Ana sayfa » Hizmetlerimiz » Dijital Pazarlama

Dijital pazarlamada çok dilli ve profesyonel çözümler EDU Çeviri’de!

Geleneksel pazarlamadan çok daha uygun maliyetlerle daha geniş bir kitleye ulaşmak ister misiniz? EDU Çeviri olarak kurulduğumuz günden bugüne sunduğumuz çok dilli iletişim çözümlerinden biri de uluslararası dijital pazarlama hizmetleri!

Siz de profesyonel dijital pazarlama çözümlerimizden çok dilli olarak yararlanın, hedef kitlenizi globale taşıyın! Ücretsiz danışmanlık almak için proje yöneticilerimizle iletişime geçebilirsiniz.

Hız

Çevirilerinizi daha erken teslim almak ister misiniz?

Makine çevirisi hizmetlerimizle çeviri projelerinizi %50’ye varan oranlarda daha hızlı teslim ediyoruz.

Maliyet

Çeviri maliyetlerinizi düşürmek ister misiniz?

İhtiyacınıza uygun birbirinden avantajlı paket seçeneklerimizle maliyetlerinizi düşürüyoruz.

Kalite

Çeviride kaliteye önem veriyor musunuz?

Tüm çeviri projelerine uygulayabileceğimiz kalite kontrol aşamaları sayesinde kusursuz çeviri için çalışıyoruz.

Uzman Ekip

Uzman bir ekiple çalışmak ister misiniz?

Alanında uzman ekiplerimizle hem makine çevirisi hem de geleneksel çeviri hizmetlerimizle hizmetinizdeyiz.

Dijital pazarlama nedir?

Dijital pazarlama, teknolojinin gelişimi ve dijital dönüşüm ile ortaya çıkmış olan bir pazarlama yöntemidir. Online platformlar üzerinden gerçekleştirilen dijital pazarlama faaliyetleri yurt dışına açılmak isteyen kişi, kurum ve firmaların en çok tercih ettiği uygulamaları kapsar. Geleneksel pazarlamayla kıyaslandığında çok daha uygun fiyatlı ve ölçümlenebilir sonuçlar veren dijital pazarlama sayesinde küçük iş sahipleri bile yurt dışına açılarak satışlarını arttırabilir.

Dijital pazarlama sayesinde dünyanın herhangi bir bölgesinde hedef kitlenize ulaşabilir, yaptığınız satış ve pazarlama çalışmalarının sonuçlarını takip edebilirsiniz. Uluslararası dijital pazarlama çalışmaları yurt içi çalışmalarından farklı olarak dil ve kültürel engeller içerir. Dolayısıyla bu alanda profesyonellerden hizmet almak size zaman kazandırır ve gereksiz masraflardan kurtarır.

Uluslararası Dijital Pazarlama

EDU Çeviri’nin uluslararası profesyonel dijital pazarlama hizmetlerinden uygun fiyatlara yararlanmak için bize ulaşın!

EDU Çeviri profesyonel dijital pazarlama çözümleri

Uluslararası SEO hizmetleri

Uluslararası içerik üretimi

Uluslararası dijital pazarlama hizmetlerinde EDU Çeviri ayrıcalıkları

Uluslararası SEO hizmetleri, web sitenizin hedef pazarınızın olduğu ülkenin arama motoru sayfalarında üst sıralarda çıkmasını sağlayarak hedef kitlenize en hızlı ve direkt yoldan ulaşmanızı sağlıyoruz.

Her türlü dijital pazarlama faaliyetiniz için ihtiyacınız olan uluslararası içerik üretimi hizmetlerimiz sayesinde özgün, kaliteli ve okuyucuya fayda sunan yaratıcı içerikler üretiyoruz. Bu sayede ziyaretçilerinizi sadık müşterilere dönüştürerek satışlarınızı arttırıyor ve marka bilinirliği kazanmanıza yardımcı oluyoruz.

Uluslararası dijital pazarlama servisi

7 / 24 ulaşılabilir

7 / 24 ulaşılabilir

Profesyonel ekipler

Profesyonel ekipler

SEO odaklı çözümler

SEO odaklı çözümler

Tüm dillerde hizmet

Tüm dillerde hizmet

Müşteri Yorumları

Asus Logo

“Global şirketimiz için EDU Çeviri’nin uluslararası ofislerinden çeviri hizmetleri alıyoruz. Teknik altyapıları ile sundukları yeni ve faydalı çözümler, teknolojinin erişemediği noktada ise gösterdikleri insancıl yaklaşımlarından ötürü Edu Çeviri’yi herkese öneriyorum.”

IKEA Logo

“IKEA olarak, EDU çeviri ile çalıştığımız çeviri projelerinde birlikte iş birliği yapmaktan keyif duyuyoruz. Dilimize uyum sağlayabilmeleri, çözüm odaklılıkları, hızlı aksiyon almaları ve disiplinleri sayesinde birlikte başarılı işlere imza atıyoruz.”

Decathlon Logo

“Çeviri ihtiyaçlarımız için 2015 yılından beri aralıksız olarak EDU Çeviri ile çalışmaktayız. Yeniliklere açık, dinamik, hızlı, güler yüzlü ve genç ekibi ile EDU Çeviri ile çalışmaktan çok mutluyuz.”

PWC Logo

“Öncelikle 2015’ten bu yana PwC’den gelen tüm çeviri projelerimizin koordinasyonu ve yönetimi ile ilgilendiğiniz için teşekkür ederiz. Biz birincil çeviri şirketimiz olan EDU’yu in-house ekibimizin bir uzantısı olarak görüyoruz. Umarım yeni yılda da işbirliğimiz aynı uyum ve karşılıklı memnuniyet ile devam eder.”

MAPFRE Logo

“Sizlerden her zaman hızlı geri dönüş ve söz verilen zamanda çevirimizi alıyoruz. Ayrıca son dakika – acil ricalarımızı da kırmadığınız için teşekkür eder, başarılarınızın ve ortaklığımızın devamını dilerim.”

TIRSAN Logo

“Tırsan olarak birçok dilde çeviri desteği aldığımız EDU Çeviri’ye işbirlikçi yaklaşımları ve sunmuş oldukları kaliteli hizmet anlayışları için teşekkür ediyoruz.”

Protel Logo

“Protel Bilgisayar A.Ş. olarak, yeni pazarlara açılma yolculuğumuzda EDU Çeviri firmasıyla yaptığımız iş birliğini büyük bir memnuniyetle sürdürmeye devam ediyoruz. İşlerimizi, kendi işleri gibi benimseyen, projeleri daima zamanında teslim eden ve kaliteli işler ortaya koyan EDU Çeviri ekibine ve projelerimize katkı sağlayan çevirmenlerine ayrı ayrı teşekkür ederiz.”

Wyndham Logo

“Otel operasyonunda iken, çok uzun zaman bu tür konular ile ilgili, arada bir de olsa belli reklam ajansları ve tercüme firmaları ile çalıştım. İşini sizin kadar titiz yapan bir firma ile çalıştığımı hatırlamıyorum. Tebrikler. Bunu kim çevirdi ise ilgili arkadaşımıza teşekkürlerimi lütfen iletebilir misiniz?”

ICBC
İntesa Sanpaolo
SAS
MUFG
PWC
IKEA
Decathlon
Goodyear
Chanel
Michelin
ASUS
MAPFRE