Ana sayfa » Hakkımızda » Ekibimiz

Profesyonel Ekibimiz

EDU Çeviri’de tercüme süreci birden fazla aşamadan oluşur. Proje yöneticilerimiz tercüman, masaüstü yayıncılık, redaksiyon ve kalite kontrol ekiplerimizle uyum içinde çalışarak tüm süreçleri en iyi şekilde yönetiyor ve çevirilerin zamanında, eksiksiz teslim edilmesini sağlıyor.

Tüm çeviriler, alanında uzman tercümanlarımız tarafından yapıldıktan sonra deneyimli editör ve kalite kontrol uzmanlarımız tarafından kontrol ediliyor ve varsa hatalar gideriliyor.

Böylece olası hataları minimuma indirerek ihtiyacınıza uygun, yüksek standartlarda çeviriler üretiyoruz.

Sektörel Uzmanlık & Tecrübeli Ekipler

Çeviri & Proje Yönetim Sistemleri

Tüm Dillerde 2500 + Dil Uzmanı

Çeviri, Lokalizasyon ve Makine Çevirisi

Multimedya Çözümleri

Masaüstü Yayıncılık Departmanı

Dijital Pazarlama & Kreatif Hizmetler

Kalite Kontrol Departmanı

Ekibimiz

Ofis içinde alanında uzman 45, sadece EDU Çeviri için çalışan 150’den fazla freelance tercümanımız dahil olmak üzere dünya çapında 2500’ün üzerinde çevirmenimizle mümkün olan en iyi tercümeleri üretmekte iddialıyız. Güncel tercüme teknolojileri konusunda ofis içi ve freelance tercümanlarımızla sık sık eğitimler düzenleyerek onları yeni teknolojilerden haberdar ediyoruz.

Bizimle çalışmak isteyen, kendine güvenen ve titiz çalışan çevirmenlerle tanışmak için daima istekliyiz. Peki, siz çeviri portföyünüze alanında lider, büyük firmaları eklemek ister misiniz?

Bizden Haberler

Ford Otosan Ekip

Simultane çeviri ve simultane sistem kiralama hizmetlerimizle otomotiv sektöründe bir dünya devi olan…

Mesa Holding

Ayrıcalıklı yaşam mimarı MESA’nın İstanbul’un en güzel noktalarında inşa edilen konut projelerinin tanıtım metinlerini çeviriyoruz!

Memsource Logo

Bulut tabanlı bir çeviri platformu olan Memsource entegrasyonumuz sayesinde farklı…

Yeni Tercüme Fiyatları

2019’da farklı çeviri projelerinin ihtiyaçlarını karşılarken her bütçeye hitap ediyoruz!

Müşteri Yorumları

asus-white

“Global şirketimiz için EDU Çeviri’nin uluslararası ofislerinden çeviri hizmetleri alıyoruz. Teknik altyapıları ile sundukları yeni ve faydalı çözümler, teknolojinin erişemediği noktada ise gösterdikleri insancıl yaklaşımlarından ötürü Edu Çeviri’yi herkese öneriyorum.”

ikea-white

“IKEA olarak, EDU çeviri ile çalıştığımız çeviri projelerinde birlikte iş birliği yapmaktan keyif duyuyoruz. Dilimize uyum sağlayabilmeleri, çözüm odaklılıkları, hızlı aksiyon almaları ve disiplinleri sayesinde birlikte başarılı işlere imza atıyoruz.”

decathlon-white

“Çeviri ihtiyaçlarımız için 2015 yılından beri aralıksız olarak EDU Çeviri ile çalışmaktayız. Yeniliklere açık, dinamik, hızlı, güleryüzlü ve genç ekibi ile EDU Çeviri ile çalışmaktan çok mutluyuz.”

pwc-white

“Öncelikle 2015’ten bu yana PwC’den gelen tüm çeviri projelerimizin koordinasyonu ve yönetimi ile ilgilendiğiniz için teşekkür ederiz. Biz birincil çeviri şirketimiz olan EDU’yu in-house ekibimizin bir uzantısı olarak görüyoruz. Umarım yeni yılda da işbirliğimiz aynı uyum ve karşılıklı memnuniyet ile devam eder.”

mapfre-white

“Sizlerden her zaman hızlı geri dönüş ve söz verilen zamanda çevirimizi alıyoruz. Ayrıca son dakika – acil ricalarımızı da kırmadığınız için teşekkür eder, başarılarınızın ve ortaklığımızın devamını dilerim.”

tirsan-white

“Tırsan olarak birçok dilde çeviri desteği aldığımız EDU Çeviri’ye işbirlikçi yaklaşımları ve sunmuş oldukları kaliteli hizmet anlayışları için teşekkür ediyoruz.”

protel-white

“Protel Bilgisayar A.Ş. olarak, yeni pazarlara açılma yolculuğumuzda EDU Çeviri firmasıyla yaptığımız iş birliğini büyük bir memnuniyetle sürdürmeye devam ediyoruz. İşlerimizi, kendi işleri gibi benimseyen, projeleri daima zamanında teslim eden ve kaliteli işler ortaya koyan EDU Çeviri ekibine ve projelerimize katkı sağlayan çevirmenlerine ayrı ayrı teşekkür ederiz.”

wyndham-white

“Otel operasyonunda iken, çok uzun zaman bu tur konular ile ilgili, arada bir de olsa belli reklam ajansları ve tercüme firmaları ile çalıştım. İşini sizin kadar titiz yapan bir firma ile çalıştığımı hatırlamıyorum. Tebrikler. Bunu kim çevirdi ise ilgili arkadaşımıza teşekkürlerimi lütfen iletebilir misiniz?”

ICBC
İntesa Sanpaolo
sas logo
MUFG
pwc logo
IKEA Logo
Decathlon
Goodyear
Chanel
Michelin Logo
asus logo
mapfre logo