Ana sayfa » Diller » Estonca

Estonca Tercüme ve Yerelleştirme Hizmetleri

Baltık-Fin dillerinden olan Estonca, Estonya’nın resmi dilidir. Fince ile yakından akraba olan dil Avrupa Birliği tarafından resmi dil olarak kabul edilmiş fakat Avrupa dili olamayan 4 dilden biridir. Estonca 1 milyon insan tarafından kullanılmaktadır. Kuzey ve Güney olmak üzere iki farklı lehçeye ayrılır.

EDU Çeviri olarak Estonca-Türkçe, İngilizce-Estonca gibi onlarca farklı dil çiftinde profesyonel tercüme hizmeti sunuyoruz. Yerel editörler tarafından kalite değerlendirmesinden geçen projeleri müşterilerimize teslim ediyoruz.

Estonca yazılı-sözlü tercüme, yerelleştirme, kreatif hizmetler, multimedya hizmetler, sektör odaklı çalışmalar için bize dilediğiniz zaman ulaşabilirsiniz.

Yazılı Tercüme

Estonca yazılı tercümelerde akademik, medikal, teknik, hukuki, ticari, edebi alanlarda uzmanlıkları bulunan tercümanlardan oluşturduğumuz ekiplerle çalışıyoruz. Yerel editörler imla, dil bilgisi, anlam açısından projeler üzerinde çalışır. Dilerseniz Estonca noter onaylı veya yeminli tercüme hizmetleri de sunuyoruz. 

Sözlü Tercüme

Çoklu dilli organizasyonlarda risk almayın! EDU Çeviri’nin deneyimli tercümanları proje koordinatörleri tarafından görevlendirilir. Simultane tercümelerde kendi ekipmanlarımızla kurulumu gerçekleştirerek organizasyonların sorunsuz geçmesini sağlıyoruz. Ardıl, fısıltı, telefonda tercüme türleri için bize ulaşın.

Masaüstü Yayıncılık

Masaüstü yayıncılık hizmetlerinde oluşturulan taslaklar üzerinden tercüme işlemleri gerçekleştiriyoruz. Böylelikle çevirinin tasarıma uygun bir biçimde gerçekleşmesini sağlıyoruz. Tüm dosya formatlarında çalışacak şekilde organize olduk. Dilediğiniz dosya formatında çevirilerinizi teslim ediyoruz.

Estonca Yerelleştirme Hizmetleri

Estonca yerelleştirme hizmetleri ile dilediğiniz platformlarda pazarlama imkanı sunuyoruz!

Müşterilerinizin dilinden konuşmak artık çok kolay. Estonca yerelleştirme hizmetleri ile web sitelerini, mobil uygulamaları, e-ticaret platformlarını, video oyunlarını, yazılımları ve dijital pazarlama içeriklerini çoklu dilli yapıya ulaştırıyoruz. Böylelikle dünyanın her yerinde yerel dilde hedef kitlelere ulaşmanızı sağlıyoruz.

Göçmenlik dosyalarınızın tercümesine mi ihtiyacınız var?

Göçmenlik başvurularında deneyimli proje koordinatörleri, noter onaylı belgeleri konsolosluğa sunmaya hazır bir şekilde teslim eder.

Projelerinizin takibini mi yapmak istiyorsunuz?

EDU Çeviri'de proje takibi yapmak çok kolay. Müşteri portalından dilediğiniz zaman projeniz hakkında bilgi alabilirsiniz.

Yüksek standartlara nasıl mı ulaşıyoruz?

ISO 9001 ve ISO 17100 kalite belgelerine sahip tercüme büromuzda Estonca dilinde sertifikalı tercümanlar ve deneyimli editörler ile çalışıyoruz.

Elinizdeki çevirinin doğruluğundan emin değil misiniz?

Estonca kalite kontrol hizmetleri kapsamında yerel editörlerimizle tercüme kalitesini %40'lara varan oranlarda arttırıyoruz.

Sektör Bilgisine Sahip Tercümanlarla Çalışın!

Çok uluslu şirketlerin tercihi olan EDU Çeviri olarak sektör odaklı çeviri ekiplerimizle fark yaratıyoruz!

Havacılık, pazarlama, otomotiv, finans, enerji, üretim, gıda, akademi, turizm gibi onlarca sektörde deneyim sahibi tercüman altyapımız sayesinde Estonca dilinde yüksek kaliteli sektör tercümelerine imza atıyoruz. Tercüme alanında yenilikçi çözümlerle lider firmaların ilk tercihi olduk.

Kolay proje takibi

Yüksek kalite standartları

Sektör deneyimi bulunan tercümanlar

Hızlı çözümler

Müşteri Yorumları

“Global şirketimiz için EDU Çeviri’nin uluslararası ofislerinden çeviri hizmetleri alıyoruz. Teknik altyapıları ile sundukları yeni ve faydalı çözümler, teknolojinin erişemediği noktada ise gösterdikleri insancıl yaklaşımlarından ötürü Edu Çeviri’yi herkese öneriyorum.”

“IKEA olarak, EDU çeviri ile çalıştığımız çeviri projelerinde birlikte iş birliği yapmaktan keyif duyuyoruz. Dilimize uyum sağlayabilmeleri, çözüm odaklılıkları, hızlı aksiyon almaları ve disiplinleri sayesinde birlikte başarılı işlere imza atıyoruz.”

“Çeviri ihtiyaçlarımız için 2014 yılından beri aralıksız olarak EDU Çeviri ile çalışmaktayız. Yeniliklere açık, dinamik, hızlı, güleryüzlü ve genç ekibi ile EDU Çeviri ile çalışmaktan çok mutluyuz.”

“Öncelikle 2015’ten bu yana PwC’den gelen tüm çeviri projelerimizin koordinasyonu ve yönetimi ile ilgilendiğiniz için teşekkür ederiz. Biz birincil çeviri şirketimiz olan EDU’yu in-house ekibimizin bir uzantısı olarak görüyoruz. Umarım yeni yılda da işbirliğimiz aynı uyum ve karşılıklı memnuniyet ile devam eder.”

“Sizlerden her zaman hızlı geri dönüş ve söz verilen zamanda çevirimizi alıyoruz. Ayrıca son dakika – acil ricalarımızı da kırmadığınız için teşekkür eder, başarılarınızın ve ortaklığımızın devamını dilerim.”

“Tırsan olarak birçok dilde çeviri desteği aldığımız EDU Çeviri’ye işbirlikçi yaklaşımları ve sunmuş oldukları kaliteli hizmet anlayışları için teşekkür ediyoruz.”

“Protel Bilgisayar A.Ş. olarak, yeni pazarlara açılma yolculuğumuzda EDU Çeviri firmasıyla yaptığımız iş birliğini büyük bir memnuniyetle sürdürmeye devam ediyoruz. İşlerimizi, kendi işleri gibi benimseyen, projeleri daima zamanında teslim eden ve kaliteli işler ortaya koyan EDU Çeviri ekibine ve projelerimize katkı sağlayan çevirmenlerine ayrı ayrı teşekkür ederiz.”

“Otel operasyonunda iken, çok uzun zaman bu tur konular ile ilgili, arada bir de olsa belli reklam ajansları ve tercüme firmaları ile çalıştım. İşini sizin kadar titiz yapan bir firma ile çalıştığımı hatırlamıyorum. Tebrikler. Bunu kim çevirdi ise ilgili arkadaşımıza teşekkürlerimi lütfen iletebilir misiniz?”

Estonca tercüme teklifi almak çok kolay! Formu doldurun, size ulaşalım!

Device Frame

Cevaplanması gereken sorularınız için danışmanlık alın. Üstelik ücretsiz!