Ana sayfa » Diller » Moğalca Tercüme

Moğolca Tercüme Hizmetleri

Moğolistan ve Çin’de 5 milyon konuşmacıya sahip olan Moğolca, bazı dil bilimcilere göre dünyanın en karmaşık dillerinden biri olarak adlandırılıyor. Japonca, Korece, Türkçe dilleri ile yapı bakımından benzeyen dil, az sayıda konuşmacı olmasına rağmen onlarca lehçeye sahip. Moğolca Geleneksel Moğol alfabesi, Kiril alfabesi de dahil olmak üzere yaklaşık 8 farklı yazı sistemi kullanılan bir dildir.

Moğolca dilinde yapılacak tercümelerin hangi bölgede kullanılacağı oldukça önemlidir. Zira bu dil 50’den farklı lehçeye ve bölgeye göre değişen dil sistemlerine sahiptir. EDU Çeviri olarak Moğolca profesyonel tercüme hizmetleri sunuyoruz. Yerelleştirme, yazılı-sözlü tercüme, post-edit, kalite kontrol, multimedya hizmetler için bize dilediğiniz zaman ulaşın.

Yazılı Tercüme

Belgeler, akademik yayınlar, raporlar, yazışmalar, anlaşmalar, analizler, prospektüsler gibi yazılı tüm belgelerin profesyonel Moğolca çeviri işlemlerini gerçekleştiriyoruz.

Sözlü Tercüme

Ardıl, simultane, fısıltı, telefonda tercüme, simultane ekipman kiralama gibi hizmetleri Moğolca dili için satın alabilirsiniz. Simultane tercüme taleplerinde kaliteli ekipmanlar ile katılım sağlıyoruz.

Post-Edit

Moğolca makine çevirileri rahatlıkla kullanabileceğiniz tercümelere dönüştürüyoruz. Yerel editörler tarafından incelenen çeviriler sayesinde maliyeti düşük ve hızlı tercüme imkanı sunuyoruz.

Moğolca Göçmenlik Hizmetleri Tercümesi

Göçmenlik için gerekli dosyaların tercümesinde profesyonellerle çalışın! Göçmenlik süreçlerinde birçok belgenin tercüme edilmesi talep edilir. Bu süreçlerde yapılan çevirinin kalitesi ve başvuru süreçlerine etki eder. Konsoloslukların taleplerini baz alarak Moğolca göçmenlik tercümeleri sunuyoruz.

EDU Çeviri’de göçmenlik, medikal, teknik gibi alanlarda uzmanlaşmış tercümanlarla çalışıyoruz. Sizin için oldukça önemli olan belgelerin çevirisinde profesyonellerden yardım alıyoruz. Göçmenlik alanında Moğolca çeviri hizmeti hakkında tüm sorularınızı bize iletin.

Moğolca göçmenlik hizmetleri tercümesi
Uzman Ekip

Sertifikalı tercümanlarla mı çalışmak istiyorsunuz?

Uluslararası sertifikalara sahip tercümanlar noter onaylı tercüme çözümleri sunuyor.

güvence

Tercüme hizmetlerinde güvenceye mi ihtiyacınız var?

Sunduğumuz kalitenin arkasındayız. 100.000$ sigorta güvencesi sağlıyoruz.

Gizlilik

Gizlilik sizin için ne kadar önemli?

Gizlilik prosedürleri ve teknik güvenlik önlemlerine sahibiz. Bilgileriniz bizimle güvende.

Noter tercüman

Dosyalarınızın denetlenmeye mi ihtiyacı var?

Doğruluğundan emin olamadığınız dosyaları bize gönderin %60’a varan oranlarda düzeltelim.

Moğolca Multimedya Hizmetleri

Müşterilerimizin tüm ihtiyaçlarına cevap verebilecek şekilde organize olduk. Multimedya dosyaların tercüme taleplerinde kaynak dosya formatı üzerinde çalışarak taleplerinizi karşılıyoruz. Aynı zamanda dilediğiniz dosya formatında teslim sağlıyoruz.

Tüm multimedya dosyaları üzerinde çalışabilecek altyapıya sahibiz. Tanıtım filmleri, ses dosyaları, görseller, filmler, diziler, tv programları, internet videoları gibi çeşitli multimedya projeler için teklif talep edebilirsiniz. Moğolca multimedya hizmetleri hakkında detaylı bilgi için bize ulaşın.

Dublaj

Altyazı

Deşifre

Video içerik ve görsel yerelleştirme

Moğolca multimedya tercüme çözümleri

Moğolca tercüme fiyatları için formu doldurun, size ulaşalım!

Yazılı tercüme fiyatınızı hesaplayın

Moğolca tercümeler hakkında tüm sorularınızı bize danışın!

Müşteri Yorumları

Asus Logo

“Global şirketimiz için EDU Çeviri’nin uluslararası ofislerinden çeviri hizmetleri alıyoruz. Teknik altyapıları ile sundukları yeni ve faydalı çözümler, teknolojinin erişemediği noktada ise gösterdikleri insancıl yaklaşımlarından ötürü Edu Çeviri’yi herkese öneriyorum.”

IKEA Logo

“IKEA olarak, EDU çeviri ile çalıştığımız çeviri projelerinde birlikte iş birliği yapmaktan keyif duyuyoruz. Dilimize uyum sağlayabilmeleri, çözüm odaklılıkları, hızlı aksiyon almaları ve disiplinleri sayesinde birlikte başarılı işlere imza atıyoruz.”

Decathlon Logo

“Çeviri ihtiyaçlarımız için 2015 yılından beri aralıksız olarak EDU Çeviri ile çalışmaktayız. Yeniliklere açık, dinamik, hızlı, güler yüzlü ve genç ekibi ile EDU Çeviri ile çalışmaktan çok mutluyuz.”

PWC Logo

“Öncelikle 2015’ten bu yana PwC’den gelen tüm çeviri projelerimizin koordinasyonu ve yönetimi ile ilgilendiğiniz için teşekkür ederiz. Biz birincil çeviri şirketimiz olan EDU’yu in-house ekibimizin bir uzantısı olarak görüyoruz. Umarım yeni yılda da işbirliğimiz aynı uyum ve karşılıklı memnuniyet ile devam eder.”

MAPFRE Logo

“Sizlerden her zaman hızlı geri dönüş ve söz verilen zamanda çevirimizi alıyoruz. Ayrıca son dakika – acil ricalarımızı da kırmadığınız için teşekkür eder, başarılarınızın ve ortaklığımızın devamını dilerim.”

TIRSAN Logo

“Tırsan olarak birçok dilde çeviri desteği aldığımız EDU Çeviri’ye işbirlikçi yaklaşımları ve sunmuş oldukları kaliteli hizmet anlayışları için teşekkür ediyoruz.”

Protel Logo

“Protel Bilgisayar A.Ş. olarak, yeni pazarlara açılma yolculuğumuzda EDU Çeviri firmasıyla yaptığımız iş birliğini büyük bir memnuniyetle sürdürmeye devam ediyoruz. İşlerimizi, kendi işleri gibi benimseyen, projeleri daima zamanında teslim eden ve kaliteli işler ortaya koyan EDU Çeviri ekibine ve projelerimize katkı sağlayan çevirmenlerine ayrı ayrı teşekkür ederiz.”

Wyndham Logo

“Otel operasyonunda iken, çok uzun zaman bu tür konular ile ilgili, arada bir de olsa belli reklam ajansları ve tercüme firmaları ile çalıştım. İşini sizin kadar titiz yapan bir firma ile çalıştığımı hatırlamıyorum. Tebrikler. Bunu kim çevirdi ise ilgili arkadaşımıza teşekkürlerimi lütfen iletebilir misiniz?”

ICBC
İntesa Sanpaolo
SAS
MUFG
PWC
IKEA
Decathlon
Goodyear
Chanel
Michelin
ASUS
MAPFRE