Ana sayfa » Hakkımızda » Uluslararası Üyelikler

Uluslararası Üyelikler

Deneyimli ekipleriyle tercüme sektöründe müşterilerine uzun yıllardır hizmet veren EDU Çeviri’nin başarısı tesadüf değil!

Çeviri süreçlerinde kalite standartlarını yakalamak ve müşteri memnuniyetini sağlamak amacıyla yeni teknolojileri yakından takip ediyoruz ve iş süreçlerimizi dünya standartlarında yürütüyoruz. Üyesi olduğumuz uluslararası kurum ve kuruluşların hem online platformlardaki etkinliklerine hem de fuar, konferans, seminer gibi organizasyonlarına katılarak sektörün nabzını tutuyoruz.

ISO 17100 & ISO 9001 Kalite Sertifikaları

Her Alanda 2500 + Dil Uzmanı

Güçlü Referanslar, Mutlu Müşteriler

Sektörel Uzmanlık & Tecrübeli Ekipler

Güncel Çeviri Teknolojileri

GALA Logo

EDU Çeviri – GALA Üyeliği

Açılımı Globalization and Localization Association olan GALA, dil sektöründe dünyanın kar amacı gütmeyen en büyük ticari birliklerinden biridir. GALA, üyelerini bilgi ve teknolojik gelişmeler ile yeni standartlar hakkında güncel tutarak topluluğun gelişimi için faaliyetlerini sürdürüyor ve sektörün sesi olmayı hedefliyor. Siz de yabancı dil sektörünün öncü kurumlarından GALA’nın programları hakkında daha fazla bilgi almak için web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

www.gala-global.org

TAUS Logo

EDU Çeviri – TAUS Üyeliği

Açılımı Translation Automation User Society olan TAUS, dünya genelinde dil ve çeviri sektörleri için bir kaynak merkezi olarak görev yapan bağımsız bir kuruluştur. Dünyadaki iletişimi geliştirmek, çeviri sektörünü büyütmek ve sektörün global düzlemde önemini arttırma misyonuyla faaliyetlerini sürdüren TAUS, hem online platform üzerinden hem de düzenlediği ve sponsor olduğu organizasyonlarda üyelerini bilgilendiriyor. TAUS hakkında detaylı bilgi edinmek için web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

www.taus.net

Ata Logo

EDU Çeviri – ATA Üyeliği

Açılımı American Translators Association olan ATA’nın yaklaşık 10.000 üyesi arasında yazılı ve sözlü çevirmenler, öğretmenler, proje yöneticileri, yazılımcılar, çeviri büroları, hastane, üniversite ve devlet kurumları bulunuyor. Kuruluş amacı çevirmenlerin mesleki gelişimlerine katkıda bulunmak olan ATA, bu bağlamda pek çok webinar, konferans, fuar ve eğitici etkinlikler düzenliyor. Kuruluşun çalışmaları hakkında bilgi sahibi olmak için web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

www.atanet.org

Elia Logo

EDU Çeviri – Elia Üyeliği

Açılımı, European Language Industry Association olan Elia, dil hizmetleri sunan şirketlerden oluşan üyelerinin ticari başarısını artırma misyonuyla kurulan ve kar amacı gütmeyen bir ticari birliktir. Dil hizmetleri sektöründe Avrupa’nın önde gelen kuruluşlarından olan Elia, firmaların ihtiyaç duyduğu konularda fayda sunan etkinlikler düzenlemektedir. Elia’nın düzenlediği faaliyetler hakkında daha detaylı bilgi sahibi olmak için web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

www.elia-association.org

Müşteri Yorumları

Asus Logo

“Global şirketimiz için EDU Çeviri’nin uluslararası ofislerinden çeviri hizmetleri alıyoruz. Teknik altyapıları ile sundukları yeni ve faydalı çözümler, teknolojinin erişemediği noktada ise gösterdikleri insancıl yaklaşımlarından ötürü Edu Çeviri’yi herkese öneriyorum.”

IKEA Logo

“IKEA olarak, EDU çeviri ile çalıştığımız çeviri projelerinde birlikte iş birliği yapmaktan keyif duyuyoruz. Dilimize uyum sağlayabilmeleri, çözüm odaklılıkları, hızlı aksiyon almaları ve disiplinleri sayesinde birlikte başarılı işlere imza atıyoruz.”

Decathlon Logo

“Çeviri ihtiyaçlarımız için 2015 yılından beri aralıksız olarak EDU Çeviri ile çalışmaktayız. Yeniliklere açık, dinamik, hızlı, güler yüzlü ve genç ekibi ile EDU Çeviri ile çalışmaktan çok mutluyuz.”

PWC Logo

“Öncelikle 2015’ten bu yana PwC’den gelen tüm çeviri projelerimizin koordinasyonu ve yönetimi ile ilgilendiğiniz için teşekkür ederiz. Biz birincil çeviri şirketimiz olan EDU’yu in-house ekibimizin bir uzantısı olarak görüyoruz. Umarım yeni yılda da işbirliğimiz aynı uyum ve karşılıklı memnuniyet ile devam eder.”

MAPFRE Logo

“Sizlerden her zaman hızlı geri dönüş ve söz verilen zamanda çevirimizi alıyoruz. Ayrıca son dakika – acil ricalarımızı da kırmadığınız için teşekkür eder, başarılarınızın ve ortaklığımızın devamını dilerim.”

TIRSAN Logo

“Tırsan olarak birçok dilde çeviri desteği aldığımız EDU Çeviri’ye işbirlikçi yaklaşımları ve sunmuş oldukları kaliteli hizmet anlayışları için teşekkür ediyoruz.”

Protel Logo

“Protel Bilgisayar A.Ş. olarak, yeni pazarlara açılma yolculuğumuzda EDU Çeviri firmasıyla yaptığımız iş birliğini büyük bir memnuniyetle sürdürmeye devam ediyoruz. İşlerimizi, kendi işleri gibi benimseyen, projeleri daima zamanında teslim eden ve kaliteli işler ortaya koyan EDU Çeviri ekibine ve projelerimize katkı sağlayan çevirmenlerine ayrı ayrı teşekkür ederiz.”

Wyndham Logo

“Otel operasyonunda iken, çok uzun zaman bu tür konular ile ilgili, arada bir de olsa belli reklam ajansları ve tercüme firmaları ile çalıştım. İşini sizin kadar titiz yapan bir firma ile çalıştığımı hatırlamıyorum. Tebrikler. Bunu kim çevirdi ise ilgili arkadaşımıza teşekkürlerimi lütfen iletebilir misiniz?”

ICBC
İntesa Sanpaolo
SAS
MUFG
PWC
IKEA
Decathlon
Goodyear
Chanel
Michelin
ASUS
MAPFRE