Ana sayfa » Hizmetlerimiz » Yazılı Tercüme » Yeminli Tercüme

Güvenilir Yeminli Tercüme Bürosundan Kaliteli Hizmeti Uygun Fiyata Alın

Yeminli tercümenin güvenilir adresi EDU Çeviri olarak bugüne kadar hizmet verdiğimiz yüzlerce müşterimiz için binlerce tercüme projesi tamamladık. Siz de tüm dillerde profesyonel yeminli tercüme hizmetlerimizden yararlanmak için projenizin detaylarını belirtin, ücretsiz teklifinizi anında alın!

Çevirilerinizi daha erken teslim almak ister misiniz?

Makine çevirisi hizmetlerimizle çeviri projelerinizi %50’ye varan oranlarda daha hızlı teslim ediyoruz.

Çeviri maliyetlerinizi düşürmek ister misiniz?

İhtiyacınıza uygun birbirinden avantajlı paket seçeneklerimizle maliyetlerinizi düşürüyoruz.

Çeviride kaliteye önem veriyor musunuz?

Tüm çeviri projelerine uygulayabileceğimiz kalite kontrol aşamaları sayesinde kusursuz çeviri için çalışıyoruz.

Uzman bir ekiple çalışmak ister misiniz?

Alanında uzman ekiplerimizle hem makine çevirisi hem de geleneksel çeviri hizmetlerimizle hizmetinizdeyiz.

Yeminli tercüme nedir?

Profesyonel yeminli tercüme hizmeti, bazı kurum ve kuruluşların özel olarak talep ettiği farklı bir tercüme hizmetidir. Resmi geçerliliği olan belge tercümesi yapılırken noter yeminli tercüme hizmeti talep edildiğinde herhangi bir çevirmen tarafından yapılan çevirilerin kabul edilmeyeceği anlaşılmalıdır.

Yeminli tercümanlar, hedef ve kaynak dile hakimiyeti noter tarafından onaylanmış çevirmenlerdir. Yeminli tercümede hizmetine ihtiyaç duyulduğunda çevirmen tercüme metnine ıslak imza ve kaşe basarak metni doğru ve eksiksiz çevirdiğini taahhüt eder.

yeminli-sag

%100 Müşteri memnuniyeti

%100 Müşteri memnuniyeti

Profesyonel ve güvenilir

Profesyonel ve güvenilir

7/24 online hizmet

7/24 online hizmet

yeminli-sol

EDU Çeviri olarak tüm dillerde 1100’ü aşkın dil uzmanımız ile her sektörde ve tüm alanlarda profesyonel tercüme çözümleri sunuyoruz. Sahip olduğumuz ISO 9001 ve ISO 17100 kalite sertifikalarımız ile daima müşteri memnuniyetini ön planda tutuyoruz ve sıfır hata politikasıyla kusursuz tercüme hizmetleri sunuyoruz. Türkiye’de bir ilke imza atarak tercüme sigortamız ile çeviriden kaynaklı oluşabilecek zararın 50.000 USD’sini karşılıyoruz!

İngilizce, Almanca, Rusça, Çinçe gibi tüm dillerde yeminli tercümede aynı gün kargo ve belirli bölgelere kurye hizmetlerimizle hızlı teslimat sağlıyoruz.

Yeminli tercümede neden EDU Çeviri?

Yeminli tercüme fiyatlarında farklı paketlerden bütçenize en uygunu seçmek için formu doldurun teklifinizi ücretsiz alın!

Noter yeminli tercüme nedir?

Yeminli tercüme ile sıkça karıştırılan noter yeminli tercümede ise durum daha farklıdır. Yeminli bir tercüman tarafından yapılan çevirinin doğru ve eksiksiz oluşu noter tarafından ikinciye onaylanmış olur. Genellikle yetkinliğini onaylamadığı tercümanın yaptığı çeviri metne noter tasdiklidir kaşesi basmaz. Bu sebeple birlikte çalıştığınız profesyonel tercüme bürosunun anlaşmalı noterleri olduğundan emin olmalısınız.

Talep edilen belgelerin yeminli tercüme mi noter yeminli çeviri mi olması gerektiği kurum ve kuruluşlar tarafından açıkça belirtilmektedir!

yeminli-noter

Edebiyat tercümesinde neler çevrilir?

Yurtdışı bağlantılı resmi, idari ve ticari kurumlar da yapılan işlemler için genellikle yeminli tercüme talep eder.

Yabancı ülkelerin konsoloslukları yurt dışına çıkış amacınıza bağlı olarak belgelerin çevirisi için yeminli tercüme isteyebilir.

Yabancı ülkelerdeki bankacılık ve sigorta işlemleri için evraklarınızın yeminli tercümesi talep edilebilir.

Yurt dışında eğitim almak istiyorsanız üniversite ve kurslar kayıt belgeleri için yeminli çeviri talep edebilir.

Müşteri Yorumları

“Global şirketimiz için EDU Çeviri’nin uluslararası ofislerinden çeviri hizmetleri alıyoruz. Teknik altyapıları ile sundukları yeni ve faydalı çözümler, teknolojinin erişemediği noktada ise gösterdikleri insancıl yaklaşımlarından ötürü Edu Çeviri’yi herkese öneriyorum.”

“IKEA olarak, EDU çeviri ile çalıştığımız çeviri projelerinde birlikte iş birliği yapmaktan keyif duyuyoruz. Dilimize uyum sağlayabilmeleri, çözüm odaklılıkları, hızlı aksiyon almaları ve disiplinleri sayesinde birlikte başarılı işlere imza atıyoruz.”

“Çeviri ihtiyaçlarımız için 2015 yılından beri aralıksız olarak EDU Çeviri ile çalışmaktayız. Yeniliklere açık, dinamik, hızlı, güleryüzlü ve genç ekibi ile EDU Çeviri ile çalışmaktan çok mutluyuz.”

“Öncelikle 2015’ten bu yana PwC’den gelen tüm çeviri projelerimizin koordinasyonu ve yönetimi ile ilgilendiğiniz için teşekkür ederiz. Biz birincil çeviri şirketimiz olan EDU’yu in-house ekibimizin bir uzantısı olarak görüyoruz. Umarım yeni yılda da işbirliğimiz aynı uyum ve karşılıklı memnuniyet ile devam eder.”

“Sizlerden her zaman hızlı geri dönüş ve söz verilen zamanda çevirimizi alıyoruz. Ayrıca son dakika – acil ricalarımızı da kırmadığınız için teşekkür eder, başarılarınızın ve ortaklığımızın devamını dilerim.”

“Tırsan olarak birçok dilde çeviri desteği aldığımız EDU Çeviri’ye işbirlikçi yaklaşımları ve sunmuş oldukları kaliteli hizmet anlayışları için teşekkür ediyoruz.”

“Protel Bilgisayar A.Ş. olarak, yeni pazarlara açılma yolculuğumuzda EDU Çeviri firmasıyla yaptığımız iş birliğini büyük bir memnuniyetle sürdürmeye devam ediyoruz. İşlerimizi, kendi işleri gibi benimseyen, projeleri daima zamanında teslim eden ve kaliteli işler ortaya koyan EDU Çeviri ekibine ve projelerimize katkı sağlayan çevirmenlerine ayrı ayrı teşekkür ederiz.”

“Otel operasyonunda iken, çok uzun zaman bu tur konular ile ilgili, arada bir de olsa belli reklam ajansları ve tercüme firmaları ile çalıştım. İşini sizin kadar titiz yapan bir firma ile çalıştığımı hatırlamıyorum. Tebrikler. Bunu kim çevirdi ise ilgili arkadaşımıza teşekkürlerimi lütfen iletebilir misiniz?”