Ana sayfa » Diller » Norveççe Tercüme

Profesyonel Norveççe Tercüme ve Yerelleştirme Hizmetleri

Norveççe 5 milyon kişi tarafından konuşulan bir Kuzey Cermen dilidir. Bazı lehçeler İsveççe ve Danca’ya oldukça yakındır. Dolayısıyla Norveçliler bu iki dili de kolaylıkla anlayabilirler. Norveççe, Bokmål, Nynorsk, Riksmål, Høgnorsk olmak üzere 4 farklı resmi forma sahiptir. Fakat Bokmål ve Nynorsk formları resmi olarak kabul edilmiştir.

Profesyonel tercüme işlemlerinde yapılacak çalışmalar hedef kitle ve bölge esas alınarak yapılmalıdır. Çünkü Norveç’te yerel belediyelerin dörtte biri Nynorsk’u resmi dil formu olarak kabul etmiştir. Norveççe-İngilizce, Türkçe-Norveççe çeviri gibi onlarca dil çifti için yerelleştirme, yazılı-sözlü tercüme, noter onaylı tercüme, masaüstü yayıncılık, post-edit, kalite kontrol gibi hizmetlerimizden rekabetçi fiyatlara yararlanabilirsiniz.

Yazılı Tercüme

Yazışma, sözleşme, belge, anlaşma, e-mail, rapor, prospektüs, akademik makale gibi çeşitli alanlarda deneyimli tercümanlardan oluşturduğumuz ekiplerle, yazılı Norveççe tercüme hizmeti sunuyoruz.

Sözlü Tercüme

En yeni ekipmanlar ile Norveççe simultane tercüme hizmeti sunuyoruz. Toplantılar, mahkemeler, noterler, hastaneler, telefon görüşmeleri için ardıl, ya da fısıltı tercüme hizmeti satın alabilirsiniz.

Post-Edit

Makine çevirilerinin hızı ve editörlerin titiz çalışmalarını bir araya getirdik. Şimdi Norveççe dilinde post-edit hizmeti satın alarak, zaman ve paradan tasarruf edebilirsiniz.

Göçmenlik Belgeleri İçin Norveççe Tercüme Hizmeti

Göçmenlik işlemlerinde talep edilen belgelerin tercümelerinde profesyonellerden destek alın! Norveççe gibi onlarca dilde göçmenlik dosyalarının prosedürlere uygun bir şekilde teslim edilmesini sağlıyoruz. 

Konsolosluklarda görev almış, göçmenlik başvuru süreçlerinde deneyim sahibi tercümanlarla iş birliği yapıyoruz. Noter onaylı, yeminli Norveççe tercüme gibi türlerde bilgi almak göçmenlik süreçlerinde profesyoneller ile çalışmak için bize dilediğiniz zaman ulaşın.

Moğolca göçmenlik hizmetleri tercümesi
Uzman ekip

Sertifikalı tercümanlarla mı çalışmak istiyorsunuz?

ATA gibi uluslararası kuruluşlardan sertifika almış tercümanlar, yazılı-sözlü Norveççe tercüme çözümleri sunuyor.

Güvence

Güvenceye mi ihtiyacınız var?

EDU Çeviri Türkiye’de bir ilk olarak müşterilerine 100.000$ sigorta güvencesi sunuyor. Norveççe projeleriniz daima emin ellerde.

Noter tercüman

Dosyanızın kontrol edilmesi mi gerekli?

Akademik yayınlar, başvurular, belgeler gibi sizin için önemli olan dosyalarınızı bile iletin. 4 aşamalı kontrolden geçirelim.

Gizlilik

Gizlilik ve güvenlik konusunda titiz misiniz?

Merak etmeyin! Katı gizlilik prosedürleri ve teknik güvenlik önlemleri ile bilgilerinizin güvende olmasını sağlıyoruz.

Norveççe Denizcilik Sektörü Tercüme Hizmetleri

Dünya ticaretinin %80’i deniz yoluyla gerçekleşiyor. Norveç gibi deniz ticaretinin önemli olduğu ülkelerde tercüme hizmetlerinin sektörü bilen tercümanlar tarafından gerçekleştirilmesi hayati önem taşıyor.

Proje koordinatörlerimiz spesifik sektör ihtiyaçlarını karşılayabilmek için eğitimli, sektörde iş tecrübesine sahip Norveççe tercümanları bir araya getiriyor. Denizcilik sektörünün ilgili olduğu, lojistik, ithalat ihracat, üretim gibi alanlar için de profesyonel Norveççe çeviri hizmeti sunuyoruz.

İş akışına hakim tercümanlar

Sektörel eğitim almış çeviri ekibi

Sektör deneyimine sahip editörler

Yüksek kalite standartlarında çeviri garantisi

Norveççe denizcilik sektörü çevirisi

Norveççe tercüme teklifi almak için formu doldurun, size ulaşalım!

Yazılı tercüme fiyatınızı hesaplayın

Norveççe çeviri hakkında tüm sorularınızı bize danışın!

Norveççe Web Sitesi Yerelleştirme Hizmetleri

Web sitelerinin yeni bir dile çevrilmesi, klasik tercüme çalışmalarından daha kompleks işlemlerdir. Bu alanda yerelleştirme uzmanları, editörler, SEO uzmanları ve teknik ekipler birlikte çalışarak, hedef kitle ve arama motorlarına yönelik çabuk sonuç veren çalışmalar yürütür.

Yeni dilde pazara, arama motorlarına ve hedef kitleye yönelik Norveççe web sitesi tercüme hizmetleri sunuyoruz. Çoklu dilli web sitelerine ek olarak mobil uygulamalar, e-ticaret, dijital pazarlama içerikleri, yazılımlar ve video oyunları için de yerelleştirme hizmeti sunuyoruz.

Website tercüme ve yerelleştirmesi

Müşteri Yorumları

Asus Logo

“Global şirketimiz için EDU Çeviri’nin uluslararası ofislerinden çeviri hizmetleri alıyoruz. Teknik altyapıları ile sundukları yeni ve faydalı çözümler, teknolojinin erişemediği noktada ise gösterdikleri insancıl yaklaşımlarından ötürü Edu Çeviri’yi herkese öneriyorum.”

IKEA Logo

“IKEA olarak, EDU çeviri ile çalıştığımız çeviri projelerinde birlikte iş birliği yapmaktan keyif duyuyoruz. Dilimize uyum sağlayabilmeleri, çözüm odaklılıkları, hızlı aksiyon almaları ve disiplinleri sayesinde birlikte başarılı işlere imza atıyoruz.”

Decathlon Logo

“Çeviri ihtiyaçlarımız için 2015 yılından beri aralıksız olarak EDU Çeviri ile çalışmaktayız. Yeniliklere açık, dinamik, hızlı, güler yüzlü ve genç ekibi ile EDU Çeviri ile çalışmaktan çok mutluyuz.”

PWC Logo

“Öncelikle 2015’ten bu yana PwC’den gelen tüm çeviri projelerimizin koordinasyonu ve yönetimi ile ilgilendiğiniz için teşekkür ederiz. Biz birincil çeviri şirketimiz olan EDU’yu in-house ekibimizin bir uzantısı olarak görüyoruz. Umarım yeni yılda da işbirliğimiz aynı uyum ve karşılıklı memnuniyet ile devam eder.”

MAPFRE Logo

“Sizlerden her zaman hızlı geri dönüş ve söz verilen zamanda çevirimizi alıyoruz. Ayrıca son dakika – acil ricalarımızı da kırmadığınız için teşekkür eder, başarılarınızın ve ortaklığımızın devamını dilerim.”

TIRSAN Logo

“Tırsan olarak birçok dilde çeviri desteği aldığımız EDU Çeviri’ye işbirlikçi yaklaşımları ve sunmuş oldukları kaliteli hizmet anlayışları için teşekkür ediyoruz.”

Protel Logo

“Protel Bilgisayar A.Ş. olarak, yeni pazarlara açılma yolculuğumuzda EDU Çeviri firmasıyla yaptığımız iş birliğini büyük bir memnuniyetle sürdürmeye devam ediyoruz. İşlerimizi, kendi işleri gibi benimseyen, projeleri daima zamanında teslim eden ve kaliteli işler ortaya koyan EDU Çeviri ekibine ve projelerimize katkı sağlayan çevirmenlerine ayrı ayrı teşekkür ederiz.”

Wyndham Logo

“Otel operasyonunda iken, çok uzun zaman bu tür konular ile ilgili, arada bir de olsa belli reklam ajansları ve tercüme firmaları ile çalıştım. İşini sizin kadar titiz yapan bir firma ile çalıştığımı hatırlamıyorum. Tebrikler. Bunu kim çevirdi ise ilgili arkadaşımıza teşekkürlerimi lütfen iletebilir misiniz?”

ICBC
İntesa Sanpaolo
SAS
MUFG
PWC
IKEA
Decathlon
Goodyear
Chanel
Michelin
ASUS
MAPFRE