Ana sayfa » Hizmetlerimiz » Yazılı Tercüme » Noter Onaylı Tercüme

Noter yeminli tercüme bürosu çözümleri

Noter yeminli tercüme hizmetlerinde hızlı, güvenilir tercüme hizmetlerimizden EDU Çeviri ayrıcalıklarıyla tüm dillerde uygun fiyatlara yararlanın!

En hızlı ve kusursuz noter tasdikli tercüme hizmetlerimizde anlaşmalı noterlerimiz ile resmi evraklarınızı tercüme ediyoruz.

Noter yeminli tercüme nedir?

Noter yeminli tercüme, yurt dışında resmi kurumlar tarafından talep edilen evraklarda ihtiyaç duyulan özel bir evrak tercümesi türüdür. Noter onaylı çeviriler, herhangi bir tercüman tarafından yapılamaz. Noter onaylı çevirilerde doğruluk çok önemlidir, bu tip evrakların tercümesinde hataya rastlanırsa belgeler geçersiz kabul edilir. Resmi geçerliliği olması açısından profesyonel noter onaylı tercüme hizmeti almalısınız.

Noter onaylı tercüme nedir?

EDU Çeviri’den güvenilir ve doğruluğu garantili noter onaylı çeviri hizmetleri alın!

Yeminli tercüme ile noter onaylı tercüme arasındaki farklar

Yeminli tercüme, yetkinliği noter tarafından onaylanmış olan çevirmenler tarafından yapılmaktadır. Yeminli tercümanlar tarafından ıslak imzalı ve kaşeli olarak çevrilen evrakların noter tarafından tasdiklenmesi ise noter onaylı tercümedir. Yurt dışında resmi kurumlar tarafından talep edilen evraklar için hangi tercümenin gerekli olduğu açıkça belirtilmektedir.

Yeminli tercüme ile noter onaylı tercüme farkları

Çevirilerinizi daha erken teslim almak ister misiniz?

Makine çevirisi hizmetlerimizle çeviri projelerinizi %50’ye varan oranlarda daha hızlı teslim ediyoruz.

Çeviri maliyetlerinizi düşürmek ister misiniz?

İhtiyacınıza uygun birbirinden avantajlı paket seçeneklerimizle maliyetlerinizi düşürüyoruz.

Çeviride kaliteye önem veriyor musunuz?

Tüm çeviri projelerine uygulayabileceğimiz kalite kontrol aşamaları sayesinde kusursuz çeviri için çalışıyoruz.

Uzman bir ekiple çalışmak ister misiniz?

Alanında uzman ekiplerimizle hem makine çevirisi hem de geleneksel çeviri hizmetlerimizle hizmetinizdeyiz.

Profesyonel noter yeminli tercüme hizmetleri

EDU Çeviri profesyonel tercüme bürosu olarak sektörün en güvenilir ve büyük firmalarından biriyiz. Noter onaylı tercüme süreçlerinde hatasız, hızlı ve kaliteli tercüme hizmetleri sunuyoruz. Arapça, Fransızca, İngilizce noter onaylı tercüme gibi tüm dünya dillerinde kaliteli çözümler için ücretsiz teklif alabilirsiniz.

En Çok Kullanılan Noter Tasdikli Tercüme Alanları

  • Nüfus cüzdanı ve kimlik belgeleri
  • Ehliyet
  • Vekaletname
  • İş sözleşmeleri
  • Diploma ve Transkript
  • Mahkeme ve Dava Belgeleri
  • Şirket Evrakları
  • Sigorta ve Ekspertiz Belgeleri

Noter Onaylı Profesyonel Tercüme

Yüksek kaliteli tercüme

EDU Çeviri’de 4 aşamalı kalite kontrol süreçlerimiz ile tüm dillerde kusursuz çeviriler yapıyoruz.

Ücretsiz teslimat

Acil noter onaylı tercüme ihtiyaçlarınızda ücretsiz kargo ve aynı gün teslim hizmetimizden yararlanın.

Profesyonel hizmet

Kalite sertifikalarımız, 50.000 USD tercüme sigortamız, alanında uzman ekiplerimizle hizmetinizdeyiz!

Müşteri Yorumları

asus-white

“Global şirketimiz için EDU Çeviri’nin uluslararası ofislerinden çeviri hizmetleri alıyoruz. Teknik altyapıları ile sundukları yeni ve faydalı çözümler, teknolojinin erişemediği noktada ise gösterdikleri insancıl yaklaşımlarından ötürü Edu Çeviri’yi herkese öneriyorum.”

ikea-white

“IKEA olarak, EDU çeviri ile çalıştığımız çeviri projelerinde birlikte iş birliği yapmaktan keyif duyuyoruz. Dilimize uyum sağlayabilmeleri, çözüm odaklılıkları, hızlı aksiyon almaları ve disiplinleri sayesinde birlikte başarılı işlere imza atıyoruz.”

decathlon-white

“Çeviri ihtiyaçlarımız için 2015 yılından beri aralıksız olarak EDU Çeviri ile çalışmaktayız. Yeniliklere açık, dinamik, hızlı, güleryüzlü ve genç ekibi ile EDU Çeviri ile çalışmaktan çok mutluyuz.”

pwc-white

“Öncelikle 2015’ten bu yana PwC’den gelen tüm çeviri projelerimizin koordinasyonu ve yönetimi ile ilgilendiğiniz için teşekkür ederiz. Biz birincil çeviri şirketimiz olan EDU’yu in-house ekibimizin bir uzantısı olarak görüyoruz. Umarım yeni yılda da işbirliğimiz aynı uyum ve karşılıklı memnuniyet ile devam eder.”

mapfre-white

“Sizlerden her zaman hızlı geri dönüş ve söz verilen zamanda çevirimizi alıyoruz. Ayrıca son dakika – acil ricalarımızı da kırmadığınız için teşekkür eder, başarılarınızın ve ortaklığımızın devamını dilerim.”

tirsan-white

“Tırsan olarak birçok dilde çeviri desteği aldığımız EDU Çeviri’ye işbirlikçi yaklaşımları ve sunmuş oldukları kaliteli hizmet anlayışları için teşekkür ediyoruz.”

protel-white

“Protel Bilgisayar A.Ş. olarak, yeni pazarlara açılma yolculuğumuzda EDU Çeviri firmasıyla yaptığımız iş birliğini büyük bir memnuniyetle sürdürmeye devam ediyoruz. İşlerimizi, kendi işleri gibi benimseyen, projeleri daima zamanında teslim eden ve kaliteli işler ortaya koyan EDU Çeviri ekibine ve projelerimize katkı sağlayan çevirmenlerine ayrı ayrı teşekkür ederiz.”

wyndham-white

“Otel operasyonunda iken, çok uzun zaman bu tur konular ile ilgili, arada bir de olsa belli reklam ajansları ve tercüme firmaları ile çalıştım. İşini sizin kadar titiz yapan bir firma ile çalıştığımı hatırlamıyorum. Tebrikler. Bunu kim çevirdi ise ilgili arkadaşımıza teşekkürlerimi lütfen iletebilir misiniz?”

ICBC
İntesa Sanpaolo
sas logo
MUFG
pwc logo
IKEA Logo
Decathlon
Goodyear
Chanel
Michelin Logo
asus logo
mapfre logo