Ana sayfa » Diller » Felemenkçe Tercüme

Profesyonel Flemenkçe Tercüme Bürosu

Batı Cermen dillerinden olan Felemenkçe 25 milyon insan tarafından konuşulur. Hollanda’nın resmi dili olan bu dil aynı zamanda Güney Afrika’da da konuşulmaktadır.

EDU Çeviri olarak yazılı-sözlü Felemenkçe tercümenin yanı sıra proofreading, web sitesi yerelleştirme, altyazı oluşturma gibi hizmetler de sunuyoruz.

Flemenkçe tercüme hizmetlerimizi yerel editörlerden, deneyimli proje yöneticilerinden ve çevirmenlerden oluşan bir ekiple veriyoruz. Çeviri paketlerimiz hakkında bilgi almak için bize dilediğiniz zaman ulaşabilirsiniz.

Yazılı Tercüme

Felemenkçe tercüme büromuzda yazılı tüm belgelerin tercüme işlemlerini söz verdiğimiz sürede gerçekleştiriyoruz. Medikal, teknik, finans, hukuk, edebiyat  ya da göçmenlik tercümesi gibi yazılı tercüme hizmetlerimizle her zaman yanınızdayız. Resmi belgeler için noter onaylı tercüme hizmeti de sunuyoruz.

Multimedya Hizmetleri

Multimedya hizmetlerinde görseller, ses dosyaları, videolar başlıca çalışma alanlarını oluşturuyor. Felemenkçe multimedya hizmetleri kapsmında alt yazı, dublaj, deşifre, video içerik yerelleştirmesi, görsel yerelleştirmesi gibi hizmetlerden faydalanabilirsiniz. Multimedya hizmetlerimiz hakkında daha fazla bilgi için bize ulaşın.

Post-Edit

Hıza mı ihtiyacınız var? Tercüme hizmetlerinde her zaman yenilikçi çözümlerle müşterilerimizin isteklerine karşılık veriyoruz. Felemenkçe post-edit hizmetlerimizle müşterilerimize hız ve maliyet avantajı sağlıyoruz. Felemenkçe-Türkçe, İngilizce-Felemenkçe gibi dil çiftlerinde post-edit için bize ulaşın.

Felemenkçe E-ticaret Yerelleştirme Hizmetleri

Yerelleştirme uzmanları Felemenkçe dilinde e-ticaret yapabilmenizi sağlıyor!  

E-ticaret siteleri, mobil e-ticaret uygulamaları, e-ticaret sistemleri gibi Felemenkçe’ye ihtiyaç duyduğunuz tüm alanlarda yerelleştirme hizmetleri sunuyoruz. Sosyal medya, arama motoru optimizasyonu gibi alanlarda Felemenkçe ve diğer dillerde yerelleştirme hizmetleri sunarak hedef kitlenizin dilinden konuşmanızı sağlıyoruz.

E-ticaret sistemlerinin Felemenkçe tercüme işlemleri
Resmi evrak

Tercüme edilmesi gereken resmi evraklarınız mı var?

Ücretsiz danışmanlık hizmeti alarak yeminli ya da noter onaylı tercümeye ihtiyacınız olup olmadığını öğrenebilirsiniz.

Noter

Projenizi nasıl teslim almak istersiniz?

Tüm dosya formatlarında çalışıyoruz. Tamamlanmış dosyanızın hangi formatta teslim edileceğini seçmeniz yeterli.

Uzman ekip

Yüksek standartlara nasıl mı ulaşıyoruz?

Tercüman ağımızı farklı sektörlerde eğitimli ve tecrübeli dil uzmanlarından oluşturuyoruz.

Dijital dünya

Tercümeden daha fazlasına mı ihtiyacınız var?

Felemenkçe dilinde kreatif çözümler sunuyoruz. İçerik üretimi, ve yaratıcı çeviri çözümlerimizle tercümeden daha fazlasına sahip olun.

Felemenkçe Sözlü Tercüme Hizmetleri

Deneyimli tercümanlarımızla uluslararası organizasyonlar için sözlü Felemenkçe çeviri hizmeti sunuyoruz.

Sözlü tercümelerde EDU Çeviri deneyimini yaşayın. Sempozyum, toplantı, mahkeme, telefon görüşmesi, konferans gibi çok dilli iletişime ihtiyaç duyulan her türlü etkinlik için müşterilerimize simultane çeviri hizmeti sunuyoruz.

Ardıl

Telefonda tercüme

Simultane sistem kiralama

Simultane

Video konferans

Fısıltı

Felemenkçe sözlü tercüme işlemleri

Müşteri Yorumları

Asus Logo

“Global şirketimiz için EDU Çeviri’nin uluslararası ofislerinden çeviri hizmetleri alıyoruz. Teknik altyapıları ile sundukları yeni ve faydalı çözümler, teknolojinin erişemediği noktada ise gösterdikleri insancıl yaklaşımlarından ötürü Edu Çeviri’yi herkese öneriyorum.”

IKEA Logo

“IKEA olarak, EDU çeviri ile çalıştığımız çeviri projelerinde birlikte iş birliği yapmaktan keyif duyuyoruz. Dilimize uyum sağlayabilmeleri, çözüm odaklılıkları, hızlı aksiyon almaları ve disiplinleri sayesinde birlikte başarılı işlere imza atıyoruz.”

Decathlon Logo

“Çeviri ihtiyaçlarımız için 2015 yılından beri aralıksız olarak EDU Çeviri ile çalışmaktayız. Yeniliklere açık, dinamik, hızlı, güleryüzlü ve genç ekibi ile EDU Çeviri ile çalışmaktan çok mutluyuz.”

PWC Logo

“Öncelikle 2015’ten bu yana PwC’den gelen tüm çeviri projelerimizin koordinasyonu ve yönetimi ile ilgilendiğiniz için teşekkür ederiz. Biz birincil çeviri şirketimiz olan EDU’yu in-house ekibimizin bir uzantısı olarak görüyoruz. Umarım yeni yılda da işbirliğimiz aynı uyum ve karşılıklı memnuniyet ile devam eder.”

MAPFRE Logo

“Sizlerden her zaman hızlı geri dönüş ve söz verilen zamanda çevirimizi alıyoruz. Ayrıca son dakika – acil ricalarımızı da kırmadığınız için teşekkür eder, başarılarınızın ve ortaklığımızın devamını dilerim.”

TIRSAN Logo

“Tırsan olarak birçok dilde çeviri desteği aldığımız EDU Çeviri’ye işbirlikçi yaklaşımları ve sunmuş oldukları kaliteli hizmet anlayışları için teşekkür ediyoruz.”

Protel Logo

“Protel Bilgisayar A.Ş. olarak, yeni pazarlara açılma yolculuğumuzda EDU Çeviri firmasıyla yaptığımız iş birliğini büyük bir memnuniyetle sürdürmeye devam ediyoruz. İşlerimizi, kendi işleri gibi benimseyen, projeleri daima zamanında teslim eden ve kaliteli işler ortaya koyan EDU Çeviri ekibine ve projelerimize katkı sağlayan çevirmenlerine ayrı ayrı teşekkür ederiz.”

Wyndham Logo

“Otel operasyonunda iken, çok uzun zaman bu tur konular ile ilgili, arada bir de olsa belli reklam ajansları ve tercüme firmaları ile çalıştım. İşini sizin kadar titiz yapan bir firma ile çalıştığımı hatırlamıyorum. Tebrikler. Bunu kim çevirdi ise ilgili arkadaşımıza teşekkürlerimi lütfen iletebilir misiniz?”

Flemenkçe tercüme teklifi almak çok kolay! Formu doldurun, size ulaşalım!

İbranice çevirileriniz için en iyi teklifi alın

Bize danışmak istediğiniz konular mı var? Hemen ücretsiz danışmanlık alın!

ICBC
İntesa Sanpaolo
SAS
MUFG
PWC
IKEA
Decathlon
Goodyear
Chanel
Michelin
ASUS
MAPFRE