Ana sayfa » Hizmetlerimiz

Profesyonel Tercüme Hizmetlerimiz

Tercüme sektörünün lider firmalarından biri olan EDU Çeviri’nin ayrıcalıklı hizmetleri hakkında bilgi sahibi olun, kaliteli tercüme hizmetlerimizden yararlanın!

Profesyonel tercüme çözümlerimiz hakkında detaylı bilgi almak için tüm hizmetlerimizi detaylı olarak inceleyebilirsiniz.

Aklınıza takılan tüm sorularınız için proje yöneticilerimizden ücretsiz danışmanlık talep edebilirsiniz.

% 100 kalite

Gizlilik ve güvenlik

7 / 24 ulaşılabilir

Profesyonellik

Tüm dillerde hizmet

Kalite sertifikaları

Yazılı Tercüme

Akademik tercüme, edebi çeviri, teknik tercüme, medikal çeviri gibi pek çok farklı sektörde tüm dillerde profesyonel yazılı çeviri hizmetleri sunuyoruz.

Sözlü Tercüme

Tecrübeli ve eğitimli konferans çevirmeni sözlü tercümanlarımız aracılığıyla güvenilir ve kaliteli sözlü çeviri çözümlerimizle yanınızdayız.

Yapay Zeka ile Makine Çevirisi

Türkiye’de ilk ve tek! Yapay zeka modeliyle çalışan makine çevirisi ve otomasyon hizmetlerimiz ile çeviri maliyetlerinizi düşürüyoruz!

Lokalizasyon

IT, yazılım ve web tasarım uzmanları, çevirmen ve sertifikalı proje yöneticilerinden oluşan lokalizasyon ekiplerimiz ile tüm dillerde hizmet sunuyoruz.

Masaüstü Yayıncılık

Tecrübeli masaüstü yayıncılık departmanımız ile tüm tercüme projelerinizi çok dilli olarak orijinal formatında teslim ediyoruz.

Multimedya

Görsel, video, ses kaydı gibi tüm medya içerikleriniz için profesyonel ve kapsamlı multimedya tercümesi hizmetleri sunuyoruz!

Kalite Hizmetleri

Terim bankası ve çeviri belleği oluşturma & yönetimi hizmetlerimizin yanı sıra kalite kontrol ve kalite değerlendirme hizmetlerimizle kaliteli tercüme çözümleri sunuyoruz.

Dijital Pazarlama

Çok dilli dijital pazarlama hizmetlerimiz ile ürün ve hizmetlerinizi global pazarda hedef kitlenize ulaştırıyoruz!