Ana sayfa » Sektörler

Sektörler

Tercüme büroları ile çalışırken dikkat etmeniz gereken en önemli özelliklerden biri de firmanın sektörel uzmanlığıdır. Her bir sektörün kendine özgü terminolojisi ve jargonu vardır. Örneğin hukuk çevirisinde geçen bir ifade günlük dilde farklı bir anlama sahip olabilir. Bu gibi durumlarda hatalı tercüme riskli ve maliyetlidir. Doğrudan yüksek kaliteli sonuçlara uygun fiyatlardan ulaşmak için sektörel tecrübeli uzmanlarla çalışmanız çok önemlidir.

EDU Çeviri’de sizin sektörünüzde eğitimli, tecrübeli tercüman ve editörlerimizle hızlı ve kaliteli çeviri çözümleri sunuyoruz! Sektörel bazda projenize özel olarak oluşturduğumuz ekiplerimiz ile güvenilir çeviri hizmetlerimiz hakkında detaylı bilgi sahibi olmak için hizmetlerimizi inceleyebilirsiniz.

Tüm sorularınız ve ücretsiz danışmanlık hizmetlerimiz için deneyimli proje yöneticilerimize ulaşın.

Çevirilerinizi daha erken teslim almak ister misiniz?

Makine çevirisi hizmetlerimizle çeviri projelerinizi %50’ye varan oranlarda daha hızlı teslim ediyoruz.

Çeviri maliyetlerinizi düşürmek ister misiniz?

İhtiyacınıza uygun birbirinden avantajlı paket seçeneklerimizle maliyetlerinizi düşürüyoruz.

Çeviride kaliteye önem veriyor musunuz?

Tüm çeviri projelerine uygulayabileceğimiz kalite kontrol aşamaları sayesinde kusursuz çeviri için çalışıyoruz.

Uzman bir ekiple çalışmak ister misiniz?

Alanında uzman ekiplerimizle hem makine çevirisi hem de geleneksel çeviri hizmetlerimizle hizmetinizdeyiz.

Tüm Sektörler

Akademik

Bilişim

Denizcilik

Endüstri

Enerji

Gıda

Havacılık

Hukuk

İşletme
&
Finans

İthalat
&
İhracat

Lojistik

Medikal

Medya

Otomotiv

Oyun

Pazarlama

Perakende

Savunma Sanayi
&
Güvenlik

Sigortacılık

Telekomunikasyon

Turizm
&
Otelcilik

Yaşam Bilimleri

Yazılım

Müşteri Yorumları

“Global şirketimiz için EDU Çeviri’nin uluslararası ofislerinden çeviri hizmetleri alıyoruz. Teknik altyapıları ile sundukları yeni ve faydalı çözümler, teknolojinin erişemediği noktada ise gösterdikleri insancıl yaklaşımlarından ötürü Edu Çeviri’yi herkese öneriyorum.”

“IKEA olarak, EDU çeviri ile çalıştığımız çeviri projelerinde birlikte iş birliği yapmaktan keyif duyuyoruz. Dilimize uyum sağlayabilmeleri, çözüm odaklılıkları, hızlı aksiyon almaları ve disiplinleri sayesinde birlikte başarılı işlere imza atıyoruz.”

“Çeviri ihtiyaçlarımız için 2015 yılından beri aralıksız olarak EDU Çeviri ile çalışmaktayız. Yeniliklere açık, dinamik, hızlı, güleryüzlü ve genç ekibi ile EDU Çeviri ile çalışmaktan çok mutluyuz.”

“Öncelikle 2015’ten bu yana PwC’den gelen tüm çeviri projelerimizin koordinasyonu ve yönetimi ile ilgilendiğiniz için teşekkür ederiz. Biz birincil çeviri şirketimiz olan EDU’yu in-house ekibimizin bir uzantısı olarak görüyoruz. Umarım yeni yılda da işbirliğimiz aynı uyum ve karşılıklı memnuniyet ile devam eder.”

“Sizlerden her zaman hızlı geri dönüş ve söz verilen zamanda çevirimizi alıyoruz. Ayrıca son dakika – acil ricalarımızı da kırmadığınız için teşekkür eder, başarılarınızın ve ortaklığımızın devamını dilerim.”

“Tırsan olarak birçok dilde çeviri desteği aldığımız EDU Çeviri’ye işbirlikçi yaklaşımları ve sunmuş oldukları kaliteli hizmet anlayışları için teşekkür ediyoruz.”

“Protel Bilgisayar A.Ş. olarak, yeni pazarlara açılma yolculuğumuzda EDU Çeviri firmasıyla yaptığımız iş birliğini büyük bir memnuniyetle sürdürmeye devam ediyoruz. İşlerimizi, kendi işleri gibi benimseyen, projeleri daima zamanında teslim eden ve kaliteli işler ortaya koyan EDU Çeviri ekibine ve projelerimize katkı sağlayan çevirmenlerine ayrı ayrı teşekkür ederiz.”

“Otel operasyonunda iken, çok uzun zaman bu tur konular ile ilgili, arada bir de olsa belli reklam ajansları ve tercüme firmaları ile çalıştım. İşini sizin kadar titiz yapan bir firma ile çalıştığımı hatırlamıyorum. Tebrikler. Bunu kim çevirdi ise ilgili arkadaşımıza teşekkürlerimi lütfen iletebilir misiniz?”