Ana sayfa » Diller » İspanyolca

İspanyolca Profesyonel Tercüme ve Yerelleştirme Hizmetleri

Çoğu Güney Amerika’da olmak üzere 21 ülkenin resmi dili olan İspanyolca 527 milyon konuşmacıya sahip bir dildir. Modern İspanyolca kelimelerin %75’i Latince ve Eski Yunanca’dan gelmektedir. Bu yüzden İtalyanca ile büyük oranda benzerliklere sahiptir. 4 farklı kıtada yaygın bir biçimde konuşulan bu dil tercüme çalışmaları yürütebilmek için belgelerin hangi ülkede kullanılacağı esas alınır.

EDU Çeviri’de Güney Amerika ülkeleri ve İspanya’yı esas alan dil hizmetleri sunuyoruz. Yerel dilde editörler tarafından incelenen sonuçları müşterilerimize teslim ediyoruz. İspanyolca dilinde yerelleştirme, yazılı-sözlü tercüme, yapay zeka ile makine çevirisi, kreatif hizmetler satın alabilirsiniz.

Yazılı Tercüme

Elinizdeki yazılı dosyaları, çeşitli alanlarda uzmanlıklara sahip tercümanlardan oluşturulan ekiplerle tercüme ediyoruz. Medikal, noter onaylı, e-mail, ticari, hukuki, akademik gibi alanlar için teklif alabilirsiniz.

Sözlü Tercüme

Ana dili İspanyolca olan konuşmacılara kendi dillerinde iletişim imkanı sunuyoruz. Konferanslar, paneller, mahkemeler, telefon görüşmeleri, toplantılar için İspanyolca sözlü tercüme hizmeti sunuyoruz.

Yapay Zeka İle Makine Çevirisi & Post-Edit

EDU Çeviri olarak en yeni teknolojileri tercüme sektörüne adapte ediyoruz. Şimdi İspanyolca- Türkçe, İngilizce-İspanyolca gibi dil çiftlerinde yapay zeka destekli makine çeviri hizmeti satın alabilirsiniz.

Latin Amerika İspanyolcası Tercüme Hizmetleri

İspanyolcanın çeşitli bir dil olmasında en büyük etken İspanya’nın coğrafi keşiflere öncülük etmesinden kaynaklanır. Meksika, Kolombiya, Arjantin, Peru, Venezuela, Şili, Ekvator, Küba, Uruguay gibi ülkelerde konuşulan İspanyolca yıllar boyunca Avrupa İspanyolcasından farklılaşmaya başladı. Bu yüzden İspanyolca dil hizmetlerinde bölgeyi esas alan çalışmalar yürütüyoruz.

EDU Çeviri’de tercüme taleplerinde dilin kullanıldığı bölgeleri esas alıyoruz. Özellikle resmi kurumlara teslim edilmesi gerekilen evraklarda proje yönetimi yerel dilde gerçekleştirilir. Yerelleştirme, noter onaylı tercüme, sözlü tercüme, kreatif hizmetler gibi taleplerinizi yerel dilde yüksek kaliteli sonuçlar ile sunuyoruz.

ispanyolca-latin-amerika

Global pazarlarda rekabet edin!

İspanyolca gibi 4 kıtaya yayılmış bir dilde milyonlarca kişiye ulaşmanızı sağlayacak çözümler sunuyoruz.

Sertifikalı tercümanlara güvenin!

ATA gibi uluslararası kuruluşlardan sertifikalar almış ve sektörel sertifikalara sahip dil uzmanları ile çalışıyoruz.

Kalitesi kanıtlanmış sonuçlar!

4 aşamalı kalite kontrol süreçlerimizle projenizin yüksek standartlarda olduğundan eminiz!

Tercüme hizmetlerinde risk almayın!

Tercüme sektöründe en yeni çözümler! 50.000$ çeviri sigortasıyla sonuçların kalitesinden eminiz.

Yerelleştirme Hizmetleriyle Milyonlarca İnsana Ulaşın!

İspanyolca konuşan kitlelere mi ulaşmak istiyorsunuz? EDU Çeviri yerelleştirme uzmanlarımızla web siteleri, mobil uygulamalar, yazılımlar, e-ticaret, dijital pazarlama içerikleri için yerelleştirme hizmeti sunuyoruz. Unutmayın, tüketiciler kendi dillerinde iletişim kurabildikleri firmalardan alışveriş yapmaya daha yatkındır.

İçerik pazarlaması, arama motoru pazarlamasından 3 kat daha etkilidir. Potansiyel müşterilerinizin dilinde içerik ve yerelleştirme hizmetleriyle sitenize önemli oranda trafik sağlayabilirsiniz. Tek bir dile yerelleştirme işlemleriyle uluslararası pazarlarda rekabet edebilir ya da İspanyolca konuşan bir ülkeyi hedefleyebilirsiniz.

Sektöre hakim tercümanlar

Dilediğiniz ülkede pazarlama

Uygun fiyatlı dil hizmetleri

Hızlı yatırım getirisi sağlayan akılcı çözümler

İspanyolca tercüme teklifi almak için formu doldurun, size ulaşalım!

Device Frame

İspanyolca dil hizmetleri hakkında tüm sorularınızı bize danışın!

İspanyolca Turizm Sektörü Tercüme Hizmetleri

Turistlerin en sık ziyaret ettikleri 10 ülkenin 2’si İspanyolca konuşuyor. İspanyolca İngilizce ile beraber turizm sektöründe en sık kullanılan iki dil. Oteller, havayolu şirketleri, rezervasyon sitelerinin İspanyolca dil ihtiyaçlarını karşılıyoruz.

Turizm sektöründe sektör bilgi birikimine sahip ekiplerle tercüme hizmeti sunuyoruz. Pazarlama, satış, halkla ilişkiler, konaklama, ulaşım gibi turizmin genel çalışma alanlarında İspanyolca tercüme teklifi almak için bize dilediğiniz zaman ulaşın.

ispanyolca-turizm

Müşteri Yorumları

“Global şirketimiz için EDU Çeviri’nin uluslararası ofislerinden çeviri hizmetleri alıyoruz. Teknik altyapıları ile sundukları yeni ve faydalı çözümler, teknolojinin erişemediği noktada ise gösterdikleri insancıl yaklaşımlarından ötürü Edu Çeviri’yi herkese öneriyorum.”

“IKEA olarak, EDU çeviri ile çalıştığımız çeviri projelerinde birlikte iş birliği yapmaktan keyif duyuyoruz. Dilimize uyum sağlayabilmeleri, çözüm odaklılıkları, hızlı aksiyon almaları ve disiplinleri sayesinde birlikte başarılı işlere imza atıyoruz.”

“Çeviri ihtiyaçlarımız için 2014 yılından beri aralıksız olarak EDU Çeviri ile çalışmaktayız. Yeniliklere açık, dinamik, hızlı, güleryüzlü ve genç ekibi ile EDU Çeviri ile çalışmaktan çok mutluyuz.”

“Öncelikle 2015’ten bu yana PwC’den gelen tüm çeviri projelerimizin koordinasyonu ve yönetimi ile ilgilendiğiniz için teşekkür ederiz. Biz birincil çeviri şirketimiz olan EDU’yu in-house ekibimizin bir uzantısı olarak görüyoruz. Umarım yeni yılda da işbirliğimiz aynı uyum ve karşılıklı memnuniyet ile devam eder.”

“Sizlerden her zaman hızlı geri dönüş ve söz verilen zamanda çevirimizi alıyoruz. Ayrıca son dakika – acil ricalarımızı da kırmadığınız için teşekkür eder, başarılarınızın ve ortaklığımızın devamını dilerim.”

“Tırsan olarak birçok dilde çeviri desteği aldığımız EDU Çeviri’ye işbirlikçi yaklaşımları ve sunmuş oldukları kaliteli hizmet anlayışları için teşekkür ediyoruz.”

“Protel Bilgisayar A.Ş. olarak, yeni pazarlara açılma yolculuğumuzda EDU Çeviri firmasıyla yaptığımız iş birliğini büyük bir memnuniyetle sürdürmeye devam ediyoruz. İşlerimizi, kendi işleri gibi benimseyen, projeleri daima zamanında teslim eden ve kaliteli işler ortaya koyan EDU Çeviri ekibine ve projelerimize katkı sağlayan çevirmenlerine ayrı ayrı teşekkür ederiz.”

“Otel operasyonunda iken, çok uzun zaman bu tur konular ile ilgili, arada bir de olsa belli reklam ajansları ve tercüme firmaları ile çalıştım. İşini sizin kadar titiz yapan bir firma ile çalıştığımı hatırlamıyorum. Tebrikler. Bunu kim çevirdi ise ilgili arkadaşımıza teşekkürlerimi lütfen iletebilir misiniz?”