Ana sayfa » Hizmetlerimiz » Dijital Pazarlama » Uluslararası SEO

Uluslararası SEO ile daha farklı dillerde hedef kitlenize ulaşın

Uluslararası SEO ile global pazar payınızı büyütebilirsiniz!

Profesyonel çok dilli SEO hizmetlerimizle ihtiyaç duyduğunuz uluslararası dijital pazarlama faaliyetlerinizde yanınızdayız.

Uygun fiyatlara uluslararası SEO çözümlerimizden yararlanmak için ücretsiz teklif alabilir, tüm sorularınız için SEO uzmanlarımızdan ücretsiz danışmanlık alabilirsiniz.

Hız

Çevirilerinizi daha erken teslim almak ister misiniz?

Makine çevirisi hizmetlerimizle çeviri projelerinizi %50’ye varan oranlarda daha hızlı teslim ediyoruz.

Maliyet

Çeviri maliyetlerinizi düşürmek ister misiniz?

İhtiyacınıza uygun birbirinden avantajlı paket seçeneklerimizle maliyetlerinizi düşürüyoruz.

Kalite

Çeviride kaliteye önem veriyor musunuz?

Tüm çeviri projelerine uygulayabileceğimiz kalite kontrol aşamaları sayesinde kusursuz çeviri için çalışıyoruz.

Uzman Ekip

Uzman bir ekiple çalışmak ister misiniz?

Alanında uzman ekiplerimizle hem makine çevirisi hem de geleneksel çeviri hizmetlerimizle hizmetinizdeyiz.

SEO nedir?

Web tabanlı pazarlama alanında en önemli uygulamalardan biri olan arama motoru optimizasyonu yani SEO, hangi alanda ya da sektörde olursa olsun potansiyel müşterilerine ulaşmak isteyen tüm web siteleri için önemlidir. Dijital pazarlama faaliyetleri kullanıcıların ilgi ve alakalarına, arama alışkanlıklarına göre web sonuçları gösterir. Web sitenizin arama motorlarında rakiplerinizden önce, üst sıralarda çıkması satışlarınızı arttırmanızı ve dijital itibarınızı yükseltmenizi sağlar.

Web tabanlı pazarlama alanında en önemli uygulamalardan biri olan arama motoru optimizasyonu yani SEO, hangi alanda ya da sektörde olursa olsun potansiyel müşterilerine ulaşmak isteyen tüm web siteleri için önemlidir. Dijital pazarlama faaliyetleri kullanıcıların ilgi ve alakalarına, arama alışkanlıklarına göre web sonuçları gösterir. Web sitenizin arama motorlarında rakiplerinizden önce, üst sıralarda çıkması satışlarınızı arttırmanızı ve dijital itibarınızı yükseltmenizi sağlar.

Uluslararası SEO’da dikkat edilmesi gerekenler

Uluslararası SEO, yani yurt dışı SEO standart SEO çalışmalarından farklı bir uzmanlık alanıdır. Aynı şekilde doğru ve faydalı içeriği sunmak hedeflense de çok dilli dijital pazarlama faaliyetleri için farklı stratejiler uygulanır. Pazar payınızı arttırmak istediğiniz ülkenin arama motorlarında aranma hacmi yüksek anahtar kelimeler üzerinden araştırma ve rakip analizleri yapılır. Bundan sonraki süreçte Uluslararası SEO’da standart SEO süreçlerinden farklı olarak coğrafi bölge hedeflemesi ve dil hedeflemesi gibi farklılıklar bulunur.

Uluslararası SEO'da dikkat edilmesi gerekenler

Uluslararası SEO’nuzu profesyonellere yaptırın, internette görünürlüğünüzü arttırın!

Profesyonel uluslararası SEO çözümleri

EDU Çeviri olarak 2005’ten bugüne sunduğumuz yabancı dil ve iletişim çözümlerinin yanı sıra uluslararası dijital pazarlama faaliyetlerinizde de yanınızdayız! Müşterilerimizin farklı ülkelerdeki pazar payını arttırmak ve karlılık oranlarını yükseltmek için çok dilli uluslararası SEO hizmetleri sunuyoruz. Yabancı ülkelerde markanızı, ürün ve hizmetlerinizi tanıtmak ve internet satışlarınızı arttırmak için dil engeline takılmayın, şimdi ücretsiz teklif alın!

Profesyonel uluslararası SEO hizmeti

7 / 24 ulaşılabilir ve online

7 / 24 ulaşılabilir ve online

Profesyonel uluslararası SEO

Profesyonel uluslararası SEO

Tüm dillerde çözüm

Tüm dillerde çözüm

Müşteri Yorumları

Asus Logo

“Global şirketimiz için EDU Çeviri’nin uluslararası ofislerinden çeviri hizmetleri alıyoruz. Teknik altyapıları ile sundukları yeni ve faydalı çözümler, teknolojinin erişemediği noktada ise gösterdikleri insancıl yaklaşımlarından ötürü Edu Çeviri’yi herkese öneriyorum.”

IKEA Logo

“IKEA olarak, EDU çeviri ile çalıştığımız çeviri projelerinde birlikte iş birliği yapmaktan keyif duyuyoruz. Dilimize uyum sağlayabilmeleri, çözüm odaklılıkları, hızlı aksiyon almaları ve disiplinleri sayesinde birlikte başarılı işlere imza atıyoruz.”

Decathlon Logo

“Çeviri ihtiyaçlarımız için 2015 yılından beri aralıksız olarak EDU Çeviri ile çalışmaktayız. Yeniliklere açık, dinamik, hızlı, güler yüzlü ve genç ekibi ile EDU Çeviri ile çalışmaktan çok mutluyuz.”

PWC Logo

“Öncelikle 2015’ten bu yana PwC’den gelen tüm çeviri projelerimizin koordinasyonu ve yönetimi ile ilgilendiğiniz için teşekkür ederiz. Biz birincil çeviri şirketimiz olan EDU’yu in-house ekibimizin bir uzantısı olarak görüyoruz. Umarım yeni yılda da işbirliğimiz aynı uyum ve karşılıklı memnuniyet ile devam eder.”

MAPFRE Logo

“Sizlerden her zaman hızlı geri dönüş ve söz verilen zamanda çevirimizi alıyoruz. Ayrıca son dakika – acil ricalarımızı da kırmadığınız için teşekkür eder, başarılarınızın ve ortaklığımızın devamını dilerim.”

TIRSAN Logo

“Tırsan olarak birçok dilde çeviri desteği aldığımız EDU Çeviri’ye işbirlikçi yaklaşımları ve sunmuş oldukları kaliteli hizmet anlayışları için teşekkür ediyoruz.”

Protel Logo

“Protel Bilgisayar A.Ş. olarak, yeni pazarlara açılma yolculuğumuzda EDU Çeviri firmasıyla yaptığımız iş birliğini büyük bir memnuniyetle sürdürmeye devam ediyoruz. İşlerimizi, kendi işleri gibi benimseyen, projeleri daima zamanında teslim eden ve kaliteli işler ortaya koyan EDU Çeviri ekibine ve projelerimize katkı sağlayan çevirmenlerine ayrı ayrı teşekkür ederiz.”

Wyndham Logo

“Otel operasyonunda iken, çok uzun zaman bu tür konular ile ilgili, arada bir de olsa belli reklam ajansları ve tercüme firmaları ile çalıştım. İşini sizin kadar titiz yapan bir firma ile çalıştığımı hatırlamıyorum. Tebrikler. Bunu kim çevirdi ise ilgili arkadaşımıza teşekkürlerimi lütfen iletebilir misiniz?”

ICBC
İntesa Sanpaolo
SAS
MUFG
PWC
IKEA
Decathlon
Goodyear
Chanel
Michelin
ASUS
MAPFRE