımız çeviri projelerinde birlikte iş birliği yapmaktan keyif duyuyoruz. Dilimize uyum sağlayabilmeleri, çözüm odaklılıkları, hızlı aksiyon almaları ve disiplinleri sayesinde birlikte başarılı işlere imza atıyoruz.”

Decathlon Logo

“Çeviri ihtiyaçlarımız için 2015 yılından beri aralıksız olarak EDU Çeviri ile çalışmaktayız. Yeniliklere açık, dinamik, hızlı, güler yüzlü ve genç ekibi ile EDU Çeviri ile çalışmaktan çok mutluyuz.”

PWC Logo

“Öncelikle 2015’ten bu yana PwC’den gelen tüm çeviri projelerimizin koordinasyonu ve yönetimi ile ilgilendiğiniz için teşekkür ederiz. Biz birincil çeviri şirketimiz olan EDU’yu in-house ekibimizin bir uzantısı olarak görüyoruz. Umarım yeni yılda da işbirliğimiz aynı uyum ve karşılıklı memnuniyet ile devam eder.”

MAPFRE Logo

“Sizlerden her zaman hızlı geri dönüş ve söz verilen zamanda çevirimizi alıyoruz. Ayrıca son dakika – acil ricalarımızı da kırmadığınız için teşekkür eder, başarılarınızın ve ortaklığımızın devamını dilerim.”

TIRSAN Logo

“Tırsan olarak birçok dilde çeviri desteği aldığımız EDU Çeviri’ye işbirlikçi yaklaşımları ve sunmuş oldukları kaliteli hizmet anlayışları için teşekkür ediyoruz.”

Protel Logo

“Protel Bilgisayar A.Ş. olarak, yeni pazarlara açılma yolculuğumuzda EDU Çeviri firmasıyla yaptığımız iş birliğini büyük bir memnuniyetle sürdürmeye devam ediyoruz. İşlerimizi, kendi işleri gibi benimseyen, projeleri daima zamanında teslim eden ve kaliteli işler ortaya koyan EDU Çeviri ekibine ve projelerimize katkı sağlayan çevirmenlerine ayrı ayrı teşekkür ederiz.”

Wyndham Logo

“Otel operasyonunda iken, çok uzun zaman bu tür konular ile ilgili, arada bir de olsa belli reklam ajansları ve tercüme firmaları ile çalıştım. İşini sizin kadar titiz yapan bir firma ile çalıştığımı hatırlamıyorum. Tebrikler. Bunu kim çevirdi ise ilgili arkadaşımıza teşekkürlerimi lütfen iletebilir misiniz?”

ICBC
İntesa Sanpaolo
SAS
MUFG
PWC
IKEA
Decathlon
Goodyear
Chanel
Michelin
ASUS
MAPFRE