Ana sayfa » Diller » İspanyolca

İspanyolca Profesyonel Tercüme ve Yerelleştirme Hizmetleri

Çoğu Güney Amerika’da olmak üzere 21 ülkenin resmi dili olan İspanyolca 527 milyon konuşmacıya sahip bir dildir. Modern İspanyolca kelimelerin %75’i Latince ve Eski Yunancadan gelmektedir. Bu yüzden İtalyanca ile büyük oranda benzerliklere sahiptir.

EDU Çeviri’de Güney Amerika ve İspanya dahil olmak üzere İspanyolca konuşulan tüm ülkelere yönelik dil hizmetleri sunuyoruz. Tercümelerini müşterilerimize ana dil editörleri tarafından gözden geçirildikten sonra teslim ediyoruz. İspanyolca dilinde yerelleştirme, yazılı-sözlü tercüme, multimedya ve kreatif hizmetlerimizden faydalanabilirsiniz.

Yazılı Tercüme

Yazılı dosyalarınızı, alanında uzman tercümanlardan oluşturduğumuz ekiplerle tercüme ediyoruz. Medikal, noter onaylı, ticaret, hukuk, akademi gibi alanlar için bizden dileğiniz zaman teklif alabilirsiniz.

Sözlü Tercüme

Sözlü tercüme hizmetlerimizle ana dili İspanyolca olan misafirlerinizle kendi dillerinde iletişim kurun. Konferans, panel, mahkeme, telefon görüşmesi, toplantı gibi etkinlikleriniz için İspanyolca sözlü tercüme hizmeti sunuyoruz.

Yapay Zeka İle Makine Çevirisi & Post-Edit

EDU Çeviri olarak en yeni teknolojileri yakından takip ederek süreçlerimize adapte ediyoruz. Makine çevirisi ve post-edit hizmetlerimizle hacimli projelerini daha erken teslim almak isteyen müşterilerimizin yanındayız!

Latin Amerika İspanyolcası Tercüme Hizmetleri

İspanyolcanın geniş alana yayılan bir dil olmasındaki en büyük etkenlerden biri İspanya’nın coğrafi keşiflere öncülük etmesidir. Meksika, Kolombiya, Arjantin, Peru, Venezuela, Şili, Ekvator, Küba, Uruguay gibi ülkelerde konuşulan İspanyolca yıllar boyunca Avrupa İspanyolcasından farklılaşmaya başladı. Bu yüzden İspanyolca için hedef bölgeyi esas alan dil hizmetleri sağlıyoruz.

EDU Çeviri’de yerelleştirme, noter onaylı tercüme, sözlü tercüme, kreatif hizmetler gibi taleplerinizi ilgili ülkedeki tercümanlarımızla sağlayarak yüksek kaliteli tercüme hizmeti sunuyoruz.

Latin Amerika İspanyolcası

Global pazarlarda rekabet edin!

İspanyolca gibi 4 kıtaya yayılmış bir dilde milyonlarca kişiye ulaşmanızı sağlayacak çözümler sunuyoruz.

Uzman tercümanlara güvenin!

Alanında uzman ve deneyim sahibi dil uzmanlarıyla çalışıyoruz.

Kalitesi kanıtlanmış sonuçlar!

4 aşamalı kalite kontrol süreçlerimizle projenizin yüksek standartlarda olduğundan eminiz!

Tercüme hizmetlerinde risk almayın!

Tercüme sektöründe en yeni çözümler! 50.000$ çeviri sigortasıyla sonuçların kalitesinden eminiz.

Yerelleştirme Hizmetleriyle Milyonlarca İnsana Ulaşın!

İspanyolca konuşan kitlelere mi ulaşmak istiyorsunuz? EDU Çeviri yerelleştirme uzmanlarımızla web siteleri, mobil uygulamalar, yazılımlar, e-ticaret ve dijital pazarlama içerikleri için yerelleştirme hizmeti sunuyoruz.

İçerik pazarlaması, arama motoru pazarlamasından 3 kat daha etkilidir. Potansiyel müşterilerinizin dilinde içerik ve yerelleştirme hizmetleriyle sitenize önemli oranda trafik sağlayabilirsiniz. Yerelleştirme çalışmalarıyla uluslararası pazarlarda rekabet edebilir ya da İspanyolca konuşan bir ülkeyi hedefleyebilirsiniz.

Sektöre hakim tercümanlar

Dilediğiniz ülkede pazarlama

Uygun fiyatlı dil hizmetleri

Hızlı yatırım getirisi sağlayan akılcı çözümler

İspanyolca tercüme teklifi almak için formu doldurun, size ulaşalım!

Device Frame

İspanyolca dil hizmetleri hakkında tüm sorularınızı bize danışın!

Turizm Sektörü için İspanyolca Tercüme Hizmetleri

Turistlerin en sık ziyaret ettikleri 10 ülkenin 2’si İspanyolca konuşuyor. İspanyolca, İngilizce ile beraber turizm sektöründe en sık kullanılan iki dil. Otellerin, havayolu şirketlerinin, rezervasyon sitelerinin İspanyolca dil ihtiyaçlarını karşılıyoruz.

Turizm sektöründe sektör bilgi birikimine sahip ekiplerle tercüme hizmeti sunuyoruz. Pazarlama, satış, halkla ilişkiler, konaklama, ulaşım gibi turizmin genel çalışma alanlarında İspanyolca tercüme teklifi almak için bize dilediğiniz zaman ulaşın.

Turizm Tercümesi

Müşteri Yorumları

“Global şirketimiz için EDU Çeviri’nin uluslararası ofislerinden çeviri hizmetleri alıyoruz. Teknik altyapıları ile sundukları yeni ve faydalı çözümler, teknolojinin erişemediği noktada ise gösterdikleri insancıl yaklaşımlarından ötürü Edu Çeviri’yi herkese öneriyorum.”

“IKEA olarak, EDU çeviri ile çalıştığımız çeviri projelerinde birlikte iş birliği yapmaktan keyif duyuyoruz. Dilimize uyum sağlayabilmeleri, çözüm odaklılıkları, hızlı aksiyon almaları ve disiplinleri sayesinde birlikte başarılı işlere imza atıyoruz.”

“Çeviri ihtiyaçlarımız için 2015 yılından beri aralıksız olarak EDU Çeviri ile çalışmaktayız. Yeniliklere açık, dinamik, hızlı, güleryüzlü ve genç ekibi ile EDU Çeviri ile çalışmaktan çok mutluyuz.”

“Öncelikle 2015’ten bu yana PwC’den gelen tüm çeviri projelerimizin koordinasyonu ve yönetimi ile ilgilendiğiniz için teşekkür ederiz. Biz birincil çeviri şirketimiz olan EDU’yu in-house ekibimizin bir uzantısı olarak görüyoruz. Umarım yeni yılda da işbirliğimiz aynı uyum ve karşılıklı memnuniyet ile devam eder.”

“Sizlerden her zaman hızlı geri dönüş ve söz verilen zamanda çevirimizi alıyoruz. Ayrıca son dakika – acil ricalarımızı da kırmadığınız için teşekkür eder, başarılarınızın ve ortaklığımızın devamını dilerim.”

“Tırsan olarak birçok dilde çeviri desteği aldığımız EDU Çeviri’ye işbirlikçi yaklaşımları ve sunmuş oldukları kaliteli hizmet anlayışları için teşekkür ediyoruz.”

“Protel Bilgisayar A.Ş. olarak, yeni pazarlara açılma yolculuğumuzda EDU Çeviri firmasıyla yaptığımız iş birliğini büyük bir memnuniyetle sürdürmeye devam ediyoruz. İşlerimizi, kendi işleri gibi benimseyen, projeleri daima zamanında teslim eden ve kaliteli işler ortaya koyan EDU Çeviri ekibine ve projelerimize katkı sağlayan çevirmenlerine ayrı ayrı teşekkür ederiz.”

“Otel operasyonunda iken, çok uzun zaman bu tur konular ile ilgili, arada bir de olsa belli reklam ajansları ve tercüme firmaları ile çalıştım. İşini sizin kadar titiz yapan bir firma ile çalıştığımı hatırlamıyorum. Tebrikler. Bunu kim çevirdi ise ilgili arkadaşımıza teşekkürlerimi lütfen iletebilir misiniz?”