Ana sayfa » Diller » İngilizce Tercüme

Profesyonel İngilizce Tercüme Hizmetleri

Dünyanın en çok konuşulan ikinci dili olan İngilizce 67 ülkede resmi dil olarak kabul edilmektedir. İngilizce, ikinci dil olarak en çok öğrenilen ve kullanılan dildir. Şirketler arası yazışmalar, anlaşmalar, akademik yayınlar hangi ülkede olursanız olun mutlaka İngilizce olarak karşımıza çıkmaktadır.

Geniş tercüman ağımızla İngilizce dilinde yerelleştirme, sözlü tercüme, altyazı oluşturma, proofreading, içerik üretimi, noter onaylı tercüme gibi çeşitli hizmetler sunuyoruz.

Profesyonel İngilizce tercüme hizmetlerimizin yanı sıra Türkiye’de bir ilk olan yapay zeka ile makine çevirisi sistemini de kullanıyoruz. Global firmalara e-mail, rapor, sözleşme, teknik doküman tercümesi, web sitesi yerelleştirme, uluslararası SEO, terim bankası oluşturma gibi hizmetler sunuyoruz. İngilizce çeviri paketlerimiz ve hizmetlerimiz hakkında bilgi almak için bize dilediğiniz zaman ulaşın.

Yazılı İngilizce Çeviri

Yazılı tercüme hizmetlerinde size özel çeviri ekipleri ile çalışmak ister misiniz? Akademik, noter onaylı, teknik, hukuki, medikal, ticari gibi yazılı tercüme türlerinde profesyonel İngilizce çeviri imkanı sunuyoruz. Aynı zamanda göçmenlik başvurusu süreçlerinde ihtiyaç duyulan belgelerin tercümesi için de bize ulaşabilirsiniz.

Sözlü İngilizce Tercüme

Misafirlerinizi en iyi şekilde ağırlamak ister misiniz? EDU Çeviri olarak İngilizce sözlü tercüme hizmetlerimizle her türlü etkinlik ve organizasyonlarında müşterilerimize ardıl, simultane ve fısıltı tercüme desteği sağlıyoruz. Talep eden müşterilerimize simultane ekipman kiralama hizmetimizle teknik ekipman tedarik ediyoruz.

Yapay Zeka Destekli Tercüme

Tercüme sektöründe en yeni teknolojileri kullanarak bu alanda bir ilke imza attık. Geliştirdiğimiz yapa zeka destekli makine çevirisi sitemiyle İngilizce-Türkçe, İspanyolca-Türkçe gibi dil çiftlerinde kaliteli sonuçlar alıyoruz. Arzu eden müşterilerimize işlenmemiş makine çevirisi çıktılarını deneyimli tercümanlarımızla post-edit işleminden geçirerek maksimum kalitede teslim ediyoruz.

İngilizce Yeminli Tercüme

Kaliteli hizmet anlayışı sayesinde yıllardır güvenilirliğini kanıtlamış tercüme büromuz bireysel ve kurumsal birçok müşterisine İngilizce yeminli tercüme hizmeti sunmaktadır. Özellikle iş gezisi, tatil veya eğitim amacıyla yurt dışına çıkış için resmi kurumlara teslim edilmesi gereken her türlü resmi belgeyi, konusunda uzman ve deneyimli İngilizce yeminli tercüman ekibimizle tercüme edip müşterilerimize teslim ediyoruz.

Resmi Yeminli Tercüme Hizmeti
Uluslararası ticari yazışma ve sözleşmeler

Noter Onaylı Tercüme Neden Gereklidir?

Resmi kurumlarda kullanılacak belgelerin tercümelerinin geçerli olması ve resmiyet kazanması için kimi kurumlar tercümenin noter tasdikli olmasını talep etmektedir. Uluslararası ticari yazışma ve sözleşmelerde, vize, çalışma veya oturma izni almak amacıyla yapılan konsolosluk başvurularında gerekli resmi evraklar için İngilizce noter onaylı tercüme hizmeti sunuyoruz.

Belge tercümelerinin doğruluğunun ve geçerliliğinin sağlanması için tercüme bürolarının tasdiki ve imzasının tek başına yeterli olmadığı durumlarda noter onaylı ve kaşeli belgeler de ilgili kurumlara teslim edilmektedir.

Firmamızın güvenilir ekibinden İngilizce ve diğer tüm dillerde çeviri hizmeti alabilir, anlaşmalı noterlerimiz sayesinde resmi evraklarınızın İngilizce noter yeminli tercüme işlemini en hızlı şekilde yaptırılabilir, noter onayı ile birlikte resmi başvurularınızda kullanabilirsiniz.

Uzman Ekiple İngilizce Teknik Çeviri

Farklı uzmanlık alanlarından zorlu ve karmaşık birçok metnin tercümesini kapsayan teknik çeviri uzman bir ekiple çalışmayı gerektirir. Kaliteli ve profesyonel İngilizce teknik çeviri başta olmak üzere; Almanca, Çince, İtalyanca, Arapça, Portekizce, İspanyolca, Fransızca ve daha birçok dilde teknik çevirileriniz için bize güvenebilirsiniz.

Teknik tercüme, dikkatli ve titiz şekilde yürütülmesi gereken bir çeviri türüdür. Küçük ev aleti, beyaz eşya, elektronik eşya gibi araçlara ait kullanım kılavuzu benzeri belgelerin tercümesi teknik çevirinin alanına girer.

Teknik çeviride sıklıkla tercüme edilen doküman türleri arasında şunları sayabiliriz:

  • Teknik Şartname
  • Teknik Belge
  • El Kitabı
  • Teknik Kurulum Dokümanları
  • Bakım, Onarım Kılavuzu
  • Kullanım Kılavuzu

İngilizce teknik çeviri yaparken, teknik terimlere hakim olunması, terminolojinin bilinmesi ve uzmanlık alanı hakkında bilgi sahibi olunması gereklidir. Firmamızın profesyonel dil uzmanları, teknik terminolojiyi bilen ve sektöründe tecrübeli kişilerden oluşmaktadır.

Farklı uzmanlık alanları
insan sağlığını doğrudan ilgilendiren nitelikte metinler

Kaliteli İngilizce Medikal Tercüme

Medikal çeviriler; teknik içerikli kullanım kılavuzları, prospektüsler, doktor raporları, klinik araştırma raporları gibi insan sağlığını doğrudan ilgilendiren nitelikte metinlerin çevirisi olduğundan titizlikle yapılması gereken tercümelerdir.

Kendi sektöründe lider birçok firmaya tıbbi İngilizce çeviri hizmetleri sunan firmamız, tecrübeli ve konusunda uzman ekibi sayesinde tıbbi makale, medikal cihaz kullanım kılavuzu, ilaç prospektüsü, hasta raporları gibi birçok belgenin tercümesini profesyonel olarak yapmaktadır.

İngilizce Yerelleştirme Hizmetleri İle Dünyaya Açılın!

Geniş kitlelere ulaşmak artık çok kolay! Yerelleştirme hizmetlerimizle müşterilerimiz web sitelerini, yazılımlarını, mobil uygulamalarını ve multimedya içeriklerini hedef kitlenin dilinde yayınlama imkanına erişiyor ve çok daha geniş bir kitleye ulaşıyor! 

Hızlı yatırım getirisi ve çözüm odaklı yaklaşımlarla yerelleştirme hizmeti sunuyoruz. Web sitesi yerelleştirmesinde arama motoru optimizasyonuna uygun çalışmalar yürütüyoruz. İngilizce e-ticaret, yazılım, video oyunu, mobil uygulama, dijital pazarlama içerikleri gibi yerelleştirme hizmetleri sayesinde kısa sürede geniş kitlelere ulaşmanızı sağlıyoruz.

Yazılım yerelleştirmesi yapan kişi

Tercüme edilmesi gereken resmi evraklarınız mı var?

İngilizce noter onaylı ve yeminli tercüme işlemlerini hızlı bir şekilde gerçekleştirerek teslim ediyoruz.

Yönetmeniz gereken onlarca dil projesi mi var?

Projelerde hız ve kaliteyi artırabilmek için çeviri belleği ve terim bankası oluşturuyoruz. Sürdürülebilir kalitede çeviri hizmeti için bize ulaşın.

Yüksek standartlara nasıl mı ulaşıyoruz?

ISO 9001 ve ISO 17100 kalite standartlarına uygun süreçlerimizle ve tecrübeli dil uzmanlarımızdan oluşan ekiplerimizle hizmet veriyoruz.

Tercümeden daha fazlasına mı ihtiyacınız var?

İngilizce kreatif çözümler kapsamında hedef kitle odaklı yaratıcı çeviri, içerik üretimi, uluslararası SEO çalışmaları yürüterek tercümeden daha fazlasını sağlıyoruz.

İngilizce Tercüme Fiyatları Neye Göre Belirlenir?

Tercüme fiyatları yapılacak tercümenin türüne göre genellikle karakter, kelime veya saat/gün birim fiyatları üzerinden belirlenir. Bir dil çiftinin çeviri birim fiyatlarını etkileyen en önemli etkenler ise ilgili dillerde kaliteli hizmet veren dil uzmanlarının sayısı, talep edilen tercüme hizmetinin kapsamı, uzmanlık alanı ve hacimdir.

Yazılı tercüme fiyatları ile sözlü tercüme fiyatları belirlenirken baz alınan birim fiyatları farklıdır. Yazılı tercüme işlerinde bütçe genellikle sözcük/karakter birim fiyatı üzerinden hesaplanırken, sözlü tercümelerde gün veya saat başı birim fiyatı baz alınmaktadır.

Müşterilerimize yazılı İngilizce tercüme hizmetlerimizi farklı kalite ve bütçe beklentilerine göre Basic, Gold ve Pro olmak üzere üç farklı hizmet paketi şeklinde sunuyoruz. Paket detayları için hemen ekibimizle iletişime geçin veya online sipariş verin.

Fiyat detayları

Çok Uluslu Şirketlerin Tercihi, EDU Çeviri!

Sektör odaklı yaklaşımı ve en yeni teknolojilerle sunduğu hızlı ve pratik çözümleriyle EDU Çeviri küresel firmaların ilk tercihi!

Sektör deneyimi bulunan tercüman kadromuzla ve hedef kitleye ve şirket vizyonuna hakim proje yöneticilerinden oluşan ekiplerimizle hizmet veriyoruz. Hukuk, medikal, teknik gibi uzmanlık gerektiren birçok alanda sunduğumuz kaliteli dil hizmetleriyle yerel ve uluslararası çapta birçok şirkete başarıyla hizmet veriyoruz.

Kolay proje takibi

Yüksek kalite standartları

Sektör deneyimi bulunan tercümanlar

Hızlı çözümler

Çok uluslu şirketler için İngilizce tercümede en doğru adres EDU Çeviri

Müşteri Yorumları

Asus Logo

“Global şirketimiz için EDU Çeviri’nin uluslararası ofislerinden çeviri hizmetleri alıyoruz. Teknik altyapıları ile sundukları yeni ve faydalı çözümler, teknolojinin erişemediği noktada ise gösterdikleri insancıl yaklaşımlarından ötürü Edu Çeviri’yi herkese öneriyorum.”

IKEA Logo

“IKEA olarak, EDU çeviri ile çalıştığımız çeviri projelerinde birlikte iş birliği yapmaktan keyif duyuyoruz. Dilimize uyum sağlayabilmeleri, çözüm odaklılıkları, hızlı aksiyon almaları ve disiplinleri sayesinde birlikte başarılı işlere imza atıyoruz.”

Decathlon Logo

“Çeviri ihtiyaçlarımız için 2015 yılından beri aralıksız olarak EDU Çeviri ile çalışmaktayız. Yeniliklere açık, dinamik, hızlı, güleryüzlü ve genç ekibi ile EDU Çeviri ile çalışmaktan çok mutluyuz.”

PWC Logo

“Öncelikle 2015’ten bu yana PwC’den gelen tüm çeviri projelerimizin koordinasyonu ve yönetimi ile ilgilendiğiniz için teşekkür ederiz. Biz birincil çeviri şirketimiz olan EDU’yu in-house ekibimizin bir uzantısı olarak görüyoruz. Umarım yeni yılda da işbirliğimiz aynı uyum ve karşılıklı memnuniyet ile devam eder.”

MAPFRE Logo

“Sizlerden her zaman hızlı geri dönüş ve söz verilen zamanda çevirimizi alıyoruz. Ayrıca son dakika – acil ricalarımızı da kırmadığınız için teşekkür eder, başarılarınızın ve ortaklığımızın devamını dilerim.”

TIRSAN Logo

“Tırsan olarak birçok dilde çeviri desteği aldığımız EDU Çeviri’ye işbirlikçi yaklaşımları ve sunmuş oldukları kaliteli hizmet anlayışları için teşekkür ediyoruz.”

Protel Logo

“Protel Bilgisayar A.Ş. olarak, yeni pazarlara açılma yolculuğumuzda EDU Çeviri firmasıyla yaptığımız iş birliğini büyük bir memnuniyetle sürdürmeye devam ediyoruz. İşlerimizi, kendi işleri gibi benimseyen, projeleri daima zamanında teslim eden ve kaliteli işler ortaya koyan EDU Çeviri ekibine ve projelerimize katkı sağlayan çevirmenlerine ayrı ayrı teşekkür ederiz.”

Wyndham Logo

“Otel operasyonunda iken, çok uzun zaman bu tur konular ile ilgili, arada bir de olsa belli reklam ajansları ve tercüme firmaları ile çalıştım. İşini sizin kadar titiz yapan bir firma ile çalıştığımı hatırlamıyorum. Tebrikler. Bunu kim çevirdi ise ilgili arkadaşımıza teşekkürlerimi lütfen iletebilir misiniz?”

ICBC
İntesa Sanpaolo
SAS
MUFG
PWC
IKEA
Decathlon
Goodyear
Chanel
Michelin
ASUS
MAPFRE