Ana sayfa » Hizmetlerimiz » Yazılı tercüme » Göçmenlik Tercümesi

Doğruluğu garantili göçmenlik hizmetleri ve tercüme çözümleri

Göçmenlik başvurusu yapanlar için özel olarak sunduğumuz belge tercümesi hizmetlerimizi %100 doğru ve eksiksiz sunuyoruz! Bu alanda tecrübeli yeminli tercümanlarımızdan hızlı ve profesyonel göçmenlik çevirisi hizmeti almak için hemen şimdi ücretsiz teklif alın!

Hız

Çevirilerinizi daha erken teslim almak ister misiniz?

Makine çevirisi hizmetlerimizle çeviri projelerinizi %50’ye varan oranlarda daha hızlı teslim ediyoruz.

Maliyet

Çeviri maliyetlerinizi düşürmek ister misiniz?

İhtiyacınıza uygun birbirinden avantajlı paket seçeneklerimizle maliyetlerinizi düşürüyoruz.

Kalite

Çeviride kaliteye önem veriyor musunuz?

Tüm çeviri projelerine uygulayabileceğimiz kalite kontrol aşamaları sayesinde kusursuz çeviri için çalışıyoruz.

Uzman Ekip

Uzman bir ekiple çalışmak ister misiniz?

Alanında uzman ekiplerimizle hem makine çevirisi hem de geleneksel çeviri hizmetlerimizle hizmetinizdeyiz.

Hızlı ve uygun fiyatlı göçmenlik tercümesi

Çeşitli sebeplerden dolayı yabancı bir ülkeye göçmenlik başvurusunda bulunan herkesten birtakım resmi evrakların hedef dile tercümesi istenir. Göçmenlik gibi ciddi bir alanda yapılan tercümenin %100 doğru olması gerekir, aksi takdirde evraklar geçerli kabul edilmez.

EDU Çeviri olarak, 2005 yılından bugüne sunduğumuz profesyonel hizmetler arasında ilk sıralarda gelen göçmenlik tercümesi hizmetlerimizi hatasız şekilde yapıyor ve en hızlı şekilde size teslim ediyoruz.

Göçmenlik işlemleri için özel tercüme hizmeti

Acil göçmenlik tercümesine mi ihtiyacınız var? Hemen ücretsiz teklif alın, belgelerinizi teslim edelim!

Göçmenlik başvurusunda hangi evraklar tercüme edilir?

Göçmenlik İçin Pasaport

Göçmenlik İçin Nüfus Kayıt

Göçmenlik Başvuru Formları

Evlilik / Boşanma Evrakları

Mahkeme Kararı & Evrakları

İş / Eğitim Belgeleri

Göçmenlik hizmetlerinde profesyonel yeminli tercüme

Bazı ülkeler resmi belgelerin tercümesini geçerli kabul etmek için çevirinin yeminli tercümanlar tarafından yapılmış, kaşeli ve ıslak imzalı olmasını ister. Bu gibi durumlarda noter tarafından yetkinliği tasdiklenmiş olmayan çevirmenler tarafından yapılan göçmenlik evraklarının tercümesi de geçerli kabul edilmez.

EDU Çeviri’de tüm dillerde 2500’ün üzerinde profesyonel tercümanımız arasından sizin için en uygun yeminli tercümanı seçerek en uygun fiyatlardan tercümelerinizi tamamlıyoruz!

Profesyonel göçmenlik işlemleri tercümesi

Her dilde hizmet

Her dilde hizmet

En iyi fiyatlara tercüme

En iyi fiyatlara tercüme

Hızlı teslimat

Hızlı teslimat

Güvenilir ve kaliteli

Güvenilir ve kaliteli

Müşteri Yorumları

Asus Logo

“Global şirketimiz için EDU Çeviri’nin uluslararası ofislerinden çeviri hizmetleri alıyoruz. Teknik altyapıları ile sundukları yeni ve faydalı çözümler, teknolojinin erişemediği noktada ise gösterdikleri insancıl yaklaşımlarından ötürü Edu Çeviri’yi herkese öneriyorum.”

IKEA Logo

“IKEA olarak, EDU çeviri ile çalıştığımız çeviri projelerinde birlikte iş birliği yapmaktan keyif duyuyoruz. Dilimize uyum sağlayabilmeleri, çözüm odaklılıkları, hızlı aksiyon almaları ve disiplinleri sayesinde birlikte başarılı işlere imza atıyoruz.”

Decathlon Logo

“Çeviri ihtiyaçlarımız için 2015 yılından beri aralıksız olarak EDU Çeviri ile çalışmaktayız. Yeniliklere açık, dinamik, hızlı, güler yüzlü ve genç ekibi ile EDU Çeviri ile çalışmaktan çok mutluyuz.”

PWC Logo

“Öncelikle 2015’ten bu yana PwC’den gelen tüm çeviri projelerimizin koordinasyonu ve yönetimi ile ilgilendiğiniz için teşekkür ederiz. Biz birincil çeviri şirketimiz olan EDU’yu in-house ekibimizin bir uzantısı olarak görüyoruz. Umarım yeni yılda da işbirliğimiz aynı uyum ve karşılıklı memnuniyet ile devam eder.”

MAPFRE Logo

“Sizlerden her zaman hızlı geri dönüş ve söz verilen zamanda çevirimizi alıyoruz. Ayrıca son dakika – acil ricalarımızı da kırmadığınız için teşekkür eder, başarılarınızın ve ortaklığımızın devamını dilerim.”

TIRSAN Logo

“Tırsan olarak birçok dilde çeviri desteği aldığımız EDU Çeviri’ye işbirlikçi yaklaşımları ve sunmuş oldukları kaliteli hizmet anlayışları için teşekkür ediyoruz.”

Protel Logo

“Protel Bilgisayar A.Ş. olarak, yeni pazarlara açılma yolculuğumuzda EDU Çeviri firmasıyla yaptığımız iş birliğini büyük bir memnuniyetle sürdürmeye devam ediyoruz. İşlerimizi, kendi işleri gibi benimseyen, projeleri daima zamanında teslim eden ve kaliteli işler ortaya koyan EDU Çeviri ekibine ve projelerimize katkı sağlayan çevirmenlerine ayrı ayrı teşekkür ederiz.”

Wyndham Logo

“Otel operasyonunda iken, çok uzun zaman bu tür konular ile ilgili, arada bir de olsa belli reklam ajansları ve tercüme firmaları ile çalıştım. İşini sizin kadar titiz yapan bir firma ile çalıştığımı hatırlamıyorum. Tebrikler. Bunu kim çevirdi ise ilgili arkadaşımıza teşekkürlerimi lütfen iletebilir misiniz?”

ICBC
İntesa Sanpaolo
SAS
MUFG
PWC
IKEA
Decathlon
Goodyear
Chanel
Michelin
ASUS
MAPFRE