Ana sayfa » Diller » Moldovaca Tercüme

Profesyonel Moldovaca Tercüme Hizmetleri

Moldova’nın resmi dili olan Moldovaca Latin alfabesi ile yazıya aktarılan neredeyse Rumence ile aynı kurallara ve kelimelere sahip bir dildir. Moldovaca özellikle tıpkı Rumence gibi İtalyanca’ya %70 oranında benzer bir dildir. Ukrayna sınırında bulunan ve hiçbir Birleşmiş Milletler ülkesi tarafından tanınmayan özerk bir bölge olan Transdinyester bölgesinde yazım sistemi olarak Kiril alfabesi kullanılır.

Moldovaca-Türkçe, İngilizce-Moldovaca gibi onlarca dil çiftinde profesyonel Moldovaca tercüme hizmeti sunuyoruz. Yerelleştirme, post-edit, noter onaylı tercüme, yazılı-sözlü tercüme gibi dil hizmetleri için bize dilediğiniz zaman ulaşabilirsiniz.

Yazılı Tercüme

Rekabetçi fiyatlarla sunduğumuz yazılı tercüme hizmetlerinde alanlarında uzman tercümanlar ile çalışıyoruz. Moldovaca çeviri hizmetleri için bize dilediğiniz zaman ulaşın.

Sözlü Tercüme

Sözlü Moldovaca tercüme hizmetleri sunuyoruz. Konferanslar, telefon görüşmeleri, toplantılar, seminerler, mahkemeler için sözlü Moldovaca tercüme talebinde bulunabilirsiniz.

Post-Edit

Makine çevirilerini rahatlıkla kullanabileceğiniz tercümelere dönüştürüyoruz. Moldovaca post-edit hizmetleri hızlı sonuçlara ulaşmanızı  ve paranızın da cebinizde kalmasını sağlıyor.

Moldovaca Göçmenlik Tercüme Hizmetleri

Göçmenlik işlemlerinde talep edilen dosyaların sizin için ne kadar önemli olduğunun farkındayız. Bu yüzden göçmenlik bürolarında yer almış, süreçlere hakim tercümanlar ile göçmenlik için Moldovaca tercüme hizmetleri sunuyoruz.

Proje koordinatörlerimiz talepleriniz doğrultusunda en verimli çalışabilecek tercümanları görevlendirir. Böylelikle dosyanızı her zaman donanımlı tercümanlar inceler. Rekabetçi fiyatlarla tanışmak için bize ulaşın.

Good For Your Mood
Uzman ekip

Sertifikalı tercümanlarla mı çalışmak istiyorsunuz?

EDU Çeviride ATA gibi uluslararası kuruluşlar tarafından sertifika almış tercümanlarla Moldovaca tercüme hizmeti sunuyoruz.

Güvence

Tercüme hizmetlerinde güvenceye mi ihtiyacınız var?

EDU Çeviri, Türkiye’de bir ilk olan 100.000$ sigorta ile tercüme hizmetlerinde güvence sunuyor.

Gizlilik

Gizlilik sizin için ne kadar önemli?

Sıkı güvenlik önlemleri ve taviz vermediğimiz gizlilik prosedürleriyle bilgileriniz bizimle güvende.

Noter tercüman

Dosyalarınızın editör denetimine mi ihtiyacı var?

Doğruluğundan emin olamadığınız dosyaları bize gönderin. %60’a varan oranlarda düzeltelim.

Sektör Deneyimi Olan Tercümanlarla Çalışın!

Tercüme sektöründe kaliteyi bir adım daha ileri taşıyoruz. Şirketlerin iş akışı içerisinde talep ettikleri dil hizmetlerinde sektör hakkında bilgi birikimi, eğitimi ve deneyimi olan tercümanları sizin için bir araya getiriyoruz.

Havacılık, otomotiv, finans, eğitim, gıda, ithalat ihracat, lojistik, üretim, bilgi teknolojileri & elektronik gibi alanlarda yıllardır lider firmalar için çalışıyoruz. Sektör odaklı yenilikçi tercüme çözümlerini şimdi Moldovaca çeviri için talep edebilirsiniz.

Size özel çeviri ekibi

Yüksek kalite standartları

Sektöre hakim tercümanlar

Rekabetçi fiyatlar

Sektör deneyimi olan tercümanlardan Malayca Tercüme

Moldovaca tercüme fiyatları için formu doldurun, size ulaşalım!

Yazılı tercüme fiyatınızı hesaplayın

Moldovaca tercümeler hakkında tüm sorularınızı bize danışın!

Müşteri Yorumları

Asus Logo

“Global şirketimiz için EDU Çeviri’nin uluslararası ofislerinden çeviri hizmetleri alıyoruz. Teknik altyapıları ile sundukları yeni ve faydalı çözümler, teknolojinin erişemediği noktada ise gösterdikleri insancıl yaklaşımlarından ötürü Edu Çeviri’yi herkese öneriyorum.”

IKEA Logo

“IKEA olarak, EDU çeviri ile çalıştığımız çeviri projelerinde birlikte iş birliği yapmaktan keyif duyuyoruz. Dilimize uyum sağlayabilmeleri, çözüm odaklılıkları, hızlı aksiyon almaları ve disiplinleri sayesinde birlikte başarılı işlere imza atıyoruz.”

Decathlon Logo

“Çeviri ihtiyaçlarımız için 2015 yılından beri aralıksız olarak EDU Çeviri ile çalışmaktayız. Yeniliklere açık, dinamik, hızlı, güler yüzlü ve genç ekibi ile EDU Çeviri ile çalışmaktan çok mutluyuz.”

PWC Logo

“Öncelikle 2015’ten bu yana PwC’den gelen tüm çeviri projelerimizin koordinasyonu ve yönetimi ile ilgilendiğiniz için teşekkür ederiz. Biz birincil çeviri şirketimiz olan EDU’yu in-house ekibimizin bir uzantısı olarak görüyoruz. Umarım yeni yılda da işbirliğimiz aynı uyum ve karşılıklı memnuniyet ile devam eder.”

MAPFRE Logo

“Sizlerden her zaman hızlı geri dönüş ve söz verilen zamanda çevirimizi alıyoruz. Ayrıca son dakika – acil ricalarımızı da kırmadığınız için teşekkür eder, başarılarınızın ve ortaklığımızın devamını dilerim.”

TIRSAN Logo

“Tırsan olarak birçok dilde çeviri desteği aldığımız EDU Çeviri’ye işbirlikçi yaklaşımları ve sunmuş oldukları kaliteli hizmet anlayışları için teşekkür ediyoruz.”

Protel Logo

“Protel Bilgisayar A.Ş. olarak, yeni pazarlara açılma yolculuğumuzda EDU Çeviri firmasıyla yaptığımız iş birliğini büyük bir memnuniyetle sürdürmeye devam ediyoruz. İşlerimizi, kendi işleri gibi benimseyen, projeleri daima zamanında teslim eden ve kaliteli işler ortaya koyan EDU Çeviri ekibine ve projelerimize katkı sağlayan çevirmenlerine ayrı ayrı teşekkür ederiz.”

Wyndham Logo

“Otel operasyonunda iken, çok uzun zaman bu tür konular ile ilgili, arada bir de olsa belli reklam ajansları ve tercüme firmaları ile çalıştım. İşini sizin kadar titiz yapan bir firma ile çalıştığımı hatırlamıyorum. Tebrikler. Bunu kim çevirdi ise ilgili arkadaşımıza teşekkürlerimi lütfen iletebilir misiniz?”

ICBC
İntesa Sanpaolo
SAS
MUFG
PWC
IKEA
Decathlon
Goodyear
Chanel
Michelin
ASUS
MAPFRE