Profesyonel Fransızca Tercüme Bürosu

270 milyondan fazla insanın konuştuğu Fransızca 26 ülkede resmi dil statüsündedir. Fransa’nın yanı sıra Kanada, Belçika, Kongo, Kamerun gibi ülkelerde de konuşulur. Geniş coğrafyalara yayılmış bu dil konuşmacı sayısını her geçen yıl artan Afrika nüfusu ile birlikte katlamakta.

EDU Çeviri olarak Fransızca dilinde yazılı-sözlü tercüme hizmetleri sunuyoruz. Göçmenlik belgeleri tercümesinden sektör odaklı yaklaşımlara kadar tüm çeşitli tercüme ihtiyaçlarında geniş tercüman altyapımızı kullanıyoruz. Fransızca-Türkçe, İngilizce-Fransızca gibi onlarca dil çifti için bize dilediğiniz zaman ulaşabilirsiniz.

Yazılı Tercüme

Noter onaylı, medikal, akademik, teknik gibi konularda uzmanlaşmış tercümanlardan oluşturduğumuz çeviri ekipleri ile Fransızca yazılı tercüme hizmeti sunuyoruz.

Sözlü Tercüme

Fransızca konuşan misafirlerinizi en iyi şekilde ağırlamak ve çoklu dilin konuşulduğu organizasyonları başarıyla gerçekleştirmek için sözlü tercüme hizmeti alabilirsiniz.

Yapay Zeka ile Makine Çevirisi & Post-Edit

Düşük maliyet ve yüksek hıza mı ihtiyacınız var? Yapay zeka destekli makine çevirisi sistemini şimdi Fransızca dili için kullanabilirsiniz.

Kanada Fransızcası Tercüme Hizmetleri

Kanada’nın genelinde konuşulan fakat Quebec ve Ontario bölgelerinde daha fazla rastlanılan Kanada Fransızcası 7 milyonun üzerinde konuşmacıya sahip bir dildir. Avrupa Fransızcası ile karşılıklı anlaşılabilir olsa da bazı kelimelerin yazımı ve konuşma aksanı oldukça farklıdır.

Fransızca gibi geniş coğrafyalarda konuşulan dillerde dosyaların nerede kullanılacağı oldukça önemlidir. EDU Çeviri olarak Fransızca gibi dillerde tercümelerin nerede kullanılacağını baz alarak ekip oluşturmaktayız. Kanada Fransızcası tercümelerini yerel tercümanlardan kurduğumuz ekiplerle gerçekleştirerek yüksek kalite standartlarında çeviri sunuyoruz.

gfym

EDU Çeviri'nin kalitesinden nasıl emin olabilirim?

EDU Çeviri'de yerel editörler ve uluslararası kuruluşlardan sertifika almayı başarmış tercümanlarla çalışıyoruz.

Tercümeden daha fazlasına mı ihtiyacınız var?

Kreatif çözümler kapsamında Fransızca yerelleştirme, içerik üretimi yaratıcı çeviri gibi hizmetler sunuyoruz.

Gizliliğe önem veriyor musunuz?

Gizlilik ve güvenlik bizim önceliklerimizden. Katı güvenlik prosedürleri sayesinde bilgileriniz bizimle güvende.

Daha önce profesyonel bir tercüme bürosu ile çalıştınız mı?

EDU Çeviri'de müşterilerimizin sorunları ile ilgileniyor ve proje sürecini şeffaf şekilde yönetiyoruz.

Profesyonel Fransızca Turizm Tercüme Hizmeti

Dünyanın en çok ziyaret edilen ülkesi olan Fransa, turizm firmaları açısından oldukça önemli bir yere sahiptir. Turizm ve otelcilik sektöründe iletişim, pazarlama gibi unsurlarda hata payı yoktur.  

Turizm & otelcilik alanında eğitim almış tercüman kadromuz Fransızca dilinde, seyahat acentaları, oteller, rezervasyon siteleri gibi çeşitli hizmet sağlayıcılar için çalışıyoruz. Aynı zamanda turistler için talep edilmesi muhtemel evrakların tercümesini gerçekleştiriyoruz.

Turizm alanında uzman çeviri kadrosu

Zamanında dosya teslimatı

Operasyon becerisi yüksek, sektöre hakim proje koordinatörleri

Kalitesi kanıtlanmış turizm tercümeleri

Fransızca projeniz için formu doldurun, size ulaşalım!

Device Frame

Fransızca Projeniz Hakkında Tüm Soruları Bize Danışın!

Fransızca Web Sitesi Yerelleştirme Hizmetleri

Web sitenizi Fransızca’ya mı çevirmek istiyorsunuz? EDU Çeviri yerelleştirme ekibimiz web sitelerinin tüm bileşenlerini arama motoru optimizasyonuna destek olacak şekilde ele alır. Böylelikle arama motorlarından trafik almanız sağlıyoruz.

Fransızca web sitesi yerelleştirme hizmetlerinde uzman kadromuz geri dönüşüm oranları yüksek çalışmalar yürütür. Dilerseniz mobil uygulamalar, yazılımlar, video oyunları, dijital pazarlama içerikleri için de yerelleştirme hizmetleri sunuyoruz.

Müşteri Yorumları

“Global şirketimiz için EDU Çeviri’nin uluslararası ofislerinden çeviri hizmetleri alıyoruz. Teknik altyapıları ile sundukları yeni ve faydalı çözümler, teknolojinin erişemediği noktada ise gösterdikleri insancıl yaklaşımlarından ötürü Edu Çeviri’yi herkese öneriyorum.”

“IKEA olarak, EDU çeviri ile çalıştığımız çeviri projelerinde birlikte iş birliği yapmaktan keyif duyuyoruz. Dilimize uyum sağlayabilmeleri, çözüm odaklılıkları, hızlı aksiyon almaları ve disiplinleri sayesinde birlikte başarılı işlere imza atıyoruz.”

“Çeviri ihtiyaçlarımız için 2014 yılından beri aralıksız olarak EDU Çeviri ile çalışmaktayız. Yeniliklere açık, dinamik, hızlı, güleryüzlü ve genç ekibi ile EDU Çeviri ile çalışmaktan çok mutluyuz.”

“Öncelikle 2015’ten bu yana PwC’den gelen tüm çeviri projelerimizin koordinasyonu ve yönetimi ile ilgilendiğiniz için teşekkür ederiz. Biz birincil çeviri şirketimiz olan EDU’yu in-house ekibimizin bir uzantısı olarak görüyoruz. Umarım yeni yılda da işbirliğimiz aynı uyum ve karşılıklı memnuniyet ile devam eder.”

“Sizlerden her zaman hızlı geri dönüş ve söz verilen zamanda çevirimizi alıyoruz. Ayrıca son dakika – acil ricalarımızı da kırmadığınız için teşekkür eder, başarılarınızın ve ortaklığımızın devamını dilerim.”

“Tırsan olarak birçok dilde çeviri desteği aldığımız EDU Çeviri’ye işbirlikçi yaklaşımları ve sunmuş oldukları kaliteli hizmet anlayışları için teşekkür ediyoruz.”

“Protel Bilgisayar A.Ş. olarak, yeni pazarlara açılma yolculuğumuzda EDU Çeviri firmasıyla yaptığımız iş birliğini büyük bir memnuniyetle sürdürmeye devam ediyoruz. İşlerimizi, kendi işleri gibi benimseyen, projeleri daima zamanında teslim eden ve kaliteli işler ortaya koyan EDU Çeviri ekibine ve projelerimize katkı sağlayan çevirmenlerine ayrı ayrı teşekkür ederiz.”

“Otel operasyonunda iken, çok uzun zaman bu tur konular ile ilgili, arada bir de olsa belli reklam ajansları ve tercüme firmaları ile çalıştım. İşini sizin kadar titiz yapan bir firma ile çalıştığımı hatırlamıyorum. Tebrikler. Bunu kim çevirdi ise ilgili arkadaşımıza teşekkürlerimi lütfen iletebilir misiniz?”