Ana sayfa » Diller » Kırgızca

Kırgızca Profesyonel Tercüme ve Post-Edit Hizmetleri

Türk dillerinden olan Kırgızca, 5 milyon konuşmacıya sahip bir dildir. Kırgız-Kıpçak alt gurubundan olan Kazakça ile karşılıklı anlaşılabilir olan dil, Kırgızistan’da Kiril, Çin’in bazı bölgelerinde ise Arap alfabesiyle yazıya aktarılmaktadır.

Kırgızca dilinde rekabetçi fiyatlarla profesyonel tercüme hizmetleri sunuyoruz. Kırgızca-Türkçe, İngilizce-Kırgızca gibi dil çiftleri için tercüme talebinde bulunabilirsiniz. Noter onaylı yazılı tercüme işlemleri hakkında bilgi almak için bize dilediğiniz zaman ulaşın.

Yazılı Tercüme

Medikal, teknik, hukuk, eğitim, edebi, ticari, e-posta gibi alanlarda uzman tercümanlar ile çalışmak ister misiniz? Kırgızca yazılı tercüme hizmetlerinde dosyanızı dilediğiniz şekilde teslim ediyoruz.

Sözlü Tercüme

Geniş tercüman altyapısına sahibiz. Kırgızca dil uzmanlarından oluşan sözlü tercüme ekipleri, çoklu dilin konuşulduğu tüm organizasyonlarda dil problemlerini ortadan kaldırıyor.

Post-Edit

Makine çevirilerini yüksek kaliteli tercümelere dönüştürüyoruz. Hedef dilde uzman editörlerimizle hızlı, kaliteli ve maliyeti düşük tercüme hizmetleri sunuyoruz.

Kırgızca Göçmenlik Tercüme Hizmetleri

Göçmenlik başvurularında talep edilen tüm belgelerin tercümesini uzman ekiplerimizle gerçekleştiriyoruz. Kırgızca göçmenlik hizmetleri kapsamında yeminli veya noter onaylı tercüme hizmetleri sunuyoruz.

Göçmenlik belgeleri için profesyonellerle çalışın! EDU Çeviri olarak hizmet verdiğimiz tüm dillerde müşterilerimizin talepleri doğrultusunda ve kurumlarca istenilen şekilde dosyaları tercüme ediyor, düzenliyor ve göçmenlik başvurularında kullanıma hazır şekilde teslim ediyoruz.

Moğolca göçmenlik hizmetleri tercümesi

Profesyonel tercümeler için desteğe mi ihtiyacınız var?

Dil hizmetleri için dilediğiniz zaman ücretsiz danışmanlık alın.

Elinizdeki Kırgızca dosyaların denetlenmesi mi gerekli?

Kırgızca dosyanızı %60 oranlarda düzeltiyoruz. Kalite kontrol hizmetleri için bize ulaşın.

Gizlilik sizin için ne kadar önemli?

Edu Çeviri’de müşterilerimizin gizliliği önceliğimiz. Katı gizlilik prosedürleri ve teknik güvenlik önlemleri aldık.

Dosyanızı hangi formatta teslim edelim?

Dilediğiniz dosya formatında projenizi teslim ediyoruz. Teslimat hakkında detaylı bilgi için bize ulaşın

Kırgızca Mobil Uygulama Yerelleştirme Hizmetleri

Mobil uygulamaları kapsayan projelerde yerelleştirme çalışmaları yürütüyoruz. Dil uzmanlarımız hedef dilde yer alan mobil uygulamalara göre yerelleştirme yaparak kullanıcıların uygulamaları çok kolay bir şekilde benimsemesini sağlıyor.

Kırgızca mobil uygulama yerelleştirmelerinin yanı sıra web sitesi yerelleştirme, dijital pazarlama içerik yerelleştirmesi, yazılım, oyun, e-ticaret yerelleştirme hizmetleri de sunuyoruz. Yerelleştirme hizmetlerimiz hakkında tüm sorularınızı bize iletin.

Rekabetçi fiyatlar

Yeni dil ile sağlanan kullanıcı deneyimi

App Store ve Google Play optimizasyonuna uygun çalışmalar

Hızlı yatırım getirisi

Mobil uygulamalar için Kırgızca yerelleştirme

Kırgızca tercüme teklifi için formu doldurun, size ulaşalım!

Device Frame

Size Uygun Kırgızca Tercüme Paketlerini Öğrenmek İçin Bize Ulaşın!

Kırgızca Gıda Sektörü Tercüme Hizmetleri

Gıda sektöründe ambalaj, pazarlama, depo ve stok yönetimi, lojistik gibi tüm konularda tercüme işlemlerinde yalnızca profesyoneller ile çalışın! EDU Çeviri olarak Kırgızca gıda sektörü tercümelerinde sektör bilgi birikimi, deneyimi ve eğitime sahip dil uzmanlarından oluşturduğumuz çeviri ekipleriyle hizmet veriyoruz.

Her sektöre göre proje yönetimi sağlayarak endüstri firmalarının, KOBİ’lerin, işletmelerin, çok uluslu şirketlerin yüksek standartlarda dil hizmeti almalarını sağlıyoruz. Terim bankası oluşturma ve yönetimi işlemleri sayesinde her yeni projede daha hızlı ve kalitesi kanıtlanmış sonuçlar elde ediyoruz.

Gıda sektörü Kırgızca tercümesi

Müşteri Yorumları

asus-white

“Global şirketimiz için EDU Çeviri’nin uluslararası ofislerinden çeviri hizmetleri alıyoruz. Teknik altyapıları ile sundukları yeni ve faydalı çözümler, teknolojinin erişemediği noktada ise gösterdikleri insancıl yaklaşımlarından ötürü Edu Çeviri’yi herkese öneriyorum.”

ikea-white

“IKEA olarak, EDU çeviri ile çalıştığımız çeviri projelerinde birlikte iş birliği yapmaktan keyif duyuyoruz. Dilimize uyum sağlayabilmeleri, çözüm odaklılıkları, hızlı aksiyon almaları ve disiplinleri sayesinde birlikte başarılı işlere imza atıyoruz.”

decathlon-white

“Çeviri ihtiyaçlarımız için 2015 yılından beri aralıksız olarak EDU Çeviri ile çalışmaktayız. Yeniliklere açık, dinamik, hızlı, güleryüzlü ve genç ekibi ile EDU Çeviri ile çalışmaktan çok mutluyuz.”

pwc-white

“Öncelikle 2015’ten bu yana PwC’den gelen tüm çeviri projelerimizin koordinasyonu ve yönetimi ile ilgilendiğiniz için teşekkür ederiz. Biz birincil çeviri şirketimiz olan EDU’yu in-house ekibimizin bir uzantısı olarak görüyoruz. Umarım yeni yılda da işbirliğimiz aynı uyum ve karşılıklı memnuniyet ile devam eder.”

mapfre-white

“Sizlerden her zaman hızlı geri dönüş ve söz verilen zamanda çevirimizi alıyoruz. Ayrıca son dakika – acil ricalarımızı da kırmadığınız için teşekkür eder, başarılarınızın ve ortaklığımızın devamını dilerim.”

tirsan-white

“Tırsan olarak birçok dilde çeviri desteği aldığımız EDU Çeviri’ye işbirlikçi yaklaşımları ve sunmuş oldukları kaliteli hizmet anlayışları için teşekkür ediyoruz.”

protel-white

“Protel Bilgisayar A.Ş. olarak, yeni pazarlara açılma yolculuğumuzda EDU Çeviri firmasıyla yaptığımız iş birliğini büyük bir memnuniyetle sürdürmeye devam ediyoruz. İşlerimizi, kendi işleri gibi benimseyen, projeleri daima zamanında teslim eden ve kaliteli işler ortaya koyan EDU Çeviri ekibine ve projelerimize katkı sağlayan çevirmenlerine ayrı ayrı teşekkür ederiz.”

wyndham-white

“Otel operasyonunda iken, çok uzun zaman bu tur konular ile ilgili, arada bir de olsa belli reklam ajansları ve tercüme firmaları ile çalıştım. İşini sizin kadar titiz yapan bir firma ile çalıştığımı hatırlamıyorum. Tebrikler. Bunu kim çevirdi ise ilgili arkadaşımıza teşekkürlerimi lütfen iletebilir misiniz?”

ICBC
İntesa Sanpaolo
sas logo
MUFG
pwc logo
IKEA Logo
Decathlon
Goodyear
Chanel
Michelin Logo
asus logo
mapfre logo