Ana sayfa » Diller » Danca

Profesyonel Danca Tercüme Bürosu

Danca dilinin Grönland’da resmi dil olduğunu biliyor muydunuz? 5 milyondan fazla insan tarafından konuşulan Danca Danimarka, Faroe Adaları, Grönland gibi ülkelerde resmi dildir. Dil diğer Kuzey Cermen dilleri olan İsveççe ve Norveççe ile karşılıklı anlaşılabilirdir.

EDU Çeviri olarak Danca-Türkçe, İngilizce-Danca gibi onlarca dil çifti için hizmet veriyoruz. Belge tercümesi, sözlü tercüme, altyazı oluşturma, içerik üretimi, e-ticaret yerelleştirmesi gibi hizmetler için bize dilediğiniz zaman ulaşabilirsiniz.

Her projeye özel oluşturduğumuz çeviri ekipleri uluslararası tercüme kuruluşlarından sertifika almayı başarmış tercümanlardan oluştur.

Yazılı Tercüme

Belge tercümelerinin de dahil olduğu yazılı tercümeler kapsamında e-mailler de dahil olmak üzere tüm yazılı dosyaların çeviri işlemlerini gerçekleştiriyoruz. Danca’dan dilediğiniz dile yüksek doğruluk oranlı çalışmalar sunuyoruz. Resmi belgeler için noter onaylı veya yeminli tercüme işlemleri gerçekleştiriyoruz. 

Sözlü Tercüme

Onlarca uluslararası organizasyonda yer aldık. Danca dil uzmanları bir çoklu dilli organizasyonlarda nelerin olması gerektiğini gayet iyi biliyor. Sahip olduğumuz deneyim ile konferans, toplantı, telefon görüşmesi, mahkemeler gibi organizasyonlar için sözlü tercüme talep edebilirsiniz.

Post-Edit

Post-edit hizmetleri yerel editörler tarafından gerçekleştirilir. Böylelikle güvenilir sonuçları ulaşmanızı sağlıyoruz. Hız ve uygun fiyatlı post-edit çalışmalarını Danca dili için talep edebilirsiniz. Diğer kalite kontrol çalışmaları ve çeviri paketleri hakkında dilediğiniz zaman bilgi alın.

Danca Sektör Çözümlerimiz

En gelişmiş ekonomilerden biri olan Danimarka’da ticaret, finans, lojistik, enerji, gıda, medikal yazılım gibi sektörlerde uzman tercümanlar ile çalışıyoruz. 

Uluslararası şirketlerin müşteriler, paydaşlar, kurumlar ile kurdukları iletişimin kusursuz olması beklenir. Sektörlerin sahip olduğu teknik terimleri hakim tercümanlardan oluşturduğumuz ekipler ile profesyonel Danca tercüme hizmeti sunuyoruz.

EDU Çeviri hakkında sorularınız mı var?

Edu Çeviri Türkiye ve Avrupa'da faaliyet gösteren ISO 9001 ve ISO 17100 kalite belgelerine sahip bir tercüme bürosudur.

Multimedya çevirisine mi ihtiyacınız var?

Danca dilinde altyazı, dublaj, deşifre, video içerik yerelleştirmesi, görsel yerelleştirme gibi hizmetler sunuyoruz.

Dosyanızın nasıl teslim edilmesini istersiniz?

Dosya uzantılarını siz düşünmeyin. Tamamlanmış projenizi dilediğiniz dosya formatında sizlere iletiyoruz.

Tercümeden daha fazlasına mı ihtiyacınız var?

Danca kreatif çözümler ile yaratıcı çeviri işlemleri gerçekleştirerek hedef kitlenize bir adım daha yaklaşmanızı sağlıyoruz.

Danca yerelleştirme Çalışmaları İle Geniş Kitlelere Ulaşın!

Yerelleştirme uzmanlarımız dilediğiniz platformu çoklu dilli yapıya ulaştırıyor. Bu sayede hedeflenen pazarda hızlı yatırım getirisi sağlıyoruz. 

Yerelleştirme uzmanlarımız hedef kitleye ve platforma hakim olduklarından en sözcükleri seçer. Dilin platforma entegre edilmesi ile istenilen pazarlarda hızlı bir şekilde faaliyet göstermenizi sağlıyoruz.

Web sitesi

Dijital pazarlama

Yazılım

E-ticaret

Video oyunları

Mobil uygulama

Müşteri Yorumları

“Global şirketimiz için EDU Çeviri’nin uluslararası ofislerinden çeviri hizmetleri alıyoruz. Teknik altyapıları ile sundukları yeni ve faydalı çözümler, teknolojinin erişemediği noktada ise gösterdikleri insancıl yaklaşımlarından ötürü Edu Çeviri’yi herkese öneriyorum.”

“IKEA olarak, EDU çeviri ile çalıştığımız çeviri projelerinde birlikte iş birliği yapmaktan keyif duyuyoruz. Dilimize uyum sağlayabilmeleri, çözüm odaklılıkları, hızlı aksiyon almaları ve disiplinleri sayesinde birlikte başarılı işlere imza atıyoruz.”

“Çeviri ihtiyaçlarımız için 2014 yılından beri aralıksız olarak EDU Çeviri ile çalışmaktayız. Yeniliklere açık, dinamik, hızlı, güleryüzlü ve genç ekibi ile EDU Çeviri ile çalışmaktan çok mutluyuz.”

“Öncelikle 2015’ten bu yana PwC’den gelen tüm çeviri projelerimizin koordinasyonu ve yönetimi ile ilgilendiğiniz için teşekkür ederiz. Biz birincil çeviri şirketimiz olan EDU’yu in-house ekibimizin bir uzantısı olarak görüyoruz. Umarım yeni yılda da işbirliğimiz aynı uyum ve karşılıklı memnuniyet ile devam eder.”

“Sizlerden her zaman hızlı geri dönüş ve söz verilen zamanda çevirimizi alıyoruz. Ayrıca son dakika – acil ricalarımızı da kırmadığınız için teşekkür eder, başarılarınızın ve ortaklığımızın devamını dilerim.”

“Tırsan olarak birçok dilde çeviri desteği aldığımız EDU Çeviri’ye işbirlikçi yaklaşımları ve sunmuş oldukları kaliteli hizmet anlayışları için teşekkür ediyoruz.”

“Protel Bilgisayar A.Ş. olarak, yeni pazarlara açılma yolculuğumuzda EDU Çeviri firmasıyla yaptığımız iş birliğini büyük bir memnuniyetle sürdürmeye devam ediyoruz. İşlerimizi, kendi işleri gibi benimseyen, projeleri daima zamanında teslim eden ve kaliteli işler ortaya koyan EDU Çeviri ekibine ve projelerimize katkı sağlayan çevirmenlerine ayrı ayrı teşekkür ederiz.”

“Otel operasyonunda iken, çok uzun zaman bu tur konular ile ilgili, arada bir de olsa belli reklam ajansları ve tercüme firmaları ile çalıştım. İşini sizin kadar titiz yapan bir firma ile çalıştığımı hatırlamıyorum. Tebrikler. Bunu kim çevirdi ise ilgili arkadaşımıza teşekkürlerimi lütfen iletebilir misiniz?”

Danca tercüme teklifi almak çok kolay! Formu doldurun, size ulaşalım!

Device Frame

Bize danışmak istediğiniz konular mı var? Hemen ücretsiz danışmanlık alın!