Ana sayfa » Diller » İsveççe

İsveççe Tercüme ve Yerelleştirme Hizmetleri

Kuzey Cermen dillerinden olan İsveççe 10 milyon kişi tarafından konuşulmaktadır. İsveç ve Finlandiya’da resmi dil olmasının yanı sıra Danca ve Norveççe ile karşılıklı anlaşılabilir bir dildir. Bu yüzden İsveççe öğrenen bir insanın aslında bu 3 dili de öğrendiği söylenir.

İsveççe dilinde dil hizmetlerine mi ihtiyacınız var? EDU Çeviri olarak uzmanlık alanına göre her projeye özel çeviri ekipleri oluşturuyoruz. Yazılı ve sözlü İsveççe tercüme, yerelleştirme, multimedya hizmetleri, masaüstü yayıncılık gibi talepleriniz için bize dilediğiniz zaman ulaşın.

Yazılı Tercüme

Noter onaylı tercümeye mi ihtiyacınız var? İsveççe-Türkçe, İngilizce-İsveççe çeviri gibi onlarca dil çiftinde yeminli, noter onaylı, medikal, ticari, teknik tercüme hizmetleri sunuyoruz.

Sözlü Tercüme

Simultane, fısıltı, ardıl, telefonda tercüme, simultane ekipman kiralama gibi sözlü İsveççe tercüme hizmetlerini rekabetçi fiyatlarla satın alabilirsiniz.

Post Edit

Makine çevirilerini güvenilir sonuçlarla sunuyoruz. EDU Çeviri’de post-edit çözümlerimiz sayesinde makine çevirisi çıktılarınızı yerel editörlerimizle düzeltip talep ettiğiniz kalite düzeyine getiriyoruz.

İsveççe Multimedya Hizmetleri

Multimedya hizmetlerinde her şey tam istediğiniz gibi. Ses dosyaları, videolar, görseller, podcastlar üzerinde çalışarak tamamlanan projenizi istediğiniz formatta teslim ediyoruz. Multimedya dosyanızı bize gönderin hemen sizin için çalışmaya başlayalım.

Günümüzde eğitim bile multimedya platformları üzerinden yürütülüyor. Sosyal medyada harcadığımız zamanın büyük bir kısmında videolar izliyoruz. İzleyicilerin ana dilinde seslendirme, altyazı, video içerik yerelleştirmesi gibi hizmetler sunuyoruz.

Multimedya hizmetleriniz için İsveççe çeviri
Dijital dünya

Global pazarlarda rekabet edin!

Yaratıcı dil hizmetleri, yerelleştirme, içerik üretimi gibi hizmetlerimizle faaliyetlerinizi dilediğiniz ülkede yürütün.

Uzman ekip

Yeminli tercümanlara güvenin!

Çalıştığımız dil uzmanlarını titizlikle seçiyoruz. Uzman ve deneyimli bir ekiple çalışmaya özen gösteriyoruz.

Kalite ölçme

Kalitesi kanıtlanmış bir hizmet alın!

Masaüstü yayıncılık kontrolleri ve 4 aşamalı çeviri kontrolü hizmetlerimizle uluslararası standartlarda hizmet sunuyoruz.

Gizlilik

Gizliliğiniz bizimle güvende!

Gizlilik prosedürlerimizle ve gelişmiş teknik altyapımızla bilgilerinizin güvencesini sağlıyoruz.

İsveççe Dijital Pazarlama ve Kreatif Hizmetler

Potansiyel müşterilerinizin %82’si satın alma kararından önce online fiyat araştırması yapıyor. Onlara ulaşmak hatta yeni pazarlara açılmak için Uluslararası SEO hizmeti satın alabilirsiniz.

SEO uzmanlarına göre içerik pazarlaması, arama motoru pazarlamasına göre 3 kat daha verimli. Hedef kitlenizin dilinde içerik üretimi hizmeti satın alarak arama motorlarında benzersiz içeriklerin site trafiğini nasıl yükselttiğini izleyebilirsiniz.

Uluslararası SEO

İçerik üretimi

Yaratıcı çeviri

Ve diğer yenilikçi çözümler

Dijital pazarlama alanında İsveççe tercüme

İsveççe tercüme teklifi almak için formu doldurun, size ulaşalım!

İsveççe tercüme için teklif al

İsveççe dil hizmetleri hakkında tüm sorularınızı bize danışın!

Alanında Uzman Tercümanlarla Çalışın!

Havacılık, otomotiv, finans, gıda, sigortacılık, turizm, üretim, yaşam bilimleri, perakende ve onlarca sektörde profesyonellerle çalışmak istiyorsanız bize hemen ulaşın.

Şirketinizin ihtiyaçlarını bilen, uzman ve deneyimli proje yöneticisi ve tercümanlarımızla ihtiyacınız olan İsveççe tercüme hizmetlerini sunuyoruz.

Rumence sektör bilgisi bulunan tercüme uzmanları

Müşteri Yorumları

Asus Logo

“Global şirketimiz için EDU Çeviri’nin uluslararası ofislerinden çeviri hizmetleri alıyoruz. Teknik altyapıları ile sundukları yeni ve faydalı çözümler, teknolojinin erişemediği noktada ise gösterdikleri insancıl yaklaşımlarından ötürü Edu Çeviri’yi herkese öneriyorum.”

IKEA Logo

“IKEA olarak, EDU çeviri ile çalıştığımız çeviri projelerinde birlikte iş birliği yapmaktan keyif duyuyoruz. Dilimize uyum sağlayabilmeleri, çözüm odaklılıkları, hızlı aksiyon almaları ve disiplinleri sayesinde birlikte başarılı işlere imza atıyoruz.”

Decathlon Logo

“Çeviri ihtiyaçlarımız için 2015 yılından beri aralıksız olarak EDU Çeviri ile çalışmaktayız. Yeniliklere açık, dinamik, hızlı, güler yüzlü ve genç ekibi ile EDU Çeviri ile çalışmaktan çok mutluyuz.”

PWC Logo

“Öncelikle 2015’ten bu yana PwC’den gelen tüm çeviri projelerimizin koordinasyonu ve yönetimi ile ilgilendiğiniz için teşekkür ederiz. Biz birincil çeviri şirketimiz olan EDU’yu in-house ekibimizin bir uzantısı olarak görüyoruz. Umarım yeni yılda da işbirliğimiz aynı uyum ve karşılıklı memnuniyet ile devam eder.”

MAPFRE Logo

“Sizlerden her zaman hızlı geri dönüş ve söz verilen zamanda çevirimizi alıyoruz. Ayrıca son dakika – acil ricalarımızı da kırmadığınız için teşekkür eder, başarılarınızın ve ortaklığımızın devamını dilerim.”

TIRSAN Logo

“Tırsan olarak birçok dilde çeviri desteği aldığımız EDU Çeviri’ye işbirlikçi yaklaşımları ve sunmuş oldukları kaliteli hizmet anlayışları için teşekkür ediyoruz.”

Protel Logo

“Protel Bilgisayar A.Ş. olarak, yeni pazarlara açılma yolculuğumuzda EDU Çeviri firmasıyla yaptığımız iş birliğini büyük bir memnuniyetle sürdürmeye devam ediyoruz. İşlerimizi, kendi işleri gibi benimseyen, projeleri daima zamanında teslim eden ve kaliteli işler ortaya koyan EDU Çeviri ekibine ve projelerimize katkı sağlayan çevirmenlerine ayrı ayrı teşekkür ederiz.”

Wyndham Logo

“Otel operasyonunda iken, çok uzun zaman bu tür konular ile ilgili, arada bir de olsa belli reklam ajansları ve tercüme firmaları ile çalıştım. İşini sizin kadar titiz yapan bir firma ile çalıştığımı hatırlamıyorum. Tebrikler. Bunu kim çevirdi ise ilgili arkadaşımıza teşekkürlerimi lütfen iletebilir misiniz?”

ICBC
İntesa Sanpaolo
SAS
MUFG
PWC
IKEA
Decathlon
Goodyear
Chanel
Michelin
ASUS
MAPFRE