Ana sayfa » Diller » Malayca Tercüme

Malayca Tercüme

Endonezya, Malezya, Brunei ve Singapur’da resmi dil statüsünde olan Malayca Avustronezya dil ailesinin köklü dillerinden biridir. Dil Latin alfabesi, Arap alfabesi, Tay alfabesi ile yazıya aktarılır. Tamil, Sanskritçe, Hintçe, Portekizce, Arapça ve son yıllarda İngilizce gibi diller Malayca üzerinde önemli bir etkiye sahiptir.

EDU Çeviri olarak profesyonel Malayca tercüme hizmetleri sunuyoruz. Rekabetçi fiyatlar ile sunduğumu dil hizmetlerinde projelerin kullanılacağı bölgeyi hedef alan çalışmalar yürütüyoruz. Malayca-İngilizce, Türkçe-Malayca çeviri gibi dil çiftlerine yönelik hizmetler için bize dilediğiniz zaman ulaşın.

Yazılı Tercüme

Malayca yazılı tercümelerde hukuki, finans, ticari, medikal, akademik gibi alanlarda uzmanlaşmış Malayca tercüman ekibi ile hizmet veriyoruz. Noter onaylı tercümeler hakkında bilgi almak için bize ulaşın.

Sözlü Tercüme

Malayca ardıl, simultane, fısıltı, telefonda tercüme, simultane ekipman kiralama hizmetleri sunuyoruz. Malayca tercüme taleplerinde hızlı bir şekilde organize olarak en yeni ekipmanlar ile katılım sağlıyoruz.

Post-Edit

Makine çevirilerinin hızını, editörlerin deneyimleriyle birleştirdik. Malayca post-edit çözümleri sayesinde hızlı, güvenilir ve düşük maliyetli projelere imza atıyoruz.

Malayca Yazılım Yerelleştirme Hizmetleri

Yerelleştirme hizmetleriyle geniş kitlelere ulaşın! Yerelleştirme uzmanları tarafından gerçekleştirilen yazılım yerelleştirme çalışmaları, yazılımların kullanıcıların tarafından hızlı bir şekilde benimsenmesini sağlıyor.

Web sitesi, mobil uygulama, e-ticaret, oyun, dijital pazarlama gibi alanlarda yerelleştirme hizmetleriyle markanızın göz önünde olmasını sağlayın. Potansiyel müşterilerinizin ana dilinden konuşarak satın alma konusunda daha ikna edici olabilirsiniz.

Good For Your Mood
Uzman ekip

Sertifikalı tercümanlarla mı çalışmak istiyorsunuz?

EDU Çeviride ATA gibi uluslararası kuruluşlardan sertifikalar almayı başarmış tercümanlarla çalışıyoruz.

Güvence

Tercüme hizmetlerinde güvenceye mi ihtiyacınız var?

EDU Çeviri Türkiye’de bir ilk olan 100.000$ sigorta ile tercüme hizmetlerinde güvence sunuyor.

Gizlilik

Gizlilik sizin için ne kadar önemli?

Gizlilik ve güvenliği bizim için ön planda. Katı gizlilik prosedürleri ve teknik önlemler aldık.

Noter tercüman

Dosyalarınızın editör denetimine mi ihtiyacı var?

Dosyanızı bize ulaştırın yerel editörler tarafından dil bilgisi, anlam, noktalama işaretleri açısından incelesin.

Sektör Deneyimi Olan Tercümanlarla Çalışın!

Tercüme sektöründe kaliteyi bir adım daha öne taşımak için işletmeler ve uluslararası şirketlerin talepleri doğrultusunda sektörel Malayca tercüme hizmetleri sunuyoruz.

Malayca dilinde sektör dinamiklerine hakim tercümanlar tarafından oluşturulan Malayca çeviri ekiplerinden dilediğiniz zaman teklif alın. Devam eden projenizi müşteri portalından takip edebilirsiniz. Dilerseniz terim bankası ve çeviri belleği oluşturarak bir sonraki projelerde düşük maliyetli teklifler alabilirsiniz.

Projenize özel çeviri ekibi

Yüksek kalite standartları

Sektöre hakim tercümanlar

Rekabetçi fiyatlar

Sektör deneyimi olan tercümanlardan Malayca Tercüme

Malayca tercüme fiyatları için formu doldurun, size ulaşalım!

Yazılı tercüme fiyatınızı hesaplayın

Malayca çeviri hakkındaki tüm sorularınızı bize danışın!

Müşteri Yorumları

Asus Logo

“Global şirketimiz için EDU Çeviri’nin uluslararası ofislerinden çeviri hizmetleri alıyoruz. Teknik altyapıları ile sundukları yeni ve faydalı çözümler, teknolojinin erişemediği noktada ise gösterdikleri insancıl yaklaşımlarından ötürü Edu Çeviri’yi herkese öneriyorum.”

IKEA Logo

“IKEA olarak, EDU çeviri ile çalıştığımız çeviri projelerinde birlikte iş birliği yapmaktan keyif duyuyoruz. Dilimize uyum sağlayabilmeleri, çözüm odaklılıkları, hızlı aksiyon almaları ve disiplinleri sayesinde birlikte başarılı işlere imza atıyoruz.”

Decathlon Logo

“Çeviri ihtiyaçlarımız için 2015 yılından beri aralıksız olarak EDU Çeviri ile çalışmaktayız. Yeniliklere açık, dinamik, hızlı, güler yüzlü ve genç ekibi ile EDU Çeviri ile çalışmaktan çok mutluyuz.”

PWC Logo

“Öncelikle 2015’ten bu yana PwC’den gelen tüm çeviri projelerimizin koordinasyonu ve yönetimi ile ilgilendiğiniz için teşekkür ederiz. Biz birincil çeviri şirketimiz olan EDU’yu in-house ekibimizin bir uzantısı olarak görüyoruz. Umarım yeni yılda da işbirliğimiz aynı uyum ve karşılıklı memnuniyet ile devam eder.”

MAPFRE Logo

“Sizlerden her zaman hızlı geri dönüş ve söz verilen zamanda çevirimizi alıyoruz. Ayrıca son dakika – acil ricalarımızı da kırmadığınız için teşekkür eder, başarılarınızın ve ortaklığımızın devamını dilerim.”

TIRSAN Logo

“Tırsan olarak birçok dilde çeviri desteği aldığımız EDU Çeviri’ye işbirlikçi yaklaşımları ve sunmuş oldukları kaliteli hizmet anlayışları için teşekkür ediyoruz.”

Protel Logo

“Protel Bilgisayar A.Ş. olarak, yeni pazarlara açılma yolculuğumuzda EDU Çeviri firmasıyla yaptığımız iş birliğini büyük bir memnuniyetle sürdürmeye devam ediyoruz. İşlerimizi, kendi işleri gibi benimseyen, projeleri daima zamanında teslim eden ve kaliteli işler ortaya koyan EDU Çeviri ekibine ve projelerimize katkı sağlayan çevirmenlerine ayrı ayrı teşekkür ederiz.”

Wyndham Logo

“Otel operasyonunda iken, çok uzun zaman bu tür konular ile ilgili, arada bir de olsa belli reklam ajansları ve tercüme firmaları ile çalıştım. İşini sizin kadar titiz yapan bir firma ile çalıştığımı hatırlamıyorum. Tebrikler. Bunu kim çevirdi ise ilgili arkadaşımıza teşekkürlerimi lütfen iletebilir misiniz?”

ICBC
İntesa Sanpaolo
SAS
MUFG
PWC
IKEA
Decathlon
Goodyear
Chanel
Michelin
ASUS
MAPFRE