Ana sayfa » Diller » İtalyanca Tercüme

Profesyonel İtalyanca Tercüme

Roman dillerinden olan İtalyanca yaklaşık 90 milyon kişi tarafından konuşulmaktadır. İtalyanca büyük oranda İspanyolca ve Roman dilleriyle benzerdir. Orta Çağ’ın sonlarında ve özellikle Rönesans dönemindeki edebiyat ve sanat akımları İtalyancanın gelişmesinde oldukça önemli rol oynamıştır. Lehçeler özellikle yarımadanın kuzeyi ve güneyi arasında keskin bir şekilde hissedilir.

İtalyanca-İngilizce, Türkçe-İtalyanca çeviri gibi dil çiftlerindeki sözlü ve yazılı tercüme, yerelleştirme, multimedya hizmetleri için bize dilediğiniz zaman ulaşabilirsiniz.

Yazılı Tercüme

Yazılı tercüme hizmetimizde alanında uzman tercümanlardan oluşturduğumuz ekipler sizin için hizmet veriyor. İtalyanca noter onaylı, yeminli, teknik, hukuki İtalyanca tercüme ihtiyaçlarınız için bize ulaşabilirsiniz.

Sözlü Tercüme

Konferanslar, geziler, toplantılar, telefon görüşmeleri, mahkemeler, sempozyumlar gibi İtalyanca anlık çeviriye ihtiyaç duyduğunuz çok dilli tüm organizasyonlar için sözlü tercüme hizmeti sunuyoruz.

Post-Edit

Büyük hacimli projelerinde müşterilerimize otomatik çevirinin ardından post-edit hizmeti sunuyoruz. Post-edit hizmetimizde işlenmemiş makine çevirisi çıktılarını uzman İtalyanca tercüman ve editörlerimizin kontrolünden sonra teslim ediyoruz.

Turizm Sektörü İçin İtalyanca Tercüme Hizmetleri

Turizm tercümesinde uzman, eğitimli, sektörü bilen tercümanlarla çalışmak ister misiniz? Turizm sektörü için İtalyanca tercüme hizmetlerimizle müşterilerimizin pazarlama, iletişim, organizasyon, karşılama gibi iş akışlarında dil problemlerini ortadan kaldırıyoruz.

İtalyanca dilinde havacılık, finans, telekomünikasyon, bilişim, üretim, otomotiv gibi onlarca sektör için hizmet veriyoruz. İtalyanca çeviride tutarlılık ve yüksek kalite için çeviri belleği ve terim bankası oluşturup yönetimini sağlıyoruz.

İtalyanca turizm tercümesi ile müşterileriniz sizi anlasın
Kalite ölçme

EDU Çeviri'nin kalitesinden nasıl emin olabilirim?

Proje yöneticilerimiz, projenizin uzmanlık alanına göre özel ekipler kurar. Kalitesi denetlenmiş çevirileri sizlere iletiyoruz.

SEO

Tercümeden daha fazlasına mı ihtiyacınız var?

Yaratıcı çeviri, uluslararası SEO, içerik üretimi gibi hizmetler ile benzersiz metinlere ulaşmanızı sağlıyoruz.

Gizlilik

Gizliliğe önem veriyor musunuz?

Bizim için gizlilik her zaman ön planda. Teknik altyapımız ve gizlilik prosedürleriyle bilgileriniz her zaman güvende.

Resmi evrak

Size dosyanızı hangi formatta iletelim.

Tüm dosya formatlarında çalışıyoruz. Multimedya dosyaları da dahil dilediğiniz dosya formatında teslimat sağlıyoruz.

İtalyanca Web Sitesi Yerelleştirme Hizmetleri

Siz sadece hedeflediğiniz kitleyi belirleyin. Geri kalan işi EDU Çeviri yerelleştirme uzmanlarına bırakın. Web sitesi yerelleştirme, yeni pazarlara açılmanızı, arama motorlarından farklı dil ve bölgelerden trafik ve dolayısıyla müşteri kazanmanızı sağlar.

Çok dilli web sitelerinde içerikler, resim alt yazıları, dil-bölge kodları, meta açıklamalar, başlıklar, bağlantılar, site haritaları gibi arama motoru optimizasyonuna etki eden tüm bileşenlerin yerelleştirme işlemlerini gerçekleştiriyoruz.

SEO uzmanlarıyla fikir alışverişi

Hızlı yatırım getirisi

Geniş kitlelere ulaşma

Düşük maliyet ile globalleşme

Fransızca internet sitesi yerelleştirme hizmeti

İtalyanca tercüme projeniz için formu doldurun, size ulaşalım!

İtalyanca Çeviri Teklif Al

Bütçenize uygun İtalyanca çeviri paketlerimiz için bize ulaşın!

İtalyanca Multimedya Hizmetleri

Video, resim, ses gibi tüm multimedya dosya formatlarında çalışıyoruz. İtalyanca multimedya hizmetleri kapsamında altyazı, video içerik yerelleştirme, dublaj, görsel yerelleştirme, deşifre gibi hizmetler sunuyoruz.

Multimedya dosyanızı bize gönderin ve dilediğiniz şekilde teslim alın. Tanıtım videoları, filmler, diziler, sosyal medya kampanyaları, ses kayıtları, podcastler ve daha fazlası için bize dilediğiniz zaman ulaşabilirsiniz.

Litvanca multimedya yerelleştirmesi

Kalite Odaklı İtalyanca Tercüme Bürosu

Kaliteyi odak noktası belirlemiş bir İtalyanca tercüme bürosu olarak her türlü İtalyanca çeviri ihtiyacınız için profesyonel çevirmenlerimizden aldığımız kalite garantisiyle müşterilerimize hizmet ediyoruz. İtalyanca-Türkçe, Türkçe-İtalyanca veya İtalyanca ile diğer tüm diller arasındaki çeviri talepleriniz için çeviri ofisimize ulaşın. Proje yönetim ekimiz projenizde ihtiyacınıza en uygun tercüman ve editörleri görevlendirerek çeviri ihtiyacınızı tam istediğiniz şekilde karşılayacaktır.

İhtiyacınız olan her alanda profesyonel İtalyanca tercümanlarımızla çeviri ihtiyaçlarınıza cevap verebiliyoruz. Teknik, hukuk, medikal, finans ya da her türlü kişisel çeviri taleplerinizi bize iletmeniz yeterli olacaktır.

Kaliteli savunma sanayi sektörüne özel tercüme

İtalyanca – Türkçe Tercüme Hizmeti

İtalyanca metin çevirisi için gereken uzmanlık ve deneyime sahip olan ekibimizle Türkçe – İtalyanca tercümede sektörün önde gelen tercüme ofisiyiz. Profesyonel İtalyanca çevirmen kadromuz, İtalyanca – Türkçe ve diğer dil çiftlerindeki yeminli tercümelerinizi dilin gerektirdiği tüm inceliklere özen göstererek yapmaktadır.

Her türlü İtalyanca belge ve metin çevirisinin yanı sıra web sitesi çevirisi gibi uzmanlık gerektiren alanlarda da ekibimize güvenebilirsiniz. Web sitesi tercümesinde site içerikleriniz proje yönetim ekibimiz tarafından çeviriye hazırlandıktan sonra içeriğe en uygun tercüman ve editörler belirlenir ve çeviri titizlikle yürütülür.

İtalyanca Çeviri Teklif Al

İtalyanca Yeminli Tercüme

İtalyanca noter yeminli tercüme alanında sorumluluk sahibi hizmet anlayışımızla kalite garantili çeviri hizmeti sunuyoruz. Yeminli İtalyanca tercüme büroları arasında sektörün önde gelen çeviri ofislerinden biri olan EDU Çeviri deneyimli İtalyanca çevirmen kadrosuyla her türlü dil hizmeti gereksinimlerinde müşterilerine destek sağlamaktadır. Diploma, vize dokümanları gibi belgelerin tercümesinin yanı sıra apostil ve noter tasdiki işlemlerini de dileyen müşterilerimiz için gerçekleştiriyoruz ve belirttikleri adrese teslim edilmesini sağlıyoruz.

Güvenilir noter yeminli tercüme fiyatları

İtalyanca Sözlü Tercüme Hizmeti

İtalyanca sözlü çeviri detaylı ve özverili bir operasyon becerisi ve çalışma disiplini gerektirir. EDU Çeviri olarak bünyemizde yer alan profesyonel İtalyanca sözlü çevirmen kadromuzla müşterilerimize en mükemmel hizmeti, en uygun seçeneklerle sunmanın gururunu yaşıyoruz. Hız ve titizliğe ihtiyaç duyduğunuz etkinliklerinizde İtalyanca simultane tercüme hizmetimizden faydalanarak sorunsuz bir çeviri hizmeti almanın rahatlığını yaşayın. İster simultane çeviri olsun isterse ardıl tercüme, her türlü gereksiniminiz için en uygun çözümü sunmaya hazırız. Sözlü çeviriye ek olarak sağladığımız ekipman kiralama hizmetimizle etkinliklerinizde ihtiyaç duyduğunuz teknik ekipman için de size yardımcı olmaktan memnuniyet duyarız.

Sözlü tercüme hizmetleri

Müşteri Yorumları

Asus Logo

“Global şirketimiz için EDU Çeviri’nin uluslararası ofislerinden çeviri hizmetleri alıyoruz. Teknik altyapıları ile sundukları yeni ve faydalı çözümler, teknolojinin erişemediği noktada ise gösterdikleri insancıl yaklaşımlarından ötürü Edu Çeviri’yi herkese öneriyorum.”

IKEA Logo

“IKEA olarak, EDU çeviri ile çalıştığımız çeviri projelerinde birlikte iş birliği yapmaktan keyif duyuyoruz. Dilimize uyum sağlayabilmeleri, çözüm odaklılıkları, hızlı aksiyon almaları ve disiplinleri sayesinde birlikte başarılı işlere imza atıyoruz.”

Decathlon Logo

“Çeviri ihtiyaçlarımız için 2015 yılından beri aralıksız olarak EDU Çeviri ile çalışmaktayız. Yeniliklere açık, dinamik, hızlı, güler yüzlü ve genç ekibi ile EDU Çeviri ile çalışmaktan çok mutluyuz.”

PWC Logo

“Öncelikle 2015’ten bu yana PwC’den gelen tüm çeviri projelerimizin koordinasyonu ve yönetimi ile ilgilendiğiniz için teşekkür ederiz. Biz birincil çeviri şirketimiz olan EDU’yu in-house ekibimizin bir uzantısı olarak görüyoruz. Umarım yeni yılda da işbirliğimiz aynı uyum ve karşılıklı memnuniyet ile devam eder.”

MAPFRE Logo

“Sizlerden her zaman hızlı geri dönüş ve söz verilen zamanda çevirimizi alıyoruz. Ayrıca son dakika – acil ricalarımızı da kırmadığınız için teşekkür eder, başarılarınızın ve ortaklığımızın devamını dilerim.”

TIRSAN Logo

“Tırsan olarak birçok dilde çeviri desteği aldığımız EDU Çeviri’ye işbirlikçi yaklaşımları ve sunmuş oldukları kaliteli hizmet anlayışları için teşekkür ediyoruz.”

Protel Logo

“Protel Bilgisayar A.Ş. olarak, yeni pazarlara açılma yolculuğumuzda EDU Çeviri firmasıyla yaptığımız iş birliğini büyük bir memnuniyetle sürdürmeye devam ediyoruz. İşlerimizi, kendi işleri gibi benimseyen, projeleri daima zamanında teslim eden ve kaliteli işler ortaya koyan EDU Çeviri ekibine ve projelerimize katkı sağlayan çevirmenlerine ayrı ayrı teşekkür ederiz.”

Wyndham Logo

“Otel operasyonunda iken, çok uzun zaman bu tür konular ile ilgili, arada bir de olsa belli reklam ajansları ve tercüme firmaları ile çalıştım. İşini sizin kadar titiz yapan bir firma ile çalıştığımı hatırlamıyorum. Tebrikler. Bunu kim çevirdi ise ilgili arkadaşımıza teşekkürlerimi lütfen iletebilir misiniz?”

ICBC
İntesa Sanpaolo
SAS
MUFG
PWC
IKEA
Decathlon
Goodyear
Chanel
Michelin
ASUS
MAPFRE