Ana sayfa » Diller » Özbekçe Tercüme

Özbekçe Tercüme ve Post-Edit Hizmetleri

Özbekistan ve Orta Asya’da 33 milyon insanın ana dili olan Özbekçe, Latin, Kiril ve Arap alfabesiyle yazıya aktarılan bir dildir. Özbekistan’da Latin alfabesi resmi yazım sistemi olsa tabelalarda, gazetelerde, reklamlarda halen Kiril alfabesi yaygın olarak kullanılır. Çin’in Sincan bölgesinde ise yerel halk bu dili Arap alfabesi kullanarak yazıya aktarır.

Özbekçe çeviri talepleri, dosyaların kullanım amacı ve yerine göre en uygun alfabe belirlenerek gerçekleştirilmelidir. Geniş tercüman altyapımız sayesinde tüm yazım sistemlerine göre yüksek standartlarda sonuçlara ulaşıyoruz. Özbekçe dilinde yerelleştirme, masaüstü yayıncılık, sözlü tercüme, noter onaylı tercümelerin yanı sıra dijital pazarlama ve kreatif hizmetler de sunuyoruz.

Yazılı Tercüme

Sağlık raporu, diploma, yazışma, e-mail, iş sağlığı ve güvenlik talimatları, prospektüs gibi tüm yazılı dosyaların Özbekçe çeviri işlemlerini gerçekleştiriyoruz. Projenize özel bir araya getirilen tercüman ekipleriyle hizmet veriyoruz.

Sözlü Tercüme

Özbekçe dilinde konuşmacıların yer aldığı tüm organizasyonlarda profesyonel Özbekçe tercüme hizmetleri sunuyoruz. Ardıl, fısıltı, simultane, telefonda tercüme ve simultane ekipman kiralama hizmetleri için bize ulaşın.

Post-Edit

Daha hızlı sonuçlara mı ihtiyacınız var? O zaman Özbekçe post-edit tam size göre. Makine çevirilerinden güvenilir sonuçlar elde ediyoruz. Yerel editörlerin kalite kontrol çalışmaları düşük maliyet imkanı sunuyor.

Özbekçe Göçmenlik Hizmetleri Tercümesi

Göçmenlik başvuruları, vize, oturum izni, çalışma izni gibi süreçlerde ihtiyacınız olan Özbekçe tercüme hizmetlerine rekabetçi fiyatlarla ulaşın! EDU Çeviri’de göçmenlik bürolarında, konsolosluklarda görev almış tercümanlarla çalışıyoruz. Göçmenlik prosedürleri konusunda deneyimli tercümanlar resmi kurumların talepleriyle doğru orantılı projeler yürütüyor.

Belgelerinizi noter onaylı veya yeminli şekilde düzenliyor kullanıma hazır şekilde teslim ediyoruz. Özbekçe dilinde göçmenlik hizmeti talepleri için ve konu hakkında detaylı bilgi almak için bize dilediğiniz zaman ulaşın.

Moğolca göçmenlik hizmetleri tercümesi
Gizlilik

Gizlilik sizin için ne kadar önemli?

Bizim önceliklerimizden olan gizlilik ve güvenlik konusunda teknik önlemler ve katı prosedürlere sahibiz.

Güvence

Güvenceye mi ihtiyacınız var?

Özbekçe dilinde sunduğumuz hizmetlerin güvencesi olarak 100.000$’lık çeviri sigortası sağlıyoruz.

Noter tercüman

Dosyanızın kontrol edilmesi mi gerekli?

Proofreading, redaksiyon ve düzelti, kalite değerlendirme, DTP kontrolü gibi çözümler sunuyoruz.

Akademik danışmanlık

Proje takibi mi yapmak istiyorsunuz?

Müşteri portalını kullanarak Özbekçe projeniz hakkında kısa sürede dilediğiniz zaman bilgi alın.

Sektörel Özbekçe Tercüme Hizmetleri

Uluslararası kuruluşların iş akışını sağlayabilmeleri için dil hizmetlerinde kalite oldukça önemlidir. Çeşitli sektörlerde iş deneyimine ve eğitimine sahip tercümanlardan oluşturulan ekiplerle Özbekçe tercüme çözümleri sunuyoruz.

Havacılık, enerji, finans, gıda, üretim, otomotiv, oyun, ithalat ihracat gibi onlarca sektörde profesyonellerle çalışıyoruz. Ulaştığımız yüksek kalite standartlarını stabilize etmek için terim bankası oluşturma ve yönetimi hizmetleri de sunuyoruz.

İş akışına hakim tercümanlar

Sektörel eğitim almış çeviri ekibi

Sektörde iş deneyimine sahip editörler

Yüksek kalite standartlarında çeviri garantisi

Tecrübeli Özbekçe tercüme hizmeti

Özbekçe tercüme teklifi almak için formu doldurun, size ulaşalım!

Yazılı tercüme fiyatınızı hesaplayın

Özbekçe dil hizmetleri hakkında tüm sorularınızı bize danışın!

Müşteri Yorumları

Asus Logo

“Global şirketimiz için EDU Çeviri’nin uluslararası ofislerinden çeviri hizmetleri alıyoruz. Teknik altyapıları ile sundukları yeni ve faydalı çözümler, teknolojinin erişemediği noktada ise gösterdikleri insancıl yaklaşımlarından ötürü Edu Çeviri’yi herkese öneriyorum.”

IKEA Logo

“IKEA olarak, EDU çeviri ile çalıştığımız çeviri projelerinde birlikte iş birliği yapmaktan keyif duyuyoruz. Dilimize uyum sağlayabilmeleri, çözüm odaklılıkları, hızlı aksiyon almaları ve disiplinleri sayesinde birlikte başarılı işlere imza atıyoruz.”

Decathlon Logo

“Çeviri ihtiyaçlarımız için 2015 yılından beri aralıksız olarak EDU Çeviri ile çalışmaktayız. Yeniliklere açık, dinamik, hızlı, güler yüzlü ve genç ekibi ile EDU Çeviri ile çalışmaktan çok mutluyuz.”

PWC Logo

“Öncelikle 2015’ten bu yana PwC’den gelen tüm çeviri projelerimizin koordinasyonu ve yönetimi ile ilgilendiğiniz için teşekkür ederiz. Biz birincil çeviri şirketimiz olan EDU’yu in-house ekibimizin bir uzantısı olarak görüyoruz. Umarım yeni yılda da işbirliğimiz aynı uyum ve karşılıklı memnuniyet ile devam eder.”

MAPFRE Logo

“Sizlerden her zaman hızlı geri dönüş ve söz verilen zamanda çevirimizi alıyoruz. Ayrıca son dakika – acil ricalarımızı da kırmadığınız için teşekkür eder, başarılarınızın ve ortaklığımızın devamını dilerim.”

TIRSAN Logo

“Tırsan olarak birçok dilde çeviri desteği aldığımız EDU Çeviri’ye işbirlikçi yaklaşımları ve sunmuş oldukları kaliteli hizmet anlayışları için teşekkür ediyoruz.”

Protel Logo

“Protel Bilgisayar A.Ş. olarak, yeni pazarlara açılma yolculuğumuzda EDU Çeviri firmasıyla yaptığımız iş birliğini büyük bir memnuniyetle sürdürmeye devam ediyoruz. İşlerimizi, kendi işleri gibi benimseyen, projeleri daima zamanında teslim eden ve kaliteli işler ortaya koyan EDU Çeviri ekibine ve projelerimize katkı sağlayan çevirmenlerine ayrı ayrı teşekkür ederiz.”

Wyndham Logo

“Otel operasyonunda iken, çok uzun zaman bu tür konular ile ilgili, arada bir de olsa belli reklam ajansları ve tercüme firmaları ile çalıştım. İşini sizin kadar titiz yapan bir firma ile çalıştığımı hatırlamıyorum. Tebrikler. Bunu kim çevirdi ise ilgili arkadaşımıza teşekkürlerimi lütfen iletebilir misiniz?”

ICBC
İntesa Sanpaolo
SAS
MUFG
PWC
IKEA
Decathlon
Goodyear
Chanel
Michelin
ASUS
MAPFRE