Ana sayfa » Hizmetlerimiz » Yazılı Tercüme » Medikal Tercüme

Güvenilir ve sağlıklı medikal tercüme için EDU Çeviri!

Tıp dünyası günden güne gelişen bir gündeme sahiptir. Sağlık alanındaki her türlü belge, makale, kullanım kılavuzu, farmakolojik içerik medikal çevirinin konusu olabilir.

EDU Çeviri’de yalnızca medikal sektör üzerine uzmanlaşmış birçoğu hekimlerden oluşan eğitimli ve tecrübeli kadromuzla hizmet veriyoruz.

Novartis, Allergan, Loreal, Abbvie, Novo Nordisk gibi pek çok lider firmaya sunduğumuz medikal çeviri hizmetlerimizden yararlanmak için ücretsiz teklif alabilirsiniz! Aklınıza takılan tüm sorular için bize ulaşabilirsiniz!

Hatasız medikal çeviri yaptırmak ister misiniz?

Farklı alanlarda uzman tercümanlarımız ve 4 aşamalı kalite kontrol süreçlerimiz ile hata riskini düşürüyoruz.

Çeviri maliyetlerinizi düşürmek ister misiniz?

İhtiyacınıza uygun birbirinden avantajlı paket seçeneklerimizle maliyetlerinizi düşürüyoruz.

Çeviride kaliteye önem veriyor musunuz?

Tüm çeviri projelerine uygulayabileceğimiz kalite kontrol aşamaları sayesinde kusursuz çeviri için çalışıyoruz.

Uzman bir ekiple çalışmak ister misiniz?

Alanında uzman ekiplerimizle hem makine çevirisi hem de geleneksel çeviri hizmetlerimizle hizmetinizdeyiz.

En iyi medikal çeviri için profesyonel hizmeti seçin

EDU Çeviri olarak tüm dil çiftlerinde kaliteli medikal tercüme hizmetleri sunuyoruz. 2005 yılından bugüne profesyonel tercüme hizmetlerimiz arasında bulunan tıbbi çeviriyi terminolojiye hakim dil uzmanları ve medikal uzmanlarımız ile titizlikle tamamlıyoruz.

Tıbbi tercümelerinizi elektronik posta yoluyla ya da dijital ortamda, disket veya CD ortamında orijinal formatında fiziksel olarak ya da sayfa düzeni yapılmış belge çıktısı şeklinde teslim alabilirsiniz.

Noter tasdikli tıbbi tercüme, yeminli medikal tercüme ve EDU Çeviri kaşeli, onaylı tıbbi çeviri hizmetlerimizden kampanyalı fiyatlarla yararlanmak için şimdi teklif isteyin!

medikal-sag

Medikal tercümede en çok talep edilen tıbbi alanlar

Anestezi metinleri tercümesi

Dahiliye çevirisi

Biyoistatistik tercümesi

Diş hekimliği tercümeleri

Göğüs hastalıkları metinlerinin tercümesi

Kardiyoloji çevirisi

Diyagnostik tercüme hizmetleri

Endoskopi alanında tercüme

Endokrinoloji çevirisi

Ortopedi ve travmatoloji tercümeleri

Halk sağlığı çeviri hizmetleri

Toksikoloji tercümesi

Patoloji çevirileri

Reçete çevirileri

Biyomedikal tercümesi

Yaşam bilimleri çevirileri

Ruhsatlandırma tercümesi

Klinik araştırma tercümesi

Tıbbi literatür tercümesi

Farmasötik ve farmakoloji tercümesi

Diğer önemli tıbbi çeviri hizmetlerimizi keşfedin

Tıbbi ürünlerin ve tıbbi cihazların pazarlama izinleri/ruhsat başvuruları ile ilgili Sağlık Bakanlığı’na gönderilen ruhsat dosyaları, bunlarla ilişkili değişiklik başvuruları, farmakovijilans belgeleri ve diğer ilgili belgeler ile Kısa Ürün Bilgisi (KÜB) ve Kullanım Talimatı (KT) dosyalarının çevirilerini hızlı ve avantajlı fiyatlardan yapıyoruz.

Klinik araştırmalarla ilgili Bakanlık ve Etik Kurul Başvuruları, klinik araştırma protokolleri, gönüllülere yönelik bilgilendirme formları, klinik araştırma raporları ve araştırma sürecini açıklayan diğer belgelerin tercümesini yapıyoruz. Tıbbi literatür tercümesi hizmetlerimiz kapsamında ilaç ve hastalıklarla ilgili bilimsel araştırmalara ilişkin bilimsel makalelerin çevirilerini gerçekleştiriyoruz.

Farmasötik ve farmakoloji çevirilerimiz kapsamında laboratuvarlarda tıbbi ürün molekülünün bulunmasından formülasyon gelişimine ve müstahzarın üretimine kadar tüm süreçlere ilişkin belgelerin çevirilerini tamamlıyoruz. Tüm bu hizmetlerin dışında laboratuvar ve görüntüleme sonuçları, hasta raporu ve epikriz (ölüm raporu) gibi tıbbi belgelerin çevirilerini de sağlıyoruz.

medikal-tip

Medikal çeviride profesyonelliğin önemi

Tıbbi çevirilerde yapılabilecek en ufak bir yanlışlık insan sağlığına büyük ölçüde zarar verme riski taşır. Tıbbi gelişmeleri yakından takip etmeyen, hedef ve kaynak dilin yanı sıra medikal terminolojiye hakim olmayan kişiler tarafından yapılan çevirilerin tehlike oluşturabileceğini unutmamak gerekir.

Her türlü tıbbi alanda sunduğumuz reçete çevirisi, prospektüs çevirisi, tıbbi broşür tercümesi, katalog tercümesi, tıbbi makale çevirisi, medikal cihaz kurulum ve kullanım kılavuzu çevirisi vb. bilgi ve belgelerin tercümesini başta İngilizce, Almanca, Fransızca, Rusça ve İspanyolca olmak üzere pek çok dilde, büyük bir titizlik ve uzmanlıkla yapıyoruz.

medikal-profesyonellik

Acil tıbbi tercüme hizmeti

Tıbbi çeviri yaptırmak için çok geç olmasını beklemeyin!

Deneyimli ve uzman ekip

Medikal tercüme hizmetlerimizde tıbbi uzmanlar ve hekimler ile çalışıyoruz!

En iyi tıbbi çeviri fiyatları

Kaliteli medikal çeviride kampanyalı fiyatlarımızı kaçırmayın!

Kaliteli ve hatasız tercüme

Kalite kontrol süreçlerimizle hata riskini en aza indiriyoruz!

Müşteri Yorumları

“Global şirketimiz için EDU Çeviri’nin uluslararası ofislerinden çeviri hizmetleri alıyoruz. Teknik altyapıları ile sundukları yeni ve faydalı çözümler, teknolojinin erişemediği noktada ise gösterdikleri insancıl yaklaşımlarından ötürü Edu Çeviri’yi herkese öneriyorum.”

“IKEA olarak, EDU çeviri ile çalıştığımız çeviri projelerinde birlikte iş birliği yapmaktan keyif duyuyoruz. Dilimize uyum sağlayabilmeleri, çözüm odaklılıkları, hızlı aksiyon almaları ve disiplinleri sayesinde birlikte başarılı işlere imza atıyoruz.”

“Çeviri ihtiyaçlarımız için 2015 yılından beri aralıksız olarak EDU Çeviri ile çalışmaktayız. Yeniliklere açık, dinamik, hızlı, güleryüzlü ve genç ekibi ile EDU Çeviri ile çalışmaktan çok mutluyuz.”

“Öncelikle 2015’ten bu yana PwC’den gelen tüm çeviri projelerimizin koordinasyonu ve yönetimi ile ilgilendiğiniz için teşekkür ederiz. Biz birincil çeviri şirketimiz olan EDU’yu in-house ekibimizin bir uzantısı olarak görüyoruz. Umarım yeni yılda da işbirliğimiz aynı uyum ve karşılıklı memnuniyet ile devam eder.”

“Sizlerden her zaman hızlı geri dönüş ve söz verilen zamanda çevirimizi alıyoruz. Ayrıca son dakika – acil ricalarımızı da kırmadığınız için teşekkür eder, başarılarınızın ve ortaklığımızın devamını dilerim.”

“Tırsan olarak birçok dilde çeviri desteği aldığımız EDU Çeviri’ye işbirlikçi yaklaşımları ve sunmuş oldukları kaliteli hizmet anlayışları için teşekkür ediyoruz.”

“Protel Bilgisayar A.Ş. olarak, yeni pazarlara açılma yolculuğumuzda EDU Çeviri firmasıyla yaptığımız iş birliğini büyük bir memnuniyetle sürdürmeye devam ediyoruz. İşlerimizi, kendi işleri gibi benimseyen, projeleri daima zamanında teslim eden ve kaliteli işler ortaya koyan EDU Çeviri ekibine ve projelerimize katkı sağlayan çevirmenlerine ayrı ayrı teşekkür ederiz.”

“Otel operasyonunda iken, çok uzun zaman bu tur konular ile ilgili, arada bir de olsa belli reklam ajansları ve tercüme firmaları ile çalıştım. İşini sizin kadar titiz yapan bir firma ile çalıştığımı hatırlamıyorum. Tebrikler. Bunu kim çevirdi ise ilgili arkadaşımıza teşekkürlerimi lütfen iletebilir misiniz?”