Ana sayfa » Hakkımızda » Şirket Profili

Şirket Profili

EDU Grup Şirketi’nin önemli bir parçası olarak 2005 yılında kurulduğumuz günden beri koşulsuz müşteri memnuniyeti prensibi ile faaliyetlerimizi sürdürüyoruz.

EDU Çeviri olarak 45 üzeri ofis içinde kadrolu, 150’si sadece EDU Çeviri için çalışan tüm dünya dillerinde 2500’den fazla freelance tercümanımız aracılığıyla yazılı ve sözlü çeviri hizmeti sunan; 3300’ün üzerinde sadık müşteri portföyüne ve güçlü referanslara sahip profesyonel bir çeviri ve lokalizasyon şirketiyiz.

Avrupa ve Asya dilleri arasındaki kültürel köprüyü sağlamlaştırmak adına EDU Grup bünyesinde 2013 yılında Düsseldorf, Almanya’da; İngilizce, Türkçe, Almanca dillerini kaynak alarak tüm dillere ve tüm dillerden bu dillere profesyonel çeviri ve lokalizasyon hizmetleri sunan Avrupa ofisimizi açtık.

EDU Çeviri’de sunduğumuz tüm tercüme ve lokalizasyon hizmetlerimizle işinize değer katıyoruz.

ISO 17100 & ISO 9001 Kalite Sertifikaları

50,000 USD Tercüme Sigortası

Tüm Dillerde 2500 + Dil Uzmanı

Sektörel Uzmanlık & Tecrübeli Ekipler

Çeviri & Proje Yönetim Sistemleri

Güçlü Referanslar, Mutlu Müşteriler

Bütçenize Uygun Çeviri Paketleri

Sunduğumuz ayrıcalıklarla işinize değer katıyoruz!

Çevirilerimizi 4 aşamalı kontrol sürecinden geçirerek kaliteyi %40’a varan oranda arttırıyoruz.

Kurumsal firmaların gizlilik ve güvenliğine uygun teknolojik altyapımızla hizmet veriyoruz.

ISO 9001 ile çeviri ve lokalizasyon yönetimi alanında dünya standardı olan ISO 17100 kalite sertifikalarına sahibiz.

Türkiye’de 50.000 USD’lik tercüme sigortası sunan ilk ve tek şirketiz.

Müşterilerimize proje yönetim süreçlerini bulut tabanlı sistemlerimiz üzerinden online takip etme imkanı sunuyoruz.

Global pazarda üyesi olduğumuz birlik ve topluluklar

Ata Logo
GALA Logo
Elia Logo
TAUS Logo
OAİB

Gururla duyuruyoruz! Türkiye’nin önde gelen ihracat birliklerinden Orta Anadolu İhracatçı Birlikleri (OAIB) EDU Çeviri ile iş birliği sağladı.

English Home

2000 yılında faaliyete başlayan, ev dekorasyonu ve yaşam alanları için özgün tasarımları kitlelerle…

Kadoil Petrol

1979 yılında kurulan, petrol ve petrol türevleri üretimi, dağıtımı…

Müşteri Yorumları

Asus Logo

“Global şirketimiz için EDU Çeviri’nin uluslararası ofislerinden çeviri hizmetleri alıyoruz. Teknik altyapıları ile sundukları yeni ve faydalı çözümler, teknolojinin erişemediği noktada ise gösterdikleri insancıl yaklaşımlarından ötürü Edu Çeviri’yi herkese öneriyorum.”

IKEA Logo

“IKEA olarak, EDU çeviri ile çalıştığımız çeviri projelerinde birlikte iş birliği yapmaktan keyif duyuyoruz. Dilimize uyum sağlayabilmeleri, çözüm odaklılıkları, hızlı aksiyon almaları ve disiplinleri sayesinde birlikte başarılı işlere imza atıyoruz.”

Decathlon Logo

“Çeviri ihtiyaçlarımız için 2015 yılından beri aralıksız olarak EDU Çeviri ile çalışmaktayız. Yeniliklere açık, dinamik, hızlı, güler yüzlü ve genç ekibi ile EDU Çeviri ile çalışmaktan çok mutluyuz.”

PWC Logo

“Öncelikle 2015’ten bu yana PwC’den gelen tüm çeviri projelerimizin koordinasyonu ve yönetimi ile ilgilendiğiniz için teşekkür ederiz. Biz birincil çeviri şirketimiz olan EDU’yu in-house ekibimizin bir uzantısı olarak görüyoruz. Umarım yeni yılda da işbirliğimiz aynı uyum ve karşılıklı memnuniyet ile devam eder.”

MAPFRE Logo

“Sizlerden her zaman hızlı geri dönüş ve söz verilen zamanda çevirimizi alıyoruz. Ayrıca son dakika – acil ricalarımızı da kırmadığınız için teşekkür eder, başarılarınızın ve ortaklığımızın devamını dilerim.”

TIRSAN Logo

“Tırsan olarak birçok dilde çeviri desteği aldığımız EDU Çeviri’ye işbirlikçi yaklaşımları ve sunmuş oldukları kaliteli hizmet anlayışları için teşekkür ediyoruz.”

Protel Logo

“Protel Bilgisayar A.Ş. olarak, yeni pazarlara açılma yolculuğumuzda EDU Çeviri firmasıyla yaptığımız iş birliğini büyük bir memnuniyetle sürdürmeye devam ediyoruz. İşlerimizi, kendi işleri gibi benimseyen, projeleri daima zamanında teslim eden ve kaliteli işler ortaya koyan EDU Çeviri ekibine ve projelerimize katkı sağlayan çevirmenlerine ayrı ayrı teşekkür ederiz.”

Wyndham Logo

“Otel operasyonunda iken, çok uzun zaman bu tür konular ile ilgili, arada bir de olsa belli reklam ajansları ve tercüme firmaları ile çalıştım. İşini sizin kadar titiz yapan bir firma ile çalıştığımı hatırlamıyorum. Tebrikler. Bunu kim çevirdi ise ilgili arkadaşımıza teşekkürlerimi lütfen iletebilir misiniz?”

ICBC
İntesa Sanpaolo
SAS
MUFG
PWC
IKEA
Decathlon
Goodyear
Chanel
Michelin
ASUS
MAPFRE