Ana sayfa » Diller » Lüksemburgca Tercüme

Lüksemburgca Tercüme, Yerelleştirme ve Post-Edit Hizmetleri

Batı Cermen dillerinden Lüksemburgca yarım milyona yakın kişinin ana dilidir. Fransızca ve Almanca da dahil olmak üzere Lüksemburg’un 3 resmi dilinden biri olan dil, özellikle Almanca diline benzerliğiyle bilinir.

Lüksemburgca tercüme hizmetinde rekabetçi fiyatlar sunuyoruz. Yerel editörler tarafından gerçekleştirilen kalite kontrol hizmetlerimizle yüksek doğruluk oranlı sonuçlara ulaşıyoruz. Lüksemburgca yerelleştirme, yazılı-sözlü tercüme, sektör tercümeleri için bize dilediğiniz zaman ulaşın.

Yazılı Tercüme

Akademik makaleler, yazışmalar, raporlar, diplomalar, tezler, e-mailler, kitapçıklar, anlaşmalar, prospektüsler gibi yazılı tüm dosyalarda profesyonel Lüksemburgca çeviri hizmeti sunuyoruz.

Sözlü Tercüme

Ardıl, simultane, fısıltı, telefonda tercüme ve simultane ekipman kiralama hizmetlerin rekabetçi fiyatlar ile satın alın. Lüksemburgca tercüme çözümleri hakkında detaylı bilgi için bize dilediğiniz zaman ulaşabilirsiniz.

Multimedya Hizmetleri

Altyazı, dublaj, deşifre, video içerik yerelleştirmesi, görsel yerelleştirme hizmetlerini Lüksemburgca dili için satın alabilirsiniz. Multimedya dosyaların çeviri işlemleri hakkında detaylı bilgi için bize ulaşın.

Lüksemburgca Post-Edit Hizmetleri

Makine çevirilerinin hızından yararlanmak ister misiniz? Post-edit projeleri makine çevirilerinin editör tarafından incelenmesi ile gerçekleşir. Lüksemburgca tercüme hizmetlerinde daha uygun fiyatlar, güvenilir ve hızlı sonuçlar için post-edit tercüme teklifi alabilirsiniz.

Yerel editörlerimiz tarafından dil bilgisi, noktalama, anlam bakımından incelenen makine çevirilerinde yüksek doğruluk oranlı sonuçlara ulaşıyoruz. Kalite kontrol hizmetleri kapsamında proofreading, redaksiyon ve düzelti, çeviri bankası oluşturma ve yönetimi, terim bankası oluşturma ve yönetimi, kalite değerlendirme gibi hizmetler sunuyoruz.

Lüksemburgca Post-edit servisi ile editör kontrolü
Akademik danışmanlık

Dilediğiniz zaman projeniz hakkında bilgi alın.

Müşterilerimizin bilgi alma haklarını her zaman kullanabilmeleri için müşteri portalını geliştirdik.

kalite

Kalitesi kanıtlanmış tercüme hizmeti.

Uluslararası üyeliklere sahip olan Edu Çeviri, ISO 9001 ve ISO 17100 kalite belgelerine sahiptir.

Uzman ekip

Projenize özel çeviri ekibi.

Proje koordinatörlerinin titiz çalışmaları ile projeniz için en doğru tercümanları bir araya getiriyoruz.

Elektronik tutarlılık

Tüm dosya uzantılarında çalışıyoruz.

PDF, PSD, JPG, AI, MP3, MOV, AVI, EPS, PPT, RAW ve daha onlarca dosya uzantısı üzerinde çalışıyoruz.

Lüksemburgca Otomotiv Sektörü Tercüme Hizmetleri

EDU Çeviri olarak uluslararası şirketlerin alanlarında uzman tercümanlarla çalışmalarını sağlıyoruz. Otomotiv sektörü için Lüksemburgca tercüme çözümlerinde, otomotiv alanındaki teknik terimlere hakim, eğitimli, sektörde aktif olarak rol almış tercümanlardan kurulu çeviri ekipleriyle hizmet veriyoruz.

Sektörel bakış açısı, yenilikçi ve sürdürülebilir çözümler sayesinde alanlarında lider şirketlerin vazgeçilmezi olduk. Havacılık, eğitim, işleme ve finans, sigortacılık, üretim, medya, pazarlama, denizcilik, telekomünikasyon gibi onlarca sektör için sektör odaklı Lüksemburgca çeviri hizmeti satın alabilirsiniz.

Hedef kitleye hakim dil uzmanları

Sektör ihtiyaçlarına uygun çözümler

Terim bankası oluşturma ve yönetimi

Projenize özel oluşturulmuş deneyimli çeviri ekibi

Sektörler

Lüksemburgca tercüme fiyatları için formu doldurun, size ulaşalım!

Yazılı tercüme fiyatınızı hesaplayın

Size Uygun Lüksemburgca Çeviri Paketlerini Öğrenmek İçin Bize Ulaşın!

Müşteri Yorumları

Asus Logo

“Global şirketimiz için EDU Çeviri’nin uluslararası ofislerinden çeviri hizmetleri alıyoruz. Teknik altyapıları ile sundukları yeni ve faydalı çözümler, teknolojinin erişemediği noktada ise gösterdikleri insancıl yaklaşımlarından ötürü Edu Çeviri’yi herkese öneriyorum.”

IKEA Logo

“IKEA olarak, EDU çeviri ile çalıştığımız çeviri projelerinde birlikte iş birliği yapmaktan keyif duyuyoruz. Dilimize uyum sağlayabilmeleri, çözüm odaklılıkları, hızlı aksiyon almaları ve disiplinleri sayesinde birlikte başarılı işlere imza atıyoruz.”

Decathlon Logo

“Çeviri ihtiyaçlarımız için 2015 yılından beri aralıksız olarak EDU Çeviri ile çalışmaktayız. Yeniliklere açık, dinamik, hızlı, güler yüzlü ve genç ekibi ile EDU Çeviri ile çalışmaktan çok mutluyuz.”

PWC Logo

“Öncelikle 2015’ten bu yana PwC’den gelen tüm çeviri projelerimizin koordinasyonu ve yönetimi ile ilgilendiğiniz için teşekkür ederiz. Biz birincil çeviri şirketimiz olan EDU’yu in-house ekibimizin bir uzantısı olarak görüyoruz. Umarım yeni yılda da işbirliğimiz aynı uyum ve karşılıklı memnuniyet ile devam eder.”

MAPFRE Logo

“Sizlerden her zaman hızlı geri dönüş ve söz verilen zamanda çevirimizi alıyoruz. Ayrıca son dakika – acil ricalarımızı da kırmadığınız için teşekkür eder, başarılarınızın ve ortaklığımızın devamını dilerim.”

TIRSAN Logo

“Tırsan olarak birçok dilde çeviri desteği aldığımız EDU Çeviri’ye işbirlikçi yaklaşımları ve sunmuş oldukları kaliteli hizmet anlayışları için teşekkür ediyoruz.”

Protel Logo

“Protel Bilgisayar A.Ş. olarak, yeni pazarlara açılma yolculuğumuzda EDU Çeviri firmasıyla yaptığımız iş birliğini büyük bir memnuniyetle sürdürmeye devam ediyoruz. İşlerimizi, kendi işleri gibi benimseyen, projeleri daima zamanında teslim eden ve kaliteli işler ortaya koyan EDU Çeviri ekibine ve projelerimize katkı sağlayan çevirmenlerine ayrı ayrı teşekkür ederiz.”

Wyndham Logo

“Otel operasyonunda iken, çok uzun zaman bu tür konular ile ilgili, arada bir de olsa belli reklam ajansları ve tercüme firmaları ile çalıştım. İşini sizin kadar titiz yapan bir firma ile çalıştığımı hatırlamıyorum. Tebrikler. Bunu kim çevirdi ise ilgili arkadaşımıza teşekkürlerimi lütfen iletebilir misiniz?”

ICBC
İntesa Sanpaolo
SAS
MUFG
PWC
IKEA
Decathlon
Goodyear
Chanel
Michelin
ASUS
MAPFRE