Ana sayfa » Diller » İtalyanca Tercüme

Profesyonel İtalyanca Tercüme

Roman dillerinden olan İtalyanca yaklaşık 90 milyon kişi tarafından konuşulmaktadır. İtalyanca büyük oranda İspanyolca ve Roman dilleriyle benzerdir. Orta Çağ’ın sonlarında ve özellikle Rönesans dönemindeki edebiyat ve sanat akımları İtalyancanın gelişmesinde oldukça önemli rol oynamıştır. Lehçeler özellikle yarımadanın kuzeyi ve güneyi arasında keskin bir şekilde hissedilir.

İtalyanca-İngilizce, Türkçe-İtalyanca çeviri gibi dil çiftlerindeki sözlü ve yazılı tercüme, yerelleştirme, multimedya hizmetleri için bize dilediğiniz zaman ulaşabilirsiniz.

Yazılı Tercüme

Yazılı tercüme hizmetimizde alanında uzman tercümanlardan oluşturduğumuz ekipler sizin için hizmet veriyor. İtalyanca noter onaylı, yeminli, teknik, hukuki İtalyanca tercüme ihtiyaçlarınız için bize ulaşabilirsiniz.

Sözlü Tercüme

Konferanslar, geziler, toplantılar, telefon görüşmeleri, mahkemeler, sempozyumlar gibi İtalyanca anlık çeviriye ihtiyaç duyduğunuz çok dilli tüm organizasyonlar için sözlü tercüme hizmeti sunuyoruz.

Post-Edit

Büyük hacimli projelerinde müşterilerimize otomatik çevirinin ardından post-edit hizmeti sunuyoruz. Post-edit hizmetimizde işlenmemiş makine çevirisi çıktılarını uzman İtalyanca tercüman ve editörlerimizin kontrolünden sonra teslim ediyoruz.

Turizm Sektörü İçin İtalyanca Tercüme Hizmetleri

Turizm tercümesinde uzman, eğitimli, sektörü bilen tercümanlarla çalışmak ister misiniz? Turizm sektörü için İtalyanca tercüme hizmetlerimizle müşterilerimizin pazarlama, iletişim, organizasyon, karşılama gibi iş akışlarında dil problemlerini ortadan kaldırıyoruz.

İtalyanca dilinde havacılık, finans, telekomünikasyon, bilişim, üretim, otomotiv gibi onlarca sektör için hizmet veriyoruz. İtalyanca çeviride tutarlılık ve yüksek kalite için çeviri belleği ve terim bankası oluşturup yönetimini sağlıyoruz.

İtalyanca turizm tercümesi ile müşterileriniz sizi anlasın

EDU Çeviri'nin kalitesinden nasıl emin olabilirim?

Proje yöneticilerimiz, projenizin uzmanlık alanına göre özel ekipler kurar. Kalitesi denetlenmiş çevirileri sizlere iletiyoruz.

Tercümeden daha fazlasına mı ihtiyacınız var?

Yaratıcı çeviri, uluslararası SEO, içerik üretimi gibi hizmetler ile benzersiz metinlere ulaşmanızı sağlıyoruz.

Gizliliğe önem veriyor musunuz?

Bizim için gizlilik her zaman ön planda. Teknik altyapımız ve gizlilik prosedürleriyle bilgileriniz her zaman güvende.

Size dosyanızı hangi formatta iletelim.

Tüm dosya formatlarında çalışıyoruz. Multimedya dosyaları da dahil dilediğiniz dosya formatında teslimat sağlıyoruz.

İtalyanca Web Sitesi Yerelleştirme Hizmetleri

Siz sadece hedeflediğiniz kitleyi belirleyin. Geri kalan işi EDU Çeviri yerelleştirme uzmanlarına bırakın. Web sitesi yerelleştirme, yeni pazarlara açılmanızı, arama motorlarından farklı dil ve bölgelerden trafik ve dolayısıyla müşteri kazanmanızı sağlar.

Çok dilli web sitelerinde içerikler, resim alt yazıları, dil-bölge kodları, meta açıklamalar, başlıklar, bağlantılar, site haritaları gibi arama motoru optimizasyonuna etki eden tüm bileşenlerin yerelleştirme işlemlerini gerçekleştiriyoruz.

SEO uzmanlarıyla fikir alışverişi

Hızlı yatırım getirisi

Geniş kitlelere ulaşma

Düşük maliyet ile globalleşme

Fransızca internet sitesi yerelleştirme hizmeti

İtalyanca tercüme projeniz için formu doldurun, size ulaşalım!

Device Frame

Bütçenize uygun İtalyanca çeviri paketlerimiz için bize ulaşın!

İtalyanca Multimedya Hizmetleri

Video, resim, ses gibi tüm multimedya dosya formatlarında çalışıyoruz. İtalyanca multimedya hizmetleri kapsamında altyazı, video içerik yerelleştirme, dublaj, görsel yerelleştirme, deşifre gibi hizmetler sunuyoruz.

Multimedya dosyanızı bize gönderin ve dilediğiniz şekilde teslim alın. Tanıtım videoları, filmler, diziler, sosyal medya kampanyaları, ses kayıtları, podcastler ve daha fazlası için bize dilediğiniz zaman ulaşabilirsiniz.

Litvanca multimedya yerelleştirmesi

Müşteri Yorumları

asus-white

“Global şirketimiz için EDU Çeviri’nin uluslararası ofislerinden çeviri hizmetleri alıyoruz. Teknik altyapıları ile sundukları yeni ve faydalı çözümler, teknolojinin erişemediği noktada ise gösterdikleri insancıl yaklaşımlarından ötürü Edu Çeviri’yi herkese öneriyorum.”

ikea-white

“IKEA olarak, EDU çeviri ile çalıştığımız çeviri projelerinde birlikte iş birliği yapmaktan keyif duyuyoruz. Dilimize uyum sağlayabilmeleri, çözüm odaklılıkları, hızlı aksiyon almaları ve disiplinleri sayesinde birlikte başarılı işlere imza atıyoruz.”

decathlon-white

“Çeviri ihtiyaçlarımız için 2015 yılından beri aralıksız olarak EDU Çeviri ile çalışmaktayız. Yeniliklere açık, dinamik, hızlı, güleryüzlü ve genç ekibi ile EDU Çeviri ile çalışmaktan çok mutluyuz.”

pwc-white

“Öncelikle 2015’ten bu yana PwC’den gelen tüm çeviri projelerimizin koordinasyonu ve yönetimi ile ilgilendiğiniz için teşekkür ederiz. Biz birincil çeviri şirketimiz olan EDU’yu in-house ekibimizin bir uzantısı olarak görüyoruz. Umarım yeni yılda da işbirliğimiz aynı uyum ve karşılıklı memnuniyet ile devam eder.”

mapfre-white

“Sizlerden her zaman hızlı geri dönüş ve söz verilen zamanda çevirimizi alıyoruz. Ayrıca son dakika – acil ricalarımızı da kırmadığınız için teşekkür eder, başarılarınızın ve ortaklığımızın devamını dilerim.”

tirsan-white

“Tırsan olarak birçok dilde çeviri desteği aldığımız EDU Çeviri’ye işbirlikçi yaklaşımları ve sunmuş oldukları kaliteli hizmet anlayışları için teşekkür ediyoruz.”

protel-white

“Protel Bilgisayar A.Ş. olarak, yeni pazarlara açılma yolculuğumuzda EDU Çeviri firmasıyla yaptığımız iş birliğini büyük bir memnuniyetle sürdürmeye devam ediyoruz. İşlerimizi, kendi işleri gibi benimseyen, projeleri daima zamanında teslim eden ve kaliteli işler ortaya koyan EDU Çeviri ekibine ve projelerimize katkı sağlayan çevirmenlerine ayrı ayrı teşekkür ederiz.”

wyndham-white

“Otel operasyonunda iken, çok uzun zaman bu tur konular ile ilgili, arada bir de olsa belli reklam ajansları ve tercüme firmaları ile çalıştım. İşini sizin kadar titiz yapan bir firma ile çalıştığımı hatırlamıyorum. Tebrikler. Bunu kim çevirdi ise ilgili arkadaşımıza teşekkürlerimi lütfen iletebilir misiniz?”

ICBC
İntesa Sanpaolo
sas logo
MUFG
pwc logo
IKEA Logo
Decathlon
Goodyear
Chanel
Michelin Logo
asus logo
mapfre logo