Ana sayfa » Diller » Korece Tercüme

Korece Tercüme

77 milyon konuşmacıya sahip olan Korece Doğu Asya dillerindir. Hangul alfabesi olarak bilinen Kore alfabesi 15. yüzyılda Büyük Kral Sejong tarafından oluşturulmuştur. Kuzey Kore ve Güney Kore arasındaki problemler nedeniyle iki ülkede dil gün geçtikçe farklılaşmaya başlamıştır.

Korece dilinde yerelleştirme, transcreation, sektör tercümeleri, masaüstü yayıncılık, multimedya hizmetleri, kalite kontrol ve yazılı-sözlü tercüme hizmetleri sunuyoruz. EDU Çeviri’de uluslararası projelerde tecrübeli tercümanlarımızla yüksek kalite standartlarında Korece çeviri hizmetleri sunuyoruz. Teklif ve bilgi almak için bize dilediğiniz zaman ulaşın.

Yazılı Tercüme

Belge, noter onaylı tercüme, finans, medikal, teknik, hukuki, ticari, akademik, edebi gibi alanlarda uzmanlaşmış tercümanlar ile Korece tercüme hizmetleri sunuyoruz.

Sözlü Tercüme

Kore’den gelen misafirlerinizi en iyi şekilde ağırlamanızı sağlıyoruz. Mahkemeler, hastaneler, konferanslar, toplantılar, telefon görüşmeleri gibi gerekli olan tüm alanlarda Korece tercüme hizmeti veriyoruz.

Post-Edit

Makine çevirileri üzerine editör denetimiyle doğruluk oranları yüksek ve düşük maliyetli Korece çeviri hizmetleri sunuyoruz. Korece Post-Edit hizmetleri için bize dilediğiniz zaman ulaşın.

Korece Web Sitesi Yerelleştirme Hizmetleri

Web sitesi yerelleştirme hizmetleri ile dilediğiniz dilde ve dilediğiniz bölgedeki kullanıcılara ulaşmanız mümkün! EDU Çeviri yerelleştirme uzmanlarımız Doğu Asya pazarındaki hedef kitlenize ulaşmanızı sağlıyor.

Korece web sitesi yerelleştirme hizmetlerinde SEO uzmanlarımızdan uluslararası ve yerel SEO hakkında fikir alıyoruz. Anahtar kelime analizlerine varan çalışmalarla doğru çevirinin yapıldığından emin oluyoruz. Bir web sitesinin arama motorlarından trafik alabilmesi için yerelleştirilmesi gerekilen tüm bileşenlerin titizlikle tercüme edilmesini sağlıyoruz.

Good For Your Mood
Noter

Noter onaylı tercümelere mi ihtiyacınız var?

Proje koordinatörlerimiz noter onaylı tercümeler konusunda sizleri eksiksiz şekilde bilgilendirir.

Noter tercüman

Elinizdeki Korece dosyaların denetlenmesi mi gerekli?

Yerel editörlerimiz dosyanızı dil bilgisi, anlam, noktalama işaretleri bakımdan inceler ve çeviri kalitesinde %60’a varan oranda artış sağlanır.

Elektronik tutarlılık

Teknik terimler için bir çözüme mi ihtiyacınız var?

Terim bankası oluşturma ve yönetimi hizmeti sunuyoruz. Her yeni projede daha hızlı sonuçlara ulaşıyoruz.

Resmi evrak

Dosyanızı hangi formatta iletelim?

Dilediğiniz şekilde dosya teslimi sağlıyoruz. Multimedya dosyalar da dahil tüm dosya formatları üzerinde çalışıyoruz.

Korece Multimedya Hizmetleri

Resim, video, ses kaydı ve daha birçok multimedya dosyanızı bize gönderin dil uzmanlarımız ve teknik ekibimiz projenizi istediğiniz dosya formatında göndersin.

Korece multimedya hizmetlerinde reklam, podcast, dijital tasarımlar, animasyon, film, gibi projeler için çalıştık. Sosyal medya sitelerinde kullanılmak üzere videolarınıza altyazı Korece altyazı ekleyebilir böylelikle daha geniş izleyici kitlesine ulaşmanızı sağlayabiliriz.

Dublaj

Deşifre

Video içerik yerelleştirmesi

Görsel yerelleştirme

Multimedya servisleri için Korece tercüme

Korece tercüme teklifi için formu doldurun, size ulaşalım!

Yazılı tercüme fiyatınızı hesaplayın

Uygun Korece Çeviri Paketlerini Öğrenmek İçin Bize Ulaşın!

Korece Oyun Sektörü Tercüme Hizmetleri

Oyun sektöründe hedef kitleyi tanımanın oyun şirketleri açısından ne kadar önemli olduğunu biliyoruz. Bu yüzden hedef kitleyi tanıyan sektör bilgi birikimi ve deneyimine sahip tercümanlar ile Korece oyun sektörü tercüme hizmetleri sunuyoruz.

Mobil cihazlar, PC ve konsollar için geliştirilen oyunlarda Korece dilinde tercüme hizmeti alabilirsiniz. Aynı zamanda oyun şirketlerinin pazarlama, müşteri ilişkileri, yazılım, insan kaynakları yönetimi, finans, lojistik gibi alanlarda gerçekleşen tercüme ihtiyaçlarını da dil uzmanları ile karşılıyoruz.

Oyunlarınızın Rusça yerelleştirme servisi

Müşteri Yorumları

Asus Logo

“Global şirketimiz için EDU Çeviri’nin uluslararası ofislerinden çeviri hizmetleri alıyoruz. Teknik altyapıları ile sundukları yeni ve faydalı çözümler, teknolojinin erişemediği noktada ise gösterdikleri insancıl yaklaşımlarından ötürü Edu Çeviri’yi herkese öneriyorum.”

IKEA Logo

“IKEA olarak, EDU çeviri ile çalıştığımız çeviri projelerinde birlikte iş birliği yapmaktan keyif duyuyoruz. Dilimize uyum sağlayabilmeleri, çözüm odaklılıkları, hızlı aksiyon almaları ve disiplinleri sayesinde birlikte başarılı işlere imza atıyoruz.”

Decathlon Logo

“Çeviri ihtiyaçlarımız için 2015 yılından beri aralıksız olarak EDU Çeviri ile çalışmaktayız. Yeniliklere açık, dinamik, hızlı, güler yüzlü ve genç ekibi ile EDU Çeviri ile çalışmaktan çok mutluyuz.”

PWC Logo

“Öncelikle 2015’ten bu yana PwC’den gelen tüm çeviri projelerimizin koordinasyonu ve yönetimi ile ilgilendiğiniz için teşekkür ederiz. Biz birincil çeviri şirketimiz olan EDU’yu in-house ekibimizin bir uzantısı olarak görüyoruz. Umarım yeni yılda da işbirliğimiz aynı uyum ve karşılıklı memnuniyet ile devam eder.”

MAPFRE Logo

“Sizlerden her zaman hızlı geri dönüş ve söz verilen zamanda çevirimizi alıyoruz. Ayrıca son dakika – acil ricalarımızı da kırmadığınız için teşekkür eder, başarılarınızın ve ortaklığımızın devamını dilerim.”

TIRSAN Logo

“Tırsan olarak birçok dilde çeviri desteği aldığımız EDU Çeviri’ye işbirlikçi yaklaşımları ve sunmuş oldukları kaliteli hizmet anlayışları için teşekkür ediyoruz.”

Protel Logo

“Protel Bilgisayar A.Ş. olarak, yeni pazarlara açılma yolculuğumuzda EDU Çeviri firmasıyla yaptığımız iş birliğini büyük bir memnuniyetle sürdürmeye devam ediyoruz. İşlerimizi, kendi işleri gibi benimseyen, projeleri daima zamanında teslim eden ve kaliteli işler ortaya koyan EDU Çeviri ekibine ve projelerimize katkı sağlayan çevirmenlerine ayrı ayrı teşekkür ederiz.”

Wyndham Logo

“Otel operasyonunda iken, çok uzun zaman bu tür konular ile ilgili, arada bir de olsa belli reklam ajansları ve tercüme firmaları ile çalıştım. İşini sizin kadar titiz yapan bir firma ile çalıştığımı hatırlamıyorum. Tebrikler. Bunu kim çevirdi ise ilgili arkadaşımıza teşekkürlerimi lütfen iletebilir misiniz?”

ICBC
İntesa Sanpaolo
SAS
MUFG
PWC
IKEA
Decathlon
Goodyear
Chanel
Michelin
ASUS
MAPFRE