Ana sayfa » Diller » Rusça Tercüme

Rusça Tercüme ve Yerelleştirme Hizmetleri

Slav dillerinde en çok konuşmacıya sahip dil olan Rusça, 14’den fazla lehçeye sahiptir. Rusça, Rusya’nın yanı sıra Kazakistan, Beyaz Rusya, Kırgızistan’da dahil olmak üzere toplam 10 ülkede resmi dildir. Özbekistan’da noter işlemlerinde ve sicil müdürlüklerinde de Rusça resmi olarak kullanılır. Bu açıdan dil hizmetlerinde belgenin hangi ülkelerde kullanılacağı önemli bir sorudur.

Yerelleştirme, yazılı-sözlü Rusça tercüme, masaüstü yayıncılık, post-edit, kalite kontrol, multimedya gibi çözümlerde uluslararası sertifikalara sahip tercümanlarla çalışıyoruz. Tercüme sektöründe bireysel ve kurumsal taleplerde yalnızca kalitesinden emin olduğumuz dosyaları teslim ediyoruz.

Yazılı Tercüme

Belge, medikal, finans, e-mail, teknik, hukuki, edebi, akademik gibi alanlarda eğitimli tercümanları sizin için bir araya getiriyoruz. Bütçenize uygun çeviri paketini tercih ederek Rusça çeviri hizmeti alabilirsiniz.

Sözlü Tercüme

Ardıl, simultane, fısıltı, telefonda çeviri gibi sözlü tercümenin tüm alanlarında deneyime sahip tercümanlarla çalışıyoruz. Simultane ekipman kiralama hizmeti de satın alabilirsiniz.

Post-Edit

Makine çevirilerinden elde ettiğimiz sonuçları profesyonellerin yardımıyla güvenilir ve kullanıma hazır bir şekilde teslim ediyoruz. Rusça post-edit tercüme hizmetleri hakkında bilgi almak için bize dilediğiniz zaman ulaşın.

Profesyonel Rusça Tercüme Bürosu

Kiril alfabesi kullanması, birçok farklı lehçeye sahip olması, yazılı ve sözlü kullanımı arasındaki büyük farklılıklar gibi nedenlerden dolayı Rusça, öğrenmesi ve profesyonel düzeyde kullanılması uğraş isteyen bir dildir.

Rusça çeviri ofisi seçerken profesyonel çevirmenlerle çalışan bir Rusça tercüme bürosu tercih etmeniz oldukça önemlidir. Fiyat, kalite ve zaman üçlüsünü size en doğru biçimde sağlayabilecek tercüme bürosuyla çalışmanız sizi ek masraflardan ve zaman kayıplarından kurtarır.

EDU Çeviri’de yeminli Rusça tercümanlarla çalışıyoruz ve çevirilerinizi size en uygun Rusça tercüme fiyatlarıyla en kısa sürede teslim ediyoruz. Rusça medikal ve tıbbi tercüme, teknik tercüme, web sitesi tercümesi ve daha birçok alanda dil hizmetlerini uzun yıllardır edindiğimiz tecrübe ve uzmanlığımızla başarılı bir şekilde yerine getiriyoruz. Her biri gerekli eğitim ve niteliklere sahip profesyonel Rusça çevirmen kadromuzla başta Türkçe – Rusça tercüme ve İngilizce – Rusça tercüme olmak üzere tüm dillerde profesyonel hizmet sunuyoruz ve teslim ettiğimiz her çeviride kalite güvencesi veriyoruz.

Sektör özelinde Makedonca tercüme
Maliyet

Çeviri masraflarını düşürmek mi istiyorsunuz?

Post-edit, terim bankası ve çeviri belleği oluşturma gibi işlemler maliyetleri yarı yarıya düşürüyor.

güvence

Güvenceye mi ihtiyacınız var?

Elde ettiğimiz sonuçlara güveniyoruz. Bu yüzden 100.000$ çeviri sigorta sunarak tercüme sektöründe fark yaratıyoruz.

Noter tercüman

Dosyanızın kontrol edilmesi mi gerekli?

Dil ile ilgili tüm problemlerde yanınızdayız. DTP, imla, anlam, okunabilirlik gibi açılardan dosyanızı inceliyoruz.

Dijital dünya

Tercümeden daha fazlasına mı ihtiyacınız var?

Kreatif çözümler kapsamında Rusça içerik üretimi, yaratıcı çeviri, uluslararası SEO gibi hizmetler sunuyoruz.

Rusça Oyun Yerelleştirme Hizmetleri

Video oyunu sektörü günümüzün en hızlı gelişen endüstrileri arasında. Bu durumun oluşmasında oyunların internet aracılığıyla kolay bir şekilde satın alınabilmesi, çok oyunculu çevrimiçi oyunların yaygınlaşması ve oyunların artık çoklu dilli bir şekilde servis edilmesi yatmaktadır.

Oyun yerelleştirme hizmetleri sayesinde Asya pazarına nüfuz edebilirsiniz. Rusça yerelleştirme uzmanlarımız oyun severlerin kolay bir şekilde benimseyecekleri çevirilere ulaşmanızı sağlıyor. Menü, altyazı, kitaplık, karakter seslendirme gibi hizmetler ile hedef kitlenize, kendi dillerinde eşsiz oyun deneyimi yaşatmak istiyorsanız bize ulaşın.

Hedef kitle dilinde oyun deneyimi

Dilediğiniz ülke pazarına açılma şansı

Marka konumlandırma

Yatırım getiri sağlayan çözümler

Oyunlarınızın Rusça yerelleştirme servisi

Rusça tercüme teklifi almak için formu doldurun, size ulaşalım!

Yazılı tercüme fiyatınızı hesaplayın

Rusça dil hizmetleri hakkında tüm sorularınızı bize danışın!

Rusça Enerji Sektörü Tercüme Hizmetleri

Doğalgaz, yenilenebilir enerji, kömür linyit, elektrik, petrol gibi enerji alanlarında EDU Çeviri’nin yüksek standartlardaki kaliteli hizmetlerine güvenebilirsiniz!

Enerji sektöründeki yatırımların karşılığını alabilmek farklı diller arasındaki iletişimin kusursuz bir şekilde sağlanmasıyla mümkün. Enerji kuruluşlarının pazarlama, teknik, halka ilişkiler, güvenlik, finans gibi alanlardaki ihtiyaçlarını bu alanda eğitim almış ve onlarca projeye imza atmış tercüman kadromuzla karşılıyoruz. Enerji sektörü Rusça tercüme işlemleriniz için bizi seçebilirsiniz.

Enerji sektörü özelinde tercüme hizmeti

Rusça Noter Onaylı Tercüme

Noter tasdiki gerektiren her türlü kurumsal ve kişisel belgenin yeminli Rusça tercümesi için EDU Çeviri’den hizmet alabilirsiniz. Deneyimli Rusça yeminli tercüman kadromuzla size uygun çözümleri sunmaya hazırız. Türkçe – Rusça belge çevirisi, apostilli tercüme, noter tasdikli çeviri ihtiyaçlarınız için yeminli Rusça tercüman kadromuzla müşterilerimize yüksek kaliteli çeviriyi en uygun fiyatlara sunuyoruz. Profesyonel bir tercüme ofisinden dil hizmeti almak için ekibimizin deneyimine güvenebilirsiniz.

Noter Onaylı Profesyonel Tercüme

Rusça Yeminli Tercüme

Yeminli Rusça tercüme bürosu olarak EDU Çeviri, sağladığı Rusça yeminli çeviri hizmetiyle çok farklı uzmanlık alanlarından her türlü belge ve metnin çevirisini uygun fiyatlara sunuyor. Resmi makamlara ileteceğiniz kurumsal veya bireysel belgelerinizin profesyonel bir yeminli tercüman ekibi tarafından doğru ve eksiksiz şekilde çevrilmesi için bize ulaşabilirsiniz.

Tercüme edilmesini istediğiniz belgelerinizi bu alanda birlikte çalıştığımız Rusça noter yeminli tercümanlarımız arasından talebinize en uygun çevirmen ve editörler tarafından çevrilmesini sağlayacağız ve sizlere sorunsuz, yüksek kaliteli bir çeviri hizmeti sunacağız. Türkçe – Rusça, Rusça – Türkçe tercüme ihtiyaçlarınız ve diğer tüm dillerde çeviri gereksinimleriniz için EDU Çeviri’nin uzman Rusça yeminli tercüman ekibine güvenebilirsiniz.

Güvenilir noter yeminli tercüme fiyatları

Rusça Sözlü Çeviri Hizmeti

Farklı uzmanlık alanlarında her türlü konferans, toplantı, iş görüşmesi gibi etkinlik ve organizasyon için profesyonel Rusça sözlü tercüman hizmetine ihtiyaç duyuyorsanız EDU Çeviri deneyimli ve uzman ekibiyle yanınızda. Sözlü tercüme hizmetimizi Rusça simultane çeviri ve ardıl çeviri olmak üzere farklı sözlü çeviri türlerinde sunabiliyoruz. Etkinliğin niteliği ve müşterimizin ihtiyaçları doğrultusunda hangi hizmet türüyle ilerlememiz gerektiğine proje yönetim ekibimiz müşterimizle birlikte karar veriyor. Rusça simultane tercüme hizmetimizde konuşma ve çeviri eş zamanlı olarak gerçekleştiriliyor ve sözlü tercüme için geliştirilmiş özel ekipmanlarla dinleyicilere aktarılıyor. Ardıl tercüme hizmetimizde ise konuşmacı konuşurken Rusça tercümanımız gerekli notlarını alıyor ve konuşmacı ara verdikten sonra söz alarak çeviriyi yapıyor. Size en uygun hizmet türünün hangisi olduğunu belirlemek ve diğer detaylar için hemen ekibimizle iletişime geçin.

Sözlü tercüme hizmetleri

Rusça Göçmenlik Hizmetleri Tercümesi

Göçmenlik başvuruları, vize, çalışma ve oturma izni gibi durumlarda talep edilen belgelerin çevirisinde profesyonellerle çalışın. Sizin için bu süreçlerin ne kadar önemli olduğunu farkındayız.

Göçmenlik hizmetlerinde konsolosluk Rusça tercüme işlemlerinde görev almış iş akışına hakim tercümanlarımız yer almaktadır. Teslim etmeniz gereken dosyaların uygunluğunu denetleyerek gerekirse noter onayı işlemlerini gerçekleştiriyoruz.

Moğolca göçmenlik hizmetleri tercümesi

Müşteri Yorumları

Asus Logo

“Global şirketimiz için EDU Çeviri’nin uluslararası ofislerinden çeviri hizmetleri alıyoruz. Teknik altyapıları ile sundukları yeni ve faydalı çözümler, teknolojinin erişemediği noktada ise gösterdikleri insancıl yaklaşımlarından ötürü Edu Çeviri’yi herkese öneriyorum.”

IKEA Logo

“IKEA olarak, EDU çeviri ile çalıştığımız çeviri projelerinde birlikte iş birliği yapmaktan keyif duyuyoruz. Dilimize uyum sağlayabilmeleri, çözüm odaklılıkları, hızlı aksiyon almaları ve disiplinleri sayesinde birlikte başarılı işlere imza atıyoruz.”

Decathlon Logo

“Çeviri ihtiyaçlarımız için 2015 yılından beri aralıksız olarak EDU Çeviri ile çalışmaktayız. Yeniliklere açık, dinamik, hızlı, güler yüzlü ve genç ekibi ile EDU Çeviri ile çalışmaktan çok mutluyuz.”

PWC Logo

“Öncelikle 2015’ten bu yana PwC’den gelen tüm çeviri projelerimizin koordinasyonu ve yönetimi ile ilgilendiğiniz için teşekkür ederiz. Biz birincil çeviri şirketimiz olan EDU’yu in-house ekibimizin bir uzantısı olarak görüyoruz. Umarım yeni yılda da işbirliğimiz aynı uyum ve karşılıklı memnuniyet ile devam eder.”

MAPFRE Logo

“Sizlerden her zaman hızlı geri dönüş ve söz verilen zamanda çevirimizi alıyoruz. Ayrıca son dakika – acil ricalarımızı da kırmadığınız için teşekkür eder, başarılarınızın ve ortaklığımızın devamını dilerim.”

TIRSAN Logo

“Tırsan olarak birçok dilde çeviri desteği aldığımız EDU Çeviri’ye işbirlikçi yaklaşımları ve sunmuş oldukları kaliteli hizmet anlayışları için teşekkür ediyoruz.”

Protel Logo

“Protel Bilgisayar A.Ş. olarak, yeni pazarlara açılma yolculuğumuzda EDU Çeviri firmasıyla yaptığımız iş birliğini büyük bir memnuniyetle sürdürmeye devam ediyoruz. İşlerimizi, kendi işleri gibi benimseyen, projeleri daima zamanında teslim eden ve kaliteli işler ortaya koyan EDU Çeviri ekibine ve projelerimize katkı sağlayan çevirmenlerine ayrı ayrı teşekkür ederiz.”

Wyndham Logo

“Otel operasyonunda iken, çok uzun zaman bu tür konular ile ilgili, arada bir de olsa belli reklam ajansları ve tercüme firmaları ile çalıştım. İşini sizin kadar titiz yapan bir firma ile çalıştığımı hatırlamıyorum. Tebrikler. Bunu kim çevirdi ise ilgili arkadaşımıza teşekkürlerimi lütfen iletebilir misiniz?”

ICBC
İntesa Sanpaolo
SAS
MUFG
PWC
IKEA
Decathlon
Goodyear
Chanel
Michelin
ASUS
MAPFRE