Ana sayfa » Diller » Boşnakça

Profesyonel Boşnakça Tercüme ve Post-Edit Hizmetleri

Bosna Hersek’in resmi dili olan Boşnakça 4 milyona yakın insan tarafından konuşulur. Boşnakça, yazımında Latin ve Kiril alfabeleri kullanılır. Güney Slav dillerinden olan Boşnakça için yazılı tercüme, post-edit, sözlü tercüme, yerelleştirme, masaüstü yayıncılık gibi hizmetler sunuyoruz.

Bosna Hersek’te kullanılacak olan resmi belgeler için Latin alfabesi kullanarak noter onaylı tercüme hizmetleri sunuyoruz. Dilediğiniz taktirde Kiril alfabesi esas alınarak da proje teslimi gerçekleştiriyoruz.

Uluslararası üyeliklerimiz, kullandığımız teknolojiler ile radikal çözümler ve yüksek standartlar sunan tercüme büromuzdan Boşnakça projenize teklif almak için formu doldurmanız yeterlidir.

Göçmenlik Hizmetleri Tercümesi

Yazılı tercümeler kapsamında göçmenlik belgelerinin tercümesini gerçekleştiriyoruz. Eksiksiz, noter onaylı ve resmi kurumlara teslim edilmeye hazır belgelere sahip olmak istiyorsanız bize dilediğiniz zaman ulaşabilirsiniz. Diğer yazılı tercüme hizmetlerimiz hakkında da bilgi talep edebilirsiniz.

Sözlü Tercüme

Boşnakça dilinde sözlü tercüme için EDU Çeviri deneyimi ile tanışın. Konferanslar, toplantılar, sempozyumlar hatta telefon görüşmeleri için Boşnakça sözlü tercüme talebinde bulunabilirsiniz. Ardıl, simultane, fısıltı gibi çözümlerin yanı sıra sözlü tercüme ekipman kiralama hizmetleri de sunuyoruz. 

Post-Edit

Acil tercümeye mi ihtiyacınız var? En yeni teknolojilerimizle hıza ihtiyacı olan müşteriler için post-edit çalışmaları yürütüyoruz. Böylelikle Boşnakça-İngilizce, Türkçe-Boşnakça gibi dil çiftlerinde maliyeti düşük, yüksek hızlı ve kaliteli sonuçlara ulaşıyoruz.

Alanlarında Uzman Tercümanlar İle Çalışın!

Endüstriyel kuruluşlar için tercüme hizmetinin ne kadar önemli olduğunun farkındayız.

Bu yüzden EDU Çeviri olarak sektör deneyimleri olan tercümanlar ile çalışıyoruz. Finans, turizm, otomotiv, eğitim, enerji, sigortacılık, lojistik, üretim gibi onlarca sektörde deneyim kazanmış tercümanlar yüksek standartlarda Boşnakça tercüme hizmeti sunuyoruz.

Dünyaya açılmak ister misiniz?

Boşnakça yerelleştirme uzmanlarımızla web sitesi, mobil uygulama, oyun, yazılım gibi alanlarda yerelleştirme hizmeti sağlıyoruz.

Elinizdeki dosyanızın doğruluğundan emin değil misiniz?

Bize dosyanızı gönderin ve yerel editörler ile kontrol süreçlerini başlatalım ve denetimi sağlanmış Boşnakça dosyanızı teslim edelim.

Gizlilik ve güvenlik sizin için kaçıncı planda?

Ulaştırdığınız her dosyanın gizliliğini sağlamak için güvenlik önlemleri aldık. Bilgileriniz bizimle güvende.

Devam eden projeniz hakkında bilgi almak ister misiniz?

En yeni teknolojiler ve müşteri portalı gibi çözümler sayesinde müşterilerimizi her daim bilgilendiriyoruz.

Boşnakça Multimedya Hizmetler

Elinizdeki multimedya projeyi Boşnakça’ya mı çevirmek istiyorsunuz?

Multimedya dosyalar üzerinde çalışan ekibimiz video, altyazı, görsel ve ses dosyalarında eşitli taleplerinizi karşılamaktadır. Kullandığımız programlar ile Boşnakça dilinde her zaman istediğiniz sonuçlara ulaşıyoruz.

Altyazı oluşturma

Deşifre

Dublaj

Görsel yerelleştirme

Müşteri Yorumları

“Global şirketimiz için EDU Çeviri’nin uluslararası ofislerinden çeviri hizmetleri alıyoruz. Teknik altyapıları ile sundukları yeni ve faydalı çözümler, teknolojinin erişemediği noktada ise gösterdikleri insancıl yaklaşımlarından ötürü Edu Çeviri’yi herkese öneriyorum.”

“IKEA olarak, EDU çeviri ile çalıştığımız çeviri projelerinde birlikte iş birliği yapmaktan keyif duyuyoruz. Dilimize uyum sağlayabilmeleri, çözüm odaklılıkları, hızlı aksiyon almaları ve disiplinleri sayesinde birlikte başarılı işlere imza atıyoruz.”

“Çeviri ihtiyaçlarımız için 2014 yılından beri aralıksız olarak EDU Çeviri ile çalışmaktayız. Yeniliklere açık, dinamik, hızlı, güleryüzlü ve genç ekibi ile EDU Çeviri ile çalışmaktan çok mutluyuz.”

“Öncelikle 2015’ten bu yana PwC’den gelen tüm çeviri projelerimizin koordinasyonu ve yönetimi ile ilgilendiğiniz için teşekkür ederiz. Biz birincil çeviri şirketimiz olan EDU’yu in-house ekibimizin bir uzantısı olarak görüyoruz. Umarım yeni yılda da işbirliğimiz aynı uyum ve karşılıklı memnuniyet ile devam eder.”

“Sizlerden her zaman hızlı geri dönüş ve söz verilen zamanda çevirimizi alıyoruz. Ayrıca son dakika – acil ricalarımızı da kırmadığınız için teşekkür eder, başarılarınızın ve ortaklığımızın devamını dilerim.”

“Tırsan olarak birçok dilde çeviri desteği aldığımız EDU Çeviri’ye işbirlikçi yaklaşımları ve sunmuş oldukları kaliteli hizmet anlayışları için teşekkür ediyoruz.”

“Protel Bilgisayar A.Ş. olarak, yeni pazarlara açılma yolculuğumuzda EDU Çeviri firmasıyla yaptığımız iş birliğini büyük bir memnuniyetle sürdürmeye devam ediyoruz. İşlerimizi, kendi işleri gibi benimseyen, projeleri daima zamanında teslim eden ve kaliteli işler ortaya koyan EDU Çeviri ekibine ve projelerimize katkı sağlayan çevirmenlerine ayrı ayrı teşekkür ederiz.”

“Otel operasyonunda iken, çok uzun zaman bu tur konular ile ilgili, arada bir de olsa belli reklam ajansları ve tercüme firmaları ile çalıştım. İşini sizin kadar titiz yapan bir firma ile çalıştığımı hatırlamıyorum. Tebrikler. Bunu kim çevirdi ise ilgili arkadaşımıza teşekkürlerimi lütfen iletebilir misiniz?”

Boşnakça projenizde rekabetçi fiyatları öğrenmek için form doldurmanız yeterli!

Device Frame

Proje hakkında bilgi almak, süreçleri öğrenmek ve tüm merak ettikleriniz için danışmanlık alın!