Ana sayfa » Diller » Kırgızca

Profesyonel Kırgızca Tercüme ve Post-Edit Hizmetleri

Türk dillerinden olan Kırgızca, 5 milyon konuşmacıya sahip bir dildir. Kırgız-Kıpçak alt gurubundan olan Kazakça ile karşılıklı anlaşılabilir olan dil, Kırgızistan’da Kiril, Çin’in bazı bölgelerinde ise Arap alfabesiyle yazıya aktarılmaktadır.

Rekabetçi fiyatlarla profesyonel Kırgızca tercüme hizmetleri sunuyoruz. Kırgızca-Türkçe, İngilizce-Kırgızca çeviri gibi dil çiftleri için tercüme talebinde bulunabilirsiniz. Noter onaylı Kırgızca tercüme işlemleri hakkında bilgi almak için bize dilediğiniz zaman ulaşın.

Yazılı Tercüme

Medikal, teknik, hukuk, eğitim, edebi, ticari, e-posta gibi alanlarda uzman tercümanlar ile çalışmak ister misiniz? Kırgızca çeviri hizmetlerinde dosyanızı dilediğiniz şekilde teslim ediyoruz.

Sözlü Tercüme

Geniş tercüman altyapısına sahibiz. Kırgızca dil uzmanlarından oluşan sözlü tercüme ekipleri, çoklu dilin konuşulduğu tüm organizasyonlarda dil problemlerini ortadan kaldırıyor.

Post-Edit

Makine çevirilerini yüksek kaliteli tercümelere dönüştürüyoruz. Hedef dilde uzman editörlerimizle hızlı, kaliteli ve maliyeti düşük tercüme hizmetleri sunuyoruz.

Kırgızca Göçmenlik Tercüme Hizmetleri

Göçmenlik başvurularında talep edilen tüm belgelerin tercümesini uzman ekiplerimizle gerçekleştiriyoruz. Göçmenlik hizmetleri kapsamında Kırgızca yeminli veya noter onaylı tercüme hizmetleri sunuyoruz.

Göçmenlik belgeleri için profesyonellerle çalışın! EDU Çeviri olarak hizmet verdiğimiz tüm dillerde müşterilerimizin talepleri doğrultusunda ve kurumlarca istenilen şekilde dosyaları tercüme ediyor, düzenliyor ve göçmenlik başvurularında kullanıma hazır şekilde teslim ediyoruz.

Moğolca göçmenlik hizmetleri tercümesi
Akademik danışmanlık

Profesyonel tercümeler için desteğe mi ihtiyacınız var?

Dil hizmetleri için dilediğiniz zaman ücretsiz danışmanlık alın.

Noter tercüman

Elinizdeki Kırgızca dosyaların denetlenmesi mi gerekli?

Kırgızca dosyanızı %60 oranlarda düzeltiyoruz. Kalite kontrol hizmetleri için bize ulaşın.

Gizlilik

Gizlilik sizin için ne kadar önemli?

Edu Çeviri’de müşterilerimizin gizliliği önceliğimiz. Katı gizlilik prosedürleri ve teknik güvenlik önlemleri aldık.

Resmi evrak

Dosyanızı hangi formatta teslim edelim?

Dilediğiniz dosya formatında projenizi teslim ediyoruz. Teslimat hakkında detaylı bilgi için bize ulaşın

Kırgızca Mobil Uygulama Yerelleştirme Hizmetleri

Mobil uygulamaları kapsayan projelerde yerelleştirme çalışmaları yürütüyoruz. Dil uzmanlarımız hedef dilde yer alan mobil uygulamalara göre yerelleştirme yaparak kullanıcıların uygulamaları çok kolay bir şekilde benimsemesini sağlıyor.

Kırgızca mobil uygulama yerelleştirmelerinin yanı sıra web sitesi, dijital pazarlama içerikleri, yazılım, oyun ve e-ticaret yerelleştirme hizmetleri de sunuyoruz. Kırgızca yerelleştirme hizmetlerimiz hakkında tüm sorularınızı bize iletebilirsiniz.

Rekabetçi fiyatlar

Yeni dil ile sağlanan kullanıcı deneyimi

App Store ve Google Play optimizasyonuna uygun çalışmalar

Hızlı yatırım getirisi

Mobil uygulamalar için Kırgızca yerelleştirme

Kırgızca tercüme teklifi için formu doldurun, size ulaşalım!

Ücretsiz Kırgızca tercüme teklifi al

Size Uygun Kırgızca Tercüme Paketlerini Öğrenmek İçin Bize Ulaşın!

Kırgızca Gıda Sektörü Tercüme Hizmetleri

Gıda sektöründe ambalaj, pazarlama, depo ve stok yönetimi, lojistik gibi tüm konularda tercüme işlemlerinde yalnızca profesyoneller ile çalışın! EDU Çeviri olarak gıda sektörü Kırgızca tercümelerinde sektör bilgi birikimi, deneyimi ve eğitime sahip dil uzmanlarından oluşturduğumuz çeviri ekipleriyle hizmet veriyoruz.

Her sektöre göre proje yönetimi sağlayarak endüstri firmalarının, KOBİ’lerin, işletmelerin, çok uluslu şirketlerin yüksek standartlarda dil hizmeti almalarını sağlıyoruz. Terim bankası oluşturma ve yönetimi işlemleri sayesinde her yeni projede daha hızlı ve kalitesi kanıtlanmış sonuçlar elde ediyoruz.

Gıda sektörü Kırgızca tercümesi

Müşteri Yorumları

Asus Logo

“Global şirketimiz için EDU Çeviri’nin uluslararası ofislerinden çeviri hizmetleri alıyoruz. Teknik altyapıları ile sundukları yeni ve faydalı çözümler, teknolojinin erişemediği noktada ise gösterdikleri insancıl yaklaşımlarından ötürü Edu Çeviri’yi herkese öneriyorum.”

IKEA Logo

“IKEA olarak, EDU çeviri ile çalıştığımız çeviri projelerinde birlikte iş birliği yapmaktan keyif duyuyoruz. Dilimize uyum sağlayabilmeleri, çözüm odaklılıkları, hızlı aksiyon almaları ve disiplinleri sayesinde birlikte başarılı işlere imza atıyoruz.”

Decathlon Logo

“Çeviri ihtiyaçlarımız için 2015 yılından beri aralıksız olarak EDU Çeviri ile çalışmaktayız. Yeniliklere açık, dinamik, hızlı, güler yüzlü ve genç ekibi ile EDU Çeviri ile çalışmaktan çok mutluyuz.”

PWC Logo

“Öncelikle 2015’ten bu yana PwC’den gelen tüm çeviri projelerimizin koordinasyonu ve yönetimi ile ilgilendiğiniz için teşekkür ederiz. Biz birincil çeviri şirketimiz olan EDU’yu in-house ekibimizin bir uzantısı olarak görüyoruz. Umarım yeni yılda da işbirliğimiz aynı uyum ve karşılıklı memnuniyet ile devam eder.”

MAPFRE Logo

“Sizlerden her zaman hızlı geri dönüş ve söz verilen zamanda çevirimizi alıyoruz. Ayrıca son dakika – acil ricalarımızı da kırmadığınız için teşekkür eder, başarılarınızın ve ortaklığımızın devamını dilerim.”

TIRSAN Logo

“Tırsan olarak birçok dilde çeviri desteği aldığımız EDU Çeviri’ye işbirlikçi yaklaşımları ve sunmuş oldukları kaliteli hizmet anlayışları için teşekkür ediyoruz.”

Protel Logo

“Protel Bilgisayar A.Ş. olarak, yeni pazarlara açılma yolculuğumuzda EDU Çeviri firmasıyla yaptığımız iş birliğini büyük bir memnuniyetle sürdürmeye devam ediyoruz. İşlerimizi, kendi işleri gibi benimseyen, projeleri daima zamanında teslim eden ve kaliteli işler ortaya koyan EDU Çeviri ekibine ve projelerimize katkı sağlayan çevirmenlerine ayrı ayrı teşekkür ederiz.”

Wyndham Logo

“Otel operasyonunda iken, çok uzun zaman bu tür konular ile ilgili, arada bir de olsa belli reklam ajansları ve tercüme firmaları ile çalıştım. İşini sizin kadar titiz yapan bir firma ile çalıştığımı hatırlamıyorum. Tebrikler. Bunu kim çevirdi ise ilgili arkadaşımıza teşekkürlerimi lütfen iletebilir misiniz?”

ICBC
İntesa Sanpaolo
SAS
MUFG
PWC
IKEA
Decathlon
Goodyear
Chanel
Michelin
ASUS
MAPFRE