Ana sayfa » Diller » Portekizce Tercüme

Profesyonel Portekizce Tercüme ve Yerelleştirme Hizmetleri

Batı Romen dillerinden olan Portekizce 9 ülkede resmi dildir. Özellikle sömürge zamanlarında dil, Güney Amerika, Afrika ve Avustralya kıtalarına yayılmıştır. Portekizce toplamda 250 milyon insan tarafından konuşulmaktadır.

Portekizce tercüme hizmetlerinde projelerin yönetimi, hedef bölgeye göre gerçekleştirilmelidir. Yerelleştirme uzmanlarımız ve yerel editörlerimizle kalite kontrol süreçlerinde sonuçları 4 farklı aşamada gözden geçiriyoruz. Profesyonel Portekizce çeviri, post-edit, yerelleştirme, masaüstü yayıncılık, dijital pazarlama ve kreatif hizmetler gibi çözümler için bize dilediğiniz zaman ulaşın.

Yazılı Tercüme

Portekizce çeviri ihtiyaçlarında size özel çeviri ekipleri oluşturuyoruz. Seçtiğiniz çeviri paketine göre kalite kontrol işlemleri ya da noter hizmeti sağlıyoruz.

Sözlü Tercüme

Ardıl, simultane, fısıltı, telefonda tercüme ve simultane ekipman kiralama hizmetleri satın alabilirsiniz. Portekizce tercümelerde hızlı bir şekilde organize olup en yeni ekipmanlarla katılım sağlıyoruz.

Post Edit

Makine çevirilerine hayat veren editörlerimiz, düşük maliyetli, hızlı ve güvenilir sonuçlara ulaşmanızı sağlıyor. Portekizce post-edit tercüme işlemleri hakkında detaylı bilgi almak için bize ulaşın.

Brezilya Portekizcesi Tercüme Hizmetleri

Kelime haznesi, dil bilgisi, telaffuz gibi birçok açıdan Avrupa Portekizcesinden ayrılan Brezilya Portekizcesi, 210 milyon insanın ana dilidir. Dolaysıyla Portekizce konuşan insanların ortalama %95’inin Brezilya Portekizcesi konuştuğunu söyleyebiliriz.

İki dil arasındaki farklılıklar telaffuz veya fonetik farklılıklardan da ötedir. Bağlaçların, ulaçların, zamirlerin cümle içindeki yeri veya kullanım şekli farklılık gösterir. Dolayısıyla Brezilya’da kullanılması gerekilen belgelerin tercümesinde Brezilya Portekizcesinde uzmanlaşmış tercümanlarla çalışılması gerekir. EDU Çeviri’de birden çok kıtaya yayılmış dillerde bölgeleri esas alan çalışmalar yürütüyoruz. Brezilya Portekizcesi tercüme hizmetinde yüksek doğruluk oranlı sonuçlara ulaşmak için yerel editörlerin deneyiminden faydalanıyoruz.

Brezilya Portekizcesi Çevirisi
Maliyet

Çeviri masraflarını düşürmek mi istiyorsunuz?

Çeviri belleği ve post-edit gibi çalışmalar tercüme maliyetlerini %50 oranında düşürmektedir.

güvence

Güvenceye mi ihtiyacınız var?

Portekizce dilinde sunduğumuz hizmetlerin güvencesi olarak 100.000$’lık sigorta sağlıyoruz.

Noter tercüman

Dosyanızın kontrol edilmesi mi gerekli?

Dosyanızı bize iletin. DTP, dil bilgisi, okunabilirlik, noktama işaretleri gibi açılardan inceleyelim.

akademik danışmanlık

Proje takibi mi yapmak istiyorsunuz?

EDU Çeviride müşteri portalından dilediğiniz zaman projenizi takip edebilirsiniz.

Portekizce Web Sitesi Yerelleştirme Hizmetleri

İnternet kullanıcılarının en çok konuştuğu 5. dilin Portekizce olduğunu biliyor muydunuz? Çoklu dilli web siteleri dünyanın farklı noktalarından ziyaretçi almanızı sağlar. Arama motorlarından organik trafik almak için yapılması gerekilen çalışmalar standart tercüme çalışmalarından oldukça faklıdır. Yeni dilde, dil-bölge kodlarının girilmiş, içeriklerin hedef kitleye göre yerelleştirilmiş olması gerekir.

Portekizce web sitesi yerelleştirme hizmetlerinde arama motorlarına uyumlu projeler yönetiyoruz. SEO uzmanlarından, yerel içerik editörlerinden görüşler alıp anahtar kelime analizleriyle yerelleştirmenin amacına ulaşmasını sağlıyoruz. Web sitesi yerelleştirme hizmetlerinin yanı sıra uluslararası SEO, içerik üretimi gibi hizmetler de sunuyoruz.

Dilediğiniz bölgeden trafik alın

Müşterilerinizin ana dilinde konuşun

Müşteri portalından projenizi takip edin

Yatırım getiri sağlayan çalışmalara sahip olun

Fince tercüme ve yerelleştirme hizmetlerimiz

Portekizce tercüme teklifi almak için formu doldurun, size ulaşalım!

Yazılı tercüme fiyatınızı hesaplayın

Portekizce dil hizmetleri hakkında tüm sorularınızı bize danışın!

Portekizce İthalat İhracat Sektörü Tercüme Hizmetleri

Taşımacılık sektöründe söz konusu sınırları aşmak olduğunda organizasyonun en iyi şekilde yönetilmesi, gerekli evrakların tamamlanması, uluslararası çeşitli taşımacılık kurallarına uyulması gerekilir. Tüm bu süreçlerde uzman tercümanlara ihtiyaç duyulur.

EDU Çeviri’de sektör odaklı yaklaşımlarla Portekizce tercüme hizmeti sunuyoruz. İthalat ve ihracat sektöründe, konşimento, dolaşım belgesi, fatura, sigorta poliçesi, paket listesi gibi belgeler üzerinde çalışmış deneyimli tercümanlarla hizmet veriyoruz. Savunma sanayi & güvenlik, perakende, medya, üretim, yaşam bilimleri, sigortacılık gibi onlarca sektörde yenilikçi çözümler için bize dilediğiniz zaman ulaşın.

Portekizce ithalat ve ihracat tercümesi işlemi

Müşteri Yorumları

Asus Logo

“Global şirketimiz için EDU Çeviri’nin uluslararası ofislerinden çeviri hizmetleri alıyoruz. Teknik altyapıları ile sundukları yeni ve faydalı çözümler, teknolojinin erişemediği noktada ise gösterdikleri insancıl yaklaşımlarından ötürü Edu Çeviri’yi herkese öneriyorum.”

IKEA Logo

“IKEA olarak, EDU çeviri ile çalıştığımız çeviri projelerinde birlikte iş birliği yapmaktan keyif duyuyoruz. Dilimize uyum sağlayabilmeleri, çözüm odaklılıkları, hızlı aksiyon almaları ve disiplinleri sayesinde birlikte başarılı işlere imza atıyoruz.”

Decathlon Logo

“Çeviri ihtiyaçlarımız için 2015 yılından beri aralıksız olarak EDU Çeviri ile çalışmaktayız. Yeniliklere açık, dinamik, hızlı, güler yüzlü ve genç ekibi ile EDU Çeviri ile çalışmaktan çok mutluyuz.”

PWC Logo

“Öncelikle 2015’ten bu yana PwC’den gelen tüm çeviri projelerimizin koordinasyonu ve yönetimi ile ilgilendiğiniz için teşekkür ederiz. Biz birincil çeviri şirketimiz olan EDU’yu in-house ekibimizin bir uzantısı olarak görüyoruz. Umarım yeni yılda da işbirliğimiz aynı uyum ve karşılıklı memnuniyet ile devam eder.”

MAPFRE Logo

“Sizlerden her zaman hızlı geri dönüş ve söz verilen zamanda çevirimizi alıyoruz. Ayrıca son dakika – acil ricalarımızı da kırmadığınız için teşekkür eder, başarılarınızın ve ortaklığımızın devamını dilerim.”

TIRSAN Logo

“Tırsan olarak birçok dilde çeviri desteği aldığımız EDU Çeviri’ye işbirlikçi yaklaşımları ve sunmuş oldukları kaliteli hizmet anlayışları için teşekkür ediyoruz.”

Protel Logo

“Protel Bilgisayar A.Ş. olarak, yeni pazarlara açılma yolculuğumuzda EDU Çeviri firmasıyla yaptığımız iş birliğini büyük bir memnuniyetle sürdürmeye devam ediyoruz. İşlerimizi, kendi işleri gibi benimseyen, projeleri daima zamanında teslim eden ve kaliteli işler ortaya koyan EDU Çeviri ekibine ve projelerimize katkı sağlayan çevirmenlerine ayrı ayrı teşekkür ederiz.”

Wyndham Logo

“Otel operasyonunda iken, çok uzun zaman bu tür konular ile ilgili, arada bir de olsa belli reklam ajansları ve tercüme firmaları ile çalıştım. İşini sizin kadar titiz yapan bir firma ile çalıştığımı hatırlamıyorum. Tebrikler. Bunu kim çevirdi ise ilgili arkadaşımıza teşekkürlerimi lütfen iletebilir misiniz?”

ICBC
İntesa Sanpaolo
SAS
MUFG
PWC
IKEA
Decathlon
Goodyear
Chanel
Michelin
ASUS
MAPFRE