Ana sayfa » Diller » Litvanca Tercüme

Litvanca Tercüme, Yerelleştirme ve Post-Edit Hizmetleri

Kökeni Hint Avrupa dil ailesi olan ve Baltık dillerinden olan Litvanca Avrupa’nın en muhafazakar ve eski dillerindendir. Öyle ki dil Sanskritçe ve Eski Yunanca kelimelere sahiptir. 3 milyon konuşmacıya sahip olan bu dil Samogitian ve Aukštaitian lehçeleri ile konuşulur.

Litvanca dil hizmetleriizi sunarken en yeni teknolojileri tercüme sektörüne adapte ederek daha hızlı ve güvenilir sonuçlara ulaşıyoruz. Litvanca tercüme, yerelleştirme, sektör tercümeleri, masaüstü yayıncılık hizmetleri, multimedya hizmetler ve kalite kontrol hizmetleri için bize dilediğiniz zaman ulaşın.

Yazılı Tercüme

Litvanya’da veya dünyanın herhangi bir yerinde kullanmak istediğiniz yazılı dosyaların profesyonel ve sertifikalı tercüme işlemlerini gerçekleştiriyoruz. Litvanca çeviri fiyatlarını öğrenmek için formu doldurmanız yeterli.

Sözlü Tercüme

Ardıl, simultane, fısıltı, telefonda tercüme, video konferans ve simultane ekipman kiralama hizmetleri sunuyoruz. Litvanca dil uzmanlarının yer aldığı sözlü tercüme ekipleri çoklu dilli organizasyonlarda kusursuz iletişim sağlıyor.

Post-Edit

Hızlı ve güvenilir sonuçlara mı ihtiyacınız var? Artık post-edit çalışmalarıyla Litvanca dilinde çok daha hızlı sonuçlara ulaşıyoruz. Post-edit projelerinizle tercüme maliyetlerini neredeyse yarı yarıya düşürüyoruz.

Litvanca Multimedya Hizmetleri

Dil hizmetlerinde müşterilerimizin tüm taleplerini karşılayabilecek şekilde organize olduk. Multimedya dosyalar üzerinde çalışabilmek için gerekli programlara sahibiz.

Altyazı, dublaj, deşifre, video içerik yerelleştirmesi, görsel yerelleştirme hizmetleri için bize ulaşın. Reklamlar, dijital pazarlama çalışmaları, filmler, ses kayıtları, infografikler gibi çeşitli projeler için teklif talep edebilirsiniz.

Litvanca multimedya yerelleştirmesi
Bilgi

Proje süreçlerinde bilgiye mi ihtiyacınız var?

Müşteri portalını kullanarak dilediğiniz zaman devam eden Litvanca projeniz hakkında bilgi alabilirsiniz.

Noter tercüman

Elinizdeki Litvanca dosyaların denetlenmesi mi gerekli?

Yerel editörlerle kalite kontrol hizmetleri sunuyoruz. Gönderdiğiniz dosyaları %60 gibi yüksek oranlarda düzeltiyoruz.

Kalite ölçme

Kalite güvensine mi ihtiyacını var?

Edu Çeviri, ISO 9001 ve ISO 17100 belgeleri ile dil hizmetlerinde kalitesini kanıtlamış bir tercüme bürosudur.

Resmi evrak

Dosyanızı hangi formatta teslim edelim?

Dilediğiniz dosya formatını bize bildirin. Multimedya dosya formatları da dahil olmak üzere tüm dosya uzantılarda tercüme imkanı sunuyoruz.

Litvanca Dijital Pazarlama İçerik Yerelleştirme Hizmetleri

Dijital pazarlamada içerik, yapılan yatırımların meyvesini almanızı sağlayan en önemli öğedir. Hedeflenen dilde dijital pazarlama içerik yerelleştirmeleri sayesinde marka konumlandırma çalışmalarında başarıya ulaşabilirsiniz.

Hedef kitleyi tanımak dijital pazarlama açısından oldukça önemlidir. Hedef kitle ve rekabet analizlerinin ardından yerelleştirme uzmanlarımız içeriklerinizi en uygun biçimde hedef dile yerelleştirir. Böylelikle hızlı bir şekilde yatırım getirisi elde etmenize yardımcı oluruz.

Hedef kitleye hakim dil uzmanları

Yeni dil ile sağlanan kullanıcı deneyimi

Sürdürülebilir dijital pazarlama projeleri

Hızlı yatırım getirisi

Dijital pazarlama alanında Litvanca tercüme

Litvanca tercüme fiyatları için formu doldurun, size ulaşalım!

Yazılı tercüme fiyatınızı hesaplayın

Size Uygun Litvanca Tercüme Paketlerini Öğrenmek İçin Bize Ulaşın!

Litvanca Üretim Sektörü Tercüme Hizmetleri

İş sağlığı, iş güvenliği, risk değerlendirmesi, tesis kurulumu ve bakımı, kanalizasyon su ve elektrik izinleri, lojistik, haberleşme, depo yönetimi, halkla ilişkiler gibi üretim sektörünün temel ihtiyaçlarını sektör eğitimi bulunan deneyimli tercümanlarla karşılıyoruz.

Sektörel Litvanca tercüme hizmetlerimizde endüstri alanlarının teknik terimlerine hakim profesyoneller ile çalışmanızı sağlıyoruz. Üretim sektörünün yanı sıra gıda, medya, ithalat ihracat, denizcilik, savunma sanayi ve güvenlik gibi onlarca sektör için sektörel Litvanca çeviri hizmeti talep edebilirsiniz.

Sektörler

Müşteri Yorumları

Asus Logo

“Global şirketimiz için EDU Çeviri’nin uluslararası ofislerinden çeviri hizmetleri alıyoruz. Teknik altyapıları ile sundukları yeni ve faydalı çözümler, teknolojinin erişemediği noktada ise gösterdikleri insancıl yaklaşımlarından ötürü Edu Çeviri’yi herkese öneriyorum.”

IKEA Logo

“IKEA olarak, EDU çeviri ile çalıştığımız çeviri projelerinde birlikte iş birliği yapmaktan keyif duyuyoruz. Dilimize uyum sağlayabilmeleri, çözüm odaklılıkları, hızlı aksiyon almaları ve disiplinleri sayesinde birlikte başarılı işlere imza atıyoruz.”

Decathlon Logo

“Çeviri ihtiyaçlarımız için 2015 yılından beri aralıksız olarak EDU Çeviri ile çalışmaktayız. Yeniliklere açık, dinamik, hızlı, güler yüzlü ve genç ekibi ile EDU Çeviri ile çalışmaktan çok mutluyuz.”

PWC Logo

“Öncelikle 2015’ten bu yana PwC’den gelen tüm çeviri projelerimizin koordinasyonu ve yönetimi ile ilgilendiğiniz için teşekkür ederiz. Biz birincil çeviri şirketimiz olan EDU’yu in-house ekibimizin bir uzantısı olarak görüyoruz. Umarım yeni yılda da işbirliğimiz aynı uyum ve karşılıklı memnuniyet ile devam eder.”

MAPFRE Logo

“Sizlerden her zaman hızlı geri dönüş ve söz verilen zamanda çevirimizi alıyoruz. Ayrıca son dakika – acil ricalarımızı da kırmadığınız için teşekkür eder, başarılarınızın ve ortaklığımızın devamını dilerim.”

TIRSAN Logo

“Tırsan olarak birçok dilde çeviri desteği aldığımız EDU Çeviri’ye işbirlikçi yaklaşımları ve sunmuş oldukları kaliteli hizmet anlayışları için teşekkür ediyoruz.”

Protel Logo

“Protel Bilgisayar A.Ş. olarak, yeni pazarlara açılma yolculuğumuzda EDU Çeviri firmasıyla yaptığımız iş birliğini büyük bir memnuniyetle sürdürmeye devam ediyoruz. İşlerimizi, kendi işleri gibi benimseyen, projeleri daima zamanında teslim eden ve kaliteli işler ortaya koyan EDU Çeviri ekibine ve projelerimize katkı sağlayan çevirmenlerine ayrı ayrı teşekkür ederiz.”

Wyndham Logo

“Otel operasyonunda iken, çok uzun zaman bu tür konular ile ilgili, arada bir de olsa belli reklam ajansları ve tercüme firmaları ile çalıştım. İşini sizin kadar titiz yapan bir firma ile çalıştığımı hatırlamıyorum. Tebrikler. Bunu kim çevirdi ise ilgili arkadaşımıza teşekkürlerimi lütfen iletebilir misiniz?”

ICBC
İntesa Sanpaolo
SAS
MUFG
PWC
IKEA
Decathlon
Goodyear
Chanel
Michelin
ASUS
MAPFRE