Ana sayfa » Diller » Danca Tercüme

Profesyonel Danca Tercüme Bürosu

Danca dilinin Grönland’da resmi dil olduğunu biliyor muydunuz? 5 milyondan fazla insan tarafından konuşulan Danca Danimarka, Faroe Adaları, Grönland gibi ülkelerde resmi dildir. Dil, diğer Kuzey Cermen dilleri olan İsveççe ve Norveççe ile çok yakındır.

EDU Çeviri olarak Danca-Türkçe, İngilizce-Danca çeviri gibi onlarca dil çifti için hizmet veriyoruz. Belge tercümesi, sözlü tercüme, altyazı oluşturma, içerik üretimi, e-ticaret yerelleştirmesi gibi hizmetler için bize dilediğiniz zaman ulaşabilirsiniz.

Her projenin uzmanlık alanına göre oluşturduğumuz çeviri ekiplerimizle kaliteli Danca tercüme ihtiyaçlarında müşterilerimizin yanındayız!

Yazılı Tercüme

Belge tercümesi de dahil olmak üzere yazılı tercüme hizmetimiz kapsamında e-postaların ve diğer tüm yazılı dosyaların çevirisini yapıyoruz. Dancadan dilediğiniz dile yüksek kaliteli, profesyonel tercüme sunuyoruz. Resmi belgeler için noter onaylı veya yeminli Danca çeviri hizmeti sağlıyoruz.

Sözlü Tercüme

Uluslararası organizasyonlarda sağladığımız sözlü çeviri hizmetlerimizde deneyimli Danca tercümanlarımız ile hizmet veriyoruz. Konferans, toplantı, telefon görüşmesi, duruşma vb. etkinlikler için ekibimizden sözlü Danca tercüme talep edebilirsiniz.

Post-Edit

Ana dil uzmanlarımızla verdiğimiz post-edit hizmetlerimiz sayesinde güvenilir ve beklentileri karşılayan bir hizmet almanızı sağlıyoruz. Hızlı ve uygun fiyatlı post-edit çalışmalarımızı Danca dili için de talep edebilirsiniz. Kalite kontrol çalışmalarımız ve çeviri paketlerimiz hakkında ekibimizden dilediğiniz zaman bilgi alabilirsiniz.

Danca Sektör Çözümlerimiz

Gelişmiş ekonomilerden biri olan Danimarka’da ticaret, finans, lojistik, enerji, gıda, yazılım ve Danca tıbbi tercüme gibi alanlarda uzman tercümanlarla çalışıyoruz. 

Uluslararası şirketlerin müşterileriyle, paydaşlarıyla ve diğer kurumlarla kurdukları iletişimin kusursuz olması beklenir. Sektörlere özel teknik terimlere hakim tercümanlardan oluşturduğumuz ekiplerle profesyonel Danca çeviri hizmeti sunuyoruz.

Sektörde uzman tercümanlardan Danca sektörel tercüme
kalite

EDU Çeviri hakkında sorularınız mı var?

Edu Çeviri Türkiye ve Avrupa'da faaliyet gösteren ISO 9001 ve ISO 17100 kalite belgelerine sahip bir tercüme bürosudur.

Elektronik tutarlılık

Multimedya çevirisine mi ihtiyacınız var?

Danca dilinde altyazı, dublaj, deşifre, video içerik yerelleştirmesi, görsel yerelleştirme gibi hizmetler sunuyoruz.

Resmi evrak

Dosyanızın nasıl teslim edilmesini istersiniz?

Dosya uzantılarını siz düşünmeyin. Tamamlanmış projenizi dilediğiniz dosya formatında sizlere iletiyoruz.

Dijital dünya

Tercümeden daha fazlasına mı ihtiyacınız var?

Danca kreatif çözümlerimiz arasında bulunan yaratıcı çeviri hizmetimizle hedef kitlenize bir adım daha yaklaşmanızı sağlıyoruz.

Danca Yerelleştirme Çalışmalarımızla Geniş Kitlelere Ulaşın!

Yerelleştirme uzmanlarımız dilediğiniz platformu çok dilli yapıya ulaştırıyor. Bu sayede, hedeflediğiniz pazarda hızlı yatırım getirisi sağlıyoruz. 

Yerelleştirme uzmanlarımız hedef kitlenin diline ve beklentilerine hakim olduklarından amaca en uygun sözcükleri seçer. Yerelleştirme esnasında hedef dilin ve kültürün gereklilikleri göz önünde bulundurularak ilgili ürünün hedef kültüre entegrasyonu sağlanır.

Web sitesi

Dijital pazarlama

Yazılım

E-ticaret

Video oyunları

Mobil uygulama

Bölgesel kalıplarla Danca yerelleştirme

Müşteri Yorumları

Asus Logo

“Global şirketimiz için EDU Çeviri’nin uluslararası ofislerinden çeviri hizmetleri alıyoruz. Teknik altyapıları ile sundukları yeni ve faydalı çözümler, teknolojinin erişemediği noktada ise gösterdikleri insancıl yaklaşımlarından ötürü Edu Çeviri’yi herkese öneriyorum.”

IKEA Logo

“IKEA olarak, EDU çeviri ile çalıştığımız çeviri projelerinde birlikte iş birliği yapmaktan keyif duyuyoruz. Dilimize uyum sağlayabilmeleri, çözüm odaklılıkları, hızlı aksiyon almaları ve disiplinleri sayesinde birlikte başarılı işlere imza atıyoruz.”

Decathlon Logo

“Çeviri ihtiyaçlarımız için 2015 yılından beri aralıksız olarak EDU Çeviri ile çalışmaktayız. Yeniliklere açık, dinamik, hızlı, güler yüzlü ve genç ekibi ile EDU Çeviri ile çalışmaktan çok mutluyuz.”

PWC Logo

“Öncelikle 2015’ten bu yana PwC’den gelen tüm çeviri projelerimizin koordinasyonu ve yönetimi ile ilgilendiğiniz için teşekkür ederiz. Biz birincil çeviri şirketimiz olan EDU’yu in-house ekibimizin bir uzantısı olarak görüyoruz. Umarım yeni yılda da işbirliğimiz aynı uyum ve karşılıklı memnuniyet ile devam eder.”

MAPFRE Logo

“Sizlerden her zaman hızlı geri dönüş ve söz verilen zamanda çevirimizi alıyoruz. Ayrıca son dakika – acil ricalarımızı da kırmadığınız için teşekkür eder, başarılarınızın ve ortaklığımızın devamını dilerim.”

TIRSAN Logo

“Tırsan olarak birçok dilde çeviri desteği aldığımız EDU Çeviri’ye işbirlikçi yaklaşımları ve sunmuş oldukları kaliteli hizmet anlayışları için teşekkür ediyoruz.”

Protel Logo

“Protel Bilgisayar A.Ş. olarak, yeni pazarlara açılma yolculuğumuzda EDU Çeviri firmasıyla yaptığımız iş birliğini büyük bir memnuniyetle sürdürmeye devam ediyoruz. İşlerimizi, kendi işleri gibi benimseyen, projeleri daima zamanında teslim eden ve kaliteli işler ortaya koyan EDU Çeviri ekibine ve projelerimize katkı sağlayan çevirmenlerine ayrı ayrı teşekkür ederiz.”

Wyndham Logo

“Otel operasyonunda iken, çok uzun zaman bu tür konular ile ilgili, arada bir de olsa belli reklam ajansları ve tercüme firmaları ile çalıştım. İşini sizin kadar titiz yapan bir firma ile çalıştığımı hatırlamıyorum. Tebrikler. Bunu kim çevirdi ise ilgili arkadaşımıza teşekkürlerimi lütfen iletebilir misiniz?”

Danca tercüme teklifi almak çok kolay! Formu doldurun, size ulaşalım!

Yazılı tercüme fiyatınızı hesaplayın

Bize danışmak istediğiniz konular mı var? Hemen ücretsiz danışmanlık alın!

ICBC
İntesa Sanpaolo
SAS
MUFG
PWC
IKEA
Decathlon
Goodyear
Chanel
Michelin
ASUS
MAPFRE