Ana sayfa » Diller » Rusça Tercüme

Rusça Profesyonel Tercüme ve Yerelleştirme Hizmetleri

Slav dillerinde en çok konuşmacıya sahip dil olan Rusça, 14’den fazla lehçeye sahiptir. Rusça, Rusya’nın yanı sıra Kazakistan, Beyaz Rusya, Kırgızistan’da dahil olmak üzere toplam 10 ülkede resmi dildir. Özbekistan’da noter işlemlerinde ve sicil müdürlüklerinde de Rusça resmi olarak kullanılır. Bu açıdan dil hizmetlerinde belgenin hangi ülkelerde kullanılacağı önemli bir sorudur.

Yerelleştirme, yazılı-sözlü Rusça tercüme, masaüstü yayıncılık, post-edit, kalite kontrol, multimedya gibi çözümlerde uluslararası sertifikalara sahip tercümanlarla çalışıyoruz. Tercüme sektöründe bireysel ve kurumsal taleplerde yalnızca kalitesinden emin olduğumuz dosyaları teslim ediyoruz.

Yazılı Tercüme

Belge, medikal, finans, e-mail, teknik, hukuki, edebi, akademik gibi alanlarda eğitimli tercümanları sizin için bir araya getiriyoruz. Bütçenize uygun çeviri paketini tercih ederek Rusça çeviri hizmeti alabilirsiniz.

Sözlü Tercüme

Ardıl, simultane, fısıltı, telefonda çeviri gibi sözlü tercümenin tüm alanlarında deneyime sahip tercümanlarla çalışıyoruz. Simultane ekipman kiralama hizmeti de satın alabilirsiniz.

Post-Edit

Makine çevirilerinden elde ettiğimiz sonuçları profesyonellerin yardımıyla güvenilir ve kullanıma hazır bir şekilde teslim ediyoruz. Rusça post-edit tercüme hizmetleri hakkında bilgi almak için bize dilediğiniz zaman ulaşın.

Rusça Göçmenlik Hizmetleri Tercümesi

Göçmenlik başvuruları, vize, çalışma ve oturma izni gibi durumlarda talep edilen belgelerin çevirisinde profesyonellerle çalışın. Sizin için bu süreçlerin ne kadar önemli olduğunu farkındayız.

Göçmenlik hizmetlerinde konsolosluk Rusça tercüme işlemlerinde görev almış iş akışına hakim tercümanlarımız yer almaktadır. Teslim etmeniz gereken dosyaların uygunluğunu denetleyerek gerekirse noter onayı işlemlerini gerçekleştiriyoruz.

Moğolca göçmenlik hizmetleri tercümesi

Çeviri masraflarını düşürmek mi istiyorsunuz?

Post-edit, terim bankası ve çeviri belleği oluşturma gibi işlemler maliyetleri yarı yarıya düşürüyor.

Güvenceye mi ihtiyacınız var?

Elde ettiğimiz sonuçlara güveniyoruz. Bu yüzden 100.000$ çeviri sigorta sunarak tercüme sektöründe fark yaratıyoruz.

Dosyanızın kontrol edilmesi mi gerekli?

Dil ile ilgili tüm problemlerde yanınızdayız. DTP, imla, anlam, okunabilirlik gibi açılardan dosyanızı inceliyoruz.

Tercümeden daha fazlasına mı ihtiyacınız var?

Kreatif çözümler kapsamında Rusça içerik üretimi, yaratıcı çeviri, uluslararası SEO gibi hizmetler sunuyoruz.

Rusça Oyun Yerelleştirme Hizmetleri

Video oyunu sektörü günümüzün en hızlı gelişen endüstrileri arasında. Bu durumun oluşmasında oyunların internet aracılığıyla kolay bir şekilde satın alınabilmesi, çok oyunculu çevrimiçi oyunların yaygınlaşması ve oyunların artık çoklu dilli bir şekilde servis edilmesi yatmaktadır.

Oyun yerelleştirme hizmetleri sayesinde Asya pazarına nüfuz edebilirsiniz. Rusça yerelleştirme uzmanlarımız oyun severlerin kolay bir şekilde benimseyecekleri çevirilere ulaşmanızı sağlıyor. Menü, altyazı, kitaplık, karakter seslendirme gibi hizmetler ile hedef kitlenize, kendi dillerinde eşsiz oyun deneyimi yaşatmak istiyorsanız bize ulaşın.

Hedef kitle dilinde oyun deneyimi

Dilediğiniz ülke pazarına açılma şansı

Marka konumlandırma

Yatırım getiri sağlayan çözümler

Oyunlarınızın Rusça yerelleştirme servisi

Rusça tercüme teklifi almak için formu doldurun, size ulaşalım!

Device Frame

Rusça dil hizmetleri hakkında tüm sorularınızı bize danışın!

Rusça Enerji Sektörü Tercüme Hizmetleri

Doğalgaz, yenilenebilir enerji, kömür linyit, elektrik, petrol gibi enerji alanlarında EDU Çeviri’nin yüksek standartlardaki kaliteli hizmetlerine güvenebilirsiniz!

Enerji sektöründeki yatırımların karşılığını alabilmek farklı diller arasındaki iletişimin kusursuz bir şekilde sağlanmasıyla mümkün. Enerji kuruluşlarının pazarlama, teknik, halka ilişkiler, güvenlik, finans gibi alanlardaki ihtiyaçlarını bu alanda eğitim almış ve onlarca projeye imza atmış tercüman kadromuzla karşılıyoruz. Enerji sektörü Rusça tercüme işlemleriniz için bizi seçebilirsiniz.

Enerji sektörü özelinde tercüme hizmeti

Müşteri Yorumları

asus-white

“Global şirketimiz için EDU Çeviri’nin uluslararası ofislerinden çeviri hizmetleri alıyoruz. Teknik altyapıları ile sundukları yeni ve faydalı çözümler, teknolojinin erişemediği noktada ise gösterdikleri insancıl yaklaşımlarından ötürü Edu Çeviri’yi herkese öneriyorum.”

ikea-white

“IKEA olarak, EDU çeviri ile çalıştığımız çeviri projelerinde birlikte iş birliği yapmaktan keyif duyuyoruz. Dilimize uyum sağlayabilmeleri, çözüm odaklılıkları, hızlı aksiyon almaları ve disiplinleri sayesinde birlikte başarılı işlere imza atıyoruz.”

decathlon-white

“Çeviri ihtiyaçlarımız için 2015 yılından beri aralıksız olarak EDU Çeviri ile çalışmaktayız. Yeniliklere açık, dinamik, hızlı, güleryüzlü ve genç ekibi ile EDU Çeviri ile çalışmaktan çok mutluyuz.”

pwc-white

“Öncelikle 2015’ten bu yana PwC’den gelen tüm çeviri projelerimizin koordinasyonu ve yönetimi ile ilgilendiğiniz için teşekkür ederiz. Biz birincil çeviri şirketimiz olan EDU’yu in-house ekibimizin bir uzantısı olarak görüyoruz. Umarım yeni yılda da işbirliğimiz aynı uyum ve karşılıklı memnuniyet ile devam eder.”

mapfre-white

“Sizlerden her zaman hızlı geri dönüş ve söz verilen zamanda çevirimizi alıyoruz. Ayrıca son dakika – acil ricalarımızı da kırmadığınız için teşekkür eder, başarılarınızın ve ortaklığımızın devamını dilerim.”

tirsan-white

“Tırsan olarak birçok dilde çeviri desteği aldığımız EDU Çeviri’ye işbirlikçi yaklaşımları ve sunmuş oldukları kaliteli hizmet anlayışları için teşekkür ediyoruz.”

protel-white

“Protel Bilgisayar A.Ş. olarak, yeni pazarlara açılma yolculuğumuzda EDU Çeviri firmasıyla yaptığımız iş birliğini büyük bir memnuniyetle sürdürmeye devam ediyoruz. İşlerimizi, kendi işleri gibi benimseyen, projeleri daima zamanında teslim eden ve kaliteli işler ortaya koyan EDU Çeviri ekibine ve projelerimize katkı sağlayan çevirmenlerine ayrı ayrı teşekkür ederiz.”

wyndham-white

“Otel operasyonunda iken, çok uzun zaman bu tur konular ile ilgili, arada bir de olsa belli reklam ajansları ve tercüme firmaları ile çalıştım. İşini sizin kadar titiz yapan bir firma ile çalıştığımı hatırlamıyorum. Tebrikler. Bunu kim çevirdi ise ilgili arkadaşımıza teşekkürlerimi lütfen iletebilir misiniz?”

ICBC
İntesa Sanpaolo
sas logo
MUFG
pwc logo
IKEA Logo
Decathlon
Goodyear
Chanel
Michelin Logo
asus logo
mapfre logo