Ana sayfa » Bizden Haberler

Haberler

Bizden Haberler

OAİB

OAIB ile çalışıyoruz!

Gururla duyuruyoruz! Türkiye’nin önde gelen ihracat birliklerinden Orta Anadolu İhracatçı Birlikleri (OAIB) EDU Çeviri ile iş birliği sağladı. Sunduğumuz çeviri hizmetleriyle OAIB’nin küresel vizyonunu desteklediğimiz ve ihracat başarısına katkı sağlamada pay sahibi olduğumuz için mutluyuz.

English Home

Mutlu Müşteriler listemize English Home’u da kattık!

2000 yılında faaliyete başlayan, ev dekorasyonu ve yaşam alanları için özgün tasarımları kitlelerle buluşturan English Home’u EDU Çeviri Mutlu Müşteriler ailesine katmaktan mutluluk duyuyoruz. Türkiye genelinde bir çok mağazanın yanı sıra, yurtdışında da şubeleri bulunan English Home’un global pazardaki çözüm ortaklarından biri olmak bizim için gurur verici.

Hepsiburada Global

Dünya devi Hepsiburada Global çeviri ihtiyaçları için EDU Çeviri’yi tercih ediyor!

Türkiye merkezli e-ticaret devi Hepsiburada, küresel pazarlara açılma sürecinde çeviri ihtiyaçları için güvenilir ve uzman bir çeviri hizmeti sağlayıcısı olarak EDU Çeviri’yi tercih etti. Birçok ülkede hizmet veren ve küresel çapta müşteri ağı bulunan Hepsiburada Global’e İngilizce ve Çince çeviri ihtiyaçları için EDU Çeviri uzmanlığına güvendiği için teşekkür ediyoruz.

Kadoil Petrol

Enerji sektöründe hizmet verdiğimiz partnerlerimize bir yenisini daha ekledik!

1979 yılında kurulan, petrol ve petrol türevleri üretimi, dağıtımı ve pazarlaması alanlarında faaliyet gösteren Kadoil, sektörel tecrübemize güvenerek EDU Çeviri’yi tercih etti. Stratejik önem taşıyan sektörlerden olan enerji sektörünün öncü firmalarına tüm dillerde üstün kaliteli ve profesyonel hizmet sunmaya devam ediyoruz.

REgnum Hotel

Turizm sektörünün önemli isimlerinden Regnum, EDU Çeviri kalitesini tercih etti!

Hizmet kalitesine ve misafir memnuniyetine her zaman öncelik veren Regnum, çeviri ihtiyaçlarında da kaliteyi ve memnuniyeti ön planda tutarak güvenilir bir partner olarak EDU Çeviri’yi seçti. Uluslararası misafirleriyle eksiksiz ve doğru iletişim kurabilmeleri için destek olduğumuz sayısız turizm markası arasında Regnum’u da görmekten dolayı mutluyuz.

Anatolia

Anatolia’nın web sitesi çevirisini başarıyla tamamladık!

Tasarım, estetik ve kaliteyi dekorasyon ürünleriyle buluşturan Anatolia’nın web sitesi çevirisini gerçekleştirdik. Türkiye’de olduğu kadar uluslararası arenada da büyük beğeni alan Anatolia’nın fikirlerini ve benzersiz ürünlerini daha geniş kitlelere ulaştırmalarına destek olabildiğimiz için mutluyuz.

Allianz

Allianz ile yeni bir işbirliğine imza attık!

Dünya genelinde sigorta ve finansal hizmetlerde lider konumda olan Allianz ile gerçekleştirdiğimiz yeni işbirliğini paylaşmaktan mutluluk duyuyoruz. Sunduğumuz hizmetin kalitesi ve güvenirliliği sayesinde, Allianz’ın çeviri ve lokalizasyon ihtiyaçlarını destekleyerek iletişimlerinin doğru ve kültürel hassasiyete uygun şekilde daha geniş kitlelere ulaşmasını sağlıyoruz.

Tecnimont

Tecnimont S.p.A, teknik çeviri konusundaki uzmanlığımıza güveniyor.

Mühendislik, tedarik ve inşaat alanlarında dünyanın lider şirketlerinden Tecnimont S.p.A.’nın teknik çeviri projelerini başarıyla tamamladık. Zorlu teknik çeviri projelerinde eksiksiz ve doğru çeviri hizmeti verebilecek dil hizmeti sağlayıcısı arayışlarında Tecnimont S.p.A.’ya destek olma fırsatını yakalamaktan dolayı mutluyuz.