Ana sayfa » Diller » Kazakça Tercüme

Kazakça Profesyonel Tercüme ve Post-Edit Hizmetleri

Türk dillerinden olan Kazakça 21 milyon insan tarafından konuşulur. Kazakça 3 farklı alfabe ile yazıya aktarılan bir dildir. Kiril alfabesi Kazakistan ve Moğolistan’da, Arap alfabesi Çin, İran ve Afganistan’ın bazı bölgelerinde kullanılır. 2025 yılına kadar kademeli olarak tüm resmi kurumlarda, eğitimde ve medyada Latin alfabesinin kullanılacağı kararlaştırıldı.

Kazakça dilinde profesyonel tercümeye mi ihtiyacınız var? EDU Çeviri’de, Kazakça-Türkçe, İngilizce-Kazakça çeviri gibi onlarca dil çifti için profesyonel tercüme hizmeti sunuyoruz. Her projeye özel oluşturulan çeviri ekipleri ve kalite kontrol süreçleri sayesinde yüksek standartlarda tercüme hizmeti sunuyoruz.

Yazılı Tercüme

Diploma, göçmenlik belgeleri, raporlar, yazışmalar, e-mailler, edebi eserler, akademik yayınlar gibi yazılı projeler için Kazakça tercüme hizmeti sunuyoruz. Detaylı bilgi için bize ulaşın.

Sözlü Tercüme

Kazakça dil uzmanları tarafından gerçekleştirilen sözlü tercüme hizmetlerinde çoklu dilin konuşulduğu tüm organizasyonlarda yer alıyoruz. Dilerseniz simultane ekipman kiralama hizmeti de sunuyoruz.

Post-Edit

Makine çevirileri üzerine editör denetimi olarak sunulan post-edit çalışmalarımızla Kazakça tercümelerde maliyeti düşürüyor ve projenin daha hızlı bir şekilde sonuçlanmasını sağlıyoruz.

Kazakça Kalite Kontrol Hizmetleri

Kalitesinden emin olmadığınız dosyaları bize gönderin, yerel editörlerle sunduğumuz denetleme çalışmaları ile kaliteyi %40’lara varan oranlarda yükseltelim!

Kazakça redaksiyon-düzelti, proofreading, kalite değerlendirme gibi kalite kontrol hizmetlerimiz doğrudan dosya bazlı hizmetlerimizdir. Çoklu dilli projelerde ise tutarlılığı ve kaliteyi yüksek tutmak amacıyla çeviri belleği oluşturma ve yönetimi, terim bankası oluşturma ve yönetimi gibi çözümler sunuyoruz. Ulaştığımız yüksek kalite standartlarını kalite kontrol hizmetleri ile sabit kılıyoruz.

Kazakça tercüme kalite kontrol hizmetleri
Kalite ölçme

EDU Çevirinin kalitesinden nasıl emin olabilirim?

ISO 9001 ve ISO 17100 sertifikaları ile kalitesi kanıtlanmış dil hizmetleri sunuyoruz.

Noter

Noter onaylı belgelere mi ihtiyacınız var?

Kazakça dilinde noter onaylı veya yeminli tercüme seçeneklerinden birini seçebilirsiniz.

Gizlilik

Gizliliğe önem veriyor musunuz?

Gizlilik ve güvenliğinizi korumak katı prosedürler ve teknik önlemler aldık. Bilgileriniz bizimle güvende.

Resmi evrak

Dosyanızı hangi formatta iletelim?

Dilediğiniz şekilde dosya teslimi sağlıyoruz. Multimedya dosyalar da dahil tüm dosya formatları üzerinde çalışıyoruz.

Kazakça E-ticaret Yerelleştirme Hizmetleri

Potansiyel müşteriler kendi dillerinde iletişim kurabildikleri işletmelerden alışveriş yapmaya meyillidir. Bu yüzden e-ticaret firmaları aktif oldukları her pazarda tercümeye ihtiyaç duyar. E-ticaret siteniz için profesyonel yerelleştirme uzmanları ile çalışmak ister misiniz?

Kazakça tercüme hizmetinin yanında e-ticaret yerelleştirme hizmetleriyle müşterilerimizin pazarlama, depo stok yönetimi, müşteri destek hizmetleri gibi e-ticaretin doğal süreçlerini yerel dilde yönetebilmelerini sağlıyoruz. E-ticaretin yanı sıra mobil uygulama, oyun, dijital pazarlama içerik, yazılım, web sitesi gibi yerelleştirme hizmetleri de sunuyoruz.

Yerel dile adaptasyon

Sınır tanımayan e-ticaret

Kazakça e-ticaret yönetimi

Müşterilerinizin dilinde pazarlama

E-ticaret siteniz için Kazakça yerelleştirme servisi

Kazakça tercüme teklifi için formu doldurun, size ulaşalım!

Farsça tercüme işlemleriniz için ücretsiz teklif alın

Uygun Kazakça Tercüme Paketlerini Öğrenmek İçin Bize Ulaşın!

Kazakça Sektör Odaklı Tercüme Hizmetleri

Kurumsal firmalar için tercüme süreçlerinde sektör bilgi birikimi, deneyimi ve eğitimi olan tercümanlar ile çalışma fırsatı sağlıyoruz!

Kazakça dili için akademi, işletme ve finans, eğitim, ithalat ihracat, lojistik, bilgi teknolojileri, sigortacılık, hukuk, yaşam bilimleri gibi onlarca sektörde kazakça çeviri hizmeti veriyoruz. Sektör odaklı tercüme hizmetleri hakkında bilgi almak için bize dilediğiniz zaman ulaşın.

Sektör uzmanlarından Kazakça tercüme

Müşteri Yorumları

Asus Logo

“Global şirketimiz için EDU Çeviri’nin uluslararası ofislerinden çeviri hizmetleri alıyoruz. Teknik altyapıları ile sundukları yeni ve faydalı çözümler, teknolojinin erişemediği noktada ise gösterdikleri insancıl yaklaşımlarından ötürü Edu Çeviri’yi herkese öneriyorum.”

IKEA Logo

“IKEA olarak, EDU çeviri ile çalıştığımız çeviri projelerinde birlikte iş birliği yapmaktan keyif duyuyoruz. Dilimize uyum sağlayabilmeleri, çözüm odaklılıkları, hızlı aksiyon almaları ve disiplinleri sayesinde birlikte başarılı işlere imza atıyoruz.”

Decathlon Logo

“Çeviri ihtiyaçlarımız için 2015 yılından beri aralıksız olarak EDU Çeviri ile çalışmaktayız. Yeniliklere açık, dinamik, hızlı, güler yüzlü ve genç ekibi ile EDU Çeviri ile çalışmaktan çok mutluyuz.”

PWC Logo

“Öncelikle 2015’ten bu yana PwC’den gelen tüm çeviri projelerimizin koordinasyonu ve yönetimi ile ilgilendiğiniz için teşekkür ederiz. Biz birincil çeviri şirketimiz olan EDU’yu in-house ekibimizin bir uzantısı olarak görüyoruz. Umarım yeni yılda da işbirliğimiz aynı uyum ve karşılıklı memnuniyet ile devam eder.”

MAPFRE Logo

“Sizlerden her zaman hızlı geri dönüş ve söz verilen zamanda çevirimizi alıyoruz. Ayrıca son dakika – acil ricalarımızı da kırmadığınız için teşekkür eder, başarılarınızın ve ortaklığımızın devamını dilerim.”

TIRSAN Logo

“Tırsan olarak birçok dilde çeviri desteği aldığımız EDU Çeviri’ye işbirlikçi yaklaşımları ve sunmuş oldukları kaliteli hizmet anlayışları için teşekkür ediyoruz.”

Protel Logo

“Protel Bilgisayar A.Ş. olarak, yeni pazarlara açılma yolculuğumuzda EDU Çeviri firmasıyla yaptığımız iş birliğini büyük bir memnuniyetle sürdürmeye devam ediyoruz. İşlerimizi, kendi işleri gibi benimseyen, projeleri daima zamanında teslim eden ve kaliteli işler ortaya koyan EDU Çeviri ekibine ve projelerimize katkı sağlayan çevirmenlerine ayrı ayrı teşekkür ederiz.”

Wyndham Logo

“Otel operasyonunda iken, çok uzun zaman bu tür konular ile ilgili, arada bir de olsa belli reklam ajansları ve tercüme firmaları ile çalıştım. İşini sizin kadar titiz yapan bir firma ile çalıştığımı hatırlamıyorum. Tebrikler. Bunu kim çevirdi ise ilgili arkadaşımıza teşekkürlerimi lütfen iletebilir misiniz?”

ICBC
İntesa Sanpaolo
SAS
MUFG
PWC
IKEA
Decathlon
Goodyear
Chanel
Michelin
ASUS
MAPFRE