Ana sayfa » Diller » Kürtçe Tercüme

Kürtçe Profesyonel Tercüme ve Yerelleştirme Hizmetleri

Yaklaşık 30 milyon insan tarafından konuşulduğu tahmin edilen Kürtçe Irak, Türkiye, Suriye, İran’ın yer aldığı coğrafyada yer alan bir Hint Avrupa dilidir. Kürt dilleri Kuzey (Kurmanji), Güney (Palewani), Merkez (Sorani) olmak üzere 3 alt bölüme ayrılır. Bu 3 gurup karşılıklı anlaşılamazdır. Hatta yazım sistemleri bile birbirinden farklıdır.

Kürtçe dilinde profesyonel dil hizmetleri sunuyoruz. EDU Çeviri olarak tercümelerin kullanılacağı bölgeyi esas alarak Kürtçe tercüme işlemleri gerçekleştiriyoruz. Yerelleştirme, yazılı-sözlü tercüme, masaüstü yayıncılık, multimedya hizmetleri kalite kontrol ve post-edit gibi talepleriniz için bize dilediğiniz zaman ulaşın.

Yazılı Tercüme

Yazılı Kürtçe çeviri hizmetlerinde yüksek kalite standartlarını yakaladık. Yerel editörler tarafından denetlenen dosyalar sayesinde kalitesinden emin olduğumuz yazılı projeleri müşterilerimize ulaştırıyoruz.

Sözlü Tercüme

Konferanslar, mahkemeler, hastaneler, geziler, telefon görüşmeleri, toplantılar, paneller, için Kürtçe sözlü tercüme hizmeti sağlıyoruz. Aynı zamanda simultane ekipman kiralama hizmetleri de sunuyoruz.

Post-Edit

Daha hızlı ve uygun Kürtçe çeviri imkanı sunan post-edit çalışmalarında yerel editörlerin deneyimine güvenin. Post-edit hizmetleri hakkında daha fazla bilgi için bize ulaşın.

Kürtçe Dijital Pazarlama İçerik Yerelleştirmesi

Dijital pazarlama çalışmalarında içerikler, çalışmaların başarısında en etkili faktördür. Kürtçe dilinde sunduğumu içerik yerelleştirme hizmetleri ile hedef kitlenizin dilinden konuşmanızı sağlıyoruz.

Yerelleştirme uzmanlarımızla içeriklerinizi platforma uygun bir şekilde tercüme ediyoruz. Böylelikle kullanıcıların markanızı çok daha kolay bir şekilde benimsemesine destek oluyoruz. Dijital pazarlama içeriklerinin yanı sıra web sitesi, mobil uygulama, e-ticaret, oyun, yazılım gibi yerelleştirme hizmetleri de sunuyoruz.

Kürtçe içerik yerelleştirmesi
Noter

Noter onaylı tercümelere mi ihtiyacınız var?

Kürtçe noter onaylı veya yeminli tercüme hizmetleri için bize dilediğiniz zaman ulaşın.

Noter tercüman

Elinizdeki Kürtçe dosyaların denetlenmesi mi gerekli?

Kürtçe dosyanızı %60 oranlarda düzelterek kalitesinden emin bir şekilde dosyanızı teslim ediyoruz.

Gizlilik

Gizlilik sizin için ne kadar önemli?

Müşterilerimizin gizliliği bizim için çok önemli. Teknik güvenlik önlemlerinin yanı sıra sıkı gizlilik prosedürlerine sahibiz.

Resmi evrak

Dosyanızı hangi formatta teslim edelim?

Tüm dosya formatlarında çalışabiliyoruz. Kullanıma hazır ve istenilen dosya formatında teslim sağlıyoruz.

Kürtçe Masaüstü Yayıncılık Hizmetleri

Dergi, kitap, broşür, afiş, kitapçık, kartvizit, el ilanı gibi bilgisayar ile tasarlanan projelerde, kullanılan programlar üzerinden Kürtçe tercüme hizmeti sunuyoruz. Böylelikle elde edilen tasarımlarla örtüşen çalışmalar yürütüyoruz.

Masaüstü yayıncılıkta DTP, OCT, baskı alanlarda hizmet veriyoruz. QuarkXpress, Pagemaker, Indesign, CorelDraw, Typestyler, Adobe Photoshop kullandığımız programlardan sadece birkaçı. Kürtçe masaüstü yayıncılık hizmetleri için bize dilediğiniz zaman ulaşın.

Tasarıma uygun tercüme

Baskıya hazır proje teslimatı

Yüksek kaliteli sonuçlar

Rekabetçi fiyatlar

Masaüstü yayıncılık ile Kürtçe tercüme

Kürtçe çeviri teklifi için formu doldurun, size ulaşalım!

Yazılı tercüme fiyatınızı hesaplayın

Uygun Kürtçe Tercüme Paketlerini Öğrenmek İçin Bize Ulaşın!

Sektör Odaklı Kürtçe Tercüme Hizmetleri

Kurumsal firmalar, endüstri kuruluşları, KOBİ’ler ve çok uluslu şirketler tercüme süreçlerinde kalite ve organizasyonun ne kadar önemli olduğunun farkındayız. Bu yüzden alanlarında uzman, eğitim almış ve sektör deneyimine sahip tercümanlar ile sektör odaklı Kürtçe tercüme hizmetleri sunuyoruz.

EDU Çeviri olarak havacılık, finans, akademi, lojistik, oyun, perakende, üretim, telekomünikasyon, yaşam bilimleri, bilgi teknolojileri & elektronik gibi onlarca sektörde alanında lider firmalar için hizmet veriyoruz. Başta Kürtçe – Türkçe ve Kürtçe – Almanca çeviri olmak üzere birçok dilde sektör odaklı profesyonel tercüme çözümleri için bize ulaşın.

Çeviri Sektörleri

Müşteri Yorumları

Asus Logo

“Global şirketimiz için EDU Çeviri’nin uluslararası ofislerinden çeviri hizmetleri alıyoruz. Teknik altyapıları ile sundukları yeni ve faydalı çözümler, teknolojinin erişemediği noktada ise gösterdikleri insancıl yaklaşımlarından ötürü Edu Çeviri’yi herkese öneriyorum.”

IKEA Logo

“IKEA olarak, EDU çeviri ile çalıştığımız çeviri projelerinde birlikte iş birliği yapmaktan keyif duyuyoruz. Dilimize uyum sağlayabilmeleri, çözüm odaklılıkları, hızlı aksiyon almaları ve disiplinleri sayesinde birlikte başarılı işlere imza atıyoruz.”

Decathlon Logo

“Çeviri ihtiyaçlarımız için 2015 yılından beri aralıksız olarak EDU Çeviri ile çalışmaktayız. Yeniliklere açık, dinamik, hızlı, güler yüzlü ve genç ekibi ile EDU Çeviri ile çalışmaktan çok mutluyuz.”

PWC Logo

“Öncelikle 2015’ten bu yana PwC’den gelen tüm çeviri projelerimizin koordinasyonu ve yönetimi ile ilgilendiğiniz için teşekkür ederiz. Biz birincil çeviri şirketimiz olan EDU’yu in-house ekibimizin bir uzantısı olarak görüyoruz. Umarım yeni yılda da işbirliğimiz aynı uyum ve karşılıklı memnuniyet ile devam eder.”

MAPFRE Logo

“Sizlerden her zaman hızlı geri dönüş ve söz verilen zamanda çevirimizi alıyoruz. Ayrıca son dakika – acil ricalarımızı da kırmadığınız için teşekkür eder, başarılarınızın ve ortaklığımızın devamını dilerim.”

TIRSAN Logo

“Tırsan olarak birçok dilde çeviri desteği aldığımız EDU Çeviri’ye işbirlikçi yaklaşımları ve sunmuş oldukları kaliteli hizmet anlayışları için teşekkür ediyoruz.”

Protel Logo

“Protel Bilgisayar A.Ş. olarak, yeni pazarlara açılma yolculuğumuzda EDU Çeviri firmasıyla yaptığımız iş birliğini büyük bir memnuniyetle sürdürmeye devam ediyoruz. İşlerimizi, kendi işleri gibi benimseyen, projeleri daima zamanında teslim eden ve kaliteli işler ortaya koyan EDU Çeviri ekibine ve projelerimize katkı sağlayan çevirmenlerine ayrı ayrı teşekkür ederiz.”

Wyndham Logo

“Otel operasyonunda iken, çok uzun zaman bu tür konular ile ilgili, arada bir de olsa belli reklam ajansları ve tercüme firmaları ile çalıştım. İşini sizin kadar titiz yapan bir firma ile çalıştığımı hatırlamıyorum. Tebrikler. Bunu kim çevirdi ise ilgili arkadaşımıza teşekkürlerimi lütfen iletebilir misiniz?”

ICBC
İntesa Sanpaolo
SAS
MUFG
PWC
IKEA
Decathlon
Goodyear
Chanel
Michelin
ASUS
MAPFRE