Ana sayfa » Diller » İbranice Tercüme

Kaliteli ve Hızlı İbranice Tercüme

MÖ 10. yüzyıldan beri varlığını sürdüren İbranice günümüzde 10 milyona yakın insanın ana dilidir. İbranice Sami dil ailesindendir, kendi alfabesiyle yazıya aktarılır ve alfabede hiç ünlü harf yoktur. Tıpkı Arapça gibi sağdan sola doğru yazılır ve erkekler ile kadınlar için cümle içerisinde farklı fiiller kullanılır.

İbranice dilinde profesyonel desteğe mi ihtiyacınız var? EDU Çeviri olarak dil uzmanlarından kurulu tercüme ekiplerimizle Türkçe-İbranice, İngilizce – İbranice çeviri gibi onlarca dil çifti için hizmet veriyoruz. Kalite kontrol hizmetlerimizle projelerinizin yüksek kalite standartlarına ulaşmasını sağlıyoruz.

Yazılı Tercüme

İbranice çeviri hizmetlerimizi seçtiğiniz tercüme paketindeki hizmet detayları çerçevesinde yürütüyoruz. Farklı bütçe ve kalite beklentilerine yönelik hazırladığımız çeviri paketlerimizle müşterilerimize noter onaylı, teknik, medikal, finans gibi tercüme ihtiyaçları için destek oluyoruz.

Sözlü Tercüme

Ardıl, simultane, telefonda tercüme ve simultane ekipman kiralama başlıca sunduğumuz sözlü tercüme hizmetleridir. İbranice tercüme çözümleri için bize ulaşın.

Post-Edit

Düşük maliyet ve yüksek hız imkanı sunan post-edit hizmetlerimizi hacimli projeleriniz için tercih edebilirsiniz. Yerel editörler tarafından incelenip düzeltilen makine çevirisiyle kaliteli sonuçlar elde ediyoruz.

İbranice Turizm ve Otelcilik Tercümesi

Sektörü bilen tercümanlarla çalışmanın ayrıcalığını yaşayın! EDU Çeviri olarak turizm & otelcilik sektöründeki önemli şirketlere tercüme ve yerelleştirme hizmeti sunuyoruz. İbranice tercüme hizmetlerinde alanında uzman çeviri ekiplerimizle turizm & otelciliğe ilişkin ihtiyaçlarınıza cevap veriyoruz.

Turizm & otelciliğin yanı sıra üretim, pazarlama, havacılık, enerji, ithalat, ihracat, yaşam bilimleri, savunma sanayi & güvenlik alanlarında küresel şirketlere hizmet veriyoruz. Şirketinizin ihtiyaç duyduğu yazılı veya sözlü tüm İbranice çeviri hizmetlerinde riske girmek istemiyorsanız bize dilediğiniz zaman ulaşabilirsiniz.

Özellikle İsrailli turistler için İbranice turizm tercümesi
Noter

Noter onaylı tercümeye mi ihtiyacınız var?

Yeminli tercüman ağımızla noter onaylı ya da yeminli İbranice tercüme hizmeti sunuyoruz.

Maliyet

Tercüme maliyetlerini düşürmeye mi ihtiyacınız var?

İbranice makine çevirisi ve post-edit seçenekleriyle çeviri maliyetlerinizi düşürebilirsiniz!

Gizlilik

Gizliliğe önem veriyor musunuz?

Gizlilik ve güvenlik bizim için ön planda. Gizlilik sözleşmesi ve güvenlik prosedürlerimizle bilgileriniz bizimle güvende.

Kalite

Yüksek kalite standartlarına nasıl ulaşıyoruz?

Sahip olduğumuz ISO 9001 ve ISO 17100 belgelerimizle kalite garantisi sunuyoruz.

İbranice Yazılım Yerelleştirme Hizmetleri

Yazılımlar, oyunlar, uygulamalar ve web siteleri kendi dinamikleri içinde hedef dilde adaptasyona ihtiyaç duyar ve başarılı bir yerelleştirme için alanında uzman profesyonellere ihtiyaç vardır. 

İbranice yazılım yerelleştirme uzmanlarımızla kaynak dildeki bir metni hedef dile ana dil seviyesinde aktarıyoruz. Bu sayede kullanıcılar yazılımları çok daha kolay bir şekilde benimsiyor ve ürünün yeni pazarlardaki başarı oranı artıyor.

Yeni pazarlara kolay adaptasyon

Küreselleşme imkanı

Hızlı yatırım getirisi

Geniş kitlelere ulaşma

Yazılımlarınız için İbranice yerelleştirme hizmetimizi kullanın

İbranice tercüme teklifi almak çok kolay! Formu doldurun, size ulaşalım!

İbranice çevirileriniz için en iyi teklifi alın

İbranice projeniz hakkında sorularınız mı var? Danışmanlık almak ücretsiz!

İbranice Masaüstü Yayıncılık Hizmetleri

Masaüstü yayıncılıkta çevirinin tasarıma uygun şekilde hazırlanması çok önemlidir. DTP uzmanlarımız kaynak format üzerinde çalışarak dosyalarınızı çeviriye hazırlıyor ve tamamlanan çeviriyi size orijinal formatında teslim ediyoruz.

Masaüstü yayıncılık hizmetlerinde QuarkXpress, CorelDraw, Indesign, Photoshop, Scribus gibi programlar kullanıyoruz. Broşür, dergi, ilan, kartvizit, katalog ve diğer istekleriniz için DTP ve baskı hizmetlerimizle yanınızdayız!

İbranice dilindeki içerikler için masaüstü yayıncılık

Müşteri Yorumları

Asus Logo

“Global şirketimiz için EDU Çeviri’nin uluslararası ofislerinden çeviri hizmetleri alıyoruz. Teknik altyapıları ile sundukları yeni ve faydalı çözümler, teknolojinin erişemediği noktada ise gösterdikleri insancıl yaklaşımlarından ötürü Edu Çeviri’yi herkese öneriyorum.”

IKEA Logo

“IKEA olarak, EDU çeviri ile çalıştığımız çeviri projelerinde birlikte iş birliği yapmaktan keyif duyuyoruz. Dilimize uyum sağlayabilmeleri, çözüm odaklılıkları, hızlı aksiyon almaları ve disiplinleri sayesinde birlikte başarılı işlere imza atıyoruz.”

Decathlon Logo

“Çeviri ihtiyaçlarımız için 2015 yılından beri aralıksız olarak EDU Çeviri ile çalışmaktayız. Yeniliklere açık, dinamik, hızlı, güler yüzlü ve genç ekibi ile EDU Çeviri ile çalışmaktan çok mutluyuz.”

PWC Logo

“Öncelikle 2015’ten bu yana PwC’den gelen tüm çeviri projelerimizin koordinasyonu ve yönetimi ile ilgilendiğiniz için teşekkür ederiz. Biz birincil çeviri şirketimiz olan EDU’yu in-house ekibimizin bir uzantısı olarak görüyoruz. Umarım yeni yılda da işbirliğimiz aynı uyum ve karşılıklı memnuniyet ile devam eder.”

MAPFRE Logo

“Sizlerden her zaman hızlı geri dönüş ve söz verilen zamanda çevirimizi alıyoruz. Ayrıca son dakika – acil ricalarımızı da kırmadığınız için teşekkür eder, başarılarınızın ve ortaklığımızın devamını dilerim.”

TIRSAN Logo

“Tırsan olarak birçok dilde çeviri desteği aldığımız EDU Çeviri’ye işbirlikçi yaklaşımları ve sunmuş oldukları kaliteli hizmet anlayışları için teşekkür ediyoruz.”

Protel Logo

“Protel Bilgisayar A.Ş. olarak, yeni pazarlara açılma yolculuğumuzda EDU Çeviri firmasıyla yaptığımız iş birliğini büyük bir memnuniyetle sürdürmeye devam ediyoruz. İşlerimizi, kendi işleri gibi benimseyen, projeleri daima zamanında teslim eden ve kaliteli işler ortaya koyan EDU Çeviri ekibine ve projelerimize katkı sağlayan çevirmenlerine ayrı ayrı teşekkür ederiz.”

Wyndham Logo

“Otel operasyonunda iken, çok uzun zaman bu tür konular ile ilgili, arada bir de olsa belli reklam ajansları ve tercüme firmaları ile çalıştım. İşini sizin kadar titiz yapan bir firma ile çalıştığımı hatırlamıyorum. Tebrikler. Bunu kim çevirdi ise ilgili arkadaşımıza teşekkürlerimi lütfen iletebilir misiniz?”

ICBC
İntesa Sanpaolo
SAS
MUFG
PWC
IKEA
Decathlon
Goodyear
Chanel
Michelin
ASUS
MAPFRE