Ana sayfa » Diller » Nepalce Tercüme

Profesyonel Nepalce Tercüme ve Yerelleştirme Hizmetleri

Eşsiz Devanagari yazım sistemi ile kağıda dökülen dil olan Nepalce, yaklaşık 17 milyon insan tarafından konuşulur. Her ne kadar Nepal’in resmi dili olsa da nüfusun %45’i bu dili ana dili olarak konuşur. Aynı zamanda Nepalce birçok yerli Hint diliyle pidgin (karşılıklı anlaşılamayan iki dilin etkileşim yoluyla oluşturdukları karma dil) dil konumundadır.

Nepalce tercüme ihtiyaçlarınızı rekabetçi fiyatlar ile karşılıyoruz. Profesyonel yazılı-sözlü tercüme, yerelleştirme, kalite kontrol, masaüstü yayıncılık, multimedya, sektörel tercüme gibi hizmetler hakkında bilgi almak için bize dilediğiniz zaman ulaşın.

Yazılı Tercüme

Dil uzmanlarının yer aldığı çeviri ekipleriyle Nepalce dilinde yazılı tercüme hizmeti sunuyoruz. Noter onaylı, medikal, akademik, finans, teknik, belge, ticari gibi alanlarda Nepalce çeviri teklifi alın.

Sözlü Tercüme

Mahkemeler, hastaneler, noterler, telefon görüşmeleri, konferanslar, geziler, sempozyumlar gibi Nepalce tercüme ihtiyacınız olan tüm organizasyonlara katılım sağlıyoruz.

Post Edit

Düşük maliyetli tercüme hizmetine mi ihtiyacınız var? Nepalce post-edit çözümleri yerel editörlerimiz tarafından gerçekleştirilir. Nepalce dilinde maliyeti düşük, hızlı ve güvenilir sonuçlara ulaşıyoruz.

Nepalce Yazılım Yerelleştirme Hizmetleri

EDU Çeviri’de yerelleştirme uzmanlarımız dünyanın dilediğiniz noktasında faaliyet göstermenizi sağlıyor. Yazılım, web sitesi, mobil uygulama, e-ticaret, dijital pazarlama içerik yerelleştirme hizmetlerimiz sayesinde Güney Asya pazarına hakim olun.

Yerelleştirme hizmetleriyle yazılımları hedef pazarda dilsel, kültürel ve teknik açıdan uyarlanmasını sağlıyoruz. Beta sürümündeki yazılımlar üzerinde çalışarak ürününüzün geliştirilmesine paralele çalışmalar yürütüyoruz.

Good For Your Mood
Uzman ekip

Sertifikalı tercümanlarımıza güveniyoruz

EDU Çeviride ATA gibi kuruluşlardan sertifika almayı başarmış tercümanla çalışıyoruz.

Güvence

Sigorta güvencesi sağlıyoruz

Dil hizmetlerinde sunduğumuz kalitenin güvencesi olarak müşterilerimize 100.000$ sigorta sağlıyoruz.

Elektronik tutarlılık

En yeni teknolojilerle dil hizmeti sağlıyoruz

Post-edit, müşteri portalı, çeviri yönetim sistemi, entegrasyonlar ile tercüme sektöründe bir adım öndeyiz.

Kalite ölçme

Sıkı kalite kontrol süreçlerine sahibiz

4 aşamalı, editör, kalite kontrolü, son okuyucu kontrolü, dtp kontrolü ile onaylanmış kalite.

Sektörde Deneyimli Tercümanlarla Nepalce Tercüme!

Müşterilerimiz arasında endüstri firmaları, işletmeler, uluslararası şirketler yer almaktadır. İş akışının sağlanabilmesi için gerekli olan tercümelerde sektörde deneyim kazanmış ve eğitimli tercümanları bir araya getiriyoruz.

Şirketiniz için bir araya getirilen ekiplerle uzun yıllar çalışma imkanı sağlıyoruz. Böylelikle her zaman hedef kitleyi tanıyan, ortaklarınızla iletişim sağlamış, şirket profili ve iş kollarında tecrübeye sahip tercümanlarla çalışmanızı sağlıyoruz.

Hedef kitleyi tanıyan tercümanlar

Sektörel eğitim almış çeviri ekibi

Sektör deneyimine sahip editörler

Yüksek kalite standartlarında tercüme

Tecrübeli Özbekçe tercüme hizmeti

Nepalce tercüme teklifi almak için formu doldurun, size ulaşalım!

Yazılı tercüme fiyatınızı hesaplayın

Nepalce çeviri hakkında tüm sorularınızı bize danışın!

Neden Edu Çeviri?

EDU Language Group’un bir markası olarak tercüme ve yerelleştirme alanlarında yıllardır uluslararası şirketler için hizmet veriyoruz. Sektörel tercüme, çeviri belleği oluşturma, terim bankası oluşturma ve yönetimi, 4 aşamalı kalite kontrolü gibi kurumsal firmalara yenilikçi çözümler sunarak tercüme sektöründe güvencenin adı haline geldik.

ATA, GALA, ELIA gibi tercüme sektöründe global kuruluşlara üyeliğimiz, kendini kanıtlamış ve uzmanlaşmış tercümanlardan oluşturduğumuz ekiplerimiz, ISO 9001 ve ISO 17100 belgelerimiz ile hizmet kalitemizi tescilledik.

Neden EDU Çeviri?

Müşteri Yorumları

Asus Logo

“Global şirketimiz için EDU Çeviri’nin uluslararası ofislerinden çeviri hizmetleri alıyoruz. Teknik altyapıları ile sundukları yeni ve faydalı çözümler, teknolojinin erişemediği noktada ise gösterdikleri insancıl yaklaşımlarından ötürü Edu Çeviri’yi herkese öneriyorum.”

IKEA Logo

“IKEA olarak, EDU çeviri ile çalıştığımız çeviri projelerinde birlikte iş birliği yapmaktan keyif duyuyoruz. Dilimize uyum sağlayabilmeleri, çözüm odaklılıkları, hızlı aksiyon almaları ve disiplinleri sayesinde birlikte başarılı işlere imza atıyoruz.”

Decathlon Logo

“Çeviri ihtiyaçlarımız için 2015 yılından beri aralıksız olarak EDU Çeviri ile çalışmaktayız. Yeniliklere açık, dinamik, hızlı, güler yüzlü ve genç ekibi ile EDU Çeviri ile çalışmaktan çok mutluyuz.”

PWC Logo

“Öncelikle 2015’ten bu yana PwC’den gelen tüm çeviri projelerimizin koordinasyonu ve yönetimi ile ilgilendiğiniz için teşekkür ederiz. Biz birincil çeviri şirketimiz olan EDU’yu in-house ekibimizin bir uzantısı olarak görüyoruz. Umarım yeni yılda da işbirliğimiz aynı uyum ve karşılıklı memnuniyet ile devam eder.”

MAPFRE Logo

“Sizlerden her zaman hızlı geri dönüş ve söz verilen zamanda çevirimizi alıyoruz. Ayrıca son dakika – acil ricalarımızı da kırmadığınız için teşekkür eder, başarılarınızın ve ortaklığımızın devamını dilerim.”

TIRSAN Logo

“Tırsan olarak birçok dilde çeviri desteği aldığımız EDU Çeviri’ye işbirlikçi yaklaşımları ve sunmuş oldukları kaliteli hizmet anlayışları için teşekkür ediyoruz.”

Protel Logo

“Protel Bilgisayar A.Ş. olarak, yeni pazarlara açılma yolculuğumuzda EDU Çeviri firmasıyla yaptığımız iş birliğini büyük bir memnuniyetle sürdürmeye devam ediyoruz. İşlerimizi, kendi işleri gibi benimseyen, projeleri daima zamanında teslim eden ve kaliteli işler ortaya koyan EDU Çeviri ekibine ve projelerimize katkı sağlayan çevirmenlerine ayrı ayrı teşekkür ederiz.”

Wyndham Logo

“Otel operasyonunda iken, çok uzun zaman bu tür konular ile ilgili, arada bir de olsa belli reklam ajansları ve tercüme firmaları ile çalıştım. İşini sizin kadar titiz yapan bir firma ile çalıştığımı hatırlamıyorum. Tebrikler. Bunu kim çevirdi ise ilgili arkadaşımıza teşekkürlerimi lütfen iletebilir misiniz?”

ICBC
İntesa Sanpaolo
SAS
MUFG
PWC
IKEA
Decathlon
Goodyear
Chanel
Michelin
ASUS
MAPFRE