Ana sayfa » Diller » İbranice

İbranice Profesyonel Tercüme & Post-Edit Hizmetleri

MÖ 10. yüzyıldan beri varlığını sürdüren İbranice günümüzde 10 milyona yakın insanın ana dilidir. İbranice Sami dil ailesindendir, kendi alfabesi ile yazıya aktarılır ve alfabede hiç ünlü harf yoktur. Tıpkı Arapça gibi sağdan sola doğru yazılır aynı zamanda erkekler ve kadınlar için cümle içerisinde farklı fiiller kullanılır.

İbranice dilinde profesyonel desteğe mi ihtiyacınız var? EDU Çeviri olarak dil uzmanlarından kurulu tercüme ekipleri ile Türkçe-İbranice, İngilizce-İbranice gibi onlarca dil çifti için hizmet veriyoruz. Kalite kontrol çalışmaları ile projenin yüksek kalite standartlarına ulaşmasını sağlıyoruz.

Yazılı Tercüme

İbranice yazılı tercüme hizmetlerinde seçtiğiniz tercüme paketine özel çalışmalar yürütüyoruz. Belge, noter onaylı, teknik, medikal, finans gibi alanlarda uzman tercümanlara sahibiz. 

Sözlü Tercüme

Ardıl, simultane, telefonda tercüme, fısıltı ve simultane ekipman kiralama başlıca sunduğumuz sözlü tercüme hizmetleridir. İbranice sözlü tercüme çözümleri için bize ulaşın.

Post-Edit

Düşük maliyet ve yüksek hız imkanı sunan post-edit çalışmalarını İbranice dosyanız için tercih edebilirsiniz. Yerel editörler tarafından incelenen çevirilerde güvenilir sonuçlar elde ediyoruz.

İbranice Turizm & Otelcilik Tercüme Hizmetleri

Sektörü bilen tercümanlar ile çalışma deneyimini yaşayın! EDU Çeviri olarak turizm & otelcilik sektöründe deneyim kazandık. İbranice tercüme hizmetlerinde alanlarında uzman çeviri ekiplerimiz turizm & otelciliğin spesifik ihtiyaçlarına cevap veriyor.

Turizm & otelciliğin yanı sıra üretim, pazarlama, havacılık, enerji, ithalat ihracat, yaşam bilimleri, savunma sanayi & güvenlik alanlarında küresel şirketlere hizmet veriyoruz. Şirketiniz ihtiyaç duyduğu yazılı veya sözlü tüm tercüme ihtiyaçlarında riske girmemek istiyorsanız bize dilediğiniz zaman ulaşabilirsiniz.

ibranice-turizm-otel

Noter onaylı tercümelere mi ihtiyacınız var?

Uluslararası sertifikalara sahip tercümanlar ile noter onaylı ya da yeminli İbranice tercüme hizmeti sunuyoruz.

Tercüme maliyetlerini düşürmeye mi ihtiyacınız var?

İbranice makine çevirisi ve post-edit ile çeviri maliyetlerinizi düşürebilirsiniz!

Gizliliğe önem veriyor musunuz?

Gizlilik ve güvenlik bizim için ön planda. Bu yüzden sözleşmeler ve katı güvenlik tedbirlerine sahibiz.

Yüksek kalite standartlarına nasıl ulaşıyoruz?

Sahip olduğumuz ISO 9001 ve ISO 17100 kalite belgelerimizle kaliteliyi garantiliyoruz.

İbranice Yazılım Yerelleştirme Hizmetleri

Yazılımlar, oyunlar, uygulamalar, web siteleri, kendi dinamikleri içinde hedef dilde adaptasyona ihtiyaç duyar ve yerelleştirme uzmanları tarafından gerçekleştirilir. 

İbranice yazılım yerelleştirme uzmanları, hedef dilin ana dil gibi algılanmasını sağlar. Bu sayede kullanıcılar yazılımları daha kolay bir şekilde benimser. Dolayısıyla yeni pazarlarda başarı ihtimali çok daha yüksek olur. Yerelleştirme çalışmalarının en büyük avantajlarından biri kitleleri daha kolay ikna edebilme kabiliyetidir.

Yeni pazarlarda kolay adaptasyon

Küreselleşme imkanı

Hızlı yatırım getirisi

Geniş kitlelere ulaşma

ibranice-yazilim

İbranice tercüme teklifi almak çok kolay! Formu doldurun, size ulaşalım!

Device Frame

İbranice Projeniz Hakkında Sorularınız mı Var? Danışmanlık Almak Ücretsiz!

İbranice Masaüstü Yayıncılık Hizmetleri

Masaüstü yayıncılıkta çevirinin tasarıma uygun bir şekilde yapılması hayati önem taşır. DTP uzmanları kaynak format üzerinden çalışarak her zaman tasarımlara uygun tercümelere ulaşır. Böylelikle yeni dil için yeni iş yükünden kurtulmuş olursunuz.

Masaüstü yayıncılık hizmetlerinde QuarkXpress, CorelDraw, Indesign, Photoshop, Scribus gibi programlar kullanıyoruz. Broşür, dergi, ilan, kartvizit, katalog ve diğer istekleriniz için proje sürecinde tüm adımlarda onayınızı alıyoruz.

ibranice-masaustu-yayincilik

Müşteri Yorumları

“Global şirketimiz için EDU Çeviri’nin uluslararası ofislerinden çeviri hizmetleri alıyoruz. Teknik altyapıları ile sundukları yeni ve faydalı çözümler, teknolojinin erişemediği noktada ise gösterdikleri insancıl yaklaşımlarından ötürü Edu Çeviri’yi herkese öneriyorum.”

“IKEA olarak, EDU çeviri ile çalıştığımız çeviri projelerinde birlikte iş birliği yapmaktan keyif duyuyoruz. Dilimize uyum sağlayabilmeleri, çözüm odaklılıkları, hızlı aksiyon almaları ve disiplinleri sayesinde birlikte başarılı işlere imza atıyoruz.”

“Çeviri ihtiyaçlarımız için 2014 yılından beri aralıksız olarak EDU Çeviri ile çalışmaktayız. Yeniliklere açık, dinamik, hızlı, güleryüzlü ve genç ekibi ile EDU Çeviri ile çalışmaktan çok mutluyuz.”

“Öncelikle 2015’ten bu yana PwC’den gelen tüm çeviri projelerimizin koordinasyonu ve yönetimi ile ilgilendiğiniz için teşekkür ederiz. Biz birincil çeviri şirketimiz olan EDU’yu in-house ekibimizin bir uzantısı olarak görüyoruz. Umarım yeni yılda da işbirliğimiz aynı uyum ve karşılıklı memnuniyet ile devam eder.”

“Sizlerden her zaman hızlı geri dönüş ve söz verilen zamanda çevirimizi alıyoruz. Ayrıca son dakika – acil ricalarımızı da kırmadığınız için teşekkür eder, başarılarınızın ve ortaklığımızın devamını dilerim.”

“Tırsan olarak birçok dilde çeviri desteği aldığımız EDU Çeviri’ye işbirlikçi yaklaşımları ve sunmuş oldukları kaliteli hizmet anlayışları için teşekkür ediyoruz.”

“Protel Bilgisayar A.Ş. olarak, yeni pazarlara açılma yolculuğumuzda EDU Çeviri firmasıyla yaptığımız iş birliğini büyük bir memnuniyetle sürdürmeye devam ediyoruz. İşlerimizi, kendi işleri gibi benimseyen, projeleri daima zamanında teslim eden ve kaliteli işler ortaya koyan EDU Çeviri ekibine ve projelerimize katkı sağlayan çevirmenlerine ayrı ayrı teşekkür ederiz.”

“Otel operasyonunda iken, çok uzun zaman bu tur konular ile ilgili, arada bir de olsa belli reklam ajansları ve tercüme firmaları ile çalıştım. İşini sizin kadar titiz yapan bir firma ile çalıştığımı hatırlamıyorum. Tebrikler. Bunu kim çevirdi ise ilgili arkadaşımıza teşekkürlerimi lütfen iletebilir misiniz?”