Ana sayfa » Diller » İsveççe

İsveççe Profesyonel Tercüme ve Yerelleştirme Hizmetleri

Kuzey Cermen dillerinden olan İsveççe 10 milyon kişi tarafından konuşulmaktadır. İsveç ve Finlandiya’da resmi dil olmasının yanı sıra Danca ve Norveççe ile karşılıklı anlaşılabilir bir dildir. Bu yüzden İsveççe öğrenen bir insanın aslında bu 3 dili de öğrendiği söylenir.

İsveççe dilinde dil hizmetlerine mi ihtiyacınız var? EDU Çeviri olarak her projeye özel çeviri ekipleri oluşturuyoruz. Proje koordinatörlerimiz çeşitli alanlarda uzmanlaşmış tercümanları görevlendirerek yüksek standartlarda sonuçlara ulaşmamızı sağlıyor. Yazılı-Sözlü tercüme, yerelleştirme, multimedya hizmetleri, masaüstü yayıncılık gibi talepleriniz için bize dilediğiniz zaman ulaşın.

Yazılı Tercüme

Noter onaylı tercümelere mi ihtiyacınız var? İsveççe-Türkçe, İngilizce-İsveççe gibi onlarca dil çiftinde yeminli, noter onaylı, medikal, ticari, e-mail, teknik gibi yazılı tercüme hizmetleri sunuyoruz.

Sözlü Tercüme

Simultane, fısıltı, ardıl, telefonda tercüme, simultane ekipman kiralama gibi sözlü tercüme hizmetlerini İsveççe dilinde rekabetçi fiyatlarla satın alabilirsiniz.

Post Edit

Makine çevirilerini güvenilir sonuçlarla sunuyoruz. EDU Çeviri’de post-edit çözümler yerel editörlerimizle gerçekleştiriyoruz. Böylelikle uygun fiyatlarla hızlı ve güvenilir sonuçlara ulaşabilirsiniz.

İsveççe Multimedya Hizmetleri

Multimedya hizmetlerinde her şey tam istediğiniz gibi. Ses dosyaları, videolar, görseller, podcastlar üzerinde çalışarak tamamlanan projenizi istediğiniz formatta teslim ediyoruz. Multimedya dosyanızı bize gönderin hemen sizin için çalışmaya başlayalım.

Günümüzde eğitim bile multimedya platformları üzerinden yürütülüyor. Sosyal medyada harcadığımız zamanın büyük bir kısmında videolar izliyoruz. İzleyicilerin ana dilinde seslendirme, altyazı, video içerik yerelleştirmesi gibi hizmetler sunuyoruz.

isvecce-multimedya

Global pazarlarda rekabet edin!

Yaratıcı dil hizmetleri, yerelleştirme, içerik üretimi gibi çalışmalarla dilediğiniz ülkede faaliyete başlayın.

Sertifikalı tercümanlara güvenin!

Tercümanları titiz çalışmalar sonucunda belirliyoruz. Uluslararası sertifikalara sahip olmalarına özen gösteriyoruz.

Kalitesi kanıtlanmış sonuçlara ulaşın!

Masaüstü yayıncılık kontrolleri ve 4 aşamalı çeviri kontrolü hizmetleri ile kanıtlanmış sonuçlar sunuyoruz.

Gizliliğiniz bizimle güvende!

Katı gizlilik prosedürlerine ve gelişmiş teknik güvenlik yazılımlarıyla bilgilerinizin güvencesini sağlıyoruz.

İsveççe Dijital Pazarlama ve Kreatif Hizmetler

Potansiyel müşterilerinizin %82’si satın alma kararından önce online fiyat araştırması yapıyor. Onlara ulaşmak hatta yeni pazarlara açılmak için Uluslararası SEO hizmeti satın alabilirsiniz.

SEO uzmanlarına göre içerik pazarlaması, arama motoru pazarlamasına göre 3 kat daha verimli. Hedef kitlenizin dilinde içerik üretimi hizmeti satın alarak arama motorlarında benzersiz içeriklerin site trafiği nasıl yükselttiğini izleyebilirsiniz.

Uluslararası SEO

İçerik üretimi

Yaratıcı çeviri

Ve diğer yenilikçi çözümler

isvecce-dijital-pazarlama

İsveççe tercüme teklifi almak için formu doldurun, size ulaşalım!

Device Frame

İsveççe dil hizmetleri hakkında tüm sorularınızı bize danışın!

Sektör Uzmanlarına Sahip Tercümanlarla Çalışın!

İsveççe dilinde onlarca uluslararası şirket için hizmet verdik. Havacılık, otomotiv, finans, gıda, sigortacılık, turizm, üretim, yaşam bilimleri, perakende ve onlarca sektörde profesyoneller ile çalışmak istiyorsanız bize hemen ulaşın.

Şirketinizin ihtiyaçlarını bilen, sektörde aktif olarak görev almış tercümanlar iş akışında ihtiyacınız olan dil hizmetlerini sunuyor. Dilerseniz İsveççe ve diğer diller için terim bankası oluşturabilir ve yönetimini sağlayabiliriz.

diller-sektor-uzmanlari

Müşteri Yorumları

“Global şirketimiz için EDU Çeviri’nin uluslararası ofislerinden çeviri hizmetleri alıyoruz. Teknik altyapıları ile sundukları yeni ve faydalı çözümler, teknolojinin erişemediği noktada ise gösterdikleri insancıl yaklaşımlarından ötürü Edu Çeviri’yi herkese öneriyorum.”

“IKEA olarak, EDU çeviri ile çalıştığımız çeviri projelerinde birlikte iş birliği yapmaktan keyif duyuyoruz. Dilimize uyum sağlayabilmeleri, çözüm odaklılıkları, hızlı aksiyon almaları ve disiplinleri sayesinde birlikte başarılı işlere imza atıyoruz.”

“Çeviri ihtiyaçlarımız için 2014 yılından beri aralıksız olarak EDU Çeviri ile çalışmaktayız. Yeniliklere açık, dinamik, hızlı, güleryüzlü ve genç ekibi ile EDU Çeviri ile çalışmaktan çok mutluyuz.”

“Öncelikle 2015’ten bu yana PwC’den gelen tüm çeviri projelerimizin koordinasyonu ve yönetimi ile ilgilendiğiniz için teşekkür ederiz. Biz birincil çeviri şirketimiz olan EDU’yu in-house ekibimizin bir uzantısı olarak görüyoruz. Umarım yeni yılda da işbirliğimiz aynı uyum ve karşılıklı memnuniyet ile devam eder.”

“Sizlerden her zaman hızlı geri dönüş ve söz verilen zamanda çevirimizi alıyoruz. Ayrıca son dakika – acil ricalarımızı da kırmadığınız için teşekkür eder, başarılarınızın ve ortaklığımızın devamını dilerim.”

“Tırsan olarak birçok dilde çeviri desteği aldığımız EDU Çeviri’ye işbirlikçi yaklaşımları ve sunmuş oldukları kaliteli hizmet anlayışları için teşekkür ediyoruz.”

“Protel Bilgisayar A.Ş. olarak, yeni pazarlara açılma yolculuğumuzda EDU Çeviri firmasıyla yaptığımız iş birliğini büyük bir memnuniyetle sürdürmeye devam ediyoruz. İşlerimizi, kendi işleri gibi benimseyen, projeleri daima zamanında teslim eden ve kaliteli işler ortaya koyan EDU Çeviri ekibine ve projelerimize katkı sağlayan çevirmenlerine ayrı ayrı teşekkür ederiz.”

“Otel operasyonunda iken, çok uzun zaman bu tur konular ile ilgili, arada bir de olsa belli reklam ajansları ve tercüme firmaları ile çalıştım. İşini sizin kadar titiz yapan bir firma ile çalıştığımı hatırlamıyorum. Tebrikler. Bunu kim çevirdi ise ilgili arkadaşımıza teşekkürlerimi lütfen iletebilir misiniz?”