Ana sayfa » Müşterilerimiz » Müşteri Yorumları

Müşteri Yorumları

EDU Çeviri’de müşteri odaklı yaklaşımımızla sunduğumuz profesyonel yazılı & sözlü tercüme, lokalizasyon, kreatif çözümler ve pazarlama hizmetlerimiz ile tüm dillerde ve sektörlerde yanınızdayız. Sahip olduğumuz kalite sertifikaları, teknolojik altyapı ve sektörünüzde tecrübeli uzmanlarımız ile kurulduğumuz günden bugüne onlarca farklı sektörden 3300’ü aşkın müşteriye hizmet verdik.

Müşterilerimizle kurduğumuz güvene dayalı uzun vadeli ilişkilerimiz ve kaliteli hizmetlerimizle müşteri memnuniyetini en üst düzeye çıkardık. Sektöründe lider dünya devi markalara verdiğimiz hizmetler karşısında aldığımız yorumlardan bazılarını sizinle de paylaşıyoruz.

Hız

Çevirilerinizi daha erken teslim almak ister misiniz?

Makine çevirisi hizmetlerimizle çeviri projelerinizi %50’ye varan oranlarda daha hızlı teslim ediyoruz.

maliyet

Çeviri maliyetlerinizi düşürmek ister misiniz?

İhtiyacınıza uygun birbirinden avantajlı paket seçeneklerimizle maliyetlerinizi düşürüyoruz.

kalite

Çeviride kaliteye önem veriyor musunuz?

Tüm çeviri projelerine uygulayabileceğimiz kalite kontrol aşamaları sayesinde kusursuz çeviri için çalışıyoruz.

Uzman ekip

Uzman bir ekiple çalışmak ister misiniz?

Alanında uzman ekiplerimizle hem makine çevirisi hem de geleneksel çeviri hizmetlerimizle hizmetinizdeyiz.

Müşterilerimizin Görüşleri

DeFacto

DeFacto

EDU Çeviri ile çalışmak DeFacto Business Academy olarak oldukça konforlu. Perakende gereği çok hızlı bir yapımız var ve süreçleri hızlıca ilerletmeye çalışıyoruz, süreci ilerletirken olan iletişim, fiyat bilgisi almak ve terminler bizim için çok önemli. EDU Çeviri daima bizler için bu koşulları sağlıyor. Çevrilecek hedef diller konusunda olukça geniş bir aralıkları var ve bu da global yapımıza oldukça uygun. Teşekkür ediyoruz.

DHL Express

DHL Express

Sizlerden aldığımız çeviri hizmetlerinde, sektörümüze özgü bir jargonun kullanımımız olmasına rağmen son derece kaliteli ve hatasız işler teslim edildi. Ayrıca gönderi teslim hızıyla gurur duyan ve hıza oldukça önem atfeden bir şirket olarak, sizden teslim aldığımız işler de son derece hızlıydı. Bunun ne kadar zor olduğunu tahmin edebiliyoruz. Başarılı ve hızlı işleriniz devamı dileğiyle teşekkürlerimizi sunarız.

Pekin Bayar Mizrahi

Pekin Bayar Mizrahi

2014’den beri EDU Çeviri’den hizmet almanın memnuniyetini yaşıyoruz. Hızlı ve kaliteli hizmetleri kapsamında, sözleşme, dilekçe ve benzeri hukuki belgelerin tercümesi açısından ilk tercihimiz olmaya devam ediyorlar.

Diversey

Diversey F&B

Diversey F&B Ekibi olarak EDU Çeviri'den aldığımız, her anlamda profesyonel, çeviri hizmetlerinden dolayı duyduğumuz memnuniyeti paylaşmaktan mutluluk duyarız. Hızlı, titiz ve güleryüzlü çalışma anlayışlarıyla işbirliğimizin daha uzun yıllar devam edeceği inancı içerisindeyiz.

Asus müşteri yorumu

ASUS

Global şirketimiz için EDU Çeviri’nin uluslararası ofislerinden çeviri hizmetleri alıyoruz. Teknik altyapıları ile sundukları yeni ve faydalı çözümler, teknolojinin erişemediği noktada ise gösterdikleri insancıl yaklaşımlarından ötürü EDU Çeviri’yi herkese öneriyorum.

Ikea yorum

IKEA

IKEA Türkiye olarak, EDU çeviri ile çalıştığımız çeviri projelerinde birlikte iş birliği yapmaktan keyif duyuyoruz. Dilimize uyum sağlayabilmeleri, çözüm odaklılıkları, hızlı aksiyon almaları ve disiplinleri sayesinde birlikte başarılı işlere imza atıyoruz.

Decathlon yorumu

DECATHLON

Çeviri ihtiyaçlarımız için 2015 yılından beri aralıksız olarak EDU Çeviri ile çalışmaktayız. Yeniliklere açık, dinamik, hızlı, güleryüzlü ve genç ekibi ile EDU çeviri ile çalışmaktan çok mutluyuz.

pwc yorumu

PwC

Öncelikle 2015'ten bu yana PwC'den gelen tüm çeviri projelerimizin koordinasyonu ve yönetimi ile ilgilendiğiniz için teşekkür ederiz. Biz birincil çeviri şirketimiz olan EDU'yu in-house ekibimizin bir uzantısı olarak görüyoruz. Umarım yeni yılda da işbirliğimiz aynı uyum ve karşılıklı memnuniyet ile devam eder.

Mapfre yorumu

MAPFRE

Sizlerden her zaman hızlı geri dönüş ve söz verilen zamanda çevirimizi alıyoruz. Ayrıca son dakika - acil ricalarımızı da kırmadığınız için teşekkür eder, başarılarınızın ve ortaklığımızın devamını dilerim.

Tırsan yorumu

TIRSAN

Tırsan olarak birçok dilde çeviri desteği aldığımız EDU Çeviri'ye işbirlikçi yaklaşımları ve sunmuş oldukları kaliteli hizmet anlayışları için teşekkür ediyoruz.

Protel yorumu

PROTEL

Protel Bilgisayar A.Ş. olarak, yeni pazarlara açılma yolculuğumuzda EDU Çeviri firmasıyla yaptığımız iş birliğini büyük bir memnuniyetle sürdürmeye devam ediyoruz. İşlerimizi, kendi işleri gibi benimseyen, projeleri daima zamamnında teslim eden ve kaliteli işler ortaya koyan EDU Çeviri ekibine ve projelerimize katkı sağlayan çevirmenlerine ayrı ayrı teşekkür ederiz.

Wyndham yorumu

WYNDHAM

Otel operasyonunda iken, çok uzun zaman bu tür konular ile ilgili, arada bir de olsa belli reklam ajansları ve tercüme firmaları ile çalıştım. İşini sizin kadar titiz yapan bir firma ile çalıştığımı hatırlamıyorum. Tebrikler. Bunu kim çevirdi ise ilgili arkadaşımıza teşekkürlerimi lütfen iletebilir misiniz?