Ana sayfa » Fiyatlar

Tercüme Fiyatları

Bir tercüme bürosundan beklentiniz kaliteli hizmet ve uygun fiyatlar mı? Tüm dillerde hızlı ve güvenilir çözümler mi? Ücretsiz noter işlemleri ile noter tasdikli tercüme hizmeti mi? EDU Çeviri olarak kurulduğumuz günden bugüne arttırdığımız teknolojik yatırımlarla daha yüksek tutarlılığa sahip kaliteli tercüme hizmetleri sunmak üzere çalıştık. Bugün sahip olduğumuz alt yapı, geniş tercüman ağı ve alanında uzman departmanlarımız ile her bütçeye uygun tercüme çözümleri sunuyoruz.

Tercih ettiğiniz tercüme paketi kapsamında kalite kontrol hizmetleri, masaüstü yayıncılık gibi pek çok hizmetimizden yararlanabilirsiniz.

Yazılı tercümede avantajlı fiyatlar EDU Çeviri paketlerinde! Farklı sektörlerde ihtiyaçlarınıza uygun maliyetli çözümler ile cevap verebilmek için geleneksel yazılı tercüme hizmetimizi üç paket altında topladık: Basic, Gold, Pro

Paketler

Birbirinden avantajlı paketlerimizden projenize uygun olanı belirlemek, karşılaştırmalı fiyat bilgisi almak için uzman proje koordinatörlerimizden ücretsiz destek alabilirsiniz!

Yazılı tercümenin yanı sıra sözlü tercüme, makine çevirisi, multimedya çözümleri, masaüstü yayıncılık hizmetleri, kalite kontrol, dijital pazarlama ve kreatif hizmetlerimizden yararlanmak için de bize ulaşabilirsiniz!

paketler

Profesyonellik

Profesyonellik

Tercüme sigortası

Tercüme sigortası

7 / 24 ulaşılabilirlik

7 / 24 ulaşılabilirlik

Hizmette Kalite Sertifikaları

Hizmette Kalite Sertifikaları

Çeviri Sektörleri

Denizcilik

İşletme & Finans

Medikal

Turizm & Otelcilik

Yazılım

Tüm Sektörler

Müşteri Yorumları

“Global şirketimiz için EDU Çeviri’nin uluslararası ofislerinden çeviri hizmetleri alıyoruz. Teknik altyapıları ile sundukları yeni ve faydalı çözümler, teknolojinin erişemediği noktada ise gösterdikleri insancıl yaklaşımlarından ötürü Edu Çeviri’yi herkese öneriyorum.”

“IKEA olarak, EDU çeviri ile çalıştığımız çeviri projelerinde birlikte iş birliği yapmaktan keyif duyuyoruz. Dilimize uyum sağlayabilmeleri, çözüm odaklılıkları, hızlı aksiyon almaları ve disiplinleri sayesinde birlikte başarılı işlere imza atıyoruz.”

“Çeviri ihtiyaçlarımız için 2014 yılından beri aralıksız olarak EDU Çeviri ile çalışmaktayız. Yeniliklere açık, dinamik, hızlı, güleryüzlü ve genç ekibi ile EDU Çeviri ile çalışmaktan çok mutluyuz.”

“Öncelikle 2015’ten bu yana PwC’den gelen tüm çeviri projelerimizin koordinasyonu ve yönetimi ile ilgilendiğiniz için teşekkür ederiz. Biz birincil çeviri şirketimiz olan EDU’yu in-house ekibimizin bir uzantısı olarak görüyoruz. Umarım yeni yılda da işbirliğimiz aynı uyum ve karşılıklı memnuniyet ile devam eder.”

“Sizlerden her zaman hızlı geri dönüş ve söz verilen zamanda çevirimizi alıyoruz. Ayrıca son dakika – acil ricalarımızı da kırmadığınız için teşekkür eder, başarılarınızın ve ortaklığımızın devamını dilerim.”

“Tırsan olarak birçok dilde çeviri desteği aldığımız EDU Çeviri’ye işbirlikçi yaklaşımları ve sunmuş oldukları kaliteli hizmet anlayışları için teşekkür ediyoruz.”

“Protel Bilgisayar A.Ş. olarak, yeni pazarlara açılma yolculuğumuzda EDU Çeviri firmasıyla yaptığımız iş birliğini büyük bir memnuniyetle sürdürmeye devam ediyoruz. İşlerimizi, kendi işleri gibi benimseyen, projeleri daima zamanında teslim eden ve kaliteli işler ortaya koyan EDU Çeviri ekibine ve projelerimize katkı sağlayan çevirmenlerine ayrı ayrı teşekkür ederiz.”

“Otel operasyonunda iken, çok uzun zaman bu tur konular ile ilgili, arada bir de olsa belli reklam ajansları ve tercüme firmaları ile çalıştım. İşini sizin kadar titiz yapan bir firma ile çalıştığımı hatırlamıyorum. Tebrikler. Bunu kim çevirdi ise ilgili arkadaşımıza teşekkürlerimi lütfen iletebilir misiniz?”