Ana sayfa » Diller » İspanyolca Tercüme

İspanyolca Tercüme Hizmetleri

Çoğu Güney Amerika’da olmak üzere 21 ülkenin resmi dili olan İspanyolca 527 milyon konuşmacıya sahip bir dildir. Modern İspanyolca kelimelerin %75’i Latince ve Eski Yunancadan gelmektedir. Bu yüzden İtalyanca ile büyük oranda benzerliklere sahiptir.

EDU Çeviri’de Güney Amerika ve İspanya dahil olmak üzere İspanyolca konuşulan tüm ülkelere yönelik dil hizmetleri sunuyoruz. Tercümelerini müşterilerimize ana dil editörleri tarafından gözden geçirildikten sonra teslim ediyoruz. İspanyolca tercüme, yerelleştirme, multimedya ve kreatif hizmetlerimizden faydalanabilirsiniz.

Yazılı Tercüme

Yazılı dosyalarınızı, alanında uzman tercümanlardan oluşturduğumuz ekiplerle tercüme ediyoruz. Medikal, noter onaylı, ticaret, hukuk, akademi gibi alanlarda İspanyolca çeviri için bizden dileğiniz zaman teklif alabilirsiniz.

Sözlü Tercüme

İspanyolca tercüme hizmetlerimizle ana dili İspanyolca olan misafirlerinizle kendi dillerinde iletişim kurun. Konferans, panel, mahkeme, telefon görüşmesi, toplantı gibi etkinlikleriniz için İspanyolca sözlü tercüme hizmeti sunuyoruz.

Yapay Zeka İle Makine Çevirisi & Post-Edit

EDU Çeviri olarak en yeni teknolojileri yakından takip ederek süreçlerimize adapte ediyoruz. Makine çevirisi ve post-edit hizmetlerimizle hacimli projelerini daha erken teslim almak isteyen müşterilerimizin yanındayız!

Latin Amerika İspanyolcası Tercüme Hizmetleri

İspanyolcanın geniş alana yayılan bir dil olmasındaki en büyük etkenlerden biri İspanya’nın coğrafi keşiflere öncülük etmesidir. Meksika, Kolombiya, Arjantin, Peru, Venezuela, Şili, Ekvator, Küba, Uruguay gibi ülkelerde konuşulan İspanyolca yıllar boyunca Avrupa İspanyolcasından farklılaşmaya başladı. Bu yüzden İspanyolca için hedef bölgeyi esas alan dil hizmetleri sağlıyoruz.

EDU Çeviri’de yerelleştirme, noter onaylı tercüme, sözlü tercüme, kreatif hizmetler gibi taleplerinizi ilgili ülkedeki tercümanlarımızla sağlayarak yüksek kaliteli İspanyolca tercüme hizmeti sunuyoruz.

Farklı lehçelerde İspanyolca tercüme hizmeti
Dijital dünya

Global pazarlarda rekabet edin!

İspanyolca gibi 4 kıtaya yayılmış bir dilde milyonlarca kişiye ulaşmanızı sağlayacak çözümler sunuyoruz.

Uzman ekip

Uzman tercümanlara güvenin!

Alanında uzman ve deneyim sahibi dil uzmanlarıyla çalışıyoruz.

Kalite ölçme

Kalitesi kanıtlanmış sonuçlar!

4 aşamalı kalite kontrol süreçlerimizle projenizin yüksek standartlarda olduğundan eminiz!

Güvence

Tercüme hizmetlerinde risk almayın!

Tercüme sektöründe en yeni çözümler! 50.000$ çeviri sigortasıyla sonuçların kalitesinden eminiz.

Profesyonel İspanyolca Tercüme Bürosu

İspanyolca konuşan kitlelere mi ulaşmak istiyorsunuz? EDU Çeviri yerelleştirme uzmanlarımızla web siteleri, mobil uygulamalar, yazılımlar, e-ticaret ve dijital pazarlama içerikleri için İspanyolca yerelleştirme ve çeviri hizmeti sunuyoruz.

İçerik pazarlaması, arama motoru pazarlamasından 3 kat daha etkilidir. Potansiyel müşterilerinizin dilinde içerik ve yerelleştirme hizmetleriyle sitenize önemli oranda trafik sağlayabilirsiniz. Yerelleştirme ve tercüme hizmetlerimizle uluslararası pazarlara açılın ve İspanyolca konuşan ülkeleri hedefleyerek pazar ağınızı genişletin.

Sektöre hakim tercümanlar

Dilediğiniz ülkede pazarlama

Uygun İspanyolca tercüme fiyatları

Hızlı yatırım getirisi sağlayan akılcı çözümler

Sektörler

İspanyolca tercüme teklifi almak için formu doldurun, size ulaşalım!

İspanyolca çeviriniz için en uygun teklifi alın

İspanyolca dil hizmetleri hakkında tüm sorularınızı bize danışın!

Turizm Sektörü için İspanyolca Tercüme Hizmetleri

Turistlerin en sık ziyaret ettikleri 10 ülkenin 2’si İspanyolca konuşuyor. İspanyolca, İngilizce ile beraber turizm sektöründe en sık kullanılan iki dil. Otellerin, havayolu şirketlerinin, rezervasyon sitelerinin İspanyolca dil ihtiyaçlarını karşılıyoruz.

Turizm sektöründe sektör bilgi birikimine sahip ekiplerle İspanyolca çeviri hizmeti sunuyoruz. Pazarlama, satış, halkla ilişkiler, konaklama, ulaşım gibi turizmin genel çalışma alanlarında tercüme teklifi almak için bize dilediğiniz zaman ulaşın.

İspanyol Turist'ler için İspanyolca Turizm Tercümesi

İspanyolca Sözlü Tercüme Hizmeti

Özellikle İspanya ile ticari ilişkiler yürütüyorsanız ya da ülkemizi ziyaret eden İspanyol vatandaşlar ve ülkemizde yaşamaya karar veren İspanyol girişimciler ile anlamlı ve değer katan ilişkiler kurmak istiyorsanız, İspanyolca sözlü tercüman yardımına ihtiyaç duyabilirsiniz. Bu amaçla yürüteceğiniz iletişimin içeriğine göre çok farklı konularda sizlere profesyonel tercüme desteği sunmaya hazırız.

İspanyolca simultane tercüme hizmetinden faydalanarak İspanya’dan gelen misafirlerinizle iletişiminizi gerçek zamanlı sürdürebilir, zamandan kazanmış olursunuz. İspanyolca dilinde konuşan bir konuşmacının söyledikleri, simultane çeviri yöntemiyle anında karşı tarafa İspanyolca olarak iletilir. Sunduğumuz bir diğer sözlü çeviri türü de ardıl tercümedir. Ardıl çeviri hizmetimizde konuşmacı bir süre konuşur ve tercüme için sözü çevirmene bırakır. Konuşma ve çeviri eş zamanlı değildir.

İspanyolca sesli çeviri konusunda alanında uzman, uzun yıllara yayılan deneyime sahip, profesyonel bir ekibimiz bulunmaktadır. İspanya ile yürütmeyi düşündüğünüz ticari faaliyetler ya da turistik gezi programlarınız için ihtiyaç duyabileceğiniz sözlü çeviri ihtiyaçlarınızı karşılamak için her zaman yanınızdayız.

Sözlü Tercümede uygun fiyatlar

İspanyolca Yeminli Tercüme Bürosu

Dünya Bankası tarafından yapılan araştırmalar çerçevesinde bakıldığında İspanya dünyanın en büyük sekizinci ekonomisine sahiptir. Alanında uzman İspanyolca yeminli tercümanlarımız, bu ülke ile olan gerek iş gerekse turistik ilişkilerinizin yürütülmesinde sizlere gerekli desteği sunmaya hazır.

Sağladığımız İspanyolca yeminli çeviri hizmetimizle müşterilerimizin güvenilir İspanyolca tercüme bürosu arayışlarında yanındayız. Resmi makamlarda ihtiyaç duyabileceğiniz tüm belgelerin çevirisini uzman kadromuzla, zamanında ve uygun fiyat seçenekleriyle sunuyoruz. İspanyolca yeminli tercüman ekibimizle apostil hizmeti, İspanyolca evrak tercümesi ve hukuk çevirisi gibi ihtiyaçları için müşterilerimize İspanyolca – Türkçe ve Türkçe – İspanyolca dil çiftleri de dahil olmak üzere tüm dillerde destek oluyoruz.

Yeminli tercümanlar

İspanyolca Noter Onaylı Tercüme

İspanyolca noter tasdikli tercümeye ihtiyacınız olduğunda profesyonel yeminli tercüman kadromuzla daima yanınızdayız. Ticari faaliyetleriniz kapsamında ihtiyaç duyduğunuz sözleşme ve apostilli tercüme gibi her türlü belge ve kişisel evrakın çevirisinde ekibimizle iletişime geçip noter yeminli tercüme hizmetimiz için ücretsiz teklif isteyebilirsiniz. Belgelerinizi, çevirinin ardından noter onay işlemlerini de hallederek kargo ile teslim ediyoruz.

Noter Onaylı Tercüme

İspanyolca – Türkçe Tercüme Hizmeti

İspanyolca – Türkçe ve Türkçe – İspanyolca tercüme işlerinizde güvenilir ve profesyonel hizmetler sunan bir çözüm ortağı arıyorsanız yazılı tercüme alanında sahip olduğumuz deneyim ve uzman kadromuzla her türlü ihtiyacınızda yanınızdayız. Sunduğumuz İspanyolca medikal tercüme, hukuk ve sözleşme çevirisi gibi hizmetlerle müşterilerimize her türlü İspanyolca metin çevirisi için titiz ve profesyonel yaklaşımımızla destek oluyoruz.

İspanyolca tercüme fiyatlarımızı öğrenmek ve çeviri hizmetlerimiz hakkında detaylı bilgi almak için bizimle iletişime geçin.

Tercüme yapan ve kontrol eden dil uzmanlarımız

Müşteri Yorumları

Asus Logo

“Global şirketimiz için EDU Çeviri’nin uluslararası ofislerinden çeviri hizmetleri alıyoruz. Teknik altyapıları ile sundukları yeni ve faydalı çözümler, teknolojinin erişemediği noktada ise gösterdikleri insancıl yaklaşımlarından ötürü Edu Çeviri’yi herkese öneriyorum.”

IKEA Logo

“IKEA olarak, EDU çeviri ile çalıştığımız çeviri projelerinde birlikte iş birliği yapmaktan keyif duyuyoruz. Dilimize uyum sağlayabilmeleri, çözüm odaklılıkları, hızlı aksiyon almaları ve disiplinleri sayesinde birlikte başarılı işlere imza atıyoruz.”

Decathlon Logo

“Çeviri ihtiyaçlarımız için 2015 yılından beri aralıksız olarak EDU Çeviri ile çalışmaktayız. Yeniliklere açık, dinamik, hızlı, güler yüzlü ve genç ekibi ile EDU Çeviri ile çalışmaktan çok mutluyuz.”

PWC Logo

“Öncelikle 2015’ten bu yana PwC’den gelen tüm çeviri projelerimizin koordinasyonu ve yönetimi ile ilgilendiğiniz için teşekkür ederiz. Biz birincil çeviri şirketimiz olan EDU’yu in-house ekibimizin bir uzantısı olarak görüyoruz. Umarım yeni yılda da işbirliğimiz aynı uyum ve karşılıklı memnuniyet ile devam eder.”

MAPFRE Logo

“Sizlerden her zaman hızlı geri dönüş ve söz verilen zamanda çevirimizi alıyoruz. Ayrıca son dakika – acil ricalarımızı da kırmadığınız için teşekkür eder, başarılarınızın ve ortaklığımızın devamını dilerim.”

TIRSAN Logo

“Tırsan olarak birçok dilde çeviri desteği aldığımız EDU Çeviri’ye işbirlikçi yaklaşımları ve sunmuş oldukları kaliteli hizmet anlayışları için teşekkür ediyoruz.”

Protel Logo

“Protel Bilgisayar A.Ş. olarak, yeni pazarlara açılma yolculuğumuzda EDU Çeviri firmasıyla yaptığımız iş birliğini büyük bir memnuniyetle sürdürmeye devam ediyoruz. İşlerimizi, kendi işleri gibi benimseyen, projeleri daima zamanında teslim eden ve kaliteli işler ortaya koyan EDU Çeviri ekibine ve projelerimize katkı sağlayan çevirmenlerine ayrı ayrı teşekkür ederiz.”

Wyndham Logo

“Otel operasyonunda iken, çok uzun zaman bu tür konular ile ilgili, arada bir de olsa belli reklam ajansları ve tercüme firmaları ile çalıştım. İşini sizin kadar titiz yapan bir firma ile çalıştığımı hatırlamıyorum. Tebrikler. Bunu kim çevirdi ise ilgili arkadaşımıza teşekkürlerimi lütfen iletebilir misiniz?”

ICBC
İntesa Sanpaolo
SAS
MUFG
PWC
IKEA
Decathlon
Goodyear
Chanel
Michelin
ASUS
MAPFRE