Ana sayfa » Diller » İtalyanca

Profesyonel İtalyanca Tercüme Bürosu

Roman dillerinden olan İtalyanca 90 milyon konuşmacıya sahip köklü bir dildir. İtalyanca büyük oranda İspanyolca ve Romence dilleri ile benzerdir. Orta Çağ’ın sonlarında ve özellikle Rönesans dönemlerindeki edebiyat ve sanat akımları İtalyancanın gelişmesinde oldukça önemli rol oynamıştır. Lehçeler özellikle yarımadanın kuzeyi ve güneyin arasında keskin bir şekilde hissedilir.

İtalyanca dilinde profesyonel tercüme hizmetlerinin yanı sıra yapay zekanın gücünü kullanarak hızlı ve güvenilir sonuçlara ulaşıyoruz. İtalyanca-İngilizce, Türkçe-İtalyanca gibi dil çiftleri için bize dilediğiniz zaman ulaşabilirsiniz.

Yazılı Tercüme

İtalyanca yazılı tercüme hizmetlerinde alanlarında uzman tercümanlar ile oluşturduğumuz ekipler sizin için hizmet veriyor. Noter onaylı İtalyanca tercüme hizmetleri için de bize ulaşabilirsiniz.

Sözlü Tercüme

Konferanslar, geziler, toplantılar, telefon görüşmeleri, mahkemeler, sempozyumlar gibi çoklu İtalyanca anlık çeviriye ihtiyaç duyduğunuz tüm organizasyonlar için sözlü tercüme hizmeti sunuyoruz.

Yapay Zeka ile Makine Çeviri & Post-Edit

İtalyanca dilinde yapay zeka destekli makine çeviri hizmetlerimizden yararlanabilirsiniz. Post-edit projelerinizde yerel editörler tarafından gerçekleştirilen kalite kontrol çalışmaları sunuyoruz.

İtalyanca Turizm & Otelcilik Sektörü Tercüme Hizmetleri

Turizm sektöründe çalışmış, eğitimli, sektörü bilen tercümanlar ile çalışmak ister misiniz? İtalyanca turizm sektörü tercüme hizmetleri ile müşterilerimizin pazarlama, iletişim, organizasyon, karşılama gibi iş akışlarında dil problemlerini ortadan kaldırıyoruz.

EDU Çeviri’de her sektöre göre uzman ekiplerimiz bulunuyor. İtalyanca dilinde, havacılık, finans, telekomünikasyon, bilişim, üretim, otomotiv ve onlarca sektör için hizmet veriyoruz. Çalıştığımız çok uluslu şirketler için çeviri belleği ve terim bankası oluşturup yönetimini sağlıyoruz.

italyanca-turizm

EDU Çeviri'nin kalitesinden nasıl emin olabilirim?

Proje koordinatörlerimiz projenize özel ekipler kurar. Kalitesi denetlenmiş çevirileri sizlere iletiyoruz.

Tercümeden daha fazlasına mı ihtiyacınız var?

Yaratıcı çeviri, uluslararası SEO, içerik üretimi gibi hizmetler ile benzersiz metinlere ulaşmanızı sağlıyoruz.

Gizliliğe önem veriyor musunuz?

Bizim için gizlilik her zaman ön planda. Teknik önlemler ve katı gizlilik prosedürleri ile bilgileriniz her zaman güvende.

Size dosyanızı hangi formatta iletelim.

Tüm dosya formatlarında çalışıyoruz. Multimedya dosyalar da dahil dilediğiniz dosya formatında teslimat sağlıyoruz.

İtalyanca Web Sitesi Yerelleştirme Hizmetleri

Siz sadece hedeflediğiniz kitleyi belirleyin. Geri kalan işi EDU Çeviri yerelleştirme uzmanlarına bırakın. Web sitesi yerelleştirme, yeni pazarlara açılmanızı, arama motorlarından farklı dil ve bölgelerden trafik ve dolayısıyla müşteri kazanmanızı sağlar.

Çoklu dilli web sitelerinde içerikler, resim alt yazıları, dil-bölge kodları, meta açıklamalar, başlıklar, bağlantılar, site haritaları gibi arama motoru optimizasyonuna etki eden tüm bileşenlerin yerelleştirme işlemlerini gerçekleştiriyoruz.

SEO uzmanlarıyla fikir alışverişi

Hızlı yatırım getirisi

Geniş kitlelere ulaşma

Düşük maliyet ile globalleşme

diller-web-site

İtalyanca projeniz için formu doldurun, size ulaşalım!

Device Frame

Uygun İtalyanca Tercüme Paketlerini Öğrenmek İçin Bize Ulaşın!

İtalyanca Multimedya Hizmetleri

Video, resim, ses gibi tüm multimedya dosyaları için çalışıyoruz. İtalyanca multimedya hizmetleri kapsamında altyazı, video içerik yerelleştirme, dublaj, görsel yerelleştirme, deşifre gibi hizmetler sunuyoruz.

Multimedya dosyanızı bize gönderin ve dilediğiniz şekilde teslim alın. Tanıtım videoları, filmler, diziler, sosyal medya kampanyaları, ses kayıtları, podcastler ve daha fazlası için bize dilediğiniz zaman ulaşabilirsiniz.

diller-mutimedya

Müşteri Yorumları

“Global şirketimiz için EDU Çeviri’nin uluslararası ofislerinden çeviri hizmetleri alıyoruz. Teknik altyapıları ile sundukları yeni ve faydalı çözümler, teknolojinin erişemediği noktada ise gösterdikleri insancıl yaklaşımlarından ötürü Edu Çeviri’yi herkese öneriyorum.”

“IKEA olarak, EDU çeviri ile çalıştığımız çeviri projelerinde birlikte iş birliği yapmaktan keyif duyuyoruz. Dilimize uyum sağlayabilmeleri, çözüm odaklılıkları, hızlı aksiyon almaları ve disiplinleri sayesinde birlikte başarılı işlere imza atıyoruz.”

“Çeviri ihtiyaçlarımız için 2014 yılından beri aralıksız olarak EDU Çeviri ile çalışmaktayız. Yeniliklere açık, dinamik, hızlı, güleryüzlü ve genç ekibi ile EDU Çeviri ile çalışmaktan çok mutluyuz.”

“Öncelikle 2015’ten bu yana PwC’den gelen tüm çeviri projelerimizin koordinasyonu ve yönetimi ile ilgilendiğiniz için teşekkür ederiz. Biz birincil çeviri şirketimiz olan EDU’yu in-house ekibimizin bir uzantısı olarak görüyoruz. Umarım yeni yılda da işbirliğimiz aynı uyum ve karşılıklı memnuniyet ile devam eder.”

“Sizlerden her zaman hızlı geri dönüş ve söz verilen zamanda çevirimizi alıyoruz. Ayrıca son dakika – acil ricalarımızı da kırmadığınız için teşekkür eder, başarılarınızın ve ortaklığımızın devamını dilerim.”

“Tırsan olarak birçok dilde çeviri desteği aldığımız EDU Çeviri’ye işbirlikçi yaklaşımları ve sunmuş oldukları kaliteli hizmet anlayışları için teşekkür ediyoruz.”

“Protel Bilgisayar A.Ş. olarak, yeni pazarlara açılma yolculuğumuzda EDU Çeviri firmasıyla yaptığımız iş birliğini büyük bir memnuniyetle sürdürmeye devam ediyoruz. İşlerimizi, kendi işleri gibi benimseyen, projeleri daima zamanında teslim eden ve kaliteli işler ortaya koyan EDU Çeviri ekibine ve projelerimize katkı sağlayan çevirmenlerine ayrı ayrı teşekkür ederiz.”

“Otel operasyonunda iken, çok uzun zaman bu tur konular ile ilgili, arada bir de olsa belli reklam ajansları ve tercüme firmaları ile çalıştım. İşini sizin kadar titiz yapan bir firma ile çalıştığımı hatırlamıyorum. Tebrikler. Bunu kim çevirdi ise ilgili arkadaşımıza teşekkürlerimi lütfen iletebilir misiniz?”