Ana sayfa » Hizmetlerimiz » Kalite Hizmetleri

Kaliteli tercüme hizmetleri için EDU Çeviri

Tüm dünya dillerinde sunduğumuz tercüme ve lokalizasyon çözümlerinde kaliteyi odağımızda aldık!

Profyonel kalite hizmetlerimiz sayesinde tercüme kalitesinde %40’a varan oranda artış sağlayabiliyoruz! Tüm sorularınız için ücretsiz danışmanlık talep edebilirsiniz!

Hız

Çevirilerinizi daha erken teslim almak ister misiniz?

Makine çevirisi hizmetlerimizle çeviri projelerinizi %50’ye varan oranlarda daha hızlıteslim ediyoruz.

maliyet

Çeviri maliyetlerinizi düşürmek ister misiniz?

İhtiyacınıza uygun birbirinden avantajlı paket seçeneklerimizle maliyetlerinizi düşürüyoruz.

kalite

Çeviride kaliteye önem veriyor musunuz?

Tüm çeviri projelerine uygulayabileceğimiz kalite kontrol aşamaları sayesinde kusursuz çeviri için çalışıyoruz.

Uzman ekip

Uzman bir ekiple çalışmak ister misiniz?

Alanında uzman ekiplerimizle hem makine çevirisi hem de geleneksel çeviri hizmetlerimizle hizmetinizdeyiz.

EDU Çeviri’de kalite hizmetleri

EDU Çeviri’de ilk günden itibaren kalite ve müşteri memnuniyeti odaklı bir hizmet anlayışıyla dil çözümleri sunuyoruz. Tercüme kalitesini en yüksek düzeyde tutmak için müşterilerimizin ve tercüme projelerinin sektöründe tecrübeli dil uzmanları ve proje yöneticilerimizden özel ekipler oluşturuyoruz. Proje yönetim süreçlerimizi, müşterilerimizin de tüm süreçlerini yönetebileceği özel müşteri portalı üzerinden yürütüyoruz. Kaliteyi hedefleyen tüm uygulamalarımız dışında kalitesini ölçmek istediğiniz herhangi bir tercüme metni bize ileterek kalite değerlendirme hizmetlerimizden yararlanabilirsiniz.

Device Frame

Dört aşamalı kalite kontrol

Tercüme tamamlandığında satın almış olduğunuz çeviri paketine bağlı olarak 2 ya da 4 aşamalı kalite kontrol süreçleri ile kademeli olarak tercümenin kalitesini % 25 ve % 40’a varan oranlarda yükselterek size en mükemmel sonuçları teslim ediyoruz.

Kalite kontrol süreçleri

Dilerseniz elinizde tercüme edilmiş olarak bulunan metinler için redaksiyon, ana dili hedef dil olan dil uzmanlarımız tarafından proofreading, makine çevirisi için post-edit çözümlerimizden de yararlanabilrisiniz.

Kaliteli bir tercüme için

Çeviri belleği ile terim bankası oluşturma ve yönetimi hizmetlerimiz sayesinde büyük hacimde tercüme projeleri dahil olmak üzere her türlü projede üstün tutarlılık ve kaliteye ulaşıyoruz.

% 100 kaliteli hizmetler

% 100 kaliteli hizmetler

7 / 24 ulaşılabilirlik

7 / 24 ulaşılabilirlik

Kalite sertifikaları

Kalite sertifikaları

Tercüme sigortası

Tercüme sigortası

Müşteri Yorumları

Asus Logo

“Global şirketimiz için EDU Çeviri’nin uluslararası ofislerinden çeviri hizmetleri alıyoruz. Teknik altyapıları ile sundukları yeni ve faydalı çözümler, teknolojinin erişemediği noktada ise gösterdikleri insancıl yaklaşımlarından ötürü Edu Çeviri’yi herkese öneriyorum.”

IKEA Logo

“IKEA olarak, EDU çeviri ile çalıştığımız çeviri projelerinde birlikte iş birliği yapmaktan keyif duyuyoruz. Dilimize uyum sağlayabilmeleri, çözüm odaklılıkları, hızlı aksiyon almaları ve disiplinleri sayesinde birlikte başarılı işlere imza atıyoruz.”

Decathlon Logo

“Çeviri ihtiyaçlarımız için 2015 yılından beri aralıksız olarak EDU Çeviri ile çalışmaktayız. Yeniliklere açık, dinamik, hızlı, güler yüzlü ve genç ekibi ile EDU Çeviri ile çalışmaktan çok mutluyuz.”

PWC Logo

“Öncelikle 2015’ten bu yana PwC’den gelen tüm çeviri projelerimizin koordinasyonu ve yönetimi ile ilgilendiğiniz için teşekkür ederiz. Biz birincil çeviri şirketimiz olan EDU’yu in-house ekibimizin bir uzantısı olarak görüyoruz. Umarım yeni yılda da işbirliğimiz aynı uyum ve karşılıklı memnuniyet ile devam eder.”

MAPFRE Logo

“Sizlerden her zaman hızlı geri dönüş ve söz verilen zamanda çevirimizi alıyoruz. Ayrıca son dakika – acil ricalarımızı da kırmadığınız için teşekkür eder, başarılarınızın ve ortaklığımızın devamını dilerim.”

TIRSAN Logo

“Tırsan olarak birçok dilde çeviri desteği aldığımız EDU Çeviri’ye işbirlikçi yaklaşımları ve sunmuş oldukları kaliteli hizmet anlayışları için teşekkür ediyoruz.”

Protel Logo

“Protel Bilgisayar A.Ş. olarak, yeni pazarlara açılma yolculuğumuzda EDU Çeviri firmasıyla yaptığımız iş birliğini büyük bir memnuniyetle sürdürmeye devam ediyoruz. İşlerimizi, kendi işleri gibi benimseyen, projeleri daima zamanında teslim eden ve kaliteli işler ortaya koyan EDU Çeviri ekibine ve projelerimize katkı sağlayan çevirmenlerine ayrı ayrı teşekkür ederiz.”

Wyndham Logo

“Otel operasyonunda iken, çok uzun zaman bu tür konular ile ilgili, arada bir de olsa belli reklam ajansları ve tercüme firmaları ile çalıştım. İşini sizin kadar titiz yapan bir firma ile çalıştığımı hatırlamıyorum. Tebrikler. Bunu kim çevirdi ise ilgili arkadaşımıza teşekkürlerimi lütfen iletebilir misiniz?”

ICBC
İntesa Sanpaolo
SAS
MUFG
PWC
IKEA
Decathlon
Goodyear
Chanel
Michelin
ASUS
MAPFRE