Ana sayfa » Diller » Hintçe Tercüme

Profesyonel Hintçe Tercüme Servisi

Hintçe, Hint-Avrupa dil ailesinin Hint-Aryan grubuna dahil bir dildir. Hint yazı dili, doğrudan Sanskritçeden türemiş olup Dravid dilleri, Türkçe, Farsça, Arapça, Portekizce ve İngilizceden de etkilenmiştir.

Hintçe, Hindistan’da resmi olarak tanınmış 23 dilden en çok konuşulanıdır. 425 milyon kişi tarafından ilk dil olarak, 120 milyon kişi tarafından ise ikinci dil olarak konuşulmaktadır. Güney Afrika, Morityus, Bangladeş, Yemen ve Uganda’da da Hintçe konuşan çok sayıda topluluk bulunmaktadır.

Hindistan, Güney Asya’nın gelişmekte olan ülkelerinden ve yükselen pazarlardan biridir ve ülkede bilim ve teknoloji ekonomik gelişmenin odağı olarak görülmekte ve bu alanlarda uluslararası arenada da yankı bulan yoğun faaliyetler yürütülmektedir.

Yazılı Tercüme

Tüm yazılı dosyaların Hintçe çeviri işlemlerinde profesyonellerle çalışın. Eğitimli tercümanlardan noter onaylı ve yeminli tercüme hizmeti almak için bize ulaşın.

Sözlü Tercüme

Hintçe konuşan katılımcıların yer aldığı, konferans, toplantı, telefon görüşmesi, sempozyum gibi organizasyonlarda Hintçe tercüme hizmeti sunuyoruz. Simultane ekipman ihtiyaçlarınızı da karşılıyoruz.

Post Edit

Düşük maliyetli ve hızlı Hintçe tercüme hizmeti almak isteyen müşterilerimize ham makine çevirisi çıktısını uzman çevirmenlerimizle düzenleyip teslim ediyoruz.

Güvenilir Hintçe Tercüme Bürosu

Dünya nüfusuna oranla bakıldığında dünya genelinde önemli sayıda insan tarafından konuşulan ve ticaret, sağlık, bilim, pazarlama gibi çeşitli alanlarda yaygın olarak kullanılan Hintçe için de sözlü ve yazılı tercüme ihtiyacı doğmaktadır. Bunun sonucunda, Hintçe çeviri hizmetlerine olan talep gün geçtikçe artmaktadır.

2005 yılından beri yetkin ve deneyimli tercüme ekibi ile çok sayıda dilde ve alanda müşteri memnuniyeti ve kalite odaklı çeviri hizmetleri vermekte olan EDU Çeviri, hizmet sunduğu diğer dillerin yanı sıra Hintçe tercüme alanında da profesyonel Hintçe tercümanlar ile yanınızdadır. Yeminli Hintçe çevirmenlerden oluşan Hintçe çeviri ekibimizle, Hintçe web sitesi tercümesi, hukuk, finans, reklam, pazarlama, teknoloji, medikal gibi birçok alanda Hintçe tercüme ihtiyaçlarınızı karşılamak için hizmetinizdeyiz.

Hintçe – Türkçe çeviri bürosu hizmetleri konusunda daha fazla bilgi almak, Hintçe tercüme fiyatlarını öğrenmek ve fiyat teklifi almak için e-posta göndererek veya telefonla arayarak proje yöneticilerimizle iletişime geçebilirsiniz.

Tercüme yapan ve kontrol eden dil uzmanlarımız
Gizlilik

Gizlilik sizin için ne kadar önemli?

Gizlilik ve güvenlik her zaman en öncelikli konularımızdan. Verilerinizin gizliliğini sağlamak için gerekli teknik prosedürleri geliştirdik.

güvence

Güvenceye mi ihtiyacınız var?

Hintçe dilinde profesyonellere güveniyoruz. Bu yüzden müşterilerimize 50.000$’lık çeviri sigortası sağlıyoruz.

Onay

Dosyanızın kontrol edilmesi mi gerekli?

Hintçe dilinde yerel editörlerle yürüttüğümüz kalite kontrol hizmetlerinden rekabetçi fiyatlarla faydalanın.

E-Ticaret SEO

Tercümeden daha fazlasına mı ihtiyacınız var?

Yaratıcı çeviri, uluslararası SEO ve içerik üretimi ile rakiplerinizden bir adım önde olun.

Hintçe Noter Onaylı Tercüme

Noter onaylı Hintçe tercümeye ihtiyacınız varsa doğru adrestesiniz. Alanında uzman ve sektör lideri firmamız EDU Çeviri, noter onaylı çeviride müşterilerine tercüme hizmetine ek olarak apostil onayı ve noter tasdik işlemlerini takip hizmetleri de sunuyor. Talep eden müşterilerimiz için belge ve dokümanlarını yeminli Hintçe tercüman kadromuzla tercüme ettikten sonra apostil onayı ve noter süreçlerini başlatıyoruz. Onay sürecinin ardından belgelerini belirttikleri adrese teslim ediyoruz.

Noter tasdikli çeviri

Hintçe tercüme teklifi almak için formu doldurun, size ulaşalım!

Yazılı tercüme fiyatınızı hesaplayın

Hintçe dil hizmetleri hakkında tüm sorularınızı bize danışın!

Hintçe – Türkçe Tercüme Hizmeti

Hint dilinin sahip olduğu zengin kelime haznesi ve bu dilin taşıdığı önemin farkında olarak Hintçe yazılı tercüme ve Hintçe metin çevirisi hizmetlerimizi uzman tercüman ekibimizle sunuyoruz. Profesyonel Hintçe çevirinin gerektirdiği uzman ve titiz yaklaşım gereksinimlerini karşılayan tercüme ofisimiz, müşterilerine çok farklı uzmanlık alanlarından her türlü metnin doğru ve eksiksiz şekilde tercümesi için garanti sunuyor. Türkçe – Hintçe başta olmak üzere daha birçok dil çiftinde Hintçe yazılı tercüme ve sözlü çeviri hakkında daha detaylı bilgi için hemen ekibimizle iletişime geçin.

Hintçe yazılı tercüme ve Hintçe metin çevirisi

Hintçe Yeminli Tercüme

Hindistan ile yürüttüğünüz ticari ya da turistik faaliyetler çerçevesinde ihtiyaç duyabileceğiniz her türlü Hintçe yeminli tercüme ihtiyacınız için EDU Çeviri, yeminli Hintçe tercüman ekibiyle müşterilerine kalite garantili çeviri hizmeti vermeye hazır. Kaliteli ve uygun fiyatlı hizmet sunan yeminli Hintçe tercüme bürosu arayışınızda EDU Çeviri, ana dili Hintçe olan tercüman ve editörlerle çalışarak beklentilerinizi karşılıyor. Hindistan’da yürütmeyi planladığınız faaliyetler, fuar gezileri ya da Türkiye’yi ziyaret eden Hindu iş ortaklarınız ile iletişim kurarken ihtiyaç duyabileceğiniz Hintçe çeviriler için yeminli çevirmen kadromuzla tüm ihtiyaçlarınız için yanınızdayız. Ayrıca, medikal, teknik, hukuk gibi farklı alanlardan diploma, sözleşme, kullanım kılavuzu gibi her türlü belge ve metnin yeminli tercümesi için de bizimle iletişime geçip ücretsiz teklif alabilirsiniz.

Yeminli Tercüme Çözümleri

Müşteri Yorumları

Asus Logo

“Global şirketimiz için EDU Çeviri’nin uluslararası ofislerinden çeviri hizmetleri alıyoruz. Teknik altyapıları ile sundukları yeni ve faydalı çözümler, teknolojinin erişemediği noktada ise gösterdikleri insancıl yaklaşımlarından ötürü Edu Çeviri’yi herkese öneriyorum.”

IKEA Logo

“IKEA olarak, EDU çeviri ile çalıştığımız çeviri projelerinde birlikte iş birliği yapmaktan keyif duyuyoruz. Dilimize uyum sağlayabilmeleri, çözüm odaklılıkları, hızlı aksiyon almaları ve disiplinleri sayesinde birlikte başarılı işlere imza atıyoruz.”

Decathlon Logo

“Çeviri ihtiyaçlarımız için 2015 yılından beri aralıksız olarak EDU Çeviri ile çalışmaktayız. Yeniliklere açık, dinamik, hızlı, güler yüzlü ve genç ekibi ile EDU Çeviri ile çalışmaktan çok mutluyuz.”

PWC Logo

“Öncelikle 2015’ten bu yana PwC’den gelen tüm çeviri projelerimizin koordinasyonu ve yönetimi ile ilgilendiğiniz için teşekkür ederiz. Biz birincil çeviri şirketimiz olan EDU’yu in-house ekibimizin bir uzantısı olarak görüyoruz. Umarım yeni yılda da işbirliğimiz aynı uyum ve karşılıklı memnuniyet ile devam eder.”

MAPFRE Logo

“Sizlerden her zaman hızlı geri dönüş ve söz verilen zamanda çevirimizi alıyoruz. Ayrıca son dakika – acil ricalarımızı da kırmadığınız için teşekkür eder, başarılarınızın ve ortaklığımızın devamını dilerim.”

TIRSAN Logo

“Tırsan olarak birçok dilde çeviri desteği aldığımız EDU Çeviri’ye işbirlikçi yaklaşımları ve sunmuş oldukları kaliteli hizmet anlayışları için teşekkür ediyoruz.”

Protel Logo

“Protel Bilgisayar A.Ş. olarak, yeni pazarlara açılma yolculuğumuzda EDU Çeviri firmasıyla yaptığımız iş birliğini büyük bir memnuniyetle sürdürmeye devam ediyoruz. İşlerimizi, kendi işleri gibi benimseyen, projeleri daima zamanında teslim eden ve kaliteli işler ortaya koyan EDU Çeviri ekibine ve projelerimize katkı sağlayan çevirmenlerine ayrı ayrı teşekkür ederiz.”

Wyndham Logo

“Otel operasyonunda iken, çok uzun zaman bu tür konular ile ilgili, arada bir de olsa belli reklam ajansları ve tercüme firmaları ile çalıştım. İşini sizin kadar titiz yapan bir firma ile çalıştığımı hatırlamıyorum. Tebrikler. Bunu kim çevirdi ise ilgili arkadaşımıza teşekkürlerimi lütfen iletebilir misiniz?”

ICBC
İntesa Sanpaolo
SAS
MUFG
PWC
IKEA
Decathlon
Goodyear
Chanel
Michelin
ASUS
MAPFRE