Ana sayfa » Diller » Boşnakça Tercüme

Profesyonel Boşnakça Tercüme ve Multimedya Hizmetleri

Bosna Hersek’in resmi dili olan Boşnakça 4 milyona yakın insan tarafından konuşulur. Boşnakça, yazımında Latin ve Kiril alfabeleri kullanılır. Güney Slav dillerinden olan Boşnakça için çeviri, post-edit, sözlü tercüme, yerelleştirme, masaüstü yayıncılık gibi hizmetler sunuyoruz.

Bosna Hersek’te kullanılacak olan resmi belgeler için noter onaylı tercüme hizmetleri sunuyoruz.

Uluslararası üyeliklerimiz ve kullandığımız teknolojilerle yüksek standartta dil hizmeti sunan tercüme büromuzdan Boşnakça projenize teklif almak için formu doldurmanız yeterli.

Göçmenlik Hizmetleri Tercümesi

Boşnakça çeviri kapsamında göçmenlik belgelerinin tercümesini gerçekleştiriyoruz. Eksiksiz, noter onaylı ve resmi kurumlara teslim edilmeye hazır belgelere sahip olmak istiyorsanız bize dilediğiniz zaman ulaşabilirsiniz. Diğer yazılı tercüme hizmetlerimiz hakkında da bilgi talep edebilirsiniz.

Sözlü Tercüme

Boşnakça dilinde sözlü tercüme için EDU Çeviri deneyimiyle tanışın. Konferanslar, toplantılar, sempozyumlar hatta telefon görüşmeleri için Boşnakça sözlü tercüme talebinde bulunabilirsiniz. Ardıl, simultane, fısıltı gibi çözümlerin yanı sıra sözlü tercüme ekipman kiralama hizmetleri de sunuyoruz. 

Post-Edit

Acil tercümeye mi ihtiyacınız var? En yeni teknolojilerimizle hıza ihtiyacı olan müşterilerimiz için post-edit hizmeti veriyoruz. Böylelikle Boşnakça-İngilizce, Türkçe-Boşnakça tercüme gibi dil çiftlerinde maliyeti düşük, yüksek hızlı ve kaliteli sonuçlara ulaşıyoruz.

Alanında Uzman Tercümanlarla Çalışın!

Endüstriyel kuruluşlar için tercüme hizmetinin ne kadar önemli olduğunun farkındayız.

Bu yüzden EDU Çeviri olarak sektör deneyimi olan tercümanlarla çalışıyoruz. Finans, turizm, otomotiv, eğitim, enerji, sigortacılık, lojistik, üretim gibi sektörlerde deneyim kazanmış tercümanlarımızla yüksek standartlarda Boşnakça tercüme hizmeti sunuyoruz.

Alanlarında uzman boşnakça tercüman
Dijital dünya

Dünyaya açılmak ister misiniz?

Boşnakça yerelleştirme uzmanlarımızla web sitesi, mobil uygulama, oyun, yazılım gibi alanlarda yerelleştirme hizmeti sağlıyoruz.

Resmi evrak

Elinizdeki dosyanızın doğruluğundan emin değil misiniz?

Bize dosyanızı gönderin ve yerel editörlerle kontrol süreçlerini başlatalım ve denetimi sağlanmış Boşnakça dosyanızı teslim edelim.

Gizlilik

Gizlilik ve güvenlik sizin için kaçıncı planda?

Ulaştırdığınız her dosyanın gizliliğini sağlamak için güvenlik önlemleri aldık. Bilgileriniz bizimle güvende.

akademik danışmanlık

Devam eden projeniz hakkında bilgi almak ister misiniz?

En yeni teknolojiler ve müşteri portalı gibi çözümler sayesinde müşterilerimizi her daim bilgilendiriyoruz.

Boşnakça Multimedya Hizmetleri

Elinizdeki multimedya projesini Boşnakçaya mı çevirmek istiyorsunuz?

Multimedya ekibimiz video, altyazı, görsel ve ses dosyalarınıza yönelik ihtiyaçlarınız için yanınızda! Kullandığımız programlarla müşterilerimize Boşnakça çeviri ile hızlı ve kaliteli çözümler üretiyoruz.

Altyazı oluşturma

Deşifre

Dublaj

Görsel yerelleştirme

Altyazı, dublaj ve deşifre gibi Boşnakça multimedya tercüme

Müşteri Yorumları

Asus Logo

“Global şirketimiz için EDU Çeviri’nin uluslararası ofislerinden çeviri hizmetleri alıyoruz. Teknik altyapıları ile sundukları yeni ve faydalı çözümler, teknolojinin erişemediği noktada ise gösterdikleri insancıl yaklaşımlarından ötürü Edu Çeviri’yi herkese öneriyorum.”

IKEA Logo

“IKEA olarak, EDU çeviri ile çalıştığımız çeviri projelerinde birlikte iş birliği yapmaktan keyif duyuyoruz. Dilimize uyum sağlayabilmeleri, çözüm odaklılıkları, hızlı aksiyon almaları ve disiplinleri sayesinde birlikte başarılı işlere imza atıyoruz.”

Decathlon Logo

“Çeviri ihtiyaçlarımız için 2015 yılından beri aralıksız olarak EDU Çeviri ile çalışmaktayız. Yeniliklere açık, dinamik, hızlı, güler yüzlü ve genç ekibi ile EDU Çeviri ile çalışmaktan çok mutluyuz.”

PWC Logo

“Öncelikle 2015’ten bu yana PwC’den gelen tüm çeviri projelerimizin koordinasyonu ve yönetimi ile ilgilendiğiniz için teşekkür ederiz. Biz birincil çeviri şirketimiz olan EDU’yu in-house ekibimizin bir uzantısı olarak görüyoruz. Umarım yeni yılda da işbirliğimiz aynı uyum ve karşılıklı memnuniyet ile devam eder.”

MAPFRE Logo

“Sizlerden her zaman hızlı geri dönüş ve söz verilen zamanda çevirimizi alıyoruz. Ayrıca son dakika – acil ricalarımızı da kırmadığınız için teşekkür eder, başarılarınızın ve ortaklığımızın devamını dilerim.”

TIRSAN Logo

“Tırsan olarak birçok dilde çeviri desteği aldığımız EDU Çeviri’ye işbirlikçi yaklaşımları ve sunmuş oldukları kaliteli hizmet anlayışları için teşekkür ediyoruz.”

Protel Logo

“Protel Bilgisayar A.Ş. olarak, yeni pazarlara açılma yolculuğumuzda EDU Çeviri firmasıyla yaptığımız iş birliğini büyük bir memnuniyetle sürdürmeye devam ediyoruz. İşlerimizi, kendi işleri gibi benimseyen, projeleri daima zamanında teslim eden ve kaliteli işler ortaya koyan EDU Çeviri ekibine ve projelerimize katkı sağlayan çevirmenlerine ayrı ayrı teşekkür ederiz.”

Wyndham Logo

“Otel operasyonunda iken, çok uzun zaman bu tür konular ile ilgili, arada bir de olsa belli reklam ajansları ve tercüme firmaları ile çalıştım. İşini sizin kadar titiz yapan bir firma ile çalıştığımı hatırlamıyorum. Tebrikler. Bunu kim çevirdi ise ilgili arkadaşımıza teşekkürlerimi lütfen iletebilir misiniz?”

Boşnakça projenizde rekabetçi fiyatları öğrenmek için formu doldurmanız yeterli!

Yazılı tercüme fiyatınızı hesaplayın

Proje hakkında bilgi almak, süreçleri öğrenmek ve tüm merak ettikleriniz için danışmanlık alın!

ICBC
İntesa Sanpaolo
SAS
MUFG
PWC
IKEA
Decathlon
Goodyear
Chanel
Michelin
ASUS
MAPFRE