Ana sayfa » Sektörler » Otomotiv Tercümesi

Hızlı ve üstün kalitede uygun fiyatlı otomotiv tercümesi

Otomotiv tercümede sektörün tüm alanlarında terminolojiye hakim profesyonel dil uzmanlarımız, otomotiv çevirisinde tecrübeli editör ve proje yöneticilerimiz ile en hızlı ve kaliteli tercüme hizmetlerimizden yararlanmak için anında ücretsiz teklif alın!

Yüksek tutarlılıkta otomotiv çevirisi hizmeti almak ister misiniz?

Çeviri belleği ve terminoloji yönetimi hizmetlerimiz ile büyük projelerde yüksek tutarlılığa ulaşıyoruz.

Çeviri maliyetlerinizi düşürmek ister misiniz?

İhtiyacınıza uygun birbirinden avantajlı paket seçeneklerimizle maliyetlerinizi düşürüyoruz.

Çeviride kaliteye önem veriyor musunuz?

Tüm çeviri projelerine uygulayabileceğimiz kalite kontrol aşamaları sayesinde kusursuz çeviri için çalışıyoruz.

Uzman bir ekiple çalışmak ister misiniz?

Alanında uzman ekiplerimizle hem makine çevirisi hem de geleneksel çeviri hizmetlerimizle hizmetinizdeyiz.

Otomotiv sektöründe kaliteli tercüme

Otomotiv, dünya çapında en gelişmiş sektörlerden biridir. Petro-kimya sektörü, demir-çelik sektörü, cam ve lastik gibi farklı uzmanlık alanlarından beslenen otomotiv sektörü ulaşım, turizm ve inşaat sektörlerinde de kalkınmaya yardımcı olur.

Otomotiv sektöründe başarı büyük ölçüde uluslararası pazardaki üretim, Ar-Ge, lojistik gibi faaliyetlere bağlıdır. Tüm bu süreçleri en uygun koşullara sahip ülkelerde ve en uygun fiyatlara tamamlayarak tüketiciye ana dilinde pazarlama stratejisi ile ulaşmak otomotiv sektöründe başarıya ulaşmada önemlidir.

Doğru ve profesyonel tercüme ve yerelleştirme çözümleri otomotiv sektörünün tüm süreçlerinde gereklidir.

Kalite kontrollü otomotiv sektörü tercümesi

%100 gizlilik ve güvenlik

%100 gizlilik ve güvenlik

Hızlı teslimat

Hızlı teslimat

Hatasız ve kaliteli

Hatasız ve kaliteli

7 / 24 ulaşılabilir

7 / 24 ulaşılabilir

Otomotiv çevirisinde neden EDU Çeviri?

  • EDU Çeviri olarak tüm tercüme sektörlerinde ve otomotiv tercümesinde en kaliteli, hatasız ve profesyonel çeviri hizmetleriyle üst düzey müşteri memnuniyeti sağlıyoruz.
  • Kullandığımız bilgisayar destekli çeviri programlarımımızla yüksek hacimde ve çok dilli otomotiv tercümesi ihtiyaçlarınızı karşılıyoruz.
  • Sıfır hata ve kalite odaklı profesyonel tercüme yaklaşımımızla tercüme kalitesini yaklaşık %40 oranında arttıran kalite kontrol aşamaları uyguluyoruz!
  • Dünya dillerinde 1100’den fazla tercümanlarımız ile tüm sektörlerde eğitimli ve tecrübeli profesyonel çeviri hizmeti sunuyoruz.
  • %100 güvenli müşteri portalımız sayesinde tüm tercüme projelerinizi dilediğiniz zaman ve dilediğiniz yerden yönetebilirsiniz!
  • EDU Çeviri olarak yazılı ve sözlü tercüme ile yapay zekalı makine çevirisinin yanı sıra çok dilli dil çözümleri sunan profeysonel bir tercüme bürosuyuz.

Otomotiv sektörüne özel tercüme hizmetleri

EDU Çeviri otomotiv tercümesi belgeleri

Otomotiv Ar-Ge tercümesi

Tasarım ve teknik çizim tercümesi

Analiz, test ve rapor tercümesi

Teknik dokümanların tercümesi

Araç muayene evrak tercümesi

Araç bakım tercümesi

Araç servis tercümesi

Ehliyet ve ruhsat tercümesi

Otomotiv patent tercümesi

Araç garanti belgesi tercümesi

Otomotiv güvenlik tercümesi

Otomotiv sigorta ve poliçe tercümesi

Otomotiv mühendislik tercümeleri

Hammadde tercümesi

Otomotiv ürün katalog tercümesi

Yedek parça katalog tercümesi

Otomotiv kullanım kılavuzu tercümesi

Otomotiv pazarlama tercümesi

Otomotiv web sitesi tercümesi

Otomotiv tanıtım metinlerinin tercümesi

Otomotiv gümrük belgelerinin tercümesi

Otomotiv eğitim kitapçıkları ve video içeriklerin tercümesi

Müşteri Yorumları

asus-white

“Global şirketimiz için EDU Çeviri’nin uluslararası ofislerinden çeviri hizmetleri alıyoruz. Teknik altyapıları ile sundukları yeni ve faydalı çözümler, teknolojinin erişemediği noktada ise gösterdikleri insancıl yaklaşımlarından ötürü Edu Çeviri’yi herkese öneriyorum.”

ikea-white

“IKEA olarak, EDU çeviri ile çalıştığımız çeviri projelerinde birlikte iş birliği yapmaktan keyif duyuyoruz. Dilimize uyum sağlayabilmeleri, çözüm odaklılıkları, hızlı aksiyon almaları ve disiplinleri sayesinde birlikte başarılı işlere imza atıyoruz.”

decathlon-white

“Çeviri ihtiyaçlarımız için 2015 yılından beri aralıksız olarak EDU Çeviri ile çalışmaktayız. Yeniliklere açık, dinamik, hızlı, güleryüzlü ve genç ekibi ile EDU Çeviri ile çalışmaktan çok mutluyuz.”

pwc-white

“Öncelikle 2015’ten bu yana PwC’den gelen tüm çeviri projelerimizin koordinasyonu ve yönetimi ile ilgilendiğiniz için teşekkür ederiz. Biz birincil çeviri şirketimiz olan EDU’yu in-house ekibimizin bir uzantısı olarak görüyoruz. Umarım yeni yılda da işbirliğimiz aynı uyum ve karşılıklı memnuniyet ile devam eder.”

mapfre-white

“Sizlerden her zaman hızlı geri dönüş ve söz verilen zamanda çevirimizi alıyoruz. Ayrıca son dakika – acil ricalarımızı da kırmadığınız için teşekkür eder, başarılarınızın ve ortaklığımızın devamını dilerim.”

tirsan-white

“Tırsan olarak birçok dilde çeviri desteği aldığımız EDU Çeviri’ye işbirlikçi yaklaşımları ve sunmuş oldukları kaliteli hizmet anlayışları için teşekkür ediyoruz.”

protel-white

“Protel Bilgisayar A.Ş. olarak, yeni pazarlara açılma yolculuğumuzda EDU Çeviri firmasıyla yaptığımız iş birliğini büyük bir memnuniyetle sürdürmeye devam ediyoruz. İşlerimizi, kendi işleri gibi benimseyen, projeleri daima zamanında teslim eden ve kaliteli işler ortaya koyan EDU Çeviri ekibine ve projelerimize katkı sağlayan çevirmenlerine ayrı ayrı teşekkür ederiz.”

wyndham-white

“Otel operasyonunda iken, çok uzun zaman bu tur konular ile ilgili, arada bir de olsa belli reklam ajansları ve tercüme firmaları ile çalıştım. İşini sizin kadar titiz yapan bir firma ile çalıştığımı hatırlamıyorum. Tebrikler. Bunu kim çevirdi ise ilgili arkadaşımıza teşekkürlerimi lütfen iletebilir misiniz?”

ICBC
İntesa Sanpaolo
sas logo
MUFG
pwc logo
IKEA Logo
Decathlon
Goodyear
Chanel
Michelin Logo
asus logo
mapfre logo