Ana sayfa » Diller » Estonca Tercüme

Estonca Tercüme ve Yerelleştirme Hizmetleri

Baltık-Fin dillerinden olan Estonca, Estonya’nın resmi dilidir. Fince ile yakından akraba olan dil, Avrupa Birliği tarafından resmi dil olarak kabul edilmiş fakat Avrupa dili olamayan 4 dilden biridir. Estonca 1 milyon insan tarafından kullanılmaktadır. Kuzey ve Güney olmak üzere iki farklı lehçeye ayrılır.

EDU Çeviri olarak Estonca-Türkçe, Estonca-İspanyolca tercüme gibi onlarca farklı dil çiftinde profesyonel Estonca tercüme hizmeti sunuyoruz. Yerel editörler tarafından kalite değerlendirmesinden geçen projeleri müşterilerimize teslim ediyoruz.

Estonca yazılı-sözlü tercüme, yerelleştirme, kreatif hizmetler ve multimedya hizmetleri için bize dilediğiniz zaman ulaşabilirsiniz.

Yazılı Tercüme

Estonca çeviri hizmetlerinde akademik, medikal, teknik, hukuk, ticaret, edebiyat gibi alanlarda uzman tercüman ekibimiz ile çalışıyoruz. Ana dil editörlerimiz imla, dil bilgisi ve anlam gibi hususlar açısından tercümeyi gözden geçirir ve ardından dosya teslime hazırlanır. Uzmanlık alanlarının haricinde noter onaylı veya yeminli Estonca tercüme ihtiyaçlarınız için de bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Sözlü Tercüme

Çok dilli organizasyon ve etkinliklerinizde risk almayın! Deneyimli Estonca tercüman ve teknik ekibimizle sunduğumuz hizmetlerimiz sayesinde simultane, ardıl, fısıltı gibi sözlü tercüme ihtiyaçlarınız için etkinliklerinizde yanınızdayız!

Masaüstü Yayıncılık

Masaüstü yayıncılık hizmetlerimiz sayesinde çok farklı dosya türünde ve formatta çalışarak müşterilerimize çevirilerini dosyanın orijinal tasarımında teslim ediyoruz. Yaygın şekilde kullanılan dosya türlerine ek olarak desteklediğimiz dosya formatlarının neler olduğunu öğrenmek için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Estonca Yerelleştirme Hizmetleri

Estonca yerelleştirme hizmetlerimizle ürünlerinizi kullanıcılara Estonca dilinde ulaştırın!

Müşterilerinizin dilinden konuşmak artık çok kolay. Estonca yerelleştirme hizmetlerimizle web sitelerini, mobil uygulamaları, e-ticaret platformlarını, video oyunlarını, yazılımları ve dijital pazarlama içeriklerini çok dilli yapıya ulaştırıyoruz. Böylelikle dünyanın her yerinde hedef kitlenize yerel dilde ulaşmanızı sağlıyoruz.

Fince tercüme ve yerelleştirme hizmetlerimiz
Resmi evrak

Göçmenlik dosyalarınızın tercümesine mi ihtiyacınız var?

Alanında uzman ve deneyimli proje yöneticilerimiz, noter onaylı belgeleri konsolosluğa sunmaya hazır şekilde teslim eder.

Akademik danışmanlık

Projelerinizi takip etmek mi istiyorsunuz?

EDU Çeviri'de projelerinizi takip etmek çok kolay. Müşteri portalından dilediğiniz zaman projeniz hakkında bilgi alabilirsiniz.

Kalite ölçme

Yüksek standartlara nasıl mı ulaşıyoruz?

ISO 9001 ve ISO 17100 kalite belgelerine sahip tercüme büromuzda Estonca dilinde sertifikalı tercümanlarla ve deneyimli editörlerle çalışıyoruz.

Uzman ekip

Elinizdeki çevirinin doğruluğundan emin değil misiniz?

Estonca kalite kontrol hizmetleri kapsamında yerel editörlerimizle tercüme kalitesini %40'lara varan oranlarda arttırıyoruz.

Sektör Bilgisine Sahip Tercümanlarla Çalışın!

Çok uluslu şirketlere hizmet veren EDU Çeviri sektör odaklı çeviri ekipleriyle fark yaratıyor!

Havacılık, pazarlama, otomotiv, finans, enerji, üretim, gıda, akademi, turizm gibi onlarca sektörde deneyim sahibi tercüman altyapımız sayesinde yüksek kaliteli Estonca tercüme hizmeti sunuyoruz. Tercüme alanında yenilikçi çözümlerle lider firmaların ilk tercihi olduk.

Kolay proje takibi

Yüksek kalite standartları

Sektör deneyimi bulunan tercümanlar

Hızlı çözümler

Estonca uzman tercümanlardan tercüme hizmeti

Müşteri Yorumları

Asus Logo

“Global şirketimiz için EDU Çeviri’nin uluslararası ofislerinden çeviri hizmetleri alıyoruz. Teknik altyapıları ile sundukları yeni ve faydalı çözümler, teknolojinin erişemediği noktada ise gösterdikleri insancıl yaklaşımlarından ötürü Edu Çeviri’yi herkese öneriyorum.”

IKEA Logo

“IKEA olarak, EDU çeviri ile çalıştığımız çeviri projelerinde birlikte iş birliği yapmaktan keyif duyuyoruz. Dilimize uyum sağlayabilmeleri, çözüm odaklılıkları, hızlı aksiyon almaları ve disiplinleri sayesinde birlikte başarılı işlere imza atıyoruz.”

Decathlon Logo

“Çeviri ihtiyaçlarımız için 2015 yılından beri aralıksız olarak EDU Çeviri ile çalışmaktayız. Yeniliklere açık, dinamik, hızlı, güler yüzlü ve genç ekibi ile EDU Çeviri ile çalışmaktan çok mutluyuz.”

PWC Logo

“Öncelikle 2015’ten bu yana PwC’den gelen tüm çeviri projelerimizin koordinasyonu ve yönetimi ile ilgilendiğiniz için teşekkür ederiz. Biz birincil çeviri şirketimiz olan EDU’yu in-house ekibimizin bir uzantısı olarak görüyoruz. Umarım yeni yılda da işbirliğimiz aynı uyum ve karşılıklı memnuniyet ile devam eder.”

MAPFRE Logo

“Sizlerden her zaman hızlı geri dönüş ve söz verilen zamanda çevirimizi alıyoruz. Ayrıca son dakika – acil ricalarımızı da kırmadığınız için teşekkür eder, başarılarınızın ve ortaklığımızın devamını dilerim.”

TIRSAN Logo

“Tırsan olarak birçok dilde çeviri desteği aldığımız EDU Çeviri’ye işbirlikçi yaklaşımları ve sunmuş oldukları kaliteli hizmet anlayışları için teşekkür ediyoruz.”

Protel Logo

“Protel Bilgisayar A.Ş. olarak, yeni pazarlara açılma yolculuğumuzda EDU Çeviri firmasıyla yaptığımız iş birliğini büyük bir memnuniyetle sürdürmeye devam ediyoruz. İşlerimizi, kendi işleri gibi benimseyen, projeleri daima zamanında teslim eden ve kaliteli işler ortaya koyan EDU Çeviri ekibine ve projelerimize katkı sağlayan çevirmenlerine ayrı ayrı teşekkür ederiz.”

Wyndham Logo

“Otel operasyonunda iken, çok uzun zaman bu tür konular ile ilgili, arada bir de olsa belli reklam ajansları ve tercüme firmaları ile çalıştım. İşini sizin kadar titiz yapan bir firma ile çalıştığımı hatırlamıyorum. Tebrikler. Bunu kim çevirdi ise ilgili arkadaşımıza teşekkürlerimi lütfen iletebilir misiniz?”

Estonca tercüme teklifi almak çok kolay! Formu doldurun, size ulaşalım!

İbranice çevirileriniz için en iyi teklifi alın

Cevaplanması gereken sorularınız için danışmanlık alın. Üstelik ücretsiz!

ICBC
İntesa Sanpaolo
SAS
MUFG
PWC
IKEA
Decathlon
Goodyear
Chanel
Michelin
ASUS
MAPFRE