Ana sayfa » Hizmetlerimiz » Masaüstü Yayıncılık » DTP Hizmetleri

DTP hizmetleri

Çok dilli tercüme projelerinde en önemli ihtiyaçlardan biri de grafik tasarımdır.

Profesyonel masaüstü yayıncılık çözümlerimiz ile çevirilerinizi aynı formatta hazırlayarak en kısa sürede teslim ediyoruz!

DTP çözümlerimiz hakkında ücretsiz danışmanlık almak için size bir telefon kadar yakınız. DTP hizmetlerimizden yararlanmak için ücretsiz teklif alın butonuna tıklayarak kısa sürede teklifinizi alabilirsiniz.

Hız

Çevirilerinizi daha erken teslim almak ister misiniz?

Makine çevirisi hizmetlerimizle çeviri projelerinizi %50’ye varan oranlarda daha hızlı teslim ediyoruz.

Maliyet

Çeviri maliyetlerinizi düşürmek ister misiniz?

İhtiyacınıza uygun birbirinden avantajlı paket seçeneklerimizle maliyetlerinizi düşürüyoruz.

kalite

Çeviride kaliteye önem veriyor musunuz?

Tüm çeviri projelerine uygulayabileceğimiz kalite kontrol aşamaları sayesinde kusursuz çeviri için çalışıyoruz.

Uzman ekip

Uzman bir ekiple çalışmak ister misiniz?

Alanında uzman ekiplerimizle hem makine çevirisi hem de geleneksel çeviri hizmetlerimizle hizmetinizdeyiz.

DTP nedir?

Tercüme sektöründe en önemli ihtiyaçlardan biri de çok dilli içerikleri orijinal formatında teslim alabilmektir. Masaüstü yayıncılık, tercümeden farklı bir uzmanlık alanıdır. EDU Çeviri olarak çok dilli dil çözümlerimizi sunarken pek çok farklı uzmanlık alanını bir araya getiriyoruz. Bu sayede daha güçlü ve kapsamlı hizmetler sunabiliyoruz.

Uygun fiyatlı ve hızlı DTP hizmeti

EDU Çeviri’de kurduğumuz masaüstü yayıncılık (Desktop Publishing – DTP) departmanımız ile tercüme için bize göndermiş olduğunuz dosyaların orijinal formatlarını koruyarak, çeviri sonrasında birebir aynı formatta işlerinizi teslim ediyoruz!

Uygun Fiyatlı Hızlı DTP Hizmeti

İşlerinizi istediğiniz formatta gönderin, dosyanızda herhangi bir bozulma olmadan aynı format ve birebir aynı düzende çevirisi yapılmış olarak size teslim edelim.

EDU Çeviri DTP departmanı

DTP departmanımız, bu alanda eğitimli ve yetenekli masaüstü yayıncılık profesyonellerinden oluşmaktadır. Sektörümüzün en büyük sorunlarından biri olan format problemleri, sayfa düzeni ve mizanpaj eksikliğine yönelik olarak DTP departmanımızın hızlı ve kaliteli çözümleriyle hizmetinizdeyiz.

eğitimli ve yetenekli masaüstü yayıncılık profesyonelleri

Profesyonel DTP departmanımızın hizmet verdiği dosya formatları

MS Word

MS Excel

MS Power Point

PDF

Freehand

InDesign

Coreldraw

Quark Express

Photoshop

Xml

Sgml

Framemaker

Illustrator

Orijinal format

Orijinal format

Kaliteli ve hızlı

Kaliteli ve hızlı

Profesyonellik

Profesyonellik

Tüm diller

Tüm diller

Müşteri Yorumları

Asus Logo

“Global şirketimiz için EDU Çeviri’nin uluslararası ofislerinden çeviri hizmetleri alıyoruz. Teknik altyapıları ile sundukları yeni ve faydalı çözümler, teknolojinin erişemediği noktada ise gösterdikleri insancıl yaklaşımlarından ötürü Edu Çeviri’yi herkese öneriyorum.”

IKEA Logo

“IKEA olarak, EDU çeviri ile çalıştığımız çeviri projelerinde birlikte iş birliği yapmaktan keyif duyuyoruz. Dilimize uyum sağlayabilmeleri, çözüm odaklılıkları, hızlı aksiyon almaları ve disiplinleri sayesinde birlikte başarılı işlere imza atıyoruz.”

Decathlon Logo

“Çeviri ihtiyaçlarımız için 2015 yılından beri aralıksız olarak EDU Çeviri ile çalışmaktayız. Yeniliklere açık, dinamik, hızlı, güler yüzlü ve genç ekibi ile EDU Çeviri ile çalışmaktan çok mutluyuz.”

PWC Logo

“Öncelikle 2015’ten bu yana PwC’den gelen tüm çeviri projelerimizin koordinasyonu ve yönetimi ile ilgilendiğiniz için teşekkür ederiz. Biz birincil çeviri şirketimiz olan EDU’yu in-house ekibimizin bir uzantısı olarak görüyoruz. Umarım yeni yılda da işbirliğimiz aynı uyum ve karşılıklı memnuniyet ile devam eder.”

MAPFRE Logo

“Sizlerden her zaman hızlı geri dönüş ve söz verilen zamanda çevirimizi alıyoruz. Ayrıca son dakika – acil ricalarımızı da kırmadığınız için teşekkür eder, başarılarınızın ve ortaklığımızın devamını dilerim.”

TIRSAN Logo

“Tırsan olarak birçok dilde çeviri desteği aldığımız EDU Çeviri’ye işbirlikçi yaklaşımları ve sunmuş oldukları kaliteli hizmet anlayışları için teşekkür ediyoruz.”

Protel Logo

“Protel Bilgisayar A.Ş. olarak, yeni pazarlara açılma yolculuğumuzda EDU Çeviri firmasıyla yaptığımız iş birliğini büyük bir memnuniyetle sürdürmeye devam ediyoruz. İşlerimizi, kendi işleri gibi benimseyen, projeleri daima zamanında teslim eden ve kaliteli işler ortaya koyan EDU Çeviri ekibine ve projelerimize katkı sağlayan çevirmenlerine ayrı ayrı teşekkür ederiz.”

Wyndham Logo

“Otel operasyonunda iken, çok uzun zaman bu tür konular ile ilgili, arada bir de olsa belli reklam ajansları ve tercüme firmaları ile çalıştım. İşini sizin kadar titiz yapan bir firma ile çalıştığımı hatırlamıyorum. Tebrikler. Bunu kim çevirdi ise ilgili arkadaşımıza teşekkürlerimi lütfen iletebilir misiniz?”

ICBC
İntesa Sanpaolo
SAS
MUFG
PWC
IKEA
Decathlon
Goodyear
Chanel
Michelin
ASUS
MAPFRE