Ana sayfa » Diller » Felemenkçe

Profesyonel Felemenkçe Tercüme Bürosu

Batı Cermen dillerinden olan Felemenkçe 25 milyon insan tarafından konuşulur. Hollanda’nın resmi dili olan olan bu dil aynı zamanda Güney Afrika’da da konuşulmaktadır. Afrikaans olarak adlandırılan bu dil karşılıklı anlaşılabilirdir.

EDU Çeviri olarak yazılı-sözlü Felemenkçe tercümelerin yanı sıra proofreading, web sitesi yerelleştirme, altyazı oluşturma gibi hizmetlerde sunuyoruz. Felemenkçe dilinden onlarca dile tercüme süreçlerinde hızı arttırabilmek için isteğe bağlı olarak post-edit çalışmaları yürütüyoruz.

Felemenkçe tercüme işlemlerinde yerel editörler, deneyimli proje koordinatörleri ve dil uzmanlarından yararlanıyoruz. Teklif almak, çeviri paketleri hakkında bilgi ve danışmanlık almak için bize dilediğiniz zaman ulaşabilirsiniz.

Yazılı Tercüme

Felemenkçe tercüme büromuzda yazılı tüm belgelerin tercüme işlemlerini söz verdiğimiz sürede gerçekleştiriyoruz. Medikal, teknik, finans, hukuki, edebi, e-mail ya da göçmenlik tercümesi gibi yazılı tercüme hizmetlerinden birini seçebilirsiniz. Resmi belgeler için noter onaylı tercüme hizmeti de sunuyoruz.

Multimedya Hizmetleri

Multimedya hizmetlerde görseller, ses dosyaları, videolar başlıca çalışma alanlarını oluşturuyor. Felemenkçe multimedya hizmetleri kapsmında altyazı, dublaj, deşifre, video içerik yerelleştirmesi, görsel yerelleştirmesi gibi hizmetleri satın alabilirsiniz. Multimedya hizmetler hakkında daha fazla bilgi için bize ulaşın.

Post-Edit

Hıza mı ihtiyacınız var? Tercüme hizmetlerinde her zaman yenilikçi çözümler ile ortaklarımızın isteklerine karşılık veriyoruz. Felemenkçe post-edit çalışmaları da bu kapsamda hıza dayalı ve yerel editörler tarafından gerçekleştirilen çalışmalardır. Felemenkçe-Türkçe, İngilizce-Felemenkçe gibi dil çiftlerinde post-edit için bize ulaşın.

Felemenkçe E-ticaret Yerelleştirme Hizmetleri

Yerelleştirme uzmanları Felemenkçe dilinde e-ticaret yapabilmenizi sağlıyor!  

E-ticaret siteleri, mobil e-ticaret uygulamaları, e-ticaret sistemleri gibi Felemenkçe’ye ihtiyaç duyduğunuz tüm alanlarda yerelleştirme hizmetleri sunuyoruz. Sosyal medya, arama motoru optimizasyonu, arama motoru pazarlaması gibi alanlarda Felemenkçe ve diğer dillerde yerelleştirme hizmetleri sunarak hedef kitlenizin dilinden konuşmanızı sağlıyoruz.

Tercüme edilmesi gereken resmi evraklarınız mı var?

Ücretsiz danışmanlık hizmeti alarak yeminli ya da noter onaylı tercümelere ihtiyacınız olup olmadığını öğrenebilirsiniz.

Projenizi nasıl teslim almak istersiniz?

Tüm dosya uzantıları üzerinde çalışıyoruz. Tamamlanmış dosyanızın hangi formatta teslim edilmesini seçmeniz yeterli.

Yüksek standartlara nasıl mı ulaşıyoruz?

Tercüman ağımızı farklı sektörlerde eğitimli ve tecrübeli dil uzmanlarından oluşturuyoruz.

Tercümeden daha fazlasına mı ihtiyacınız var?

Felemenkçe dilinde kreatif çözümler sunuyoruz. İçerik üretimi, ve yaratıcı çeviri işlemleri ile tercümeden daha fazlasına sahip olun.

Felemenkçe Sözlü Tercüme Hizmetleri

Deneyimli tercümanlarımızla uluslararası organizasyonlar için sözlü Felemenkçe tercüme hizmeti sunuyoruz.

Sözlü tercümelerde EDU Çeviri deneyimini yaşayın. Kısa sürede organize olarak sempozyum, toplantı, mahkeme, telefon görüşmesi, konferans gibi çoklu dilli konuşmacıların olduğu etkinliklere en yeni ekipmanlar ile katılım sağlıyoruz.

Ardıl

Telefonda tercüme

Simultane sistem kiralama

Simultane

Video konferans

Fısıltı

Müşteri Yorumları

“Global şirketimiz için EDU Çeviri’nin uluslararası ofislerinden çeviri hizmetleri alıyoruz. Teknik altyapıları ile sundukları yeni ve faydalı çözümler, teknolojinin erişemediği noktada ise gösterdikleri insancıl yaklaşımlarından ötürü Edu Çeviri’yi herkese öneriyorum.”

“IKEA olarak, EDU çeviri ile çalıştığımız çeviri projelerinde birlikte iş birliği yapmaktan keyif duyuyoruz. Dilimize uyum sağlayabilmeleri, çözüm odaklılıkları, hızlı aksiyon almaları ve disiplinleri sayesinde birlikte başarılı işlere imza atıyoruz.”

“Çeviri ihtiyaçlarımız için 2014 yılından beri aralıksız olarak EDU Çeviri ile çalışmaktayız. Yeniliklere açık, dinamik, hızlı, güleryüzlü ve genç ekibi ile EDU Çeviri ile çalışmaktan çok mutluyuz.”

“Öncelikle 2015’ten bu yana PwC’den gelen tüm çeviri projelerimizin koordinasyonu ve yönetimi ile ilgilendiğiniz için teşekkür ederiz. Biz birincil çeviri şirketimiz olan EDU’yu in-house ekibimizin bir uzantısı olarak görüyoruz. Umarım yeni yılda da işbirliğimiz aynı uyum ve karşılıklı memnuniyet ile devam eder.”

“Sizlerden her zaman hızlı geri dönüş ve söz verilen zamanda çevirimizi alıyoruz. Ayrıca son dakika – acil ricalarımızı da kırmadığınız için teşekkür eder, başarılarınızın ve ortaklığımızın devamını dilerim.”

“Tırsan olarak birçok dilde çeviri desteği aldığımız EDU Çeviri’ye işbirlikçi yaklaşımları ve sunmuş oldukları kaliteli hizmet anlayışları için teşekkür ediyoruz.”

“Protel Bilgisayar A.Ş. olarak, yeni pazarlara açılma yolculuğumuzda EDU Çeviri firmasıyla yaptığımız iş birliğini büyük bir memnuniyetle sürdürmeye devam ediyoruz. İşlerimizi, kendi işleri gibi benimseyen, projeleri daima zamanında teslim eden ve kaliteli işler ortaya koyan EDU Çeviri ekibine ve projelerimize katkı sağlayan çevirmenlerine ayrı ayrı teşekkür ederiz.”

“Otel operasyonunda iken, çok uzun zaman bu tur konular ile ilgili, arada bir de olsa belli reklam ajansları ve tercüme firmaları ile çalıştım. İşini sizin kadar titiz yapan bir firma ile çalıştığımı hatırlamıyorum. Tebrikler. Bunu kim çevirdi ise ilgili arkadaşımıza teşekkürlerimi lütfen iletebilir misiniz?”

Felemenkçe tercüme teklifi almak çok kolay! Formu doldurun, size ulaşalım!

Device Frame

Bize danışmak istediğiniz konular mı var? Hemen ücretsiz danışmanlık alın!